BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 2 tygodni temu #642991 przez Madlen
Sylwia Bartuś słodki do wycałowania. A jaki wpatrzony w zabawkę :)

Marlena Fifi śpi jak Adaś ;)
Ale silny Twój synek, Adaś jeszcze tak nie ma.


Adaś wyjątkowo dziś o 2.30 chciał jeść. A cały poranek śpi, do tej pory. coś mu się poprzestawiało.. Troche kichał, mam nadzieję, że to nie alergia..


Gabilee widać po tym co piszesz, że świetnie sobie radzisz z synusiem i nie nudzicie się. Piękna, zadbana dzidzia.

Buziaczek wieki Cię nie było, na szczęście z Zuzia już zdrowa. Już do pracy?
A gdzie pracujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #642992 przez sylwia1986
Filipek i Leoś :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Aga u nas nocka też średnia, a dziś dzień marudy. Choć przed chwilą była koleżanka, to zrobił popis dobrych manier :silly:

Buziaczek podziwiam Cię jak Ty to wszystko ogarniasz, praca, dzieci.. Szok :huh: :ohmy: Buziaki dla Zuzi, dobrze że już w domku.

Bartuś dziękuje wszystkim ciociom :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #643060 przez ola85
Jadziu - mojej małej 2 razy udało się przewrócić z pleców na brzuszek, a teraz zaprzestała tych praktyk, łatwiej zawołać mamusię :blink: Ja myślę że to po prostu udało się przypadkiem, a do świadomego odwracania to jeszcze trochę czasu jej trzeba

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Eurydyka - mi też się parę razy zdarzyło małą usypiać w wózku, bo w pierwszym miesiącu życia w ogóle nie chciała spać w nocy... Ja myślę że dobrze by jednak było przestawiać powolutku do łóżeczka
Monia - gdzie Iga ma goloneczki? Zgrabniutkie nóżki ma dziewczyna! :) :) Wszystkiego dobrego dla małej z okazji ukończonego 3-go miesiąca :)
Gabilee - wyrósł Twój Leoś strasznie :)
Madlen - dobrze że zajechałaś rowerek a nie pieska, bo pewnie towarzyszy Ci w biegach :blink:
Buziaczek - dobrze że ten szpital już za Wami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #643110 przez dominia
Cześć Dziewczynki !!!!

My dzisiaj zwariowany dzień z Tatusiem i nie mieliśmy czasu zaglądnąć do Nas na forum :)
ale .. już nadrabiam :)

Gabilee Leoś piękny i widzę, że dzisiaj kończy 2 miesiące :) gratuluję :)

Paulaa o widzisz :) jak dzisiaj też umyjesz Amelce włoski to jutro daj znać :)

Kurczę .. później reszta bo Ig nie chce leżeć :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 10 lata 7 miesiąc temu #643114 przez ola85
U nas dzisiaj byli moi rodzice, to czasu mało...
Zauważyłam że małej przecierają się włoski z boków, a włoski które odrastają są jaśniejsze, jak jest u Was, dzieciaczki mają włoski z którymi się urodziły, czy wycierają się?

Sylwia - wybacz, umknęło mi zdjęcie Bartusia, ale aż nie mogłam uwierzyć że to już taki duży chłopak :) Buziaki od cioci :kiss:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #643156 przez Madlen
Ola tak pies mi towarzyszy, on nie do zajechania, mógłby biegać nonstop :)
Adasiowi też się wytarły włoski z tyłu.
Lidzia rozkoszna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #643232 przez xpatiiix3
Monia No ale taki cienki i pod spodem ma tylko spodnie cieniutkie albo same rajstopki i body z długi rękawem i to jak wieje, a tak to na bodziaka bluze zapinaną spodnie i skarpety no i czapeczka oczywiście, a u nas ostatnio słabo z temperaturą jeszcze mocno wiało :) jak ładnie wyglądacie z Igunią :) a pieniążki w końcu troszkę poratują :)

Alina no to fajnie, że wybierasz się na takie zjazdy :) no ja też się cieszę, że w końcu kaske dostanę ale chyba ok.15 dopiero będzie... no a teraz od babci wezmę i idę jutro kupić pampki bo u mnie za 50 są 2 paczki 56szt (3) :)

Eurydyka Ty w wózku a mój w moim łóżku śpi :P hehe też nie chce za bardzo w łóżeczku :P

Gabilee no jeszcze 2 miesiące temu brzuszki miałyśmy :) a tu już takie fajne brzdące są z nami :) śliczny Leoś :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dziewczyny wszystkie maluszki prześliczne :) :kiss:

Buziaczek jak dobrze kochana, że już wyszliście :) jejku biedne się wymęczyłyście ..;/

a ja dzisiaj dzień lenia mam, za to jutro czeka sprzątanko :P

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #643253 przez mrufka
Hej dziewczyny :kiss:

Wszystkie dzieciaczki prześliczne :)

Suzi gratuluję

Eurydyka witaj widzę że jesteś z czewy tak jak ja :) Jaka dzielnica?

Madlen ja ćwiczę już brzuski

Alina co za zmiana koloru bardzo ładnie wyglądasz też zastanawiałam się nad blondem ale zrobiłam rudzielca :) A długość twoich włosów poraża nie wyobrażam sobie je myć i suszyć jak ty dawałaś radę je opanować

Buziaczek super że już Zuzią okej strasznie długo byłyście w tym szpitalu. Już wróciłaś do pracy?

Monia wracaj do zdrowia szybko zatoki masakra często wracają. A jak tam z hulaniem kręcisz bioderkami?

Gabilee widzę że wspaniale sobie radzisz z Leosiem

Pati super że ci kaska wpadła

Pliszka super nosidełko, Oluś słodziak a ty promieniejesz macierzyństwo ci służy

Satine Maryś normalnie skóra zdarta z ciebie a oczko ma takie jak mój Kuba też ma łatki brązowe.

Jadzia no to Bartek zdolniacha chyba zacznę mówić do swoich dzieciaków po angielsku

Paula jak czytam że Amelka je po 90ml co dwie godziny to zaczęłam sie bać o moją że je bardzo mało bo 120ml co trzy godziny a czasem po 90 ml w nocy w ogóle nie je bo śpi od 22 do 5

Ola Adusi włosy sie nie powycierały a wręcz ma ich dużo więcej ale rosną jej też takie jaśniutkie

A u nas tydzień bez wytchnienia pełno roboty mamie pomagałam troszkę w sklepie z nowym towarem a to kosmetyczka, fryzjerka latanie po sklepach za ciuchami, a tu przygotowania do chrzcin bo w tą niedzielę chrzcimy Adulę po prostu jak pomyślę ile mnie jutro czeka gotowania zmywania to aż mi źle nawet wymyśliłam że sama tort zrobię zobaczymy co z tego wyjdzie. No a córa rośnie mi jak na drożdzach jest przekochana, grzeczniutka daje tyle radości :)

A tu Adusia

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #643256 przez kasia123m
o jaki sliczny Leos:)))

wszystkiego naj dla Iguni na 3 miesiace:))

Marlenka widzisz a Tosia wlasnie na dzwiek nie reaguje...i dlatego sie martwilam.bo to ze na imie nie to wiem ze jeszcze zawczesnie..

Jaki Bartus juz duzy..slodziak:)

Filipek jak ladnie glowke dzwiga:)

uwielbiam ogladac fotki waszych maluszkow. :laugh:

Buziaczek cale szczescie ze jestescie juz w domu...i ze Zuzinka zdrowa.ladnie Was przetrzymali w tym szpitalu.

Lidziusia ciocia caluje slodziutka buzke:)

to ja Wam pokaze moja Tosienke..


Adusia caluski od cioci :kiss:



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #643261 przez Suzi
Hej Kochane :)

Jeszcze raz dziękujemy z Mikusiem za gratulacje i pochwały. WSZYSTKIM Ciociom Lutowym wraz z Ich Slicznymi Maluchami, choć przy Mikołajku to one prawie "dorosłe" :lol: :silly: :lol:

Dzis Mikuś kończy tydzień i pozdrawia wszystkie Ciocie i ich Dzieciaczki


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #643274 przez mrufka
Kasia Tosia słodka jaki ma fajniutki śmiech gadulińska :)

Suzi jaka kruszyneczka kochaniutka ślicznego masz synusia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #643295 przez [email protected]
Ola śliczna bułeczka :)

Mrufka nie mogę się napatrzeć na włoski Aduli :)

Kasia jaki piękny uśmiech,pewnie dla mamusi :)

Suzi jaka kruszyna cudna :kiss: jeszcze nie dawno Gabryś był taki okruszek,jak ten czas leci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #643297 przez gabilee
dziekujemy za komplementy :)
suzi ale przesliczny Mikołajek
mrufka piekna Adulka
ola mojemu Leonowi tez sie wycieraja wlosy z tylu z prawej strony bo na tej stronie glownie lezy :D a na czubku ma czuprynke :) i z dnia na dzien sa coraz jasniejsze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #643299 przez kasia123m
wiecie co wyczytalam...bo Tosia przeslata mi glowe dzwigac...ze chyba bedziemy miec problem z napieciem miesniowym.a pamietacie jak wysoko dzwigala..a teraz dupa.dobrze ze 20 maja mamy rehabilitacje..pokaze ja znow rehabilitantce.ze dzieci czesto po cesarce maja najpierw zawsokie napiecie a potem przestaja podnosic glowe i potrzebna rehabilitacja metoda Vojty.no normalnie ona wogole mi glowy niepodnosi..ech



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #643301 przez dominia
Dobra jestem :blink:
Dzisiaj do Babci przyjechała Nasza rodzina z Chrzanowa z którą się widzimy średnio raz na 2 lata i siedzieliśmy tam chwilke, poza tym jeszcze między czasie była u mnie koleżanka z Synkiem i taka burza przeszła, że dramat :ohmy: T. biegał po domu i wyłączał cała elektronikę .. jakby mi się coś znowu spaliło to by mnie szlak trafił ;)

Martynka to brat się przejął siostrzeńcem :) musiał być dumny, że został Wujkiem :) i tak powinno być !!

Patii super, że w końcu przyszła decyzja :) trzymaj rękę na tej kasie bo u mnie zostało już tylko na pneumo dla Igiego z tego :/ bo M za bardzo szalał i musiałam Go opieprzyć i w końcu przestał tak szastać tą kartą bankomatową ...

Monia proszę wycałować Igunię od Nas z okazji skończenia 3 miesiąca :) pannica już :kiss: :kiss:
Pięknie wyglądacie z malutką :)

Sylwia ale Bartuś chopcyk fajny, dzisiaj 2 miesiące za Nim hoho pięknie, całuski od ciotki :kiss:

Marlenka Fifunio super, buziole :kiss:

Buziaczek 3 tygodnie :ohmy: ? o matko to się wymęczyłyście bidusie .. ale dobrze, że już wszystko ok jest :) oby już było ok :kiss:

Ola Córcia piękna, proszę wycałować od Nas :) :kiss: :kiss:

Alinka Nataszka dzisiaj 3 miesiące :) super :) buziaczki z tej okazji :kiss: :kiss:

cdn .. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl