BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

12 lata 11 miesiąc temu #126635 przez karolena
hej moje dziewczynki:)
Madzia i Kasiorek łóżeczka śliczne!!! ja zdjęcia pokoiku Nikosia mam zrobione ale jestem teraz na uczelni na wykładzie i nie wzięłam karty....zabijecie mnie za ten pokoik. ja na badania idę w pn- cały komplet plus bilirubina bo całe ciało mnie swędzi:( wymaz z pochwy mam 6.06.11 dopiero:(( no ale cóż!Ja też byłam u fryzjera włoski podcięte i farba czarna- ale tu mały nr przez ciąże farba którą od lat robie u mojej fryzjerki nie złapał- śmiejemy się że Nikosiowi się nie spodobało :P :P
ja tez bym chciałam zeby tak ok 15.06 wyszedł moj skarb, ale u mnie nie ma zadnych skurczy i szyjka się nie skraca:( torba spakowana 2 biustonosze do karmienia,wkładki itp. jutro ide na uczelnie na kolokwium i mam jeszcze komunie, nie wiem jak ja wystoje.
Puchne strasznie i wyglądam jak wieloryb porzytyłam 13kg- trrzeba sie pilnować jakaś załamka a to wszystko przez słodycze bo jem mniej niż przed ciążą.
musze teraz tylko zgrac kamere i9 aparat i naładować akumlatory.
Anja obserwuj się!!!
Madzia i Hasia trzymam kciuki!!!!
Tak bardzo bym chciała mieć synka przy sobie :blush: :blush: :blush: :blush:
codziennie zaglądam do pokoiku :woohoo:
no nic Zdjecia napewno wrzuce...ale nono stop coś robie,załatwiam itp chce mieć wszystko gotowe!!!

P.s wszystkie posty nadrobiłam:))))))) :silly: :silly:
Rika gratuluje zdania matury, mnie egzaminy czekają.
Agito- dobrze że wyniki oki
rachela- komplecik cudny.
Agi-p na kiedy masz termin cesarki??
buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #126675 przez karenS
hej dziewczyny baaaaardzo dawno mnie nie byo jakoś nie miałam czasu remont praca przygotowania...
jak tam rozpakowała sie już któraś?? ja we wtorek już bede mamusią bo na wtorek własnie mam termin cc
trzymajcie sie ciepło i uważajcie teraz na siebie

za nim minie pierwsza minuta Twojego życia - będę gotowa za Ciebie umrzeć.






Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #126792 przez agito11
Mam pytanko czy ginekolog w usg ocenia wam stopień dojrzałości łożyska?
Bo będąc na ostatniej wizycie gin stwierdziła że mam niewielkie złogi na łożysku hm zdziwiłam się bo będąc 3 tyg wcześniej na wizycie u innego gina nic takiego nie zauważył.
A mało tego jestem osobą nie palącą ani nie pijącą nie przechodziłam też przeziębienia więc jestem zdziwiona skąd te niewielkie złogi ...albo z ginekolog wzrokiem coś nie tak albo nie wiem...
Na szczęście u niej to już ostatnia wizyta była idę do gina w czwartek.
Ehh co My ciężarne musimy przejść... :dry:

url=http://slub-wesele.pl/] [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #126946 przez agi-p
Witam Mamusie w ten niedzielny poranek :)

Widzę delikatne oznaki słonka i mam nadzieję , że dziś sie wypogodzi i będzie możliwy choćby mały spacerek :)

Karolena normalnie coś czuję , ze pokoik Nikosia zobaczymy dopiero jak będziesz nam Małego pokazywała :P Ale jesteś usprawiedliwiona .... małą skleroza w ciąży to normalka :P
A to Twoje 13 kg , to żadna tragedia :):):)

KarenS czyli będziesz miała majowego bobaska :) Ja mam termin cesarki na 02 czerwiec . Powodzenia w takim razie i opisz później jak poszło .

Agito mi też sprawdza łożysko . Teraz jak byłam w szpitalu to łożysko mam w dnie na śc przedniej , stopień dojrzałości wg Grannuma : II . Ale to bylo 04 maja , wiec już sie zapewne zmienił stopień .
Zapytaj dla pewności w czwartek lekarza i nie denerwuj się :):):)

Ja wczoraj praktycznie przeleżałam cały dzionek . Wstawałam tylko jeść i do wc biegałam :P Plecy dały mi w kość i brzuch . Normalnie znowu te skurcze mam . Ale nie regularne , wiec się nie stresuje . Dziś od rana boli mnie dół brzucha...oj byle do środy . Będę już w szpitalu wtedy :)

Miłej niedzieli kochane :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #126949 przez Anja
Kochane nie wiem co się dzieje... Godzinke temu wstałam, chciałam iść do toalety siusiu no i czuję, że coś mokro mi... Patrzę a tu wieeelka mokra plama pode mną.... No ale nic, tak mi się chciało siusiu, że musiałam szybko pobiec do wc.
Obudziłam mamę i Jej powiedziałam co jest grane.
Plama była duża (jakby wylać ok 1 szklankę), przezroczysta i bezzapachowa... Założyłam podpaskę i od tamtej pory (czyli od godziny) czułam jak coś wyciekło z 3 razy... To nie jest mocz, bo mocz pachnie a raczej śmierdzi, zwłaszcza ten pierwszy z rana..
Pojadę sprawdzić do szpitala tylko co jak mi znów powiedzą, że to nie wody...
Przecież mocz to nie był, więc co... :unsure: :unsure: :unsure:
Skurczy żadnych też nie ma..... No nie wiem... Jadę sprawdzić. Może coś się okaże!


Miłej niedzieli. Pewnie jeszcze tu zajrzę dziś a jak nie tzn, że Mały już ze mną ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #127053 przez Rachela
Anja :) brzmi jakby odeszły ci wody płodowe. Czekamy na nowe informacje.

Poniżej załączam naszą tabelkę i jeśli pominęłam którąś z nowych czerwcówek to przepraszam i proszę podajcie co mam zmienić lub dodać. Wkrótce nasza tabelka się będzie zmieniać z dnia na dzień :)



Idę jeszcze chwilkę poleniuchować na hamaku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #127057 przez Rachela
Hasia lub inne dziewczyny - ratunku jak zamieścić tabelkę ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #127077 przez joana
Witam!!!
MAM termin na 12 czerwca :) jeszcze dwa tygodnie, z mężem nie możemy się doczekac córeczki Zosi :)
Pozdrawiam mamuśki czerwcowe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #127087 przez sylka
Wasza tabelka :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #127095 przez AgaDolata89
Anja chyba walczy :P na porodowce.

wcZoraj w nocy mialam takie skurcze ze okres to pikus(a miewalam mocny), wyczyscilo mi cale jelita, wytrzeslo,skoki temp, meczylam sie godzine, stalam przy grzejniku nA przedpokoju i myslalam ze wgryze sie w niego zebami, lub gdyby nie ciaza to zjadlabym 3tabl ketonalu :S boje sie porodu ale chce miec to za soba :blink:
dzis skoki temp, i lzejsze bole brzucha, ale czuje jak maly sie wierci nisko jakby miedzy biodrami :S
wypilam kawe :blink: na codzien nie pije :silly: , planuje kapiel i wieczorkiem poprzutulac sie z mezusiem :lol: :kiss: tym bardziej ze jutro ma wolne. ciocia mowi ze brzuch mam nisko i wrozy mi ze na dniach a moze nawet dzis :woohoo:
ale jak cos to sms napisze do ktorejs :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #127236 przez Madzia8288
Hey :*:*

ja tak na chwilke bo juz szykuje sie do spania... biodro mnie tak boli ze juz nie moge chodzic ledwo ledwo do wc chodze :/ chialam sie tprche rozruszac i poszlamz moim na spacerek ale mozielismy sie wrocic bo nie bylam wstanie isc :/ MAAAAAAAAAAASAAAAAAAAAAAKRAAAAAAAAA ;/ ...
po za tym czop chyba mi na raty wychodzi :x sam nie wiem czy to dokladnie ten czop ale tak mi sie wydaje a mala bolesnie sie wypina , brzuch twrdnieje co chwile :x ... a co do tego lozyska to 9go mialam tez 2 stopnia ... a Anjia chzba faktzcynie juy na pododowce .... DOBRA ZNIKAM SPAC JUTRO POPISZE TROSZE WIECEJ .........

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #127251 przez agi-p
No nie napisałam elaborat i skasowałam go sobie :(
No nic teraz w skrócie :)
Anja powodzenia na porodówce :) Moze nawet juz tulisz w ramionach Patryczka :) Ale Ci fajnie :)Czekamy na jakieś wieści :)
Aga Ty chyba kolejna będziesz :) Widzę , że u Nas to hurtowo idzie :) I dobrze . Nie będzie niepotrzebnego przestoju na forum :)
Madzia jeszcze troszke musimy sie pomęczyć . Wyjścia nie ma . Ja mam też cały czas brzuch twardy i skurcze jakieś . Mała juz komunikuje skutecznie , ze jej ciasno . Ale ja juz w środę ide do szpitala , wiec spokojna jestem .
Joana witaj wśród naszych :) Trzymamy kciuki za Ciebie i Zosię :)
Sylka dzięki za tabelkę :) Już niedługo będzie można zapełniać ostatnią rubrykę :):):)

A my wczorajszy dzień wykorzystalismy na maxa :) Był spacerek , potem pojechaliśmy do brennej i znowu spacerowaliśmy . Pogoda dodawała mi sił :) A wieczorem wpadli znajomi na grillka i do 22:30 siedzieliśmy . Na koniec już mi kręgosłup wysiadał i ledwo prysznic wzięłam , ale było bardzo fajnie :) Kolejny weekend juz z Amelcią :):):)

Dziś mam w planie jechać do firmy podpisac wniosek o macierzyńskie i pobrać druki do szpitala :) Potem małe zakupy i porządki w domku . Musze dzis wszystko ogarnąć , bo mam wrażenie , ze jak pójdę do szpitala to Moje Misiaki będa miały tyle zajęć , ze o sprzątaniu mogą zapomnieć :P i ostatnie przed szpitalem pranie i prasowanie jeszcze . Dziś ubiorę jeszcze łóżeczko dla Małej :)

Nic kochane miłego i słonecznego dzionka :) I oczywiście powodzenia dla tych co walczą lub walczyc będą na porodówkach :) Czekamy na info :):):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #127353 przez dziuplowa
Ja mam termin na 7 czerwca choc cos czuje ze bedzie pozniej - kolo 15 - zresztą dla mnie tak najwygodniej:) sporo rzeczy jeszcze do załatwienia i kto wie może syn posłucha :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #127383 przez karolena
Witajcie dziewczyny.
ja mam tez coraz czestrze skurcze no i bardzo obfite upławy wczoraj to jak bym się ze sikała, nie wiem jutro idę do lekarza, bo ja mam jeszcze trochę czasu:)) anja pewnie jest na tej porodówce, Agi-p ty też już w środę, AgaDolata daj znać jak co chociaż smsm.

noi dodaje zdjecia pokoju Nikosia :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #127387 przez karolena
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl