BezpiecznaCiaza112023

Bebilon/Bebiko - mleko modyfikowane?!

12 lata 5 miesiąc temu #231156 przez kotek23
Od urodzenia córka pije mleko Bebiko. teraz pije Bebiko 3 i najtaniej jest w Rossmanie bo za sztukę płaci się 11,99zł, a teraz jest promocja w Tesco dwupak za 19,29zł.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #377017 przez ewelina harasimowicz
Ja podaje dla synka mleko bebilon, ale ostatnio cieszko z kasa, a to dość drogie mleko, choć lekarz mówił ze mu bebiko nie powinno zaszkodzić, choć niby bebilon jest lepszy, a jeszcze w drodze drugie dziecko to będzie wydatków, temu myślę by może zmienić mleko.A czy waszym dzieciom pasuje bebiko?

http://imageshack.us/photo/my-images/507/br3j.jpg/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #377036 przez Asiersa
Tutaj można poczytać o bebilonie i bebiku :) www.zapytajpolozna.pl/24-zywienie-niemow...ko-modyfikowane.html




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 1 miesiąc temu #1066791 przez malinka445
Ja przez długi czas szukałam odpowiedniego mleka dla swojej córki. Przede wszystkim dlatego, że miała spore problemy z kolkami oraz zaparciami. Po jakimś czasie w szpitalu gdzie chodzę na wizyty z małą polecono mi mleko Humana AntiColic. To specjalistyczne mleko właśnie na takie dolegliwości. Okazało się, że ma na prawdę dobry i bezpieczny skład, a co najważniejsze pomogło i dolegliwości mojej córki związane z bólami brzuszka i kolkami zniknęły. Humana ma też inne mleka modyfikowane, więc może warto abyście sprawdziły ich ofertę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 1 miesiąc temu #1066795 przez Tygrysica88
Moja córka po bebiku miała straszne biegunki daje jej bebilon zamawiam przez apteke internetowa nowa farmacja maja tam o 10 zł tansze mleko i duzo promocji

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 1 miesiąc temu #1066799 przez karokaro00
to prawda, też zauważyłam, że jeśli kupuje się mm przez internet to ceny są dużo niższe :) tak samo, kiedy zamawiam leki i kosmetyki w aptece Melissa, to płacę mniej, niż za te same produkty w sklepie stacjonarnym

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 11 miesiąc temu #1066995 przez Kolendra25
A czy któraś z was kochane mamy słyszała o mleku od Humany? Ja do niedawna też nie ale okazało się, że ma ono fantastyczny skład i jest bardzo bezpieczne dla dzieci. Same możecie o tym się przekonać tutaj humana-baby.pl/kategoria/mleka-modyfikowane/ . Moim zdaniem to chyba najlepsze mleko dostępne aktualnie na rynku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 9 miesiąc temu #1067387 przez KarolineCZ
Ostatnio bardzo dobre oferty widziałam na stronie https://biobaby.pl/ . Oni mają w ofercie produkty najróżniejszych marek - niektóre też sprowadzane zza granicy, na przykład z Niemiec. Moim zdaniem warto się zapoznać bliżej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 miesiąc 3 tygodni temu #1080598 przez KarolineCZ
My przeszliśmy na mleko modyfikowane Bebilon Alerlac, które przeznaczone jest dla maluszków z alergią na białko mleka krowiego. Polecam to rozwiązanie, problem się skończył od ręki :) Jeśli chodzi o zakup mlek Bebilon to w aptekach DOZ jest pełna ich dostępność.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 miesiąc 6 dni temu #1115340 przez Allina
super

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl