BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE SIERPIEŃ 2012 :)

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #272108 przez martucha
majówka nadal nas nie ma :( tzn załozyłysmy wątek od nowa ale wszystkie poprzednie ciązowe posty szlag trafił :( :( :( az nam sie ryczeć chce bo to była taka nasza pamiatka do której chętnie wracałysmy...fajnie się czytało nasze ciążowe rozterki po czasie :lol: ale teraz to juz jest dupa...

chciałam zrobic pamiętnik dla synka i dac mu na 18 i teraz gorzej mi to idzie, bo większośc informacji było na forum którego już nie ma...a aż tak dobrej pamieci nie mam niestety więc dziewczyny zawczasu zapisujcie sobie wszystkie wazne momenty z ciązy jeśli chcecie robić taki album bądź pamiętnik bo później może byc cięzko :( :P

buziaki 3majcie się ciepło i dbajcie o siebie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #272119 przez mamcia08
Mamcia ma się różnie Majóweczka ;)Ja robie we Wrocku,a Ty Gadzinka gdzie? Nie wiem,czy 4D jest refundowane.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #272160 przez kasiora
mamy awarje na forum , wszystkie bledy prosze zglaszac tuhttp://www.zapytajpolozna.pl/index.php?option=com_kunena&Itemid=68&func=view&catid=39&id=138747&limit=20&limitstart=160#272035

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #272399 przez jusia
mamcia08 napisał:

Mnie bolą piersi jak tralala,mam małego głodomorka w środku ;) bo często chce mi się jeśc,z czego nie bardzo się cieszę ,bo i tak swoje ważę :laugh: ,jestem drażliwa a poza tym czuje sie dobrze :) poza niektórymi zapachami,jestem czuła.Badania dopiero będę robić w przyszłym tygodniu.Moja lekarka jest strasznie roztrzepana i zamierzam ja zmienić.A ze snem to mam problemy,często się budzę w nocy,a w dzień chce mi sie spac ;)


Hej jestem mamą sierpniową 2011 :) pisałam juz u was :) Mamcia ja mialam tak samo ( bardzo zarłoczna byłam ) i mam corcie wiec moze i ty bedziesz miala dziewczynke :)
Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #272612 przez judi24
WITAM Serdecznie, jestem Ania i również należę do "MAM 2012", jestem nowa na forum i zanim zuważyłam ten wątek założyłam podobny heh. Ja jestem w 7 tyg, o ciąży dowiedziałam się w I dzień Świąt Bożego Narodzenia zrobiłam test ciążowy który od razu pokazał mi dwie kreski ucieszyłam się ale byłam niepewna więc o 22.30 pojechałam do całodobowego laboratorium na badanie krwi i pani z uśmiechem powiedziała że pozytywniy wynik, ucieszona a zarazem przestraszona pojechałam do domu. 3 stycznia byłam pierwszy raz u ginekologa, po raz pierwszy ujrzałam moją "kropkę", i mam już jej pierwsze zdjęcie usg, następną wizytę mam 13 stycznia może już usłyszę bicie serduszka :):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #272687 przez mamcia08
Jusia mam już córcię ;) i objawy mam teraz podobne jak przy pierwszej ciąży,więc kto wie? ;) może masz rację :) Czas pokaże...Witamy Cię Judi24 na forum :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #273203 przez agacia
Witam dziewczyny:)

Mam termin na 13 sierpnia:) Moja pierwsza ciąża :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #273283 przez happymamma
Majówka jak by nam nasze forum nie poszło w chlerę :angry: to bym ci wkleiła tu nasze posty, które pisałyśmy dokładnie rok temu - że przestały np właśnie boleć nas piersi i mamy z tego powodu załamkę - ja np za kazdym razem biegałam na betę :blush: Ależ ja Wam zazdroszczę :lol: Choć z drugiej strony, ile ja się oryczałam, namartwiłam, pisałyśmy nawet petycję do Ministra Zdrowia o refundację na aparaturę usg do użytku domowego dla każdej ciężarnej :silly: I gratuluje kolejnym szczęsliwym mamusiom :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #273749 przez pariska26
hej dziewczyny! dawno mnie tu nie bylo. Mnie drecza ciagle mdlosci ,ale naszczescie nie mam wymiotow. Jutro wchodze w 8 tydz. A za tydz w srode mam wizyte u lekarza.Juz nie moge sie doczekac;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #274464 przez mamcia08
Witam mamusie :laugh: jak się czujecie? Bo ja różnie.Wczoraj mnie wytelepało w autobusie do Wrocka i dziś się gorzej czuje.Powiedzcie mi,czy też macie takie kłucia czasami w podbrzuszu?Ja nawet w nocy się czasami budzę.Moja siostra wlasnie urodzila i mowila mi,że też tak miała,ale nie pamięta w któtym miesiącu.Ja byłam w ciąży 12 lat temu i też co nie co zapomniałam ;) Pozdrawiam Was cieplutko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #274627 przez martusiasia
hej mamcia08
ja tez mam takie kłucia, ale z tego co wiem to jest to normalne bo macica się rozciąga, jesli jednak masz mocne bóle mi lekarz zalecił no-spe, jest ona calkowicie bezpieczna jednak wg mnie z żadnymi lekami nie warto przesadzać.

Ja ogolnie czuje sie dobrze, ciągle mnie mdli ale chyba juz zdążyłam się przyzwyczaić,
a u Ciebie jak samopoczucie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #274897 przez mamcia08
Ja ogólnie nerwowa jestem i w ogóle jakoś szybciej się męczę,a najlepsze jest wstawanie w nocy do wc pare razy ;) no i apetyt.A Wy na co macie ochotę?Co jecie najcześciej? Ja ogólnie nabiał :laugh: Pozdrawiam cieplutko mamusie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #274915 przez martusiasia
Ja dokładnie tak samo jak ty mamcia08 jakis serek, pije mleko, a na wedlinę mnie odrzuca. Zachcianek jako takich nie mam. Ostatnio chodzi za mną McDonald's i chyba sie skusze.

Nerwowości u siebie nie zauważyłam, chociaż to dziwne bo należę do ludzi bardzo nerwowych. Ogólnie to spokój, ale to też dzięki mężowi od którego da się odczuć że się mną opiekuje i bardzo się sytuacją przejmuje. Dużo dało wzięcie go na badania. Aż się wzruszył gdy usłyszał bicie serduszka dzidzi. Wspaniałe przeżycie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #275324 przez Piotr
Pracujemy nad odzyskaniem utraconych postów, mamy porobione kopie zapasowe więc brakujące posty zgłaszajcie w tym miejscu, będzie łatwiej nam je odzyskać.
www.zapytajpolozna.pl/39-miejsce-na-suge...7-error/Page-16.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #275356 przez natalka
Cześć dziewczyny! Witam nowe mamusie i serdecznie gratuluje. Ja też mam takie kucia w dole brzucha ostatnio nawet częściej ale wystarczy, że trochę poleże i zaraz przechodzi. A z apetytem różnie ale wole wędliny niż nabiał :blink:


Gadzinka jak już wspominałam pracuję w przedszkolu i mam najmłodszą grupę a one jeszcze potrzebują pieszczot i takiego "matkowania" a poza tym u nas dużo różnych bakterii i chorób zakaźnych dlatego się zastanawiam, a z drugiej strony przywiązałam się do "moich" dzieci i nie chciałabym zostawiać ich w połowie roku. Takie błędne koło.



*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl