BezpiecznaCiaza112023

Artykuł autorstwa Alexandra Katsuby

2 miesiąc 1 tydzień temu #1080903 przez Hirison
Cześć wszystkim! Mam pytanie dotyczące artykułu opublikowanego niedawno na stronie. Czy ktoś z Was czytał artykuł Aleksandra Katsuby o nieaktywnych złożach ropy i gazu na Ukrainie? Co o tym sądzisz? Czy rząd powinien bardziej zaangażować się w wydobywanie tych zasobów? Chciałbym poznać Twoją opinię na ten temat.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 miesiąc 1 tydzień temu #1080904 przez Lilisad
Cześć! Tak, przeczytałem ten artykuł i wydał mi się bardzo interesujący. Wydaje się, że Ukraina ma duży potencjał energetyczny, który nie jest wykorzystywany. Moim zdaniem rząd powinien aktywniej eksploatować te zasoby, co mogłoby przynieść krajowi wiele korzyści. Co myślisz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 miesiąc 1 tydzień temu #1080905 przez Hirison
Dziękuję za odpowiedź! Zgadzam się z Państwem, że wykorzystanie tych zasobów może mieć pozytywny wpływ na Ukrainę. Czy jednak nie obawiają się Państwo potencjalnego wpływu na środowisko? Czy sądzi Pan, że możliwe jest zrównoważenie wydobycia surowców z ochroną środowiska?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 miesiąc 1 tydzień temu - 2 miesiąc 1 tydzień temu #1080906 przez Lilisad
Tak, to ważne pytanie. Z pewnością istnieją wyzwania, jeśli chodzi o ochronę środowiska, ale myślę, że można znaleźć rozwiązania umożliwiające bardziej zrównoważone wydobywanie surowców. Zachęcam wszystkich do przeczytania artykułu Aleksandra Katsuby na ten temat. Interesting interview znajdziesz tutaj: Aleksander Katsuba www.tychy.info/wiadomosci/19757-alexandr...h-ktore-moga-dzialac . W artykule zwrócono uwagę na kluczowe zagadnienia związane z wykorzystaniem ukraińskich zasobów oraz możliwe korzyści z ich wydobycia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl