BezpiecznaCiaza112023

Grudnióweczki 2013 :)

10 lata 8 miesiąc temu #733343 przez Marta82
Witam Piekne Panie,

U nas dzisiaj studniowka - czyli do wyznaczonej daty porodu zostalo tylko/az 100 dni.

Poza tym nastroj wisielczy az nawet zalic sie nie mam sily bo jestem jeszcze w pracy a jak zaczne to pewnie sie porycze a nie chce tego bardzo bo moze nie warto wylewac lez na kogos kto tego nie jest wart. (nie chodzi o meza na szczescie) ehhh


Zycze Wam milego popoludnia :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733510 przez Asiula315
Hej dziewczyny....
Ja narazie nie mam czasu ani siły przeczytać ostatnie wpisy.... Nadrobie jak sie trochę ogarnę....
Chciałam tylko napisać ze moj M po operacji.... Trwała ponad 8 h a miało być 4-5 h myslalam ze na zawał zejde jak go tak długo trzymali.... W poniedziałek byłam 13h w szpitalu wczoraj 10h dziś 7h jestem wykończona...... Ale jak moj M mowi idź do domku bo widzę ze jesteś zmęczona.... A w jego oczach widzę "prosze zostań jeszcze chwile" to mi serce pęka i siedzę na stołku przy łóżku...plecy to mi pękają hehe ale dzidzia kopie jak oszalala wiec wiem ze wszystko z nia ok.... wczoraj gadalam z lekarzem i mówił ze operacja przeszła pomyślnie i moze w sobotę wyjdzie... Ale czy osiągnęliśmy rezultat jaki był planowany tzn. Ze ma nie boleć kostka jak bedzie chodzic... To sie okaże dopiero za jakies 3 miesiące.... Teraz 8 tygodni noga w szynie i nie mozna na niej stawać.... Chodzic o kulach.... Tabletki przeciwbólowe i do przodu.... Mam nadzieje ze bedzie wszystko ok.... Najważniejsze ze juz Po... Bo stresa miałam ze hej... Teraz juz jestem trochę spokojniejsza.... I wiem ze z dnia na dzien bedzie coraz lepiej.... Ok. Spadam....pozdrawiam wszystkich gorąca....buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733541 przez motylek270
Asiula315 wszystko się ułoży. Najważniejsze, że nie było żadnych komplikacji. Tera trzeba trochę czasu i zdrowie powróci na dobre. Dbając o męża, pamiętaj także o sobie. Wszak jest Was dwoje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733546 przez jeta
aniolek-84 - uważam tak samo jak Ty - łóżeczko, komoda i mebli póki co dość. Synek na początku będzie miał łóżeczko w naszej sypialni bym nie musiała biegać i bym mogła na niego patrzeć :) A pokoik z czasem się umebluje.

monisia100100 - ja jestem zielona w tym temacie :X

paulainka - kolejny facet :) Gratulacje!

Asiula315 - dobrze, że już po operacji. Za chwilę będziecie już razem w domu :laugh: Najgorsze za Wami.

Milady - miło Cię zobaczyć :blink:

Dziś mam leniwszy dzień, sporo czasu spędziłam leżąc i jestem zaskoczona że mały tak bryka! Brzuch się rusza na wszystkie strony. Jak chodziłam, coś robiła to kompletnie tego nie czułam. Się śmiałam jak głupia dziś do brzucha :)

Dobrej nocki Kochane! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733557 przez aniolek-84
hej dziewczyny!!
MARTA82- gratulacje z okazji studniówki!!teraz już tylko z górki;) co do samopoczucia, to współczuję, ale jutro będzie nowy dzień..lepszy! a jak ktoś cię wkurza, to unikaj osobnika ;) ja tak robię i to działa.
Paulinka- moje gratulacje! ja tez mam chłopaka. imię wymyślone?? Mój będzie Wiktor
ASIULA315- współczuję przeżyć, ale teraz już na pewno będzie tylko lepiej. będziesz miała naprawionego faceta i jak się dzidzia urodzi, to będzie śmigał w poskokach za nią/nim ;)
A tak poza tym , to wróciłam ze szkoły rodzenia. i dowiedziałam się np. moje drogie, ze wysiłek podczas porodu można porównać do szybkiego marszu przez 40 km z 10kg plecakiem na plecach ( mowa o porodzie bez komplikacji) i 20 kg na plecach( gdy jest poród z komplikacjami)..ale jest to podobno piękne przeżycie..!!?? proponuję, zebysmy już zaczęly trenować..:P życzę wam słodkich snów a ja się kładę również, bo muszę pomyśleć jak ja dam radę..??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #733560 przez Nutka
Hej dziewczyny :)

Asiula trzymam mocno kciukasy żeby mąż był z tobą jak najszybciej w domu!!! :kiss:

Paulainka gratuluję synusia. Podeślij mi na PW informacje do tabelki :)

Jeta dzięki kochana. Link do forum wrzuciłam żeby był. Nie liczyłam ze ktokolwiek tam zajrzy :) Miło :) w razie czego wiesz jak mnie namierzać (kontakt) :)

My dzisiaj byliśmy u Pani doktor skontrolować brzusio i ogólnie zobaczyć co tam u synusia słychać. Okazało się ze główka i kość udowa zrównały się z brzusiem i synuś jest symetryczny :)
Ale ale ale... Ja obecnie jestem w 23 tyg 5d a synuś odpowiada maluszkowi w 25 tyg 4d :) waży już 859 gram :) kawał chłopa, ale ma w końcu po kim być duży :) brzuszek będziemy dalej kontrolować. Dostałam też skierowanie na glukoze w obciążeniu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733684 przez paulainka
Dziękuje za Gratulacje ;)
Mój Mąż marzył bardziej o dziewczynce, ale jak dowiedział się że chłopak to widać, że go duma rozpiera :D

Imię mamy: Antoni :) chcieliśmy takie trochę starsze imię, ale też takie które nie będzie sprawiało kłopotów w wymowie za granicą ;) a kiedyś oglądałam film i tam był Anthony, mi się spodobało i mojemu M też bardzo :)

A dziewczynka miała być Wiktoria, ale to następnym razem...:)

Co do proporcji dziecka to podobno wszystko w porządku, jeszcze pójdę za miesiąc w Polsce na USG i wtedy poproszę o skierowanie na glukozę, bo tu nie robią czegoś takiego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733779 przez WhiteBlackberry
Cześć wszystkim!
Ja dziś dzień mam już pełen atrakcji... :angry: Wstałam z łóżka z silnym bólem w klatce piersiowej i plecach więc zaczęłam poranek od nieplanowanej wizyty w przychodni podłączona do EKG, dostałam skierowanie do szpitala na oddział ginekologii. Póki co wróciłam do pracy, siedzę coby się nie przemęczać bo boli, później przedzwonie do mojej gin i opowiem co i jak (wczoraj miałam wizyte i nic się nie działo) i pojade do Wrocka do szpitala tam gdzie moja gin pracuje. Ogólnie mam niby problemy z serduszkiem...arytmia i niedomyka mi się zastawka :angry:

Po wizycie wszystko oki, malutka waży już 525g , także noszę pół kilo szczęścia :kiss:
Jest 100% dziewczynką, bo ledwo zaczęliśmy badanie, a moja stokrotka wywaliła dupcie z pipcią na sam środek tak pięknie moje dziewcze się pokazało :D Pani gin powiedziala, że to niezwykle żadko, żeby dziecko, aż tak się ułożyło i ujawniło :D A moja bez problemu psioche wystawiła :D
Na maila wyślę zdjęcia buźki ;) I znowu mi ziewała podczas badania...taaaka znudzona była :D
Ruchliwa jest strasznie! Żywioł!

Trzymajcie kciuki żeby było wszystko oki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733820 przez Milady_de_Winter
Dziewczyny!

Ja jestem świeżo po wizycie! Potwierdził dziewczynkę :) Będzie mała Ninka :D
Malutka zdrowa, silna, serce jak dzwon!! Bardzo zadowolona jestem z mojej małej Księżniczki!!

Nie rozpisuję się bo przyszłam późno do pracy i teraz nadrabiam.

Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733906 przez Pyśkaaaa
hej :)
Milady gratuluję dziewczyynki :)
WhiteB Kochana daj znać co i jak, mam nadzieję że bedzie dobrze :) i gratuluję córoni
Paulainka swietne imie ja próbuje namówic męza na zmianę imienia ze Stasia na Antoniego :lol:
Asiula zaciskam kciuki za męzusia będzie dobrze :*
Nutka dobrze że gorzej z brzusiem nie jest będzie dobrze Kochana :kiss:
Aniołek :)fajnie panie to opisały :) ale cos w tym jest...

a ja idę prasować :) jutro jedziemy nad jeziorko na weekend :P a dzis idę w koncu na basen :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #733913 przez Nutka
>>>OGŁOSZENIE SPOŁECZNE<<<
Aktualna tabelka :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Nastepujace dziewczyny:
- Natalia,
- Justysia,
- Gosia82,
- Alutka,
- Air1979,
- Misiaczek1312,
- Mała82,
- rudages,
- aniusiabzyk87,
- Szymonka,

proszone są o kontakt w celu podania pozostałych danych do tabelki (o ile są znane), a także potwierdzenia swojej obecnosci na forum grudnióweczek :)

Dziekuję za uwagę :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733938 przez Marta82
Pyskaa i Paulianka- Naszym pierwszym wyborem byl Antonii ale jakos w pewnym momencie ucichlo.

Poki co to imienia nie wybralismy. Mi sie podoba inne i mezowi tez inne.
Do porozumienia dojsc nie mozemy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #734363 przez kamcia287
Witam dziewczynki.
Może nie jestem zbytnio aktywna, ale czytam Was na bieżąco. Ostatnio miałam wizytę, ale bez USG tylko badanie czy wszytko w porządku z szyjką :laugh: . Wybieram się na USG za dwa tygodnie, może wreszcie się dowiem co za szkrab siedzi w brzuszku, bo już wszyscy się dopytują i córcia też widzę, że by chciała wiedzieć. :angry:
Mój szkrab w 20 tygodniu ważył na USG 388,46g Gin powiedział, że dobrze ważyło. Przytyłam 5/6 kilo, także wiele mniej niż w pierwszej ciąży i dlatego jakoś Mi się wydaje, że mały brzuch Mam ;) , ale ponoć każda ciąża jest inna.

Pozdrawiam Was Wszystkie.

PS. Piękne ciuszki już Macie, Ja niestety jeszcze nic nie Mam czekam jak się dowiem płeć, a tak w ogóle z córcia zaczełam kupować po 6 miesiącu.

Mam na koniec do Was pytanie czy byłyście na USG 4d, albo czy któraś z Was planuje?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #734365 przez moni31
Hej

Dawno nie pisałam, bo jakoś nie mialam weny, ale Was podczytywałam:)

Witam nowe mamusie

Gratuluję poznania płci

A ja byłam u tego specjalisty w Łodzi. Na ta chwilę nie ma wad rozwojowych, ale jest jednoawiam ale - mamy pępowinę dwunaczyniowa (a powinna być trzynaczyniowa). Niestety róznie może być z tego co się naczytałam. Pocieszające jest to, ze mój lekarz jest dobrej myśli. Planuje mój poród na 38 tc. Prawdopodobnie będzie to cesarka. To tyle u mnie

I musze Wam powiedzieć ze ostatnio nie mam prawie na nic siły. Jestem ciągle zmęczona, nawet znowu kawke zaczęłam popijać...

Pozdrawiam


25.12.2008 40 tc (*)(*)(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #734391 przez kamcia287
moni31 - Mam nadzieję, że będzie z twoim synkiem wszystko w porządku
Przepraszam może nie doczytałam, ale Gin cię skierował do specjalisty czy miałaś jakies dolegliwości z tej diagnozy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl