BezpiecznaCiaza112023

Jakie zabawki dla 16 miesięcznego chłopca??

12 lata 1 miesiąc temu #321309 przez andziaaxdd
Witam, mam problem . Chciałabym prosić was o pomoc w wyborze zabawki dla 16 msc. chłopca.
Co proponujecie? Czym bawią się Wasze pociechy?

Dzieci to drobinki gwiezdnego pyłu, zdmuchnięte z otwartej dłoni Boga.



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #334971 przez natmur11
u nas ksiazeczki od dluzszego czasu i od wakacji ubieglych swinka skarbonka z FP

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #335198 przez Emme
Tola tez lubi książeczki, zwłaszcza upatrzyła sobie encyklopedię dla dzieci, bo ma dużo kartek do przekładania :)
Na topie też są:
*klocki,
*laptop dla dzieci,
*wózek i lalki :D
*ciężarówka,
*magiczne baryłki z playskool
*piłki,
*i układanka tego typu skarbymalucha.pl/index.php?main_page=pro...nfo&products_id=1954
* a hitem jest namiot

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #914961 przez HonorataQ
Ja dla moich pociech kupuje zabawki w sklepie www.bobonierka.pl i zawsze znajdę coś odpowiedniego dla nich ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948977 przez Sami
A czmym maluch się interesuje? Ja znalazłam tutaj blog.dzieckoimy.pl/2014/12/10-pomyslow-n...ty-dla-dzieci-3-lat/ bardzo fajną listę pomysłow na prezenty dla takich własnie dzieci. Może i Ciebie coś tam zainspiruje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1035589 przez junonka
Myślę, że dobre akcesoria dziecięce znajdziecie również w www.smykoland.pl/producent-kiddy,dCg-uw.html . Według mnie oferta także i was może zaciekawić, więc sobie ją sprawdźcie. Dostępnych artykułów jest tutaj naprawdę sporo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038830 przez Hania_P
Zawsze sprawdzają się zabawki do pchania, w domu czy na spacerze maluch może podążać za nimi. Można spróbować z klockami wykonanymi z miękkich materiałów - układanie i burzenie zawsze sprawia wiele radości, więcej pomysłów www.hoplik.pl/W-co-sie-bawic-z-rocznym-d...-zul-1467198931.html .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1049082 przez Mercie
chyba zawsze się sprawdzają zabawki kreatywne, nie tylko zabawa ale też coś pożytecznego bo dziecko sie uczy, ja kupiłam swojemu dziecku i siostrzenicy malowanki piaskowe i torbę do wykonania z filcu :)

Po prostu mama i ciocia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054185 przez junonka
Myślę, że fajne zabawki dla dzieci można znaleźć w www.klockidlaciebie.pl/ . Mają tutaj zabawki drewniane, a także klocki lego. Myślę, że dla dzieci w każdym wieku coś u nich znajdziecie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054369 przez Edek815
Naprawdę dużo zależy od osobowości maluszka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1060976 przez marynika
A może jakieś maskotki? Takie pluszaki: www.urwis.pl/pluszaki/pluszaki-inne powinny spodobać się każdemu maluszkowi. Śliczna jest jest poduszka-miś w kształcie księżyca.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062117 przez JakaJaKachna
Tak, pluszaki mogą być świetnym prezentem, szczególnie, że teraz często nie tylko spełniają rolę przytulanki, ale mogą też być jednocześnie gryzakami, szumieć do snu lub grać kołysankę. Takie są laleczki meiya alvin, które odgrywają łagodną melodię pomagającą dziecku w zasypianiu. Hitem jest też szumiący miś, nie wiem czy słyszeliście o nim?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062418 przez Domii1983
Dzieci najlepiej rozwijają się z pomocą odpowiednich zabawek. Jeśli nie wiecie co kupić dla swojej pociechy, ten poradnik: sprzedajemy.pl/poradnik/kreatywne-zabawk...-dla-malucha-art2332 powinien znacznie ułatwić Wam zadanie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 5 miesiąc temu #1068017 przez antosia
Proszę - www.empik.com/zabawki/klocki/promocja?kw...locki&kwinfo=tina-sg Chyba na tym etapie to Lego Duplo. A może nawet będzie trochę zbyt wcześnie? Zależy od dziecka, maluchy bardzo różnie reagują, ale nawet jeśli nie teraz, to na pewno za jakiś czas się tym zainteresują. To przecież znakomity pomysł na prezent.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 5 miesiąc temu #1068092 przez maryndo
Takie zabawki są bardzo fajne. Ja ostatnio kupiła chrześniakowi taki zestaw klocków drewnianych minimen.pl/ z których tworzy różne budowle i fortyfikacje i uczy się w ten sposób pomysłowości, samodzielnego myślenia i rozwija swoją wyobraźnię oraz inteligencję.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl