BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

12 lata 1 miesiąc temu #333084 przez kasiorek0310
agi ja tez nigdy nie miałam ale cóż kobieta nie wysłała kamizelki a jak pisałam to twierdziła ze posłała ale potwierdzenia nadania nie chciała wysłać wiec nie pozostało nic tylko zgłosić sprawę do allegro to ładnie jak udało sie przetrzymać my tez tylko spacerki sumie jakieś 6 godzin an polu spędzamy a dzisiaj tylko w sumie 2h spał na dworze 2xpo 1h i jakoś nie marudził tylko po kapaniu ładnie butle zjadl i poszedł spać.

dzisiaj rano obudził sie ładnie o 7 rano od razu an mleczko i troche z jedzeniem poprzestawiałam bo teraz jemy tak
m;eczko o 7 potem kaszka ok9.30 bo jak za długo to marudzi bo głodny potem ok 13.30 obiadek i soczek ok 15 przed wyjściem na drugi spacerek i o 17.20 deserek i ok 19.45 butla z mlekiem i kleikiem

a u was sie coś pozmieniało ???? z porami jedzenia a

agi co to za kurteczka masz z all kupiona a linka masz albo foteczke niop a jak pachnie jak na polku sie suszy ja tam planuje kombinezony wyprać kurtki małego w karton i jazda niech już zima idzie ja to może w sobotę jaks zrobię foteczki bo tak na osiedlu to nie ma przy czym zrobic fotki ale jak bede kiała na pewno wrzucę

pogoda marzenie oby jzu tak było

malami co tam u was jak kubus i jak dajecie sobie rade odezwij sie ????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #333198 przez aniaw
Dzięki dziewczyny za komplementy :)

Mnie dziś tak bola 4 litery po tym rowerku, że szok :P
Ale stwierdziłam, że dosyć gadania o tym, że chce być rozmiar mniejsza i trza ostro sie wziąc za siiebie :)

Agi ja Cie podziwiam, że przy takich nocka Ty taka usmiechnieta codzień i tyle energii masz do pracy :)Co do okien myć ich nie cierpie i myje je Tomcio :)
Czekam z niecierpliwościa na fotki :)
Ech wiosna to od razu lepsze samopoczucie :)
Wiesz pamiętam te moje szkolne rekolekcje-zawsze było wesoło i póxniej spotkanka ze znajomymi, ech kiedy to było:)

Kasiorek
na tym nowym rowerku to Szymcio jeździć jeszcze nie potrafi, bo za duży dla niego, trzyma nogi na pedałach, ale sam pedałować nie potrafi :)
Ale uwielbia ten rowerek i teraz tylko powtarza owel owel i bez rowerka na spacer nie pójdzie :) Ma swój drugi taki kaczuszkowy ale chyba już sie mu znudził ;)
Powodzonka w walce z allegro :)

Ja na szczęście mam bezrękawniki i kurteczki po Szymonku dla Małego :)

A gdzie reszta dziewczyn???

Buziaczki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #333200 przez sara125
Witajcie mamusie...

No i u mnie standardowo brak czasu na cokolwiek ;/
Jask mnie znow dawno tu nie bylo...

Widze ze wszedize tak pieknie wiosennie sie zrobilo tak jak u mnie... ja dzis mylam okna :) jak mylam Wojtus spal w wozku na balkonie a Grzes pomagal tak ze cale rekawy mial mokre ;D
Ania w sliczne pociechy :)
A starszy chlopczyk jak smiga na rowerku... moj pedalowac nie umie mimo ze ma juz ponad 2,5 roku :D
Akle za to jak sie rozgadal...
Wojtus umie mowic mama i baba juz.. pare dni temu zaczal raczkowac,
Rehsbilitacja do przodu, jakos to jest :)v A maz wraca z misaji za 16 dni bedzie w domku :P

Pozdrawiamy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #333205 przez agi-p
Hej Kochane :)
Witam o 6 rano :) Pewnie jeszcze śpicie , a u mnie zaraz 1 pranie będzie wyprane :P
Amelka mimo , ze poszła godzinę później spać , to obudziła się o 3:40 !!! Cudem przetrzymałam ją w łóżeczku do 4:30 . Ale dobrze , ze w domku mieszkam , bo w bloku to sąsiedzi zapewne głowę by mi urwali :P:P:P

Kasiorek to trzymam kciuki , zeby spór z all został pozytywnie zakończony . Co za wredne babsko . Kurcze jak mozna tak ludzi w butelkę nabijać !!!
Linka do kurteczki mam , ale powiem szczerze , ze nie wygląda jak fajnie na fotce jak na żywo . Jestem pozytywnie zaskoczona :) Kurteczka jest urocza . Dzisiaj ja wypiorę i jutro porobię foteczki Amelce , to wstawię :)
Super , ze spędzacie tyle czasu na polu :) Zresztą Ty z Nikosiem zawsze spacerowałaś dużo . Chyba najwiecej z Nas :) Podziwiam Cie :)
Co do jedzenia , to u Nas teraz wszystko wywrócone do góry nogami . Próbuję stworzyć jakiś nowy schemat . Tylko Ami apetyt mały ma ostatnimi czasy i ciężko nam to idzie . Karmić piersią planuję do roku , więc już niedużo czasu na nauczenie Ami butelki mi zostało !!!

Aniaw ja okna musze sama myć , bo Mężuś późno wraca do domku . Jeszcze teraz czeka Nas dużo pracy koło domu . Jednak w bloku to człowieka nic nie interesuje . A przy domu to roboty jest cala masa . Teraz musimy wybrukować dróżkę do kotłowni i jeszcze chcemy się odgrodzić .
A ja Ciebie Kochana podziwiam za samozaparcie w walce z kg :) U mnie chęci są , ale z realizacją gorzej :P

Sara super , ze rehabilitacja idzie do przodu ., A mówią jak długo jeszcze konieczna będzie ?
I proszę , Mąż Ci wraca :) A to już na stałe , czy tylko chwilowo ? Super , ze sobie tak fajnie radzisz z 2 bobasami :) Okna pomyte i małego pomocnika masz :)

a MałaMi , to chyba całkiem o Nas zapomniała . Pisałam do niej an FB , ale nie odpisała nic :(

Idę powiesic 1 pranko , na razie w domku , ale później wyniosę na pole :) Ami odsypia , więc jeszcze pościelę łóżko i ogarnę łazienkę :)

Miłego i słonecznego dzionka :):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #333235 przez hasia_86
hej dziewczyny

a u nas nie ma ładniej pogody jest niby ciepło ale pochmurno i mglisto no i ten wiatr ciągle daje tak ze hej ;/

staramy się wychodzić na spacerki jak tylko błyśnie promień słońca :) cale szczęście już niedługo ma być ładnie :)

my agip tez od 6 nie śpimy, to znaczy ja śpię na stojąco bo się nie wyspałam wcale a młody już broi ;) jak nie pod biurko wlezie to ostatnio sobie upatrzył szafę :P

o ja muszę okna pomyć ale czekam aż siorka przyjedzie to małym się zajmie albo w sobotę zrobię jak Tomuś będzie bo z małym to nie robota, na 9 piętrze przeciągi straszne a on za mną lezie więc jeszcze by się przeziębił, a swoja drogą i tak się boję na tej wysokości myć okna, mimo że już kilka razy miałam ta nieprzyjemność :P

no a ja w dalszym ciągu piorę ręcznie a kręgosłup mi już pada :/ no jeszcze trochę i się to skończy :dry:

sara fajnie że mężuś wraca, teraz pewnie będzie miał urlop to trochę ci w końcu pomoże, chyba?

a agip ja jeszcze głowę mam ale nie wiem na jak długo bo obawiam się że i cierpliwość sąsiadów też się kiedyś skończy, no a ta moja wredota to ryczy ciągle nawet jak na sekundę zniknę, jak włożę go do łóżeczka, ciągle normalnie wymuszacz jeden :dry:

u nas z jedzeniem różnie, schemat zależy od humoru jak rano nie zje tyle co trzeba to potem wszystko w łeb idzie, ale się staramy, mleko z kaszką, danonek, obiad, deserek, kaszka i butla na noc (czasami 2) no i w nocy obowiązkowo ;/

a co do schematów to z kąpielą nam się udało w końcu, bo wcześniej to rożnie było, a teraz zawsze ok 8 myju, niamu i spaciu :) a najlepsze jest to jak Misiek się kompie, bawi się kaczuchą i pociągiem typu kaczucha, a jak mu się zabierze i położy w wanience to zaczyna się brechać i chlapać na wszystkie strony, a jak go wyjmuje to płacze, wczoraj podchodzę do niego z ręcznikiem i mówię Misiu wychodzimy? a on do mnie NEEE! normalnie tak mnie rozśmieszył :)

kasiorek powodzenia w walce z allegro, niech się uda bo ludzie to myślą że przez neta to są bezkarni i że wszystko im można!

a ja aktualnie zdjęć nie porobię bo swój telefon sprzedałam a aparat u rodziców został, nic muszę czekać aż kupie coś nowego ...

o moje dziecko sie uciszyło bo umi zumi ogląda :) nie ma to jak bajki, chociaż Michał najbardziej lubi takie programy co dużo śpiewają no i oczywiście reklamy :blink:

dobra spadam 3majcie się :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #333548 przez aniaw
Cześc ja tylko się przywitam i zmykam napiszę może coś z pracy :)

Wstawię Wam tylko fotę jak olałam dziś maluchy i dałam im miskę z jedzonkiem na podłodze, żeby móc ogarnąc chatę :P
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #333602 przez agi-p
Hasia Wy od 6 nie śpicie , a my o 6 to już środek dnia mamy :P
Kurcze przekichane masz z tym brakiem pralki !!! Kiedyś też miałam podobny problem ,więc wiem jakie to uciążliwe :( Oj siły to trzeba miec .
I jak rozkosznie musialo to wyglądać jak nie chciał wyjść z kąpieli i nawet Ci to oznajmił :) Rozgadał sie Wam :)
Michałek za szafę sie bierze ? woow , to porządki masz codziennie :P Mały ciekawski wszystko musi zobaczyć :)
Amelka ostatnio też sprawnie się przemieszcza i nawet do kuchni mi doszła , wstała przy schodach i zadowolona z siebie była :) I lubi chodzika się chwytać i chodzić za nim .Co jest niebezpieczne , bo nie może nadążyć za nim i glebę zalicza :P

Aniaw Amelka też często dostaje chrupki , czy wafelki w miseczce i kładę jej na ziemi :P Tyle , ze ona zaraz wszystko z miseczki wywala :) Potem niektóre podepta i zadowolona :P

Ja plan na dziś zrealizowałam w 100% :) Okna w całym domku umyte i świeżutkie :) Pranie jedno suszy się na polu,drugie na suszarce , a trzecie się pierze :)
Obiad się odmraża , bo poszłam na łatwiznę i odmrażam gołąbki dla Mężusia :P
Amisia śpi ślicznie i to pierwszy raz w takiej pozycji :p
Spacerek zaliczony i kolejny w planach :)

Jestem przepełniona pozytywną energią ...tylko nie wiem skąd Ona się wzięła :P Ale dobrze , ze jest :)
Wieczorem zgram fotki z aparatu i zasypię Was troszkę :)

Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #334036 przez kasiorek0310
A z allegro sie nei przejmuje bo KUPIŁAM DZISIAJ KAMIZELKE JESZCZE ZA DUZA ZA CAŁE 8ZŁ SMIESZNA KASA A NIE ZNISZCZONA NIC WIEC NA SOBOTE JAK ZNALAZL i jutro do befado po buciki bo bylismy w Klimczoku taki centrum to tam mieli buciki ale rozmiaru braka atakie fajne sztruksowe i tanie a miałby je dobre wiec jedziemy do sklepu firmowego :)

aniaw to ładne teksty twój am może sie coś wymyśli :P no niestety tak sie to skończyło oby szybko poszło na allegro, a ten rowerek to taki co mnie sie podobają strasznie

agi kogo spotykam na osiedlu to mi mówią że my jako jedyni na osiedlu chodzimy z nim bardzo duzo i bez względu an pogodę ale efekty sa brak choroby ok to czekamy na foteczke a co do all to maja 30 dni a kobieta juz jest zawieszona na nim wiec sprawa w toku no tak u nas nowość makaron z kabaczkiem i czymś tam słoiczkowi nowość na Nikosia jakaś odmiana, czyzby od teściowej chcecie sie odgrodzić i furtkę zrobić :))

hasia u nas ranki takie sa pochmurne i nie bardzo ale popołudnia cudnie słoneczko świeci to aż tak wysoko mieszkasz o holipka to widoki chyba ładne czy na sąsiedni no to nie za fajnie wszystko w rekach :( ale mówisz ze juz niedługo to pewno nowy zakup bedzie, nasz kocha reklamy z tp o tym mozgu i tym drugim :)

agi nie ważne skąd ważne ze jest energia to wiadac plan zrobiony jak poprałam kombinezony i do kartonu iw piwnice zmykają i juz sie luźniej zrobi

to tyle mysmys ie przestwawili na dwie drzemki po 1h w ciagu dnia i jest ok bo wiecej ogląda na spacerach a dzisja w meiscie oglądal wszystko i podrywal sprzedawczynie w obuwniczym co buty mierzył ale za wysokie podbicie i musimy miec wysza kostke wiec jutro wycieczka a my dzisija żeberka serwowali a w sobote żurek bo jzu za nami chodzi troche czasu :P

takie mi sie podobaja
allegro.pl/swietne-i-wygodne-buty-sztruk...aka-i2220702442.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #334056 przez hasia_86
witam wieczorową porą :) chyba mi chłopaki awarie zlikwidowali, z nowych zakupów to syfon pod umywalkę musieliśmy kupić, a pralkę mamy nową bo we wrześniu kupowaliśmy więc chyba nie powinna się psuć,
no i na razie odpukać nie cieknie więc jutro pranie wstawiamy i obserwujemy :) ale się cieszę <jupi>

aniaw chłopczyki jak zawsze fajniutkie, a każda metoda która przybliża nas do celu musi być dobra ;)

agip no jak już napisałam o tej 6 to tak pomyślałam że wy przecież o 4 macice pobudki, ale już się zmieniać mi nie chciało

małami rzeczywiście chyba nas opuściła na fb też się nie odzywa :(

kasiorku i u nas po południu dzisiaj zrobiło się pięknie :) a wysokość imponująca tak że widzę prawie cały Olsztyn a bloki są jeszcze dwa ale tak postawione że nie przeszkadzają :)
jak znajdę to wstawię fotkę bo kiedyś robiłam a jak nie to poczekamy aż sprawię sobie aparat :P

w naszym domu to chyba ja jestem większym fanem serca i rozumu :) fan pack hd fan pack :) a mój to przecież tepsiarz i nie załatwił mi maskotek :angry: nawet kiedyś tak żartowaliśmy: skąd wziął się Michał? - tata miał serce ale brakowało mu rozumu .... :P no i z tp wziął Michała :P

dobra spadam bo zaraz padnę a już głupoty wypisuje :P :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #334072 przez aniaw
Wróciłam z pracy i padam na ryjek a jutro znów na rano ;)

Sara mój też pedałować nie potrafi jeszcze ale mu to nie przeszkadza w jeździe na rowerku bo my go pchamy :)

Agi mi to na rękę trochę mieszkanie w bloku, bo fakt nie trzeba się martwić podwórzem i innymi rzeczami ale mój M ubolewa nad tym, bo on uwielbia np kosić trawę czy zajmować się posesją i ciągle coś planować ulepszać itd :)
W rodzinnym domu ma mega teren a tu kisi się w bloku i widać, że mu źle ;)
Pozytywna enargia to podstawa :laugh:

Kasiorek gratuluję zakupu :)
Co do spacerów to fakt nieźle przyzwyczajasz Małego, ja ubolewam ciągle z tym brakiem czasu, ech ;)
Fajniutkie te buciki - mój Szymcio też miał wysokie podbicie - nadal ma - zakup butów to niezły wysiłek z nim :huh:

Hasia super jak pralka już będzie sprawna bo faktycznie pranie ręczne to masakra :huh: A z tym wymuszaniem i płaczem to mój Dominiś poprzestawiany na maxa i spokoju z nim nie ma :P

Dziś przed południem mój M dzwonił do mnie i pytał czy muszę iśc do pracy, bo on by się wcześniej urwał i zrobilibyśmy sobie wagary :lol: Miałam taki wyczerpujący dyżur, że szkoda, że go nie posłuchałam :P

A jeszcze miałam niezły sen :blush:
Bylismy w szpitalu odwiedzic moją siorę...
Okazało się, że ona urodziła mojego Dominiczka :S
Ja nosiłam go całą ciąże ale na moment porodu można było sobie kogoś wybrać, żeby samemu nie rodzić :lol:
Moja siora była już po i niezłe miała wrażenia :) Opowiadała, że broniła się do ostatniej chwili żeby nie przeć, ale ten w brzuchu tak się wiercił, że już nie dała rady tego powstrzymać :P
Jak jej to opowiedziałam to stwierdziła, że to wielce prawdopodobne, że by tak miała przy porodzie :lol:


Uciekam i spokojnej nocki życzę :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #334084 przez agi-p
Dzień dobry :)
Kasiorek świetne te buciki :) Jak będziesz w sklepie firmowym , to możesz powiedzieć Pani , zeby Ci pokazała wszystkie butki dla dzieci z wys podbiciem :) Ale te sztruksowe sa super :)

My odgradzamy sie nie przed Teściową :P Ona już sie ładnie nauczyła pewnych rzeczy :P Tylko przed psem , bo On głupi jak but . Caly trawnik mam zniszczony , bo biega w kółko i utorował sobie ścieżkę . I jak pada to wytarza się w błocie a potem o drzwi mi sie wyciera !!! I pełno innych denerwujących rzeczy robi . A My chcemy Amelce piaskownice kupić i zrobić plac zabaw , więc nie chcę , zeby jej to zniszczył .

Hasia , oby awaria już się nie powtórzyła . Pewnie pierwszy raz będziesz się aż tak cieszyła z piorącej pralki :)
Hahaha niezły tekst z tym pojawieniem się Michałka :)
Ja też uwielbiam reklamy serca i rozumu :)
A Amelka tv nie ogląda , czasami zerknie , bo coś ja zainteresuje , ale ogólnie nie puszczam jej tv .

Aniaw ja całe prawie życie w bloku mieszkałam i marzyłam o przytulnym domku :) A teraz tesknie za bokami :P nie należę do osób , które lubią babrać się w ziemi,plewić,sadzić czy przycinać :P Owszem lubię jak ogród jest pięknie zagospodarowany i posprzątany , ale jakoś nie ciągnie mnie do robienia tego samemu :P
A sny to masz niezłe :):):) Skąd człowiekowi sie takie sny biorą :P
Miłej pracy dzisiaj i oby nie był to tak wyczerpujący dyżur jak wczoraj :)


Dziewczyny mnie już trafia cholera jak czytam o tych świrach ...czytałyście ???
wiadomosci.onet.pl/sprawa-madzi,5066934,temat.html
Dziwię się , ze prokuratura nie wydała natychmiastowego nakazu aresztu tych bezdusznych świń !!!!

Ja dziś jadę do Mamci , zostawiam tam Amelkę i jadę do fryzjera włoski farbowac . Już mam stresa , bo pierwszy raz az na tak długo Amisię zostawię :P

Wklejam pare fotek...musze porobić nowe , bo myślałam , ze mam pełno zdjeć , a tu lipka :)



I wczorajsza pozycja podczas drzemki :) początkowo sprawdzałam non stop czy...oddycha :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #334098 przez kasiorek0310
Witam z rana tak szybko to mnie nigdy nie było :) ale za to mam co czytać

hasia to dobrze jak juz powinno byc ok z pralka bo bez niej ani rusz tyle prania i w ogóle a to u nas jak leci ta reklama to mały nic tylko stoi nieruchomo i patrzy

aniaw niop dzisiaj jedziemy ale jak pewno będziesz to czytała to będziemy po zakupie bo jeszcze jedne wysznupałam po necie u nic a befado to mamy pod nosem wiec sie wybierzemy

agi ok dzięki za info przyda sie a te sztruksowe od razu mu wpadły w sklepie ale rozmiaru nie mieli i kazali czekać tydzień na dostawę wiec welę do firmowego jechać i tam więcej jest do wyboru bo jeszcze widziałam trampeczki na dwa rzepy
No fakt głupi pies jak sie o drzwi wyciera z błota :P i piaskownica o masz my to pomarzyć mozemy to sa plusy domu własne place zabaw :)
nie ma co stresować jak widać było po ostatnim mama dała sobie rade wiec nie am co sie martwić w końcu obcej babie nie zostawiasz :0
Nasz tez tak zasypia na noc i nad ranem jak sie obudzi tez zasypia ze siedzi a reszta tłuowia na poduszce jak uda mi sie to uwiecznić to zrobię foteczke ale Ama w tym wózku boska i pasuje kolorek jak nic

no nic zmykam bo dzisiaj dzień rozjazdowy :)) a pogoda sie cudna zapowiada

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #334290 przez sara125
Witamy sie z rana... Mamy zębola Wojtka :):)

NO mezus wraca nie wiem jak bedzie ale az sie boje...Agip cudowna ta twoja cora... jak mi sie marzy corenka... ahh.... ale na marzeniach poprzestaniemy :D
Ale z tych waszych maluchow ranne ptaszki moi kolo 5-6 sie przebudza jeden wypije mleko drugi polozy sie kolo mnie i spia obaj do okolo 9 rano :) mi to pasuje bo ja spioch straszny jestem i spie razem z nimi..:D
Ale mam nadizeje ze laba sie skonczy i wkoncu znajde prace bo juz mam po dziurki w nosie siedzenia w domu tyle czaqsu... MASAKRA... licze ze wkoncu cos znajde bo szukam od grudnia... ;/

pozdsrawiamy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #334569 przez agi-p
Dobry wieczór Mamusie :)

Kasiorek pochwal się butkami Nikosia :) Mam nadzieję , ze udało Wam się kupić odpowiednie .
Pewnie dzisiaj caly dzień na polu spędziliście :) Jak tam sprawy mieszkaniowe ? Ja już fotek nie mogę sie doczekać :) I mam nadzieję , ze parapetówkę urządzimy ...taką chociaz wirtualną :P

Sara gratulacje za zębolka Wojtusiowego !!! :) Super :) I zazdroszczę , że Twoje chłopaki tak długo śpią :) Mi by wystarczyło do 6 żeby Ami spała . Ale pomarzyć mogę :P
A jak Kochana prace znajdziesz to z kim chłopaków zostawisz ?

Bardzo Wam dziękuje za miłe słowa o Amelce :) Mój łobuziak kochany :)

Mi dzis dzionek przeleciał w tempie błyskawicy . Z wizyty u fryzjera jestem zadowolona . Nowe pasemka mam i kolorek troszkę przyciemniony . Od razu lepiej się poczułam , szkoda tylko że tyle kasiory trzeba bylo zostawić :P Mama z Amelką dała radę perfekcyjnie . Przepadają za sobą . Amelka uwielbia babcię :) Mama mówi , zeby częściej podrzucała Małą :P
I udało mi sie prezent dla Taty kupić :) Wreszcie !!! Jutro impreza , i wracamy w niedzielę :)

Ide dziś szybciej spać,bo pobudka znowu o 3 :(
Mężuś pojechał na urodziny kumpla ... i będzie spał w salonie :P Już mu pościeliłam pięknie :P Nie zamierzam wdychać tego smrodu alkoholu . Panowie doprawią się pięknie zapewne :P

Nic spokojnej nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #334680 przez kasiorek0310
agi co do mieszkanie to dzisiaj przeszedł ten brakujący wydruk mojego M z banku odnosnie debetu bo wcześniej miał kpie zamknięcia i to było mało teraz mamy orginal i we wtorek na 16 mamy spisanie umowy tej jedenj strony bo sie formularz zmienił i nowy kosztorys bo tam sa piece kaflowe i jest wymog ze ma byc centralne wiec trzeba wiecej an remont a poza tym to juz kobeita właścicielka wydzwania czy my sie nie rozmyślili bo jzu kolejni oglądają i taka presje cisną ze szok bo juz kolejni sa to ja tylko stwierdziła jak chce to niech sprzedaje ale 6 tys nam oddaje bo zadatek i jeszcze raz tyle jak sprzeda komu innemu w ogóle z banku tez wydzwania kiedy ten papier a jak dzwoniliśmy do niej w pon to zdziwiona ze tak wszystko szybko poszło bo właściciele sie już niecierpliwią a mamy czas do 16 kwietnia wiec wszystkiego sie odechciewa :(

a buciki kupione nawet troszkę za duże ale mieliśmy 6 par do wyboru Niop prawie cały bo od 10:30 do 13 i potem od 15 do 17 wiec sporo ze az nogi czulam dzisiaj jak nigdy :D no ba wiadomo może kiedyś uda sie w realu spotkać wiec luzik :) o ile będziesz miała ochotę i czas

agi a to najważniejsze mamusia zadowolona to i córeczka szczęśliwa no widzisz jak ładnie masz i pomoc u ammy w razie co :) a to zdradź coś to kupiła tacie na urodziny ??? no tak wiadomo jak chlopaki imprezuaj to bez banki rano sie nie obejdzie :D ale co tam raz za czas jeszcze można

a buciki mamy takie allegro.pl/befado-212p003-trampki-teniso...0cm-i2167354802.html i dokładnie takie same ale daliśmy za nie 33 zł a nie 38:P:P i jzu a na jesień widziałam ładne nad kostkę skórkowe całe w sorku i na zewnątrz ale za 120 żł :D

a jutro wycieczka na lotnisko wreszcie idziemy sami z małym tata w pracy :) zobaczymy wzierzatka w zagrodzie bo pewno będzie otwarte i mnóstwo ludzi jak ładnie ale co tam zmiana otoczenia i mały cos obejrzy

agi to miłej imprezki urodzinowej taty

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl