BezpiecznaCiaza112023

Grudnióweczki 2013 :)

10 lata 5 miesiąc temu #810016 przez anitkade
Cześć dziewczyny, jestem ze styczniówek - nie wiem, czy już dostałyście informację o Domi - 17 grudnia urodziła Tima, poród nie był lekki, straciła sporo krwi, teraz jest słaba i odpoczywa. Tim powinien był już zostać przewieziony do Prokocimia do tej pory, ale nie mamy najaktualniejszych informacji.
Pozdrawiam Was serdecznie i życzę Wesołych Świąt.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #810060 przez mała82
Iwona23 Gratulacje!!! Najważniejsze, że już jesteście po i wszystko w porządku :)

Domi Gratulacje!!! Oj biedna, jak Cię tam wymęczyć musieli. Szybkiego powrotu do formy i zdrówka dla małego :)

GOSIA82 Gratulacje!!!

motylek19 i anitkade dzięki za informacje o Domi

Coraz mniej nas-nierozpakowanych zostaje na liście.
No i mamy 300 stron zapisanych :)
Dzisiaj miałam znowu nieprzespaną noc. Śniło mi się, że wody mi odeszły, całkiem sporo ich było.
Czekam na listonosza, który ma prezent dla mojego męża pod choinkę, a potem lecę na małe zakupy spożywcze. A i muszę na pocztę jeszcze wlecieć wysłać męża chrześniaczce mały dodatek do prezentu gwiazdkowego i odebrać z poczty laktator :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #810101 przez Marta82
Iwona23, Domi i Gosia82 - Gatulacje dziewczyny !!!!

Nasza lista juz coraz pelniejsza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #810109 przez Gosica
Cześć :)

Iwona23, DoMi, Gosia82 grarulacje Dziewczyny :)

Nooo macie racje lista sie zapełnia,została nasza końcówka miesiąca ;)
U mnie dzis zmuła,pół dnia przespałam. Wczoraj juz myslalam ze cos sie zaczyna dziac,bo brzuchol mnie bolal dosc intensywnie i dlugo wieczorem,no ale fałszywy alarm.
Jutro mam wizyte ostatnią,ciekawe co mi powie moja pani doktor,pewnie sie kobita zdziwi bo przewidywala ze w gabinecie sie juz raczej nie spotkamy,ewentualnie w szpitalu, a tu bedzie zonk ;)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #810115 przez moofka
hej mamuśki :)

gratuluję świeżo rozpakowanym :kiss: :kiss: :kiss: no i czekam na następne rozpakowania :)

my już ogarnięci w domu, ostatnie dwie noce Zosia dała nam całkiem przyzwoicie pospać :) karmimy się pięknie cycem, kupki w normie :silly: ja z jedzeniem się aż tak bardzo nie ograniczam ale zostawiłam dobre przyzwyczajenia z diety cukrzycowej. no i zaczęłam pić herbatkę z koperku, jeśli to można nazwać herbatką.... wczoraj odbyło się u nas pierwsze kąpanie, poszło całkiem sprawnie a Zosia zadowolona była bardzo z pluskania się w ciepłej wodzie :woohoo:

jesteśmy też już po odwiedzinach położnej środowiskowej, spędziła a nami około godziny czasu i odpowiedziała na wszystkie pytania :) ale to akurat wiedziałam że będzie fajna bo poznałam ją leżąc na patologii, taki plus tamtego pobytu :)

dzisiaj spojrzałam na swój mały lekko sflaczały brzuch i nie mogłam ogarnąć że dopiero co Zośka tam siedziała i się wierciła :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #810125 przez Nutka
Hej mamusie i dwupaczki :)
Grudzień powoli sie kończy i co raz wiecej maluszków :)
Gratuluje gorąco wszystkim wypakowanym mamom :) niech maluszki zdrowo rosną :) a tym mamusiom które jeszcze w dwupaku życzę szybkiego i bezbolesnego niestety sie nie da ale jak najmniej bolesnego porodu :)
Chwila czasu pomiędzy pampersem, cycem a pracą ;)

Za nami ciut ponad 2 tygodnie :) cały czas docieramy sie z Kubulą :) temat kolek i zaparć nie jest nam obcy, przerabiamy go od samego początku. Obecnie jesteśmy na etapie testowania leku Sab Simplex gorąco polecanego przez rodziców. Muszę przyznać ze jest różnica. Wczesniej stosowaliśmy Delicol.

Monisia jesli Twoja mała od dłuższego czasu nie robiła kupki polecam zaopatrzyć sie w czopki glicerynowe dla dzieci. Pani w aptece powiedziała ze takiemy maluszkowi daje sie pół czopka, ja Kubie dałam 1/4 i efekt był "powalający" :) jak masz możliwość podpytać polozną o to jak masować brzuszek przy kolkach/zaparciach.

Pozdrawiam Was :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #810149 przez monisia100100
Nutka my juz od paru dni czopki stosujemy, masaż nic nie pomaga, ogólnie nie jest dobrze :( Lilka non stop krzyczy, nie ma mowy o spaniu

IWONA, GOSIA DOMI GRATULUJĘ

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #810150 przez Kaś_O
Nutka sprobuj biogaja i espunisan.. nsm z Czarkiem bardzo pomoglo..


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #810162 przez Nutka
Kaś_O u nas z tego co widze sprawdza sie Sab Simplex. Dostaliśmy 3 opakowania przesyłka wiec powinno nam starczyć do 3 miesiaca :) do tego Kubula bardzo polubił leżenie na brzuszku. Dostaje tez dziennie 60 ml herbaty koperkowej. Na razie to pomaga :)

Któraś z was pytała o spacery. My w pierwszym tygodniu po wyjściu ze szpitala "balkonowalismy" małego :) teraz mamy 3 spacery za sobą :) jutro jak dopisze pogoda idziemy na kolejny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #810174 przez paulainka
Mozna podawac herbatke koperkowa? Ja ja sama pije;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #810203 przez Kaś_O
Slyszalam ze to jakies kropelki super..
Paulainka ja tez pije :) a podajesz maluszkowi wit k i d?


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #810211 przez paulainka
Nie podaja narazie nic, jutro polozna przychodzi to ja podpytam;)
A wit d chyba od 4 tyg z tego co czytalam. A mnie zapalenie piersi zlapalo, mam goraczke 38 i bol lewej piersi....;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #810238 przez motylek270
DoMi, Gosia82 gratulacje !

Gosica no muszę Ci powiedzieć ze przed porodem też bardzo dużo spałam. A 2 grudnia spałam, wstałam i wody mi odeszły. Więc moze to tuż, tuż...

Nasz Jasieńko przespał cudownie noc, budził sie 3 razy, w ogóle nie płakał. Dostawał cyca, potem butelkę i dziś była Pani położna zważyła go i mamy 3160g :) Powoli tyjemy! Słuchajcie a taki zrobił się rozgarnięty. Do tej pory leżał z zamkniętymi oczami a od wczoraj zaczął się rozglądać, słucha jak do niego mówię, obserwuje. Niesamowity gość. Przesłałam Wam bieżące fotki na maila. Zobaczcie jaki Słodziak. A jutro wychodzimy na balkon na 10 min, a w weekend na pierwszy spacer!

Te kupki co to myślałam ze biegunka to naturalne. Taka jajecznica- położna stwierdziła, ze ok. No i mi też już przeszło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #810243 przez paulainka
Motylek- a w butelce mu dawalas modyfikowane czy swoje sciagniete?

A ja leze z 38,3 i czekam na Mojego Meza bo nie mamvsily wstac pieluchy zmienic Malemu jak wstanie;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #810327 przez Nutka
Kaś_O No wlasnie taka sama opinie słyszeliśmy o nich dlatego sciagalismy je z Niemiec.

Paulainka herbata koperkowa Hipp'a jest od pierwszego tygodnia życia. Co do witamin mi w wypisie ze szpitala napisali ze od 4 doby witaminę D, a od 8 doby życia jak dziecko jest karmione piersią (położna mi powiedziała ze moze byc tez dokarmiane mlekiem MM ale tylko do max 120ml dziennie) witaminę D+K do skończenia przez maluszka 3 miesiaca. Jeżeli maluch karmiony jest tylko mlekiem MM to wtedy tylko witaminę D.
Paulainka wracaj do zdrowia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl