BezpiecznaCiaza112023

kubeczki niekapki

13 lata 5 miesiąc temu - 13 lata 5 miesiąc temu #40371 przez natmur11
ja chce kupic Klaudi niedlugo niekapek pierwszy i teraz zastanawiam sie ktory wybrac. z aventu swiatpociech.pl/produkt-kubek-niekapek-2...ustnikiem-avent,1615
czy z tommee tippee butika.bazarek.pl/opis/1770294/tommee-ti...-6m-wysylka-6zl.html z tym ze o nim czytalam rozne opinie. tommee tippee ma jeszcze taki ze skladanym ustnikiem www.agdperfect.pl/shop/pokaz_produkt.php?idprod=1012&cow1=3ze taki znalazlam allegro.pl/momma-kubek-niekapek-250-ml-6...tis-i1309965872.html

a moze cos innego mozecie polecic? no i jeszc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #43948 przez _aga86_
Dziewczyny zapomnilam sie pochwalic, ze moja niunia od ponad 2 tyg. pije z kubka niekapka:) Zmienilam kubeczek (z 3 dziurkami) i odrazu zalapala. Widocznie te, ktore miala jakos jej nie odpowiadaly:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #43953 przez alutka1011
O to super!Ja dostałam taki(tzn Maja :laugh: ) miała któraś z Was taki kubeczek allegro.pl/kubek-niekapek-z-uchwytami-pr...pol-i1356914417.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #43957 przez martela89
Ja będę kupowała avent albo tommee tippee :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #43965 przez _aga86_
Ja lubie firme tommee tippee, ale niestety kubek w przypadku Julki sie nie sprawdzil. No, ale nie powiedziane, ze u Was tez tak bedzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #43978 przez Manga
U nas w ogóle się nie sprawdził duży niekapek Nuk - kupiłam ze względu na dużą pojemność 330ml. Mimo, że Aleks pił już od wielu miesięcy z niekapka, to tego ustnika po prostu nie lubił.

Ulubionymi były Tommee Tippee, niestety żaden nie przetrwał - ustniki zostały w końcu poprzegryzane ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #44001 przez wiola
Witajcie ,ALUTKA,my mamy taki kubeczek,Filipek bardzo ładnie z niego pije,jest super,polecam,łatwo się ciągnie picie ,i nie leci. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #44092 przez ilona
Wiktor tez ma niekapek z Tommiego, ale nie umie jeszcze z niego pić i bardzo się denerwuje, że mu nie leci :)
Krzyczy, piszczy i rzuca kubkiem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48368 przez natmur11
dziewczyny slyszala ktoras z was o kubeczku doidy cup? www.ekobaby.pl/sklep.php?cat=16&id=29 Zawitkowski uwaza ze jest on lepszy dla dziecka niz kubek niekapek. mialyscie moze jakies doswiadczenie z takim kubeczkiem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48371 przez Manga
Doświadczeń nie mam, bo dowiedziałam się o nim, jak Aleks już dobrze pił i nie było potrzeby kupowania tego wynalazku.

Ale wydaje mi się bardzo dobrze przemyślany i osobiście bym go kupiła.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #48372 przez _aga86_
Nie widzialam jeszcze takiego kubeczka. Ale tak na moje oko u mnie by sie nie sprawdzil. Picie byloby na Julce, a nie w buzce. Moze dla starszych dzieci. Ja czasami daje Niuni popis ze zwyklego kubeczka i cos tam moze trafia do buzki, ale wiecej leci bokiem ;) No, ale czego sie nie robi, zeby dziecko mialo frajde :)

A tak apropo picia z kubeczka niekapka. Julka juz potrafi z niego pic- nawet woli go od butelki (tylko mleko chce ciagle w butli), ale od jakiegos czasu mi przynosi kubczek, zebym Jej dala sie napic- troche to dziwne nie?? Zwlaszcza, ze poza tym wszystko chce robic sama- nawet papcie chce sama zakladac :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48373 przez angela660
Pierwsze widzę taki kubeczek, ale nie wiem czy z niego nie skorzystam bo Nicolas nie potrafi pić z niekapka, bawi się nim, gryzie ustnik ale nie umie się napić w efekcie i tak muszę podać mu butelkę z soczkiem.

Macie jakieś sposoby? Czy nie męczyć go niekapkiem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48377 przez _aga86_
angela mialam to samo!!! Ja odstawilam na jakis czas probe uczenia picia z kubeczka, bo Julka juz na niego patrzec nie mogla. I tak chyba po 2tyg (nie pamietam dokladnie) sprobowalam jeszcze raz, ale juz z innym kubeczkiem. I udalo sie:) To jest tylko kwestia czasu, albo nowego kubeczka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48379 przez angela660
A jaki kubeczek polecasz? A przedewszystkim jaki powinien mieć ustnik? Zupełnie twardy, czy taki gumowy?
Ja kupiłam avent - wydawał mi się najlepszy, a okazuje się, że picie z niego nie jest takie proste. ;p
Właśnie na razie go odstawiłam, poczekam trochę.

Bo na normalny kubek jest troszkę za mały... ah

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #48382 przez _aga86_
Na poczatku miala gumowy ustnik, ale traktowala go jak gryzak, wiec kupilam z twardym dziubkiem i z 3 dziurkami. Nie moge go znalesc w necie, zeby Ci pokazac, ale pozniej zrobie fotke i wstawie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl