BezpiecznaCiaza112023

Pomocy jestem jeszcze młoda!

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1026352 przez Wolfree
Dobra moja sytułacja wyglada tak. Mam ukończone 15 lat, teraz idzie 16 rok.
Jestem z chłopakiem od ponad roku, po około 8 miesiącach zaczęliśmy uprawiać seks. Ostatnio skończyły nam się prezerwatywy i doszło do stosunku przerywanego, nie był to dni płodne ani nic. Ostatnią miesiączkę miałam 18 grudnia 2015 roku. Trwała tak jak zawsze 7 dni. A teraz? Do tego momentu jej nie ma. :( Robiłam już trzy testy. Każdy negatywny. Ciąże chyba mogę wykluczyć bo bardzo uważaliśmy i przed jego orgazmem wyszedł ze mnie. Zamiast okresu pojawił się śluz. Ale co jest powodem. Może moja panika? Sama już nie wiem :( Co wy sądzicie na ten temat? Proszę o pomoc, rozmawiałam z chłopakiem powiedział, że jak by co, bedzie obok mnie.
Dodam jeszcze, że jestem wysportowana, 6 z WF ćwiczę w domu, jezdze konno od trzech lat, ale od dwóch miesięcy nie ćwiczę bo miałam nogę w gipsie przez miesiąc, cały grudzień i teraz zwolnienie z WF, bo problemy z kolanem, jak ćwiczyłam zawsze okres był na czas co około 30 dni.
Ostatnio też odchudzam się i to też może być powodem, sama już nie wiem..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026353 przez Heathera
Kiedy robiłaś te testy ? Może zrób betę wtedy będziesz miała pewność czy to ciąża czy nie



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026356 przez Wolfree
Ostatni test robiłam trzy dni temu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026358 przez Heathera
A to dziwne, że dalej wyszedł negatywny, Zrób betę albo idź do ginekologa bo nawet jeśli to nie ciąża to może być jakieś zaburzenie. Zawsze dobrze jest sprawdzić co się dzieje a nawet chodzić na rutynowe kontrole chociaż nic się nie dzieje. Tak przez internet nikt nie zgadnie co Ci jest bo musi to zbadać lekarz



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026363 przez Wolfree
No wiem wiem, ale no boje się. Pochodzę z rodziny która by tego nie zaakceptowała. Jestem młoda, kurczę jutro rano zrobię test i dowiem się ostatecznie co i jak.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026405 przez Wolfree
Czwarty test rownież negatywny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1026407 przez natB
wolfree jesteś młoda, stres, cykle mogą być nieregularne... Ale tak, co mogę Ci polecić porozmawiaj z mama i idźcie do lekarza gin, skoro uprawiasz juz seks z chłopakiem... Całe życie przed Tobą i nie takie problemy powinny sir Ciebie tyczyc, jak podejrzenie ciąży... Także bierz się dziewczyno za siębie i leć do gin po antykoncepcję...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026427 przez gosiak
Też myślę, że wizyta u ginekologa będzie najlepszym rozwiązaniem, choćby z tego względu że zaczęłaś współżycie i by przepisał odpowiednią dla Ciebie antykoncepcje. Test powinien już wyjść, choć są osoby którym test nie wychodzi i dopiero beta daje 100 % jasności;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026442 przez Wolfree
A duże może być prawdopodobieństwo ciąży?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026469 przez Wolfree
Dziś dostałam miesiączkę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1026478 przez natB
Wolfree życzę, aby Twoje problemy jednak były bardziej jeszcze ,,niewinne"... nie czas na dylematy ,,ciąża czy nie ciąża"... Mam nadzieję, że weźmiesz sobie nasze rady do serca i pójdziesz do gin... na prawdę jesteś zbyt młoda na macierzyństwo...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026485 przez Wolfree
Od czasu kiedy okres mi się spóźniał zadawałam sobie pytanie, 'dlaczego ja musze to przezywać?' To było bardzo nie odpowiedzialne co zrobiliśmy, dopiero później myśleliśmy o konsekwencjach. Dziękuje wszystkim za rady, i tak powinnam iść na ginekologa, bo to już któryś miesiąc z rzędu kiedy miesiączka nie jest na czas, a miesiączkuje od 12 roku życia. Wcześniej zaczęłam dojrzewać, szybko piersi mi urosły, jestem wysoka.
Jeszcze raz dziękuje za rady, za niedługo wybiorę się do lekarza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 dni temu #1033792 przez WiolkaKlaman
No właśnie- tak będzie najlepiej jeżeli udasz się do ginekologa , przy tym może powie ci coś więcej o antykoncepcji odpowiedniej dla twojego wieku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl