BezpiecznaCiaza112023

Karminie maluszków

13 lata 1 miesiąc temu #89064 przez martela89
coś Ty moja wpiernicza danonki :)
ale też nie często :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #103316 przez aniulka__255
Hej dziewczyny,
widziałam na forum, że niektóre z Was wprowadzają dzieciom mleko modyfikowane pomimo, że nadal karmicie piersią. Podczas ostatniej wizyty u pediatry stwierdził, że już najwyższy czas dokarmiać synka właśnie mleczkiem z butelki i dodawać do tego troszkę kaszki ryżowej. Myślałam, że mleko matki jest najlepsze a tu okazuje się że może już mu nie wystarczać. Co sądzicie na ten temat. Obecnie daję mu w południe zupkę i wieczorem kaszkę - łyżeczką. Jak podawać te mleko modyfikowane-butelką, czy wtedy nie zrezygnuje z piersi? Nie chciałabym tego. Synuś ma prawie 6,5 miesiąca. Proszę o porady. Aha i jakie firmy preferujecie:)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #103334 przez martela89
Mojej siostrze wystarczało przez 2 lata,była tylko na piersi bez deserków,zupek ,a nawet soczków bo wszystkim pluła. Potem zaczęła jeść inne produkty,a pierś jadła jeszcze przez rok czyli do 3 lat. Teraz ma 15 lat i jest większa niz ja :lol:
Ja daję małej na noc butlę bo lepiej śpi,jakby tak spała po cycu to w życiu bym nie dała butli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #103449 przez natmur11
jakis dziwny pediatra! w mojej przychodni nawet tablice sa ze karmienie malucha nawet rocznego jest dla niego czyms dobrym. jesli wystarcza maluchowi cyc to po co zapychac go mlekiem sztucznym? chyba ze mial na mysli moze jakies obiadki czy kaszke bo przy piersi po 6 miesiacu powinno sie zaczac wprowadzac pokarmy stale. ja wprowadzalam nawet kolo 5 miesiaca. ale zeby cyca zastepowac butelka bo tak sie widzi pediatrze to przyznam szczerze ze gorszej glupoty nie slyszalam. ja karmie piersia caly czas i mala sztuczne mleko widziala tylko jak musialam wyjechac to bylo zaledwie kilka razy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl