BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 10 miesiąc temu #381307 przez Dave
Justyna - ja to nawet głośno mówię, że chce trójkę :laugh: Tylko teraz będzie dłuższa przerwa i potem może... Wszystko zależy od sytuacji, jaka nas w życiu spotka. Dwójka to takie minimum, minimum.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #381410 przez Gosia_Krupa
Witam dziewczęta,gratulacje ogromniaste!

Dave,u mnie tak samo. Mam nadzieję,że będzie nas stać na trzeciego Maluszka,bo czuję niedosyt,mimo,że moja dwójka jest bardzo absorbująca :) Chciałabym tak za jakieś 5 lat... chciałabym...

Princess,ja miałam dzienniczek ciąży z którego nie byłam za bardzo zadowolona. Lepiej samej coś takiego zrobić. Zeszycik,a w nim fotki,wspomnienia,myśli,imiona,pierwsze ruchy itp.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #381421 przez baby_55
Princess zgadzam sie z Gosią :) tutaj możesz poszukać inspiracji :) www.zapytajpolozna.pl/79-ciaza/98434-album-fasolki/Page-21.html

Dave, Gosiu my też na dwójce nie chcemy się zatrzymać, ale zobaczymy jak się życie potoczy :) myślę, że za jakieś 3-4 lata, ale jak mówię, zobaczymy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #381437 przez Dave
Dzień dobry!

Czyli plany mamy dobre, zobaczymy jak je życie zweryfikuje.

Jak się dziś czują fasoliny??

Miłego dnia.

Wreszcie słonko :lol: :lol: :lol: :lol:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #381493 przez princess
justyna84 napisał:

Tez mysle ze taki dzienniczek moze byc super pamiatka mozesz kupic nawed taki ktory prowadzic od ciazy do porodu i potem jak dzidzia rosnie do roku ,takei ksiazeczki tez sa kolezanka taka miala wtedy bedziesz miala 2w1 :laugh: . Mam taka ksiazeczke ale od narodzin i 2 tez taka kupie chyba.
Powiem wam nei chce zapeszac ale dzisiaj nawed dobrze sie czulam co sei rano nei zapowiadalo a w niedziel chyba pojedziemy do Opola do ZOO z Oskarkiem :laugh: ,takze dzisiaj oswiadczylam reszcie rodziny ze strony mojego M ze bedzie dzidzius (bo byli na wczasach) i wszyscy cieszyli sie :laugh:

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Ja na razie powiedziałam mamie i siostrze i dwom przyjaciółkom a w przyszłym tygodniu szefowi. W poprzedniej ciąży wszystkim rozgłosiłam wszem i wobec a potem ją straciłam. Teraz mam nauczkę...
baby_55 napisał:

Princess zgadzam sie z Gosią :) tutaj możesz poszukać inspiracji :) www.zapytajpolozna.pl/79-ciaza/98434-album-fasolki/Page-21.html

Dzięki:) Tak mnie zainspirowały dziewczyny z tego wątku, że w przyszłym tygodniu jadę po poradnik o scrapbookingu i zrobię sobie sama album:)
Dave napisał:

Dzień dobry!

Czyli plany mamy dobre, zobaczymy jak je życie zweryfikuje.

Jak się dziś czują fasoliny??

Miłego dnia.

Wreszcie słonko :lol: :lol: :lol: :lol:

Hello:) Dziś piękna pogoda, rano byłam z pieskiem i na słoneczku cudnie:) Po południu trza się wybrać na spacerek:) Ja zaraz się zabieram do twórczej pracy w postaci dokańczania swojej pracy licencjackiej. Mam nadzieję, że wena mnie nie opuściła;) Co do "fasolek" to moja kruszynka dzisiaj mnie troszkę kłuje, ale poza tym OK:) Miłego dnia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #381514 przez Dave
A ja mam dziś takiego lenia, że szok. Rano nie mogłam dojść do siebie i gdzie bym tylko mogła to bym spała. Teraz już lepiej. Ale jakaś powolna jestem...Buuuu.....

Maja śpi. A ja pędzę coś podziałać, bo z tym dzisiejszym tempem to mnie noc zastanie :laugh: ;)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #381517 przez anoda89
Cześć mamusie :) . Ja też mam dzisiaj lenia. Nie chce mi się nic robić a trzeba trochę w domu ogarnąć. Dobrze że teściowa w domu to obiad zrobi :laugh: . Coś mnie ostatnio brzuch pobolewa ale tak delikatnie i nie cały czas, też tak macie dziewczęta?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #381519 przez Dave
anoda - wszystko się rozpulchnia, rozciąga i to normalne, jeśli nie masz innych dolegliwości.

Baby - zdradź mi sekret jak Ty zmieściłaś tyle suwaczków :unsure: :unsure: :ohmy: Ja tez chcę. Póki co musiałam usunąć nasz blogowy, ale liczę na Ciebie :lol:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #381528 przez baby_55
Dave ja biorę sobie suwaczki z lilypie.com te mniejsze takie do facebooka itp i one są krótsze niż standardowe i dlatego sie spokojnie mieszczą :)one sie tam nazywają mini ticker są po lewej stronie jak wybierzesz już konkretną opcję :) no i w ogóle te z tej stronki najbardziej mi się podobają :)
za to ząbkowy suwaczek to też robię tak jak ty mniejszy i biorę sobie ten drugi ktrótszy kod i wtedy mi sie wszystko ładnie mieści :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #381547 przez anoda89
[link=http://www.zapytajpolozna.pl]
[image noborder] www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=39772 [/image] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #381623 przez Satine0
Witam wszystkie ciężaróweczki!! :silly:

Jestem tutaj nowa tak więc witam wszystkie przyszłe mamusie bardzo gorąco.

Jeżeli wszystko dobrze pójdzie to i ja będę w lutym mamą :)
Pierwsza wizyta u gin. za mną, póki co widziałam sam pęcherzyk... mam nadzieje, że tym razem mi się uda! :)

Pozdrawiam was gorąco!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #381626 przez Dave
Satine - Witaj :laugh:

Rozgość się u nas. Wszystko będzie dobrze, wszystkie trzymamy tu za siebie kciukasy.
Na kiedy masz termin?



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #381631 przez Satine0
Jeszcze nie wiem na kiedy, pewnie dowiem się 25-tego jak zobaczymy zarodek.
Poprzednia ciąża skończyła sie pustym jajem, więc może lekarz czeka.

Tak więc jak tylko będę wiedziała to dam znać ! :silly:

Póki co trzymam kciuki żeby się wszystko udało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #381751 przez Dave
Dzień dobry!

Kolejny piękny dzien się zapowiada :laugh:

Satine - trzymam kciuki :woohoo:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #381767 przez princess
anoda89 napisał:

Cześć mamusie :) . Ja też mam dzisiaj lenia. Nie chce mi się nic robić a trzeba trochę w domu ogarnąć. Dobrze że teściowa w domu to obiad zrobi :laugh: . Coś mnie ostatnio brzuch pobolewa ale tak delikatnie i nie cały czas, też tak macie dziewczęta?

Tak, macica i szyjka pracują, to normalne.

Satine0 napisał:

Witam wszystkie ciężaróweczki!! :silly:

Jestem tutaj nowa tak więc witam wszystkie przyszłe mamusie bardzo gorąco.

Jeżeli wszystko dobrze pójdzie to i ja będę w lutym mamą :)
Pierwsza wizyta u gin. za mną, póki co widziałam sam pęcherzyk... mam nadzieje, że tym razem mi się uda! :)

Pozdrawiam was gorąco!!

Witaj:) Napisz coś o sobie:)

Dzień dobry:) U mnie też piękna pogoda ale duszno;) Ja dzisiaj śmigam na urodziny do dziadka, będzie super wyżerka, już nie mogę się doczekać bo apetyt mam jak nie wiem;) Miłego dzionka Wam życzę :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl