BezpiecznaCiaza112023

Firma LOVI - co macie, jak oceniacie??

10 lata 7 miesiąc temu #740709 przez Dave
To ja się muszę nachwalić teraz :P :P :P

Wpadł mi w łapki kubek niekapek 360, butelka ze smokami i żelowy podgrzewacz LOVI.

Butelka Medical+ jest rewelka, a te smoki super :lol: :lol: Jakięs takie zupełnie inne od Aventu, który do tej pory u mnie królował. Butelka jak szklana, fajnie się myje niczym nie zachodzi. A smoki miękkie z góry (tam gdzie dziecko ciągnie) i sztywne przy butelce, super z czyszczeniu. Bez dodatkowych dysków uszczelniających. Jestem pod ich wielkim pozytywnym wrażeniem. Postanowiłam wymienić wszystkie butelki na te z LOVI.

A co do niekapka, bardzo fajny. Kiedyś jakoś dziwnie nie byłam do niego przekonana, ale teraz mogę powiedzieć, że bardzo dobrze się sprawdza. Majce dobrze się z niego pije.

Co do żelowego podgrzewacza, pierwszy raz widziałam takie cudo. Warstwa żelu, która się sama nagrzewa po naciśnięciu małego, metalowego guziczka. Super. Szybko podgrzewa mleko. Doskonały na wyjazd autem, spacer czy szoping :side: Nie wiem jak będzie się sprawdzał przy niższych temperaturach, ale w mrozie przecież nie będę podawać butli tylko noga do domu i tyle.

Póki co się nachwaliłam i używam dalej.

A i jeszcze coś. Kurka ostatnio musiałam kupić wkładki laktacyjne a babka miała tylko z Belli i mój ty smutku. Musiałabym tu łaciną rzucić, jakie to badziewie!!!!! To tak poza tematem :P



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #740757 przez Agusiak
Dave co to za cudo ten żelowy podgrzewacz?
Pochwal no się :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #740761 przez Dave
Agusiak - takie cóś lovi.pl/pl/produkty/21/Podgrzewacz+żelowy

Do tej pory coś żelowego to mi się kojarzyło bardziej z zamrażaniem i zimnymi okładami, a tu zupełnie odwrotnie:)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #740766 przez Agusiak
kurcze fajne, zapiszę sobie w zakładkach :laugh:
dzięki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #740773 przez Dave
Agusiak - ja będę miała jakieś nowe doświadczenia z tym sprzętem, to się podzielę opinią :)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #743493 przez Agusiak
Dave a polecasz może z Lovi nakładki sylikonowe na sutki? I jak je oceniasz w stosunku do Avent, bo miałam poprzednio Avent i powiem szczerze że nie odczuwałam jakoś specjalnie ich "pomocy" :S Dlatego teraz szukam jakiś innych :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #743514 przez Dave
Agusiak - nakładek póki co nie miałam w swoich łapkach więc nie mogę nic powiedzieć. Z resztą z Aventu też nie miałam.

A z innej beczki. W miarę użytkowanie butelek i smoków LOVi jeszcze bardziej sie do nich przekonałam. Jakoś się lepiej czyszczą (smoki to już w ogóle). Nie ma tam żadnych zakamarków, szybko i łatwo to idzie. A wszystko "do kupy" poskładam umie sama Maja.

I jakoś tak zaobserwowałam, że szybciej się mleko w nich podgrzewa. Maja lubi mieć ciepłe mleczko i (niestety) wrzucam butelkę z mlekiem do mikrofalówki na chwilę. I właśnie zauważam, że muszę krócej je trzymać.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #806161 przez Dave
Moja przygoda z LOVI trwa :) A w zasadzie nasza, bo jednak Młodziak ma tu dużo do powiedzenia.

Ostatnio przekonał się do smoczków, chociaż babcia miała w tym duuuży udział, mocząc go w słodkiej herbatce. Ale rzeczywiście jest mi łatwiej bo czasem uda się japkę uciszyć na moment.

Smoczki Retto są super, Mati lubi takie z "kuleczką" nie proste, te wypluwa do teraz. Są fajne miękkie, a wytrzymałe.

No i w niedzielę znów się nam żelowy podgrzewacz przyda, bo czeka nas wyjazd do nietopery :X czyli 4 godziny w aucie w jedną stronę.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813657 przez Tenka
Ja mam laktator prolactis. Sprawdza sie znakomicie, skuteczny - ładnie ściąga pokarm.

Dziecko - największy skarb

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816024 przez Kasica
Ja posiadam wiele produktów lovi. Butelki, opakowanie, podgrzewacz, kubek niekapek, oraz kubek 360stopni, smoczki choć mojej małej służą za gryzaczki ;)
Dave masz racje smoczki z kolekcji retro są super :)
Mamy zresztą kolekcje tych limitowanych smoczków 0-3 mamy inną edycję, 3-6 mamy edycję i love mamy, i love daddy no i teraz 0d 6 miesiąca mamy kolekcję retro i są przepiękne :)
Ja osobiście używam tylko i wyłącznie wkładek z lovi bo najbardziej chłonne są :)





http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=44736

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824096 przez Dave
Nigdy nie przypuszczałam, że taka rzecz jak szczotka do butelek mi się przyda, a tu niespodzianka.
"Butelkuję" się już prawie 3 lata, teraz przy dwójce szkrabów to mam tych butelek trochę. No i irytowało mnie to mycie. Ale szczotka z LOVI jest bombastyczna. Bardzo fajne ma włókna, wszystko czyści. I ta końcówka do smoków jest fajna;)

O takie cudo lovi.pl/pl/produkty/26/Szczotka+do+butelek+i+smoczków

A swoją drogą, to zainwestowałam też w suszarkę do butelek, bo już nie wiedziałam gdzie to wszystko trzymać :lol:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #837933 przez Sophie25
Nie lubie butelek tej firmy i nie polecam,wymiana smoczków jest bardzo zroznicowana ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890901 przez Andzia89
Jak na razie moge wypowiedziec sie na temat laktatora Lovi Prolactis. Jestem w jego posiadaniu od około miesiąca i same pozytywne wrażenia jak do tej pory z nim związane. Poprzednio uzywałam laktatora innej firmy i znacznie różnił sie od tego. Lejek był cały plastikowy tu ma nakładkę która wkontakcie z piersią nie ociera jej boleśnie, do tego był głosny a ten jest taki ze moge spokojnie odciągać pokarm przy dziecku i sie nie budzi. Odciąganie nie boli i jest szybkie mi zajmuje jedynie 10 minut ściągniecie 150 ml pokarmu. Ma wbudowany zegar i alarm. Jest to laktator dwufazowy - naśladuje ssanie dziecka, ma regulacje mocy ssania o duzym zakresie. W zestawie ma częsci do złożenia laktatora ręcznego, który można zabrać ze soba poza dom i po ciuchutku odciągnąc nadmiar mleczka. Cały zestaw zapakowany w poręczną torbę. Wykonany solidnie i mysle że długo mi posłuzy :) Polecm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891160 przez patka89
Ja z firmy Lovi mam smoczek :)
smoczek dynamicznie uspakajający i polecam,moje dziecko nie lubi smoczków a ten jako jedyny lubi i przyjmuje.
Polecam bardzo mamą,których dzieci nie chcą brać smoczków. czasami się przydaje dla uspokojenia :::::)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894729 przez Dave
Sophie25 - wiadomo jak to jest, nie wszystkim pasuje to samo.
Ja akurat bardzo sobie je chwalę. I teraz jak patrzę (a mam przedsobą Avent i Lovi) butelki po dłuuugim użytkowaniu, LOVI bezkonkurencyjnie lepsza. Jedyny minus, że nie ma o większej pojemności. Mateuszowi nie potrzebna, ale Maja to jest mlekoholiczka :lol:

Andzia 89 - u mnie Prolactis nie ma sobie równych. Fakt teraz już go nie używam, ale kumplowałam się z min prawie 9 miechów więc wiem co mówię.

Patka89 - Smoki LOVI to najulubieńsze mojego synka :kiss:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl