BezpiecznaCiaza112023

zabawki

12 lata 6 miesiąc temu #220361 przez natmur11
ja sie zakochalam w seri ksiazek z disneya. mama mi kiedys je prenumerowala jak bylam dzieckiem teraz chcialabym zamowic je klaudii ale nie podobaja mi sie bajki do sluchania na cd a jest zawsze ksiazka + plyta.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #220363 przez paulina*amelia
natmur11 jestes juz druga osoba ktora mi mowi o tym straszeniu sadem ..zobaczymy co z tego wyniknie ..
Tak bajki dineya super mamy kilka ale tak jak piszesz skoro jest ksiazeczka to po co plyta do sluchania..,aluchy tak nie potrafia siedziec i sluchac cos co eci z radia czy dvd ,co innego jak mamusie czytaja ..:) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #220366 przez natmur11
jest ksiazeczka np kubus puchatek + inna bajka do sluchania no i jakis gratis.
ksiazeczki sa naprawde fajne. ale 35zl to troche przesada za jedna bajke...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #220372 przez paulina*amelia
ojejj ..rzeczywiscie przesada.nie wiedzialam ze az tyle.my nie kupowałysmy bo Synek przynosi z przedszkola co msc dostaja w prezencie od gminy ..;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #220374 przez natmur11
ale fajnie macie. u nas w predszkolu to nie ma szans na cokolwiek...
musze popatrzec w antykwariatach na te ksiazeczki. na allegro tez jest sporo ale nie widac czy kartki sa cale i nie zniszczone...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #220377 przez paulina*amelia
no przedszkole mamy fajne,dzieciaki chodza na koncerty muzyczne za darmo,na cyrk,a msc płacimy tylko symboliczne 20 zł.
No warto poszperac w antykwariatach tez sa tanie ksiazeczki w marketach typu auchan ale trzeba dobrze trafic ..;) albo szukac ..bo przewaznie na stoiskach chaos niesamowity..;)..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #220452 przez ifka
my właśnie czekamy na przesyłkę :) kupilismy Lence 3 zabawki : żółwika tuptusia, ślimaka-sorter i krokodyla z klockami z FP, wszystkie zabawki uzywane, za 3 sztuki wyszło nam 110 zł, myślę,że przystepnie :) :blink: .A z takich niedawno zakupionych to mamy tamburyn :laugh: Lena go bardzo lubi :blink: i taka najzwyklejsza piramidka z kółeczek, póki co Lenka skutecznie ją rozkłada :silly: .


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #220458 przez paulina*amelia
no rzeczywiscie w przystepnej cenie kupiłas:)
My zawsze na allegro szukamy sie licytujemy jak mamy wolna chwile ..bo czasem uda sie wylicytowac fajny zestaw za male pieniadze .:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #220482 przez Asiersa
Tamburyn to jest to ;) Tomek go uwielbia :lol:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #220559 przez paulina*amelia
a Co myslicie o krzesełku uczydełku z fisher price ,ktos moze juz przetestował ta zabawke?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #220892 przez Gosia_Krupa
natmur11 napisał:

jest ksiazeczka np kubus puchatek + inna bajka do sluchania no i jakis gratis.
ksiazeczki sa naprawde fajne. ale 35zl to troche przesada za jedna bajke...


Natmur,my byliśmy zapisani do Klubu Książek Disneya(tzn.mój synek). Nie wiem czy o te książki Ci chodzi,ale jeżeli tak to zdecydowanie nie są warte swojej ceny. My uzbieraliśmy ok.30,ale tylko dlatego,że stwierdziłam,że nie będzie mi się chciało jeździć do miasta do księgarni i na pewno nie kupowałabym książek regularnie. Ale w koncu zrezygnowaliśmy. Gratisy były tak szajsowne,że głowa mała i na pewno dla "dużych" dzieci,w każdym razie warte może były 2zł(przynajmniej większość,bo kilka było na prawdę fajnych) i po pewnym czasie zaczęły się powtarzać. Książki ładnie ilustrowane,fajnie napisane,nie za grube i na pewno nie zapłaciłabym za nie tyle w sklepie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #220897 przez carolin1
Ja zauważyłam że fajniejsze dla mojej córci są opakowania po zabawkach i wszelkie klejące się i papierowe metki. ;) :woohoo:
Puszka po mleku albo opakowanie po chusteczkach takich w kartoniku to sa extra zabawki :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #220899 przez Gosia_Krupa
Carolin,to chyba większość dzieci tak ma :lol: Mój prawie 3-letni synek do dzisiaj z każdego większego pudła robi sobie auto :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #221141 przez ifka
Lenka uwielbia metki,plastikowe butelki, kartony,szeleszczące opakowania itp. :lol: :lol: :silly: .

chrzestni Lenki zaczęli walkować temat prezentów na roczek :huh: ,do tej pory jeszcze o tym nie mysleliśmy,ale dziś popatrzyliśmy i mamy w sumie 2 typy jeśli chodzi o zabawki,a mianowicie:



i tu w zasadzie jedna grupa,tylko do wyboru,ale stawiamy na 1 lub 3 (mąż jest za 3):





Lenka ma urodzinki w styczniu, to przez chłodne m-ce mogłaby śmigać na żyrafce po domku, a później kwiecień, maj na rowerek wskoczymy :) no i żyrafka w pobliżu bloku też się nada :) .

Co myślicie, nie za mała będzie na taki rowerek?Jestem zwolenniczką raczej prostych konstrukcji.

znalazłam jeszcze coś takiego


allegro.pl/smoby-minikiss-jezdzik-rowere...3w1-i1872544039.html

jeździk,rowerek w jednym,ale mój J kręci na to nosem :S


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #225951 przez monicca85
a ja serdecznie polecam elektryczna ksiazke firmy VTECH, "Animal Friends Nursery Rhymes Book" moja mala coreczka bawi sie non-stop! wlasnie zauwazyla ze mam ja w rekach gdy spisywalam nazwe i juz jest przy mnie domagajac sie jej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl