BezpiecznaCiaza112023

listopad 2015

8 lata 8 miesiąc temu #999743 przez patruska91
Hej dziewczyny :)
Ja też spać ostatnio nie mogę, już jakoś lepiej mi się spało jak te upały były ...
Wczoraj byłam z moją Zosią na ratunkowym wieczorem bo myśleliśmy że nogę skręciła ale na szczęście nie tylko naciągła ścięgna tylko ...
Agadzie to dobre wieści oby takie były do porodu :P

Ostatnio kupiłam kilka ciuszków dla synka , jakoś do tej pory to dojśc domnie nie moze że chłopca będę mieć . I ostatnio cały czas jakieś złe przeczucia mam ciągle :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999757 przez Patuśka
Ja jak zawsze nie śpię .. Na dodatek tak mnie boli gardło że oszaleje zaraz plus katar no masakra jak nie urok to s ... ! ;/ Godzina 1:30 a ja siedze i pije herbatę kosmos dosłownie już jestem zmęczona tym.. marzy mi sie przespać cała noc i się wyspać . Zrobiłam sobie ten syrop z cebuli na rano będzie gotowy może mi troszkę pomoże . Znowu cały dzień przespie .. :angry: :(

patruska91 ja też dużo lepiej spałam w te upały, chociaż noce przesypiałam . Dobrze że Twoja Zosieńka ni poważnego sobie nie zrobiła :) a jakie masz te złe przeczucia ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999759 przez MoNiQa89
Witajcie dziewczyny niestety nie udaje mi sie przeslac zadnego zdjecia ale mam pomysl jak macie e mail lub wchat up to kazdej z osobna moge zdjecia pokszac ktora bedzie chciala
Jesli chodzi o mala to gdy ja wczoraj mialam na raczkach pierwszy raz i planowalam. Z usmiechem na twarzy co jej kupie co bede robic itd lekarka to uslyszala podeszla do mnie chwycila za reke i powiedziala ze mam sie az tak bardzo nie cieszyc bo gdyby zdazyla sie tragedia a moze bo nadal jest stan krytyczny to wtedy bede cierpiala sto razy bardziej w momencie zbladlam nie umialam plakac choc chcialam nie umialam cieszyc sie choc ja mialam na rekach czulam strach smutek natychmiast dostalam srodki na uspokojenie bylam bardzo otepiala kochane bardzo sie boje mam nie przestane noce boje sie jak lekarze przychodza do mnie z info

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999763 przez MoNiQa89
Ale moze nie powinnam wam pisac takich rzeczy wy powinnyscie sie cieszyc pisac jak wam brzuszki rosna jak maluchy w brzuchu kopia cieszyc sie kazda wolna chwila wy nie macie sie martwic :(:(:(:( ale moze dla pocieszenia mnie poslijcie zdjecia brzuszkow waszych heh juz dojsc czasu temu nie widziala ja bede sie cieszyc waszym szczesciem ze jest wszystko dobrze i blagam was kochane przestrzegam jesli cos was niepokoi z ciaza chocby najmniejszy drobiazg biegnijcie od razu do lekarza nie martwiac sie ze lekarze was uznaja za panikary mnie lekarz tu powiedzial ze jakby dziecko jeszcze 30min dluzej bylo w brzuszku to by umarlo wiec mialam poczesci szczescie i pamietam moje pytanie zreszta lekarz ktory wszystko zauwazyl co sie ze mba dzialo i dzieckiem tez mi przypomnial je w czorajszej rozmowie zapytalam
Czy ja musze z tym skierowaniem przyjsc teraz do szpitala skoro dostalam je dzisiaj czy moge przyjsc jutro
Zaznaczyl jakie to istotne nie zwlekac z niczym nawet jesli lekarze beda dawac nam odczuc ach ta znowu przyszla z pierdola
On przyznal ze dzieki mojemu przypadkowi a takie same podejscie mial calkiem zmienil stosunek do pracy do ludzi do dzieci
Gdy mu podziekowalam za to ze uratowal mi zycie i dziecku ze dzieki niemu moglam ja dotknac to sie rozplakal och przezycie nie z tej ziemi teraz non stop przychodzi do mnie dopytuje o moj stan zdrowia i malutkiej daze go nieziemska wdziecznoscia i nigdy nie zapomne tego dr

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999764 przez MoNiQa89
Chcialam tez wam jeszcze raz podziekowac za slowa otuchy i wsparcia jak czytam a czytam wasze posty zwrocone do mnie sto razy to nawet mimo wolnie pojawia sie reakcja smiechu wdziecznosci ze was mam bo niestety nawet nie jedna moja kolezanka tak nie potrafila do mnie dotrzec jak wy kochane nawet gdy czytalam wssze posty to nie jeden raz az lezka ze wzruszenia sie zakrecila w oku dziekuje :kiss: :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999778 przez Patuśka
MoNiQa nie płacz i nie denerwuj się :* Mała jest taka dzielna i silna że poradzi sobie! Na pewno wszystko jej kupisz co planujesz tylko jeszcze chwilkę musisz poczekać ale nie poddawaj się przede wszystkim Ty musisz wierzyć że wszystko będzie dobrze. Ja wierzę z całego serduszka że dacie radę trzymam za Was bardzo bardzo mocno kciuki i co wieczór modlę się o Emilke :) a to ze się smucisz i martwisz to normalne w końcu to twoje dziecko :) ale ja wierze że za miesiąc będziecie razem w domu :) Ja poproszę Twojego okruszka zdjęcie a e-mail mój to ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) koniecznie musze ją zobaczyć :) :) I nawet nie gadaj głupot pisz co Cię martwi co cieszy jak się czujecie po to tu jesteśmy i jak będziemy umiały to pomożemy , wesprzemy itd. I nie dziękuj już Ci mówiłam ! :p :* Ciesze sie że chociaż troszkę mozemy Cię podnieść na duchu :)
A jeśli chodzi o lekarzy to trafiłaś na bardzo dobrych. Ja jak czytam twoje posty to i mi jakaś łza się kręci ale Ty jesteś taka silna i dzielna, podziwiam Cię naprawdę :)
Pamiętaj trzymam bardzo, bardzo, bardzo mocno kciuki za Twoją malutką i wierze z całego serca że wszystko będzie dobrze :* Trzymajcie się , ucałuj małą damę i dużo buziaków dla Ciebie :) :* :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999798 przez iwkaa
Moniqa trzymaj się bedzie dobrze! jestesmy z Tobą i Twoją kruszynką :*
Jak patuśka dostaniesz zdj na maila to ty je dodaj na forum i wtedy wszystkie zobaczymy maleńką Emilkę :D
Ja własnie wróciłam z badania wypiłam to dziadostwo i juz w ostatnim łyku mnie zadławiło! Teraz czekam 2 godz i jade spowrotem na badanie po. Byłam bardzo przekonana że mam 50g a tu patrz dzisiaj na kartke a tam 75g ale jedno badanie po 2 godz po 1 godz nie ma to nie wiem dlaczego rabią w rożnych miejscach inaczej Tez mi nie pozwoliły cytryny ale ja im powiedziałam że lekarz mi kazał no i wycisnęłam (od razu zapisały że piłam z cytryną) ale nie całą tylko połowke i to nawetnie do konca ale dobre i to. Jednak z tamte ciąży tego nie pamiętam fakt takiego syfu chyba nie piłam obrzydlistwo ale jak mus to mus
Patruska dobrze że Zosi nic poważniejszego się nie stało

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999843 przez iwkaa
cisza.... ja juz po drugim badaniu zjadłam w końcu sniadanie i nie moge sie pozbyc tego smaku glukozy masakra nic nie pomaga cały czas mam to w gardle!
Znalazłam 2 fajne kombinezony na allegro i nie moge się zdecydowwać na rozmiar jaki wybrać czy 62 czy 68 bo po córce mam niebieski kombinezon rozmiar 72 albo 80 i nie wiem co zrobic może wy doradzicie :)
allegro.pl/kombinezonik-w-rozm-0-3m-56-6...274-i5616139569.html
allegro.pl/kombinezonik-w-rozm-3-6m-se314-i5616138874.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999854 przez Patuśka
iwkaa Super że glukoza za Tobą :) Ja bym wybrała ten pierwszy w gwiazdeczki :)

Ja pije ten syrop z cebuli i herbatę z cytryną troszkę lepiej się czuje ale przeziębiłam się strasznie ..
I od 3 dni moje ciśnienie jest w normie :) bo nie wiem czy mówiłam . I nic nie dało że nie spałam wczoraj w dzien bo w nocy też nie spałam .. zasnełam dopiero przed 5 rano . Czuje sie zmęczona no ale co zrobić :) Dziś wybieram się na zakupy dla siebie bo chłodniej się zrobiło a ja w nic się nie mieszczę więc coś muszę popatrzeć :)
Moja koleżanka już 10 dni po terminie leży na patologii ciąży w szpitalu dziś ją podłączyli do oxy o 7 o 9:30 zaczęło się skurcze ma na 100 % ale rozwarcie na 1,5 cm jak do czternastej nic się nie ruszy to ją odłączą i kolejna próba za 2 dni .. Więc troszkę się pomęczy .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999884 przez iwkaa
Patuska super że ciśnienie masz ok :)
No z tym porodem tak to niestety wygląda jedne się męczą drugie stęknął 2 razy i po wszytskim
A nad kombinezonem jeszcze sie zastanawiam musze dokladnie sprawdzic jaki ma rozmiar tamten w domu mam nadzieje że nikt mnie tylko nie podkupi.... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999885 przez iwkaa
Patuska bierzesz jakies witaminy??? ja puki co nic nie załapałam i tamta ciąże też zdrowa byłam cały czas nawet katarku. Musze się trzymac zdrowa żeby nalistopać nawet nie kichnąc po po cesarce to jest tragedia za kaszlnąć czy kichnąć ból nieziemski

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999898 przez Patuśka
iwkaa biorę od początku ciązy witaminy te Falvit mama ;) ale to pogoda też robi swoje tu 40 stopni na drugi dzień 20 .. No ale mam nadzieje że zaraz przejdzie bo to już moje drugie przeziębienie w ciąży .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999929 przez iwkaa
a no włąsnie tak mi się wydawało że już kiedys byłaś przeziębiona :)
Mam pytanie do dziewczyn które juz rodziły :) MIałyście cesarkę bo nie pamietam a napewno juz pisałyśmy o tym a chodzi mi tutaj o rosnący brzuszek i blizne po cesarce bo wiem że trzeba na nią zwracać uwage i ja mam czasem wrażenie że jest onadla mnie czuła nie piecze bardzo nie boli ale ją czuje a na razie brzuch duży nie jest.... a co to będzie dalej we wtorek ide do doktora to mu powiem. Byc może mi się to tylko wydaje i może to poprostu brzuch mi zaczyna przeszkadzać sama nie wiem :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999931 przez Patuśka
No ja mam ten tak zwany "trzeci migdał" więc bardzo łatwo mi się przeziębić ;/
Kurde piłam wode i prawie się udusiłam nie w tą dziurkę mi wpadło łzy i w ogóle haha :P
Pojechałam na te zakupy a tu psikus żaden but mi na nogę nie wchodzi ;/ ja mam rozmiar 36 a kupiłam 39 bo inaczej nie miała bym w czym chodzić .. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999953 przez Patrizia
MoNiQa Ty nam tutaj nie pitol że nie chcesz nam zawracac głowy!!!! pisz wszystko po to tu jestesmy razem do śmiania sie do płakania do żalenia itd :D ja wstawie brzuszek w niedziele bede miec wtedy wolny caly dzien i na spokojnie zorbie

Patuśka jak dasz rade to wrzuc zdjecie Emilki na forum nie pamietam kiedy wchodziłam na swoja poczte wiec nawet nie wiem czy pamietam hasło :P :P super że z ciśnieniem jest oki wszystko idzie w dobrą strone i niech tak do konca bedzie :)

iwkaa ja wybrałabym kombinezon w gwiazdki :D i osobiście bede kupywac 62, jesli chodzi o cesarke to nie pomoge rodziłam normalnie teraz mam nadzieje ze tez tak bedzie ale jak maly bedzie tak rósł to chyba bedzie cesarka no i mam ta cholerna bakterie musze sie jej pozbyc oby sie udało ciagle o tym mysle ehh

brzuch mi sie juz stawia pare razy na dzien zaczynam miec cykora zostaje sama w domu maz do pracy a ja szpital mam ponad 40km wiec sporo no i nie wiem w koncu kiedy mnie złapie bo według OM mam 31tydz według pierwszego USG 30tydz a według wzrostu malucha 33tydz idzie zwariowac od poniedzialku zaczynam juz przygotowania obiecuje musze sobie jeszcze pspisywac p niemiecku wazne zwroty jesli by sie cos dzialo no troche tego jest




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl