BezpiecznaCiaza112023

LUŹNE STOLCE

14 lata 1 miesiąc temu #8510 przez MaDzIa
Mój synek ma skończone 2 miesiące, niestety jest karmiony butelką. Od kilku dni obserwujemy luźne stolce, takie, że Aadaś jest prawie brudny po pachy. I tak zdarza się nie codziennie ale np dzisiaj było tak rano i wieczorem? Czy to norma czy coś złego się dzieje?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8528 przez Mirella
a może po prostu czas na większe pampersy? luźne, nie luźne ale powinny zostawać na swoim miejscu :) takie porządne "dorosłe" stolce to dziecko robi jak je stałe pokarmy, wcześniej rzeczywiście trochę rozwodnione są, przynajmniej ja to tak pamiętam. No ale jak za bardzo Twoim zdaniem, to musi się lekarz wypowiedzieć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8542 przez _aga86_
Madzia u mnie bylo podobnie... Moja coreczka przez pierwsze 3 miesiace robila kupke co 3 dni i wtedy az sie wylewalo :dry: Rozmiar pampersa nie mial z tym nic wspolnego, poniewaz zmienilismy jej na wiekszy i mimo wszystko sie rozprzestrzenialo, poniewaz dziecko ciagle wywijalo nozkami, raczkami- dlatego... A przez trzy dni sie troche uzbieralo :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8555 przez andziaa35
mojej siostry coreczka prze tydzien miala luzne stolce i po badaniu moczu stwierdzono u niej zapalenie pecherza. MOj synek mial tak 2 razy, za pierwsym trzeba bylo zmienic mleko na inne a za drugim razem bylo to na zabki. Tak wiec lepiej udaj sie do lekarza na badania on napewno rozwiaze ten problem.


"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8610 przez Kathi
normalne stolce u dzidziusia jak Twój powinien przypominać- (mam nadzieje, że nikt teraz nie je :laugh: ) jajecznicę lub musztardę. Takie opisowe troche, ale to normalne. Mój synek tez robił raz na 3 dni, wiec tym bym sie nie martwiła. Jakby się cos działo to wyskoczyłaby temperatura, tak sądzę, a jak dziecko jest pogodne i nie meczy sie bardzo przy wypróżnianiu to powinno byc wszystko ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8921 przez Moniq
MaDzIa napisał:

Mój synek ma skończone 2 miesiące, niestety jest karmiony butelką. Od kilku dni obserwujemy luźne stolce, takie, że Aadaś jest prawie brudny po pachy. I tak zdarza się nie codziennie ale np dzisiaj było tak rano i wieczorem? Czy to norma czy coś złego się dzieje?

u mnie co kilka dni mała robiła taką kupę że cała była ufajdana- taką dużą; jeśli konsystencja jest inna niż zwykle, a nie tylko jest jej więcej, sprawdź u lekarza-nie zaszkodzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl