BezpiecznaCiaza112023

Wkładki laktacyjne

8 lata 6 miesiąc temu #1010763 przez Gabryska66
Dzień dobry. :) Mam pytanie związane z wkładkami laktacyjnymi. Czy faktycznie są skuteczne? Dobrze chłoną nadmiar pokarmu? Niestety mam z tym problem, zwłaszcza w nocy i chyba będę musiała je zakupić... Które polecacie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010764 przez Brukselka
Lansinoh. Są świetne, dobrze się trzymają biustonosza i są mega chłonne. A poza tym bardzo wygodne. Używałam ich przez 3 miesiące. Nie zamieniłabym ich na żadne inne. Kupowałam gdzieś na allegro, bo taniej. Niestety są jednymi z droższych - ale warto.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1013783 przez basia342
Ja stosowałam wkładki marki NUK - najbardziej chłonne są te z przeznaczeniem na noc, ja je stosowałam także w dzień i okazały się bardzo dobre zarówno pod względem chłonności jak i wygody. A nie wiem czy wiecie ale są także dostępne wielorazowe wkładki laktacyjne , które można prać w pralce - to tak dla informacji jak ktoś szuka bardziej ekonomicznych :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030644 przez marylka55
Ja na szczęście musiałam używać wkładek laktacyjnych jedynie przez krótki czas. Mój lekarz polecił mi wkładki Simed profi. Faktycznie dobrze chłoną i nie drażnią piersi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056353 przez babushka9
Ja niedawno kupiłam sobie paczkę tych do przetestowania ebebe.pl/produkt/wkladki-laktacyjne-ebebe-ultraslim-white/ Muszę powiedzieć, że naprawdę całkiem nieźle się spisują :) Fajne jest to, że każda jest osobno pakowana, więc użytkowanie jest naprawdę bardzo wygodne :)

Zawsze wiadomo, co myśli pies. Są cztery możliwości. Pies może być wesoły, smutny, zły albo czujny. Poza tym psy są wierne i nie kłamią, bo nie mogą mówić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 8 miesiąc temu #1070281 przez Allina
Mi po pierwszej ciąży długo towarzyszyły wkładki laktacyjne i super, że w ogóle coś takiego jest... Ja bez nich nie wyobrażam sobie życia. Teraz też planuje tutaj vica.pl/1567-wkladki-laktacyjne zakupić sobie wkładki, bo też drugie dziecko chce naturalnie karmić. Także na pewno mi się i teraz bardzo przydadzą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl