BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

11 lata 8 miesiąc temu #412809 przez kasiorek0310
Urszula nie mam juz siły na kolejne strzępienie języka to i tak bez sensu skoro na chwile jest spokój potem znowu to samo a nie wime czy sens skoro tak kantuje i w ogolę nawet kłamać dobrze nie umie bo sie przy tym śmieje i myśli ze idiotkę ma przed sobą jego synek nawet za bardzo nie obchodzi byłe głupie zabawy to tak a poza tym ślepia w tv i tak cale popołudnia zleci pięknie ja to nie wiem czy do pierwszej dotrwam nawet a może to i lepiej skoro mam byc tylko służąca i sprzątaczka to będzie udany wieczór :)

agi nie wiem ja już sił nie mam żeby to ratować z jego strony zero czegokolwiek zeby było lepiej patrząc na małego wiem że byłby szczęśliwszy bez niego nie krzyczał by tak po nim o byle co a kopniaki nic nie dają nawet tera zjak jest juz u siebie to nic zero entuzjazmu żeby wykończyć co brakuje tylko siedzi i gada ze jak ci nie pasuje wracasz na sarnie on do mamy mieszkanie sprzedajemy i jak to stwierdził zostajesz na lodzie a dla mnie to nie bylby lód dla niego żaden problem wziąć sie i spakować i wynieść jak stwierdził wiec widzisz jaki ma stosunek do tego wszystkiego wątpię ze zacznie doceniać tam jak mieszkaliśmy u moich tez nie potrafił docenić kompletnie nic nie szanuje nic co jest tutaj robiąc cos nie patrzy ze coś sie zniszczy wiec nie wiem po co ten cały remont był.A na grillu ok było pogadałyśmy sobie obie z ta kumpela trochę wyżaliłyśmy sie na nich dzieciaki pobawiły sie w piaskownicy pogoniły kotka wiec cale zadowolone i po swojemu sie dogadywali i dzieliły ciastkami i karmiły nawzajem ale fotek nie mam bo moj jak sie zbiera to myśli o sobie i aparatu nie wział. Jak poczytałam co tam jest z skad mleko i w ogóle to sie przeraziłam ale rano dostaje zwykłe. O kurcze to fajniutko jak już przeczuwałaś ale może nci maluszkowi nie będzie trzymamy kciuki zeby było wszystko ok To pięknie jak tak długo sie udalo
to Ama sie przekonała do butli i mleczka :)ale fajniutko normalnie sama bym pochodziła z brzuszkiem ale najpierw porządek w życiu a potem reszta
a co do bolącej głowy to mnie dzisiaj tak boli ze szok z oczami tez tak dziwnie sie robi strasznie podwójnie i mroczki dawno tak nie bolała

cos nam zęby dokuczają bo sie budzi po godzinie z płaczem :( a jutro zrobimy sobie wycieczkę do bielska sami tylko muszę zobaczyć co i jak pogoda ma być ok to pojedziemy odbiorę papiery ze szkoły starej i będzie na czysto i odwiedzę ciucholand może do babci zajrzymy bo jak on ma mi ciągle wypominać ze tam nie będzie jeździł ani z nimi siedział jak tu będą to po co tylko nie wiem czy autobusem czy pociągiem sie wybrać

urszua nie teraz to za miesiąc sie uda trzeba być dobrej myśli i tak jak pisze agi plemniki wytrzymają kilka dni zeby sie udało wiec nawet jak było dwa dni przed to mogło wam sie udać czego życze niezmiernie

agi fajniutko ze twój sie tak troszczy i wszystko normalnie skarb masz i tyle ja to tam o zawsze taki debili przyciągałam ze wiecznie bylo cos nie tak nie wiem co we mnie jest ze tak mam mam tylko nadzieje że kiedyś spotkam tego co trzeba o proszę i apetyt ma moze sił nabiera żeby chodzić oj lada chwila i będziesz gonić za nia a odpowiesz mic o za dwóch lekarzy masz ??? i dasz koniecznie znac jak wrażania po wizycie czy dobry i fajni czy nei bardzo :)
i oby juz z piersiami było ok

milego dnia coś pogoda dziwna wiec popołudniu pewno bedzie padac :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #412885 przez Urszula
Witam popołudniowo!!

Kochane byłam z Elizią na spacerku i wstąpiłam do apteki po test ciążowy...
Zobaczcie jaki mam prezent dla mojego Mężulka z okazji Drugiej Rocznicy Ślubu
Przewidywany termin na 02.05.2013 :kiss: :kiss: :kiss:
Chociaż liczyłam się z tym jestem w mega szoku!!!
Powiem M dziś przy kolacji a już tak mnie jęzor świerzbił by powiedzieć przez telefon..
Aguś podaj mi namiary na tę wróżbę, ja sprawdzałam wg chińskiej ale mi się nie sprawdziło albo źle to zrobiłam...



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #412910 przez MalaMi
ula widze ze nastepna cudowna nowina i kolejna przyszla mama , czerwcoweczki sie rozpedzily


:woohoo: gratulacje dla przyszlych mam. :kiss: :woohoo: :lol: wzruszajace jak znowu bedziecie opisywac zmiany jakie w was beda zachodzic i pomyslec ze w zeszlym roku my wszystkie tak przezywalysmy :kiss: mam nadzieje ze to nie zarazliwe :lol: hehe trzymajcie sie, ja po pracy i ide do pracy, ale zasnac nie moge :dry: bo wrocilam taka nerwowa i wkurzona, planuje do pokoju u kubu kupic mu taka wykladzine allegro.pl/dywanik-dzieciecy-200x300-mia...lcu-i2544596852.html w bricomarsche
wychodzi ten metraz okolo 200zl !
ps- ula widze ze u was testy inne??? bo u nas kreski. fakt potrafia zyc plemniki nawet tydzien !
ja sobie nie wyobrazam ciazy drugiej, raz ze finansowo a dwa nie moge biorac leki na serce, bo grozi uszkodzeniem serca dla plodu itp, a zeby je odstawic musialabym caly czas prawie lezec, bo bez nich mialam okazje juz sie przekonac nie jestem wstanie nawet chodzic, tak wszystkie czynnosci obciazaja mi serce, poza tym w cchorobach przewleklych jest czas ze czlowiek raz sie czuje dobrze a jest okres ze zle. i ostatnia te upaly mnie wykanczaja...trzymacjie sie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #413044 przez agi-p
Ula GRATULACJE !!!!!! :):):):):):):) Tak czułam , ze obie z brzusiami będziemy ...az mnie ciary przeszły :) Prezentu lepszego Męzuś sobie nie mógł wymarzyć :) Ale się ciesze :) I mówisz , ze też zaskoczona jesteś , tak jak ja :P Super Kochana :) Termin mamy podobny , tyle , ze u Ciebie pewnie maj zostanie , a mi rozwiążą ciążę przed terminem .
Mi wg chińskiego też się ni sprawdzało , miałam mieć chłopaka , a Ami wyszła :P
A ta wróżba , o której pisałam , to mi kumpela robiła . Musiałam dac obrączkę i włosa :P
I chyba cos w tym jest , bo wyszła Paula , potem dłuższa przerwa , znowu pokazało dziewczynkę i zaraz po niej kolejną :P
Woow co za wieści :) Daj znać jutro jaką Mężuś miał minę .To , ze się ucieszył , to pewne :)

MałaMi zdrówka dużo i siły :) Z sercem żartów nie ma . Mam nadzeije , że można z tym normalnie funkcjonować , tzn oszczędzając się oczywiście .
Dywanik bardzo fajny , typowo chłopiecy i przy okazji Kuba mógłby autkami się pobawić :)

Kasiorek Kochana Tobie to już nie wiem co napisać . Tak bardzo mi przykro , ze trafiłaś na takiego faceta . Oj jakbym ja usłyszała , ze zostane na lodzie , to jużja bym mu zgotowała piekło . Widać , ze mu obojętne co się z Waszą rodziną stanie i nie zależy mu na utrzymaniu Waszego zwiazku :( Jesteś twardą laską , nie daj się tak !!!!
Kochana ja tym razem nie idę do swojego lekarza , bo skończyła mi się ważnosć tej karty z pzu . Dzięi niej miałam bezpłatnie wizyty,usg i wszystkie badania . A , ze mam cukrzyce i niedoczynność , to tych badań i wizyt jest cała masa . Kasowo bym mogła się zrujnować :P Teraz zapisałam się na NFZ i zobaczymy czy mi spasują , jak nie , to trudno wrócę do mojego Dr i jakoś podołamy . Jednak wolę te pieniądze wydac na dzidziusia . Zapisałam sie do jasienicy i do Bielska . W Bielsku na Pszennej do Stankowskiej i u niej pewnie zostanę , bo kiedyś u niej byłam kilka razy i lubiłam do niej chodzić :)

Oj co za zwariowany dzionek :) Ami już zaczęła większe dystanse pokonywać :) :) :)
I Paulisia nawet ucieszyła sie z powiększenia Naszej rodzinki :) Dziś wróciła do domku i od razu takie wieści usłyszała :P
I jeszcze Ula z tak wspaniałymi wiadomościami wyskoczyła ... oj bombowo !!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #413139 przez hagne
Cześć Dziewczynki :)
Agi i Urszula gratulacje wielkie :))) cieszę się bardzo z Wami :) i chyba to jakiś niesamowity "przypadek" (choć w nie nie wierzę), ale dziś po południu zrobiłam test i wyszedł pozytywny :D a zaraz potem na hcg. Z moich wyliczeń wypada końcówka kwietnia.
Pozdrawiam serdecznie Was wszystkie, postaram się częściej wpadać, choć z moją regularnością jest bardzo kiepsko ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #413155 przez kasiorek0310
Urszula Ogromne gratulacje to mężuś miał przeczucie ze coś tam w brzuszku już jest :) fajniutko ale będzie miał prezent jak się patrzy nie ma co fajniutko zima zleci i kolejny maluch na świecie będzie widzisz mimo ze chciałaś to i tak szok ze się udało :)

malami zdrówka życzymy oby nie przeszkadzało to w normalnym funkcjonowaniu a przyjdą lepsze dni to postaracie sie o drugiego bobaska nie ma co ważne żebyś ty była zdrowa a reszta sie poukłada nie am co a co do dywanika my mamy tez taki z ulica ale malutki żeby tylko cos bylo na podłodze a bedzie kasa sie kupi wiekszy :)

agi fakt lepiej kaskę wydać na dzidzie ale jak nei bedze wyjścia to nie będzie a o tej juz cos słyszałam doktorce daj znac jak ona czy dobra to może i jak sie skusze o ioe ma lepszy sprzęt a nie przedwojenny a fakt na nfz zero kosztów wiec ten plus a opieka nie rózni sie niczym a co do małża nie mam sil zostawię to biegowi czasu i fajniutko jak apula sie ucieszyła z powiększenia rodzinki a jak tam mamie tez juz wiesci przekazałas czy czekasz jeszcze

fajniutko dziewczyny będziecie chodzić z brzuszkami normalnie pozazdrościć nie ma co a u nas dzień ok spał ładnie do 14.15 potem po kątowniki na suszarka wreszcie wiec do końca tygodnia powinna byc poza tym dokumenty ze szkoly odebrane jutro ide zanieśc do tej nowej odwiedzinki u babci zaliczone czyt mojej mamy mały cały zadowolony i zaczął nam mówić "dziadzia" wiec kolejny krok do przodu w mową a nawet mówiła ze myślała o nim ze nawet nei przyjedzie ani nic a tu masz niespodziankę jej zrobiliśmy oczywiści enie obyło sie bez paczki od neij i wyprawki jak usłyszała ze kiepsko u nas z kasa tym bardziej ze raty pożyczki nie dostali tym miesiącu wiec sie domyśliła a dzwieni ze mój nie zadzwonił nic anic nic za benzyne tez jeszcze nie dostał jak nas przewoził a myślałam że mu dąl juz a tu same długi jeszcze sa szok poza tym ok i dzwoniła mi kobieta z pracy ale jak usłyszał ze mam szkołe co drugi weekend to stwierdziła ze oddzwoni i cisza :( ze tak przeklęta szkoła tak koliduje wszystko bo nie chcą brać uczniów ani nic :( szkoda ale jeszcze rok został i koniec z renta i rok zeby skończyć i kolejny fach w reku a czas pomyślec o sobie a nie ciągle o innych i sie wreszcie wykształcić bo tyko teraz w tym nadzieja poza tym ok

spokojnej nocy zmykam wystawić troche rzeczy i oferty i spac bo znowu mi zrobi pobudke o 7

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #413159 przez Rachela
Agi, Ula i hagne gratulejszon z całego serca :)Aż łezka mi się w oku zakręciła niejedna :)

Marcinek nadal nie rozstaje się z piersią (karmimy się rano, i po południu i przed spaniem). Nocki od paru dni coraz lepsze - zasypia ok. 20 i spi ciurkiem do 4.30 (poranny cyc i śpi do ok 7 - a ja już wtedy w pociągu do pracy. W ciągiu dnia mamy jeszcze dwie drzemki - rano i po obiadku (łacznie maz 3 godzinki)

A chodzenie już dawno świetnie opanował, teraz juz biegamy, a na spacery bez wózka- potrafi na swoich nóżkach przejść już ok 2km - i tylko cały czas brumm brum i przystanek przy aucie :)

Pozdrawiam cieplutko

Kasiorek przytulam mocno wirtualnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #413170 przez agi-p
Dzień dobry :)


Hagne o rety !!!! Ale bosko :) Wielkie gratulacje :) Ale super wieści :) To jest Nas już trójeczka z brzuszkami :) Terminek mamy podobny :) Jak Mężuś zareagował ? Teraz to już koniecznie musisz częściej wpadać :) : ):) Napisz jak Krzysiu się miewa , co u Was ? :) Jeszcze raz wielkie gratulacje : )

Kasiorek widzisz jak na Twoją Mamę pozytywnie zadziałała Wasza wyprowadzka :) Teraz Wasze wizyty sa czystą przyjemnością , zapewne na nowo nawiążecie więzi i będziesz miała w niej wsparcie i pomoc :) I jednak teskni za wnukiem ...mówiłam :)
Super , ze w końcu suszarkę będziesz miała :) I cieszę sie , ze masz pozytywne nastawienie i zaczęłaś myśleć o sobie :)
Ta Stankowska jest rewelacyjna :) W gabinecie na Pszennej ma sprzęt wysokiej klasy . Chodziłam tam przed ciążą w 2009 i 2010 roku . Gabinety nowe , wszystko pachnące i fajne . Wtedy też na NFZ chodziłam , ale skończyły im się oczywiście limity . Potem dostałam z pracy ta kartę , wiec juz przestałam tam chodzic , wolałam Pod Buki . W każdym razie dam znać po wizycie . Zobacze czy nic tam się nie zmieniło .

Rachela bardzo dziękuję za gratulacje :)Super , ze się odezwałąś , bo ostatnio mało dajesz znac co u Was . Ale , wiem , że praca,dom i Marcinek pochłaniają Cię bez reszty .
Oj to Wy się jeszcze karmicie :) A myślałam , ze to tylko ja z piersią zostałam . Nam udało się zakończyć . Ciesze się teraz podwójnie , bo niedługo znowu zacznę , wiec ta przerwa mi się przyda :)
Świetnie , ze Marcinek takie dystanse już sam pokonuje :) Pewnie się zmienił .

Ja z dziewczynkami jade dziś do mamci i zostajemy do jutra . Jutro z samego rana musze być na badaniach i popołudniu jeszcze raz musze krew oddać . Jakieś specjalistyczne mi robią .
Mamci już powiedziliśmy jak na Betę jechalismy i bardzo sie ucieszyła :) Zresztą mój Mężuś tak sie cieszy , ze już w pracy chlopakom wygadał :P Przy Amie też tak było , mielismy nikomu nie mówić , a Mężuś wszystkim sie chwalił :P Nie potrafi utrzymac tajemnicy :P
A wczoraj dopiero po 21-szej przyjechał i kupił mi sernik , bo wie , ze lubię :) Normalnie dba o mnie na każdej płaszczyźnie , jakbym już co najmniej zaraz rodzić miała :
Dziś jak wychodził do pracy to dał buziaka mi i brzuszkowi :P Już głaska na całego i gada do Szymonka :P

Ula jak tam minął wczorajszy uroczysty wieczór ?

Miłego poranka Kochane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #413246 przez Urszula
Witam!

Kochane dziękuję za gratulacje i miłe słowa :kiss:

hegne witaj i ogromne gratulacje!!! :) Co za miła niespodzianka :kiss: :kiss: :kiss:

agi-p wspaniale, że Mężusia tak pozytywnie nosi :) i tak dba o Ciebie :) Ma doświadczenie :)
Trzymam kciuki za badania :) widzę,że u Was wspaniałe wieści się szybko rozchodzą :)

kasiorek fajnie jak z domeczkiem do przodu :) i relacje z mamą lepsze :) Szkoda, ze z praca nie wyszło. Tak bardzo jej potrzebujesz. Ta nowa szkoła jest dwuletnia? Dobrze by było w końcu się wyedukować i mieć nowe perspektywy. Może jeszcze nic straconego z tą pracą.

Rachela jak miło, że się odezwałaś :) Marcinek to dzielny mały wedrowiec :) i spanko mu się unormowało :) Mam nadzieję, że bez trudu ogarniasz wszystko :) dawno Cię nigdzie nie widziałam :) ani na facebooku ani tutaj dlatego tym bardziej miło Cię widzieć :)

MałaMi szanuj się i uważaj na siebie. Serduszko to nie przelewki. Tym bardziej nie stresuj się ani w pracy ani nigdzie. Wiadomo, ze w dzisiejszych czasach to trudne ale trzeba czasem pomyśleć o sobie. Dużo spokoju i zdrówka życzę :)


Zrobiło się przyjemnie i tłoczno na naszym forum :) :) :)
Wczoraszy wieczój udany ja najbardziej :) ale nie wytrzymałam do kolacji i pokazałam M.. test zaraz jak tylko wrócił. Był taki szczęśliwy, że nie chciał mnie wypuścić z objęć. Elizia patrzyła na tę scenę z lekkim uśmieszkiem na twarzyczce jakby wiedziała o co chodzi :) Powiedzieliśmy tylko moim siostrom :) Zastanawiamy się w jaki sposób poinformować Rodzinkę. Teściowa wczoraj dzwoniła z życzeniami rocznicowymi ale nie pisnęliśmy słówka :)
Do lekarza idę 04 września i wtedy powiem szefowej. Martwi mnie trochę moja praca. Tzn pracuje się ok ale czasem trzeba trochę użyć siły. Zamierzam pracować całą ciąże. Tutaj nie ma L-4 więc mam nadzieję, że będę dobrze się czuła w końcu to tylko dwie noce :)

Dziś popijam miętową herbatkę zamiast kochanej kawusi :lol: a wczorajszy jubileuszowy szampan spoczął na stojaczku z winami. M powiedział, że sam go nie będzie pił i wznieślismy toast szklaneczkami z sokiem żurawinowym :) :) :)

Miłego dnia Kochane!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #413251 przez MalaMi
gratulacje dla trzeciej mamusi :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #413282 przez agi-p
Ula mamy na ten sam termin wizytę u lekarza :) Oj już doczekać się nie mogę :)
Cudownie , że Mężuś tak zareagował :) Wspaniali Ci Nasi Mężowie :)
Mam nadzieję , że będziesz mogła spokojnie pracować do końca ciąży . Szkoda , ze u Was nie da się na L4 iść . Ale chyba kobieta ciężarna ma chyba jakieś szczególne prawa i jest pod ochroną ? Tym bardziej , ze piszesz , ze ciężko czasem musisz dźwigać :( Dobrze , ze nie masz pracy , do której trzeba uczęszczać 5 razy w tygodniu .
Czyli co Kochana ,zakładasz wątek majowy ?
Ha i ja tez wlaśnie piję herbatkę miętową z jabłkiem :P

Ja byłam już rano u lekarza z moimi wynikami prześwietlenia kręgosłupa . Mam skrzywienie , które uwiera na inne części , ale teraz to tylko maści mogę stosować :) Normalnie dałaby mi skierowanie do rehabilitanta na jakąś gimnastykę , ale teraz w ciąży ,t o odpada . I powiedziała , ze mam sie nie przejmowac rentgenem . Najgorszy jest 2 miesiąc , wtedy zupelnie nie wolno się prześwietlać , ale w tak wczesnej ciąży mam się nie obawiać o zdrowie maluszka :)

EDITTT ...
Kochane ja dziś do Mamci jad ei bez neta będę niestety , więc do jutra :) Pod wieczór dojedziemy do domku , to sie odezwę :) Trzymajcie się cieplutko :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #413474 przez kasiorek0310
agi to fakt jest lepiej niż było oj tęskni za nim tak samo jak i on za babcia ale co zrobić wież będę mieli i koniec niop mam nadziej ze wreszcie zrobi jak już materiały ma z tego co piszesz to ładnie i wszystko ale zobaczysz jak pójdziesz znowu koniecznie napisz przy da sie. To dobrze jak wszyscy sie cieszą nie am co a mężuś to już w ogóle cały prze szczęśliwy ale zakręcony jest ale to dobrze jak dba w końcu wie jaki to wysiłek dla ciebie bedzie a widziałaś ze jedna z kwietniówke tez jest w ciązy i bedzie tez w kwietniu rodzic jak nic sie nie stanie bo jedna już poroniła wiec sie tam pewno spotkacie a jak tam zajrzałaś juz do dziewczyn czy jakoś sie przemóc nie możesz ??/

urszula niop niestety nie wyszło trochę mnie to dobiło ale cóz tak ta szkolą dwuletnia policealna technik kosmetyk wiec nawet będzie szlo dorabiać w wolnych chwilach a ta praca stracone bo miała w ten sam dzień oddzwonić ale nie zadzwoniła już :( o kurcze to fajniutko jak tak zareagował miło patrzeć jak sie ktoś tak cieszy nie ma co rodzinka sie powiększy urszula dasz rade pierwsza ciąze zniosłaś ok to ta tez będzie bez kłopotów i daj znac koniecznie jak po wizycie no tak poczeka na kolejna rocznice a co cie tak podkusiło sprawdzić w środę testem czyżbyś coś przeczuwała ???

agi to dobrze jak juz wiadomo co to ale ciekawe skad sie to wzięło to skrzywienie no nic oby te maści trochę ulżyły i było lepiej a i widzisz nie było sie co martwić maluszkowi nic nie bedzie :D to miłej wizyty u mamy i do jutra

u nas bez zmian mały ładnie sam zasypia dzisiaj do strzału zasnąć chwile coś pogadał i śpi ok 2 h przeważnie jak już sobie ogranełam trochę jeszcze z obiadem zrobić i tyle roboty na dziś a tak poza tym to mnie ten brak roboty dobija niestety ale niestety sobie nie wyczaruje niczego ale teraz się zastanawiam czy jeszcze rentę będę mieć bo jeśli nie nie idę do szkoły tylko wole prace i wiem ze mnie wezmą bo szkoła dla nich jest to problem wiec moze tak sie uda ale top sioe okaże we wrzesniu

miłego dnia i popołudnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #413649 przez Urszula
Witam!

kasiorek oczywiście, że przeczuwałam bo szaleliśmy na całego w dni płodne :lol: Z Elizia też poszło szybko :) Chociaż zachowywałam dystans, ponieważ kiedyś pewna zazdrosna kolezanka uszczypliwie mi powiedziała, że po 30 trudno zajść w ciąże. Tak się złożyło, że oni z M dalej bez dzieci a ja jestem w ciąży drugi raz :) :) :) Wybrałam wczorajszą datę, ponieważ jest dla nas szczególna- rocznica ślubu. Zrobiła ten test dwa dni przed @ bo na teście było napisane, że można go robić juz na cztery dni przed :) Nie mogłam się doczekać czwartku :)
Kasia ta Twoja szkoła wydaje mi się strzałem w 10 tym bardziej, że jest za darmo. Potem mogłabyś swój biznesik otworzyć tak ze uważam, że warto. Dwa lata zlecą jak nic.

Aguś co do szczególnego traktowania kobiet w ciąży to owszem teoretycznie istnieją przepisy, które chronią kobiety. W praktyce to jednak różnie bywa. Nie dam sobie jednak krzywdy zdrobić :) Na nocnej zmianie na danym piętrze pracuję tylko z jedną osobą, jesteśmy we dwie. Nie sądze, żeby szefowa dała nam jedną osobę więcej a jak tak się stanie to się mocno zdziwię :P Będę musiała po prostu się oszczędzać i tak nocna zmiana jest NIEBEM w porównaniu z dniem. Tak się złożyło, że jestem już czwartą kobietą w ciąży u mnie w pracy.. Moja serdeczna koleżanka pierwszą ciąże staciła i długo się starali teraz jest w czwartym miesiącu :) i tryska optymizmem :)
Agi widziałam Cię na kwietniówkach :) :) :) a suwaczek kiedy?? Po wizycie u lekarza? Bo ja założe dopiero wtedy :)

My z Elizią miałyśmy super przedpołudnie :) koleżanka, która pracuje w szpitalu miała dziś wolne od pracy i spotkałyśmy się w naszym dawnym parku na kawkę :) Nie mogłam się oprzeć cappiccino :P Elizia wybawiła się na placu zabaw. Była bardzo grzeczna :) Ogólnie stwierdzam, że Nasza Mała Córeczka jest bardzo grzeczna. Mogę spokojnie się zrelaksować. Mam nadzieję, że będzie mnie tak oszczędzała przez całą ciążę :) :) :)
Koleżanka, o której mowa ma zamiar starać się z Mężem o dzidziusia więc jak się uda to razem będziemy chodziły z brzuszkami :) :) :)

Założyłam nieśmiało nowy MAJOWY wątek :) :) :)

Miłego popołudnia Kochane!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #413656 przez Urszula
Aguś jeszcze jedno cieszę się, że lekarz Cię pocieszył z tym RTG i miłego pobytu u Mamci :)

kasiorek każdy z nas ma różne skrzywienia kręgosłupa. Nikt nie ma idealnego. Wynika to z pracy stylu życia itp. Jestem pewna, że gdybym Cię pooglądała z pewnością bym coś znalazła :lol: nie odbierz źle. Sama u siebie znalazłam :lol: Wszystko wynika ze stylu życia. Jeśli nadmiernie obciążasz tylko jedną stronę ciała to tworzą przykurcze mięśni one zaś powodują wzmożoną i niesymetryczną pracę mięśni i stawów i to prowadzi do zwyrodnień. W pierwszej kolejności zwyradniają się chrząstki i uciskają na dane nerwy w przypadku kręgosłupa. W momencie kiedy deformują się nam kości to jest już niestety kalectwo, dlatego trzeba dbać o siebie, ruszać się, dbać o kregosłup by to co nam się już zdążyło zużyć nie pogłębiło się.

Miłego popołudnia jeszcze raz :)



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #413964 przez kasiorek0310
Urszula no niestety ze szkoły nici bo nie udało im sie otworzyć tego kierunku jak dzisiaj byłam w tej szkole cóz trudno :(a na razie nei ma nigdzie tego za free wiec może sie za rok uda tak dla samej siebie a na razie zrobię sobie technik BHP może po tm tez coś ruszy zobaczymy
To fajniutko jak sie zdecydowałaś wczoraj zrobić a dobry jak na 4 dni przed da wynik jeszcze lepiej to chyb jakieś nowsze niż u nas tam sa a tam w pracy sobie nie daj szkoda ciebie i maluszka szkoda że musicie tak pracować o końca ale dobrze że nocki lżejsze sa i ze nie przenoszą wam na inne miejsca ale cóz nie ma to trzeba walczyć o swoje teoretyczne prawa co powinny być przestrzegane
o i nowy wątek założyłaś a może juz ktoś tam dołączy i będzie ok ale chyba ty nas też nie opuścisz na dobre a co do kawusi to czasem nikomu nie zaszkodzi ja piłam cały czas potem w trakcie ciszy mnie odrzuciło samo a potem wróciło wiec po co sobie domawiać

a co do kręgosłupa to miałam skrzywienie w liceum ale dzieki basenowi sie polepszyło i nie wiem czy cos nowego sie zrobiło czy nei a nie dobieram tego źle bo żadne organizm nei jest idealny wiec co się dziwić co chwile coś wychodzi

u na sok popołudnie na spacerku i pogoda sie utrzymala jutro juz bede miec suszarke wiec w sobote jade z praniem ciuchów z kartonów odświeżanie i ułożyć musze jak trzeba rozmiarami [poza tym cv rozsylam i dzisiaj zaś dzwonił facet z pracy orientacyjnie sie dopytywali co i jak i może zadzwonią dobrze by było bo to blisko mamy wiec było gdzie Nikosia dac jutro mój w swojej pracy da zeby mnie w pierwszej kolejności przyjęli bo jestem juz po rozmowie i jeszcze do dwch sklepów bo am do drodze z pracy i może sie cos ruszy i podejrzewam ze i przez brak pracy mopjej tez sa te problemy ale zobaczymy jak bedzie jak sie to zmieni

spokojnej nocy zmyakam wysyłać trzymajcie kciuki żebyś ei udalo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl