BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE SIERPIEŃ 2012 :)

12 lata 4 miesiąc temu #271148 przez gadzineczka
hej natalka
ja uczę wychowania fizycznegi i poki co dobrze się czuje i przynajmniej do maja bede chodzic do pracy aczkolwiek nie bede juz szalala z dzieciakami na lekcji jak zawsze ale jesli dobrze sie czujesz i nie ma przeciwskazan to jak najbardziej pracuj

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #271156 przez Majowka
Dzieki Natalka, obys miala racje!
Ja niestety bez pracy, wiec siedze w domku.
Ale mysle, ze mozna pracowac dosc dlugo, jesli ciaza jest wzorowa I praca siedzaca i malo stresujaca.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #271417 przez mamcia08
Witam mamuśki :laugh: dawno się nie odzywałam,bo byłam na wyjezdzie :) Termin też mam na 17 sierpnia ;) jeszcze czekaja mnie badania prenatalne i extra muszę jechac 2 razy do Wrocka :unsure: ale jakoś przeżyję.Jestem na zwolnieniu ;)uff...a poza tym jestem strasznie nerwowa,wszystko mnie drażni i wkurza :angry: mam nadzieję,że niedługo mi przejdzie.Mam tyle obaw...no i mam już 36 lat ;) hahahah.I nie mogę zrobić sobie suwaczka :dry: pomóżcie ...Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #271545 przez martucha
Cześć dziewczyny wybaczcie że pisze to na Waszym forum ale usunieto nasze forum MAMUSIE SIERPIEŃ 2011....

DO MODERATOREK!!!CO SIE DZIEJE CZY MOZECIE PRZYWRÓCIĆ NASZE FORUM?????WSZYSTKIE NASZE POSTY????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #271597 przez Majowka
Czesc mamcia! Mamy taki sam termin!!!!!! :laugh: ale fajnie
Gratuluje serdecznie! 8 tydzien nam dzisiaj stuknal! :laugh:
Wszystko bedzie dobrze, nie martw sie!

Suwaczek robisz tak: wejdz na gore w zakladke Suwaczki, wybierz sobie elementy: pasek I wskaznik I wpisz date porodu. Nastepnie skopiuj pierwszego linka I wejdz w swoj profil, I tam gdzie masz podpis wklej linka. Jesli jeszcze bedziesz miala problemy, pytalaj smialo.

I jak tam sierpniowki 11? Mam nadzieje, Ze juz naprawione... Czytam sobie Was od poczatku w wolnych chwilach...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #271632 przez mamcia08
Majówka,dzięki za odpowiedz :) ale jak widzisz suwaczek mi dalej nie wychodzi :angry: jakaś jestem nierozgarnięta chyba ;) będę próbować dalej.A kiedy miałaś ostatnią miesiączkę? Bo z tymi terminami jest różnie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #271648 przez Majowka
Wklejasz ten link z Ubbc kod i Bbc kod? Ten pierwszy? Caly? On jest dosc dlugi....
Nie ten link na gorze strony, tylko ten podany po zatwierdzeniu suwaczka

Mialam ostania @ 10 listp :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #271694 przez mamcia08
Dziękuję Kochana :laugh: wreszcie się udało!!! Boże,jaka ja ciemna masa jestem hahahah .No ja miałam 11 listopada i zdziwiłam się,że moja pani doktor wyznaczyła mi ten termin,bo według innych to powinnam mieć na 18.08 ;) ale co za różnica dzień w tą,czy w tą ;)Jeszcze raz Ci dziękuję za pomoc :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #271721 przez Majowka
No suuper!
Sliczny suwaczek! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #271725 przez mamcia08
Dzięki Tobie :laugh: Twój też jest słodki :laugh: a jak się w ogóle czujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #271734 przez Majowka
A wlasnie az za dobrze, mialam w ubieglym tyg poranne mdlosci I bol piersi, a teraz od pon wszystko mi przeszlo I martwi mnie to troszke. Wczoraj na szczescie dopadlo mnie jakies ogromne zmeczenie, wiec przespalam caly dzien I cieszylam sie, Ze przynajmniej to....
Trzese portkami do nastepnej wizyty, 11-ego , mam nadzieje, Ze moj fasolek podskakuje zdrowo :)
Wczoraj bylam tez na badaniach przeroznych, ale wyniki dopiero 10-ego.... Oj niech ten tydzien szybko minie!

A jak u ciebie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #271757 przez mamcia08
Mnie bolą piersi jak tralala,mam małego głodomorka w środku ;) bo często chce mi się jeśc,z czego nie bardzo się cieszę ,bo i tak swoje ważę :laugh: ,jestem drażliwa a poza tym czuje sie dobrze :) poza niektórymi zapachami,jestem czuła.Badania dopiero będę robić w przyszłym tygodniu.Moja lekarka jest strasznie roztrzepana i zamierzam ja zmienić.A ze snem to mam problemy,często się budzę w nocy,a w dzień chce mi sie spac ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #271914 przez Majowka
Widzisz mamcia to dobrze masz. Oby tak dalej!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #272068 przez marzena91
mnie też bardzo bolą piersi momentami nawet dość mocno ale nie przejmuję się tym bo wiem że tak może być :)
no i bez przerwy bym spała potrafie przespac całą noc nawet 10 godzin:P a później w ciągu dnia dosypiam jeszcze po 2-3 godziny:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #272088 przez gadzineczka
Mi ostatnio dokucza zły humor ,też wybieram się na badania prenatalne i chciałabym skorzystać z tych nowosci ktorych kilkanascie lat temu nie bylo czyli usg 4d kolezanki sobie chwalą
pozdrawiam Was
gadzinka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl