BezpiecznaCiaza112023

Cesarka

7 lata 10 miesiąc temu #1035929 przez anko20
Porod przez cc czego sie obawiac, kiedy cewnikowanie, lewatywa czy potrzebna?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1035930 przez AgusiaKRK
Nie obawiać się :-) Skoro ma być cc, to nastawić się pozytywnie i z radością czekać na dzidziusia. U mnie w trakcie przygotowywania do cc wenflon, lewatywa (nie straszna, lekki dyskomfort i bez bólu, a brak konieczności wypróżnień przez następne 2 dni po cięciu - bezcenny :-) Cewnik zakładany na stole operacyjnym w znieczuleniu. Szczęśliwego rozwiązania!
Podziękowania: anko20

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036307 przez mysia5
zgadzam się z Agusią co do cc ;) nastawić się pozytywnie i czekać na maluszka :)

Agusia kochana co u Ciebie? jak się ma kochany Franio? pamiętasz mnie? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036311 przez anko20
Staram sie nie myslec;) nie moge juz doczekac sie malucha;) mam tylko nadzieje ze bede miala sily sie nim zajac po porodzie ;) boje sie tej bezsilnosci po cesarskim:( dzieki za dodanie otuchy;) pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036320 przez AgusiaKRK
Hej Mysiu, oczywiście, że pamiętam! :-) Co u Was słychać? Tęsknię za wrześnióweczkami, ale my tak samo jak Wy przeniosłyśmy się w inne miejsce, więc jak najbardziej rozumiem :-) Mamy się bardzo dobrze! Właśnie wróciliśmy z pierwszych wakacji z Franiem i tyle nowości za nim - pierwszy lot samolotem, pierwszy rejs statkiem, pierwszy raz na plaży i w morzu... Było cudnie! Jest okazem zdrowia i naszą ogromną radością. Od września pójdzie do żłobka, a ja wracam do pracy. Streścisz mi Kochana w prywatnej wiadomości jakie nowinki u Ciebie, Kacperka i pozostałych wrześniowych maluszków? A może dostanę zdjęcie na priv?? :-D

Anko, a na kiedy masz termin? Dasz radę na pewno, jednak byłoby bardzo dobrze, gdyby przez pierwsze dwa tygodnie ktoś mógł Ci pomagać. Tatuś dziecka może wziąć zwolnienie na opiekę nad Tobą, albo może mama lub siostra mogłyby Ci towarzyszyć? Po tym czasie powinno już być całkiem w porządku! A dyskomfort może być zarówno po cc jak i porodzie sn. Takie uroki wczesnego macierzyństwa ;-) Obiecuję Ci, że dzidziuś wynagradza wszystkie niedogodności. Pozdrawiam serdecznie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036324 przez anko20
Termin mam na 25 czerwca, tatus dostal nowa prace wiec nie bardzo dostanie urlop licze na mame choc sama chcialabym zajac sie moim maluszkiem;) pierwsze dziecko dlugowyczekiwane wiec sama rozumiesz ;) pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036325 przez AgusiaKRK
Rozumiem, rozumiem :-) Pomocą może być ugotowanie Ci pysznego obiadu, podanie pieluszki czy przyniesienie wody, jeśli np będziesz karmić maleństwo i zechce Ci się pić. W każdym razie polecam, żeby ktoś był w pobliżu, będzie łatwiej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl