BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

12 lata 10 miesiąc temu #133955 przez Rachela
Agi-p śliczna ta twoja Amelcia :)

I mamy kolejną Mamusię - właśnie dostałam sms od Madzi. Antosia urodziła się dziś o 8.35, waży 3400g i mierzy 52 cm. "Mała ładnie ssie cyca, Magdzia czuje się oki, a mąż był cały czas przy porodzie i obciął pępowinę. Są prze szczęśliwi"
GRATULACJE kochani :lol: czekamy na fotki :)

Nasza tabelka po aktualizacji



Kasiorek żadna tajemnica. Obecnie jestem u moich rodziców we wsi Goleszów między Cieszynem a Ustroniem. Dopiero pod koniec wakacji wracamy do swojego M pod Warszawą.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #133958 przez joana
witam Rachela i Agito11 !!!!!

czuję się dobrze, wczoraj miałam bóle jak przy miesiączce, mała przez chwile była unieruchomiona i miałam brzuch twardy. Ale za chwile wszystko wróciło do normy i mała się dalej kręciła. Czop mi nie wypadł tylko cały czas czuję mokro, jedynie to śluz mi się pojawia. Czop może wyjść nawet kilka godzin przed porodem. Więc zobaczymy. Dzisiaj z rana też ból jak wczoraj.Ale po obiedzie to pogoniło mnie do WC dostałam biegunki. Czyli organizm sie oczyszcza przed porodem. CZyli naprawdę już niedługo.........Nie mogę się doczekać Zosi :)
U mnie pewnie wody nie odejdą-tak miała moja mama, skurczy też nie miała tylko jakby niestrawność-zaciśnięcie( a ja tez tak czasami mam). Całą ciąże przeszła bardzo dobrze. I być może u mnie tak będzie. Zobaczymy :)
dzięki za radę i pocieszenie!!
A jak u ciebie Rachela z objawami?

GRATULACJE DLA HASI!!!
Aga-P śliczne maleństwo :)

Pozdrawiam!!



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #133969 przez agito11
Hallo
Joana to masz z tymi objawami podobnie jak ja ;-)Ale Tobie tylko 4 dni do terminu pozostały.
Szczerze to wolałabym rodzić też w terminie;-)3maj się dasz radę;-))))))
Mnie Brzuch boli od wczoraj, w krzyżu też :dry: to chyba skurcze przepowiadające na razie nie regularne.
Poza tym biegunka mnie dopadła. A maluszek wierci się tak bardzo ze aż się zaczynam bać czy to normalne. Tak fika na wszystkie strony. Nawet w tej chwili :)
Jutro mam do gina na ktg i badanie ciekawe czy wytrzymam do jutra :( :)
Czop raczej mi nie odszedł. A od dziś zaczyna się 38 tydzień.
Ten ból brzucha to tak jak na miesiączke. A jak się maluda wierci to aż w dole kłuje i ściska
Może to już :laugh:
Gratuluje kolejnej mamusi;-)

url=http://slub-wesele.pl/] [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #133977 przez joana
Oto zwiastun filmy BOBASY (2010)Thomasa Balmesa.
Słodkie dzieciaczki, ciekawe przedstawienie dzieciaczków z różnych zakątków świata. W Polsce premiera zaczeła się od 20 maja. Z chęcią bym obejrzała ten film :)



Pozdrawiam WAS!!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #134103 przez Rika
Gratuluję wszystkim mamom, które mają już swoje skarby przy sobie!
A o mnie nikt nie pyta :(
Dzisiaj miałam fałszywy alarm, już drugi raz ale tym razem było wszystko tak jak przed porodem Zuzy. Dreszcze, wymioty, gęsia skórka, biegunka tylko skurczy porodowych nie miałam a brzuch mi się napinał...

Acha i jutro mam wizytę u gina, KTG i USG. Mam nadzieję że ostatnie bo bez samochodu nie dam rady chodzić tam i spowrotem :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #134127 przez asia26
Gratulacje nowym Mamusia czekamy na zdjecia :)
Tzrymamy kciuki za cierpliwosc przyszlych :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #134135 przez Gosia_Krupa
Gratuluję wszystkim nowym mamom :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #134204 przez SISUNIA88
Gratulacje :) kolejna szczęśliwa mamusia wśród Nas :)

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #134210 przez baby_55
Gratuluję kolejnym mamusiom :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #134223 przez kasiorek0310
u nas cisza puki co nic sie nie dzieje

madzai to czekamy na fotki :) i piękne gratulacje bo masz już maluszka przy sobie :) :)

Rachela to niedaleko bielska jesteś fajnie to będziesz rodzic w cieszynie najprawdopodobniej czy może zdecydowałaś sie na bielsko

powoli tabelka sie zapełnia ciekawe która będzie kolejna na porodówce ja to chyba do terminu poczekam albo i przenoszę. :dry:

I zakupilismy dzisiaj fotelik z baby design za całe 130 zł nówka w innym sklepei przez przypadek bo była wyprzedaż wiec sie nam udało ale bylismy w szoku bo ten gościu co anm mial ściągnąć to stwierdził że cena poszła do góry o 10 zł wiec nie wiedział czy go weźmiemy i nie ściągnął z hurtowni nic ino sie pociąć wkurzający gośc to samo było z wypełnieniem do tej pory nie ma go w sklepie :angry: :angry: :angry: wiec po raz kolejny sie na nim sparzyliśmy i tam juz nawet nie pójde do niego nie chce gościu to nie zarobi a co mi tam tylkosz koda że tak obiecuje a nic nie załatwia tylko wciska fotelik który mu wcale nie schodzi i to drożej niż w innych sklepach jest szkoda nierwów na niego i tyle.
allegro.pl/fotelik-dumbo-baby-design-0-1...0zl-i1654090223.html kolor 03 takie niebiesko granatowty (03)

Rika podejrzewam że wiele dziewczyn podczytuje tez lipcówki wiec wsiemy co sie dzieje ale dobrze że to tylko fałszywy alarm :blink:
Miłej nocki i cierpliwości kiedys te nasze maluchu zechca wyjść taka mam nadzieje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #134286 przez Urszula
Witaj Rachela! Prosilas, zebym napisala co u mnie wiec oto pisze...moj termin przypada na jutro. Czuje sie dobrze, wszystko zapiete na ostatni guzik wiec teraz spokojnie czekamy. Moj Maz jest bardzo podekscytowany, bardzo pragnelismy oboje tego Dziecka. Jak urodzimy to oczywiscie dam znac. Mam nadzieje ze bedzie ok. Sorry, ze nie pisalam wczesniej ale taktak w przypadku jednej tu kolezanki moje wpisy pozostawaly bez odzewu, dlatego cenne rady i wsparcie pozyskiwalam od innych Mamusiek! Pozdrawiam serdecznie. Milego dnia!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #134291 przez Urszula
Serdeczne gratulacje dla Mam, ktore maja juz swoje Malenstwa przy sobie! Szczegolne dla Hasi, ktora niemalo sie nacierpiala!!! Mam nadzieje, ze ja rowniez urodze naturalnie, mimo mojego miesniaka...Bardzo nie chce cesarki. Jeszcze raz gratuluje!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #134487 przez Rachela
Witajcie dziewczynki :)

u mnie kolejny dzień ciszy, rano tylko nie mogłam wstać, wszytko mnie bolało. Teraz już jest oki, tylko bym spała cały czas - pewnie przez tą pogodę. A mały dalej harcuje :)

Urszula, życzę abyś urodziła sn i nie miała żadnych problemów z tym mięśniakiem, a będzie chłopiec czy dziewczynka?

Kasiorek będę rodzić w Cieszynie, podobno jest już o wiele lepiej niż parę lat temu.
Nie będę też miała swojej położnej ani doktora. Zobaczymy na kogo trafię, bo znam dwóch lekarzy w tym panią zastępcę ordynatora. Przy porodzie będzie z nami mój Misiek. :)

Rika podglądam cię na lipcówkach - świetny kolor włosów :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #134545 przez magdallena155
Hej Kochane

Byłam wczoraj u gin. i powiedział ze mała jeszcze wysoko jest i nie zapowiada sie na szybsze wyjscie :S choc mowił ze lepiej dla mnie jak nie bedzie czekac do konca czerwca bo mała już waży 3400:)) klocuszek mały:) a tak to wszystko ok..więc pozostaje spokojnie czekac

REachel ja to wręcz odwrotnie i wogole spac nie moge :( budzę sie o 4:30 i już spac nie moge ..heh może przez to łatwije mi bedzie wstawac do małej:)

Ile koszul spakowałyscie do szpitala?i bierzecie te majtki siateczkowe jednoroazowe?
Bo sie własnie zatsnawiam..bo jak rozmawiałam z połozna to ona mi powiedziała że w szpitalu po porodzie jak naj mniej majtek mamy nosic tylko do toalety czy na czas odiwedzin i jakos ciezko mi sobie to wyobrazic..i nie wiem czy faktycznie tak jest ?

Ide poczytac jakas ksiązke wpadne pozniej
papa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #134688 przez Przyszłamama
Hey jestem nowa i termin mam na dziś tylko chyba mojej niuni się nie śpieszy. Gratuluje wszystkim rozpakowanym czerwcówką.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl