BezpiecznaCiaza112023

Październik 2015 :)

9 lata 1 miesiąc temu #971136 przez madziorskie
A gdzie mieszkasz?

U nas też 15 stopni w cieniu i piękna wiosenna pogoda ;)

aż się nie chce w pracy siedzieć...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971138 przez Patrizia
Od paru miesiecy siedzimy z mezem w Niemczech :) ja juz nie pracuje nie pozwolili mi wiec odrazu na L4 poszlam tylko ze ja ciezka prace mialam wiec bardzo sie ciesze z tego mojego wolnego ale pezraza mnie ze te wszystkie formalnosci do zalatwienia no ale nic jakos sie to ulozy teraz bedzie czas isc do szkoly zeby sie tego jezyka nauzyc :) a Ty gdzie pracujesz?




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971185 przez madziorskie
Skoro miałaś ciężką pracę to faktycznie lepiej od razu na zwolnienie.
Ja pracuję w biurze i wierz mi, że też już chętnie bym poszła, no ale w ub roku moja kierowniczka urodziła i jeszcze nie wróciła z macierzyńskiego , więc muszę jeszcze trochę popracować by się z nią wymienić ;) No i nie ukrywam, że finansowo na tym lepiej wyjdę, jak jeszcze popracuję do wakacji. Taki mam właśnie plan, by w maju od 18 wziąć 2 tyg urlopu by dostać wczasy pod gruszą ;) potem moja pracownica idzie na 2 tyg urlopu i jak wróci to w czerwcu ja już pójdę na zwolnienie ;) myślę, że w tym czasie już powinna moja kierowniczka wrócić, a jak nie to i tak pójdę ;)

Oj bez języka ciężko.. Ja jakoś nigdy niemieckiego nie mogłam się nauczyć... mój mąż mówi dość dobrze po niemiecku, a ja jakoś nie lubię tego języka i wcale mnie nie ciągnie by się go uczyć ;) he he W Twoim przypadku byłoby wskazane ;) Najważniejsze, że masz kogoś, kto umie niemiecki i bez problemu dogadacie sie z lekarzami ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971205 przez Mala_Czarna_89
Witam, pojawiam się tutaj, bo w czwartek zaskoczył mnie pozytywny wynik testu :laugh: Mamy prawie siedmiolatkę w domu, a tu taka niespodzianka ;) . Nie wiem, czy nie przeskoczę na listopad, jutro pierwsza wizyta u lekarza, za to objawów ciążowych obserwuję masę.
Pozdrawiam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #971311 przez Patrizia
madziorskie Ty to masz dobrze praca siedzaca ja mialam mase dzwigania, to do czerwca pyknie jak nic :) musze Ci powiedziec ze ja niemieckieg nie lubie jest taki jakis sztywny ciezko mi sie go uczy chociaz w szkole mialam go duzo a i tak jakos nie chcial mi do glowy wchodzic :P dobrze ze mam ta moja siostre ale ja nie lubie byc zalezna od kogos

Mala_Czarna_89 Witaj :)

Ja dzisiejsze samopoczucie?




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #971395 przez madziorskie
Witaj Mała_Czarna

Fajnie, że dołączają nowe mamusie ;)

Na pracę nie narzekam ;) Dzisiaj akurat byłam na szkoleniu w Chodzieży i wróciłam zmęczona, ale to fajniejsze niż siedzenie 8 h za biurkiem ;)
A wieczorkiem wychodzę na Dzień Kobiet z koleżanką do pobliskiego Pałacu ;)

Ogólnie czuję się coraz lepiej ;)
A jak Wy się czujecie? Pozdrawiam i miłej reszty dnia życzę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #971514 przez Patrizia
madziorskie jak tam po "imprezie" ? :) jutro masz wizyte tak? trzymam kciuki &&& i dawaj znac jak było :)

Mala_Czarna_89 jak tam po wizycie? wszystko dobrze?

Miłego dnia :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971837 przez madziorskie
Hej hej

na imprezce było fajne - deser pyyyszny ;)

A dzisiaj po wizycie też wszystko ok. Na szczęście nic się nie odkleja i dziecko fika i rusza się i widać, że szczęśliwe ;)
Nie udało się jednak określić skąd te krwawienia.. ale widział, że coś na rzeczy bo akurat dzisiaj od rana znów miałam...

W pracy miałam ciężki dzień więc ide się trochę położyć... Córka zasnęła podobno o 14 i nadal śpi (16:30) więc wkulnę się do łóżka obok niej ;)

Później się odezwę. Miłego dnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971875 przez Patrizia
madziorskie ciesze sie ze wizyta ok i fasolinka fika i bryka :) dostalas cos na te krwawienia? ja ostatnio mialam mala smuge krwi ale to raz mi sie tak zdarzylo mam nadzieje ze tam i u mnie wszystko ok boje sie troche tej wizyty a tu jeszcze tydzien czekania




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971884 przez madziorskie
Nic mi nie dał na krwawienia bo powiedział, że to nie wina dziecka... hmm ciekawe czego zatem.. no nic będziemy obserwować... i czekać.

Zobaczysz będzie dobrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971983 przez Patrizia
Musi byc dobrze, chociaz troche sie stresuje juz nie moge sie doczekac wizyty :) ciekawa jestem kiedy dolacza nowe mamuski juz powoli powinny sie pojawiac :)
Ja sie dzis poswiecilam i zrobilam mojemu pierogi juz wieki nie jadlam kuchnia cala upaprana od maki :P

Jak sie czujesz? ja moglabym zjadac tone pomidorow one sa teraz nr 1 :D




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972049 przez madziorskie
hejka
ja jakoś nie mam ochoty na nic specjalnego... chociaż dzisiaj zachciało mi się chipsów pierwszy raz do wieków i zjadłam kilka i więcej nie mogłam bo mnie odrzuciło ;)

jak ja dawno pierogów nie jadłam takich domowych ;) aż się chyba skusze i jutro zrobię ;)
chociaz jutro mam sporo do zrobienia bo córka ma imieninki i jakies ciasta musze upiec...

Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972345 przez madziorskie
Cześc dziewczyny. Co tam u Was? Jak maleństwa?

Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972451 przez Patrizia
HEJ :)

U mnie wszystko w porządku :) w czwartek wizyta wiec czekam czekam :) coś tu pusto nie ma październikowych mam?? na wrześniówkach już tyle stron maja napisanych a u nas tylko chyba my dwie tu jesteśmy bo mała_czarna tylko jednego posta napisała i cisza :/




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972592 przez doomi88
Witam wszystkie MAMUŚKI:) mam termin na 17 października:) będę mamą po raz pierwszy:) tak się cieszę!!! tylko oby wszystko było dobrze:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl