BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 2 dni temu #642194 przez Alina2408
pliszka a on nie ma nozek na wolnosci??? a kolor masz ciekawy... wiesz te nazwy a kolory troche sie nie pokrywaja




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #642200 przez Pliszka
Eurydyka, witamy Ciebie i trzeciego forumowego Olcia! :lol:

Suzi, gratulacje Kochana!!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Niech się Miki zdrowo chowa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu - 11 lata 2 dni temu #642207 przez Pliszka
Alina2408 napisał:

pliszka a on nie ma nozek na wolnosci??? a kolor masz ciekawy... wiesz te nazwy a kolory troche sie nie pokrywaja


Alinka, za krótkie ma nóżki, więc póki co nie wystają :laugh: Mi się najbardziej podobał ten wzorek: www.babytula.pl/products/folk-birds-nosidelko-ergonomiczne-tula
ale potem sobie pomyślałam, że w sumie to jak Olek trochępodrośnie, to głównie Misiek go będzie nosił i trochę facetowi kwiatki nie pasują ;) więc stanęło na sówkach (zdjęcie z allegro, to nie my ;) ) :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu - 11 lata 2 dni temu #642218 przez Monia_T
Wróciłam od lekarza. Mam ostre, bakteryjne zapalenie zatok :P Dostałam antybiotyk niestety, ale podobno bez tego nic nie pomoże. Zostawiłam prawie stówę w aptece i będę się leczyć :P

Pliszka przygotowuje właśnie szpinak wg Twojego przepisu i tak sobie myślałam, że dawno Cie nie było :)
Super to nosidełko, ale cena też niezła...;) A włoski takie bardziej w rudy brąz wpadają :)

Suzi Iguni zawsze starczał jeden cycek. A karmiłam tak jak piszesz co 2-3 godziny. Generalnie "na żądanie" czyli je wtedy kiedy chce :laugh:

Alina jaaaakie włosy :ohmy: Super :laugh: To może też spróbuję tych rossmanowskich :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #642224 przez dominia
Pliszka świetne nosidełko, Nam by pasował ten wzorek co masz :) duża Sowa by nosiła małą Sówkę w nosidełku w sówki :silly:
Ale cena powala ;)

Monia to pięknie .. ale będziesz mogła karmić Igę ?? oby szybko przeszło :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #642288 przez EURYDYKA
Hej dziewczyny :) własnie wróciliśmy ze spaceru, oczywiście Olek urządził na początku taka histerię bo po co nosić czapkę prawda.. :dry:
U mnie pogoda do kitu..niby 17 stopni ale po co ten deszcz ja się pytam.. ?

xpatiiix3
ola85
aganobla
Alina2408
Pliszka - Dziewczyny dziękuję wam za pozytywną ocenę mojego maluszka :) :kiss:

Pliszka bardzo fajne nosidełko !! na pewno Olusiowi jest w nim wygodnie a to podstawa do dobrego samopoczucia dziecka na spacerze...

kasia123m bardzo fajne informacje..przydatne !!

Monia_T to nie dobrze :( co ty kochana czapki nie nosisz że Cię tak zawiało ? :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu - 11 lata 2 dni temu #642304 przez Satine0
Dobry ;-)

MAdlen Ja na tablicy kupowałam z Wrocka ;-) z wysyłką i tak zaoszczędziłam ok 70zł ;p
a o brzuszkach czytam, że do pół roku nie można. Brud nie wiem skąd i skoro po takim obfitym krwawieniu nie wyleciał to wątpię żeby samo poszło :dry: :dry:

Wstawiam wam dwie foty Maryśki z dziś ;-) Jutro komunia to porobię jej więcej.


I oczywiście "jemy rąsie"


Super są wasze szkraby ! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu - 11 lata 2 dni temu #642323 przez Martyna
Cześć Mamusie!

Nie było mnie bo Internet nam padł :(

Bardzo dziękujemy za komplementy!!!

Wszystkie dzieciaczki śliczne :kiss: :kiss: :kiss:

Eurydyka witaj :) Oluś boski jak przystało na wszytskie nasze Olki i pozostałe lutowe dzieciaczki :laugh: :laugh: :laugh: :kiss: :kiss: :kiss:

Suzi ja karmię z obu piersi chyba, że Robcio nie chce ale tak mi poleciła położna żeby karmić po 15 minut bo dopiero po 10 dochodzi do mleka drugiej fazy. Od początku w sumie tak karmie i jest ok. Oczywiście wiele razy Mały wisi dłużej jak się uspokaja i zasypia :)

Jadzia Gratulacje :) ale zdolnego masz Syna :) musisz być dumna :)

Pliszka super wyglądacie :) spacerek jak najbardziej tylko gdzie ta ładna pogoda!!!

Monia ZDROWIA!!!oby antybiotyk szybko pomógł!!! możesz karmić??

Alinka super włoski!! cieszę się, że Twój M zadowolony i jesteście szczęsliwi :kiss: :kiss:

Sylwia Bartuś jaki juz duży słodziak :kiss: :kiss: :kiss:


Satine Marysia boska!!!jak zawsze :kiss: :kiss:

dziewczyny chyba musimy częsciej się chwalić naszymi pociechami abysmy były na bieżąco? może ustalimy jakiś dzień kiedy będziemy wrzucać fotki, albo np. w miesięcznice każdą??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #642324 przez Monia_T
Dominia zgodziłam się tylko na taki antybiotyk, przy którym mogę karmić...innej opcji nie brałam pod uwagę.

Eurydyka nie wiem skąd to cholerstwo się wzięło :angry: W jednej chwili poczułam ukłucie w gardle w zeszłą niedzielę a od północy zdychałam na nos i gardło. Do tego ta głowa...mam nadzieję, że teraz już będzie lepiej :) Mówię do lekarza, czy przejdzie mi to przeziębienie, a on na to, że z przeziębieniem nie ma to nic wspólnego :silly:
Hej...piszę po raz kolejny, super chłopaczek z Twojego Olusia, śliczniutki :) :P

Pliszka szpinak wyborny, dzięki :)

Igulka dziś troszkę marudna...co chwila do cycusia chce, jak zasypia to budzi się z takim smutnym płaczem po kilku minutach. Albo skok, albo kryzys laktacyjny...no cóż przeczekamy ;)
Jedziemy za chwilę na cmentarz do babci m, śniła mu się a zazwyczaj snów nie pamięta no i skojarzyłam, że dziś byłyby jej urodziny. No i może przy okazji wjedziemy do Auchan, bo właśnie dostałam okrąglutki przelew z US :lol: Nie ma to jak zwrot z Pit-u :woohoo:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu - 11 lata 2 dni temu #642331 przez jadziatopol
hej dziewczyny :lol:
Alina ale wlosy! super :lol: ale laska z ciebie :lol: strzele owieczce fotke jak sie Hubert obudzi :) z tym angielskim to moze tak byc. Pani od angielskiego (w Polsce) zalatwila mu specjalny program nauczania z innym nauczycielem bo byla troche slabsza ;) ciesze sie z jego sukcesu bo poniekad to tez moj wlasny :lol: od urodzenia mowilam do niego po angielsku. STaralam sie,zeby prosil np o zabawke po angielsku albo jak wracal ze szkoly,zeby opowiadal mi dzien po angielsku...jednak to cos dalo :lol:
Monia bidulko...kuruj sie :kiss: zycze ci zdrowka :kiss: U mnie wszyscy chorzy oprocz Hubka i mnie ;)
Pliszka ja tez wczoraj probowalam nosidelka ale mojemu nie za abrdzo sie to podoba ;) ladnie wygladasz jak zwykle i Olus jaki przystojniaczek :)
Satine Marysia extra :kiss:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Suzi oh..zazdroszcze ci -17kg :ohmy: z tym karmieniem to powiem ci jak jest tutaj. Tu kaza wrecz karmic z dwoch piersi przy jednym karmieniu ale tylko przez pierwsze tygodnie. Najpierw mialam karmic z jednej piersi do konca i na chwile przystawic druga ....nastepne karmienie mialam rozpoczac od piersi, na ktorej skonczylam. I tak tez robilam. Teraz karmie z jednej piersi tylko. :lol: no ale amerykanie wszystko robia inaczej niz w Europie :blink:
Eurydyka witaj kochana :lol: Olus sliczny :kiss:

Bartek dziekuje za mile slowa :lol: i pozdrawia wszystkie ciotki :lol: :) taki dumny jest ,ze wynik sobie zamiescil na FB :ohmy: zeby mu tylko w glowie sie nie poprzekrecalo!

A moj Hubek zaczal za bardzo lubic jedna strone i uklada sie na prawo calym cialkiem jak lezy na plecach....denerwuje mnie to okropnie. Musze go przekrecac bo nie moge mu pieluchy zalozyc :ohmy: mam nadzieje,ze to chwilowe a nie wzmozone napiecie miesniowe. Czlowiek sie tyle naczyta roznych rzeczy a potem doszukuje ;) ale zaczal ladnie przekladac zabawki z raczki do raczki i juz piastek nie ma zacisnietych :) wczoraj 8 kup przez caly dzien..dzisiaj na razie spokoj.


A co z Princess? jak czytasz kochana to odezwij sie :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #642348 przez Satine0
Jadzia Hubek zajebiaszczy :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #642354 przez jadziatopol

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #642361 przez sylwia1986
Pliszka super nosidełko. A z tymi włosami też tak mam, jakikolwiek by się brąz nie nazywał to u mnie zawsze wychodzi z rudą poświatą :dry: ale Tobie bardzo w nim ładnie :kiss:

Eurydyka bo wszystkie Olusie to fajne chłopaki ;) :)

Martyna z tymi zdjęciami fajny pomysł, choć im częściej tym lepiej ;) To ja postaram się zamieścić jutro :lol: :lol: :lol:

Jadziu nie mogę się nadziwić jaki ten Hubcio już duży :ohmy: :side: :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #642377 przez Satine0

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #642441 przez Alina2408
monia a nie jest to zarazliwe ostatnio kolezanka mi mowila ze ja lekarz ostrzegal ze jakas forma zapalenia zatok jest zarazliwa...

eurydyka ja nie nosze czapki juz od dluzszego czasu jakos jak tylko slonko wychodzi to mi czaapa z glowy schodzi...

satine jak patrze na marysie to wydaje mi sie ze ona lewe oczko bedzie miala brazowe a prawe niebieskie...

martynka co miesiac to chyba za rzadko tak sobie mysle ze rzezcywiscie fajnie by bylo jakbysmy wrzycaly np 10 i 25 haha tak na wyplaty :P:P:P

oj monia fajnie tak dostac niespodziewanke na konto :):) a my jutro z rana do ciechocinka smigamy wiec zapraszamy tam do tego mieszkanaka nawet nie ma problemu bo pogoda moze byc rozna ale jest dach wiec spoko :)

jadzia taka forma nauki jest najlepsza bezproblemowa i rozwijajaca to sie nie dziw :):) ja malej spiewam angielskie piosenki polskie jej tak nie bawia :) podejrzewam ze twoj syn ma pewnie inny zasob slownictwa niz ja :) chodz i ja mam profa :) ale wiadomo ze jak jestescie tam na stale to jest zupelnie inaczej...

jadziunia nasza natka tez sie przekreca na boczek jeden generalnie do tej pory sie nie obracala wcale martwilam sie po cichu skoro wasze juz to robily a tu hop i wczoraj na stole u tesciow z brzuszka na plecki a z nogi tatusia z pleckow na brzuszek :P

satine to i tak dobrze ze ja to rozbawilo...

my juz spakowani m pojechal do pracy powiem wam ze nadziwic sie nie moglam dzis jak natunia ciagle z nim dzis chciala byc strasznie jej musialo go brakowac a i on przeszczesliwy bardziej sie nia interesuje... mala go obejmuje i myzia raczka po brodzie zarosnietej :):)




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl