BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 3 miesiąc temu #838727 przez ola85
Martyna - haha my też chowamy kapcie :silly:

Martyna, Michasia, Princess - dziękuję za odpowiedzi, u nas właśnie ostatnio zauważyłam że Lidzia wzięła do buzi za duży kawałek bułki i część wypluła do rączki, wcześniej na siłę wszystko łykała, oby teraz już było lepiej. Na razie wafla ryżowego czy marchewki boję się jej dać, bo już nie raz widziałam jak wzięła za duży kawałek potłuczonego ziemniaka i jak go przełykała to oczy jej wychodziły na wierzch a ja mało na zawał nie padłam. To chyba ma po mnie bo ja też takim dzieckiem byłam, Ona nawet jak ma zupkę nie zblendowaną to nie bardzo jej podchodzi, może jak zębów będzie więcej, na razie kolejnych nie

Sylwia
- fajnie że z oczkami ok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #838885 przez xpatiiix3
Witamy :)
U Nas szkoły ciąg dalszy a tak poza tym moje dziecko dzisiaj na obiad chyba z 6-7 kawałeczków (ok. 1x1cm) kurczaka w sosie i kawałek placka rano niecała parówka.. ;/ i tak po tej gorączce ;( nic nie chce jeść praktycznie... z łakomczucha zrobił się z dnia na dzień niejadek... trwa to już od soboty czy niedzieli, sama nie wiem ten czas tak leci...
A tak w sumie jakoś wszystko leci do przodu, no nie wierzę Nasze dzieciaczki już roczek kończą, a zdaje się rok temu część z Nas trzymała maluszki już w ramionach a część czekała na rozpakowanie się.. :)

Sto latek dla Adasia ,spóźnione, ale najszczersze :*

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #839261 przez [email protected]
Hej :) U nas prawie dobrze tzn jeszcze troszkę katarek ale to już końcówka mam nadzieję.Od kilku dni Gabryś wstaję przy wszystkim(najbardziej pasuję mu wanna) i próbuję kilka kroków ale do samodzielnego chodzenia to jeszcze długa droga.

Pati coś zjadł i ma w brzuszku :) nie długo wróci mu apetyt,Gabryś potrafi nie jeść kilka dni nic,wtedy dużo piję i cycuś

Ola myślę że dzieci ćwiczą rzucie i nawet bez ząbków pogryzie,daj Lidzi coś co lubi i niech próbuje :) Gabryś ma 2 jedynki na dole i je kanapki z szynką,zupy nie miksuję,kroję w małą kosteczkę,jabłko starte mu nie pasowało to daje pół obranego i skrobie jedynkami (jak ma za duży kawałek to nie połknie i wyciągam) a drugie pół jabłka mam utarte i daję na przemian,uwielbia piętkę chlebka,rozmiękczy,trochę zje a resztę rozwala ;) jak się boisz to sama połam wafelka albo coś innego na małe kawałeczki.Gabryś też nie raz się zakrztusił ale codziennie dostawał chociaż mały kawałek do memlania :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839519 przez xpatiiix3
Aga dzisiaj powrót apetytu uff w końcu :) bardzo ładnie zjadł, wróciło moje dziecko :D

Marcel to je kanapki ale kroje mu na kawałki takie na 2-3 gryzy bo zaraz sie wszystko w kawałkach wala po ziemi jak całą dostanie :) Jabłuszko też sam sobie gryzie jak mu dam ,bo jak babcia to ma na papke potarte... :P Ale niestety babcie swoje wiedzą, no i nie przemówisz.. :) hehe a tak to wszystko w sumie w całości zupki to tak jak my je :) a najlepiej spaghetti wcina tyle, że ma oddzielny sosik hahahha jak wciąga makaron śmiesznie , komicznie to wygląda :D

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839927 przez sylwia1986
Wszystkiego najlepszego dla Igorka :kiss: :kiss: :kiss: zdrówka, szczęścia, mnóstwa kolorowych dni :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839966 przez ola85
Teraz pora na Igora, syna naszej Dominiki
więc dla niego na ten roczek, układamy wnet wierszyki
I od życzeń zaczynamy, choć to jest formuła zgrana
Zdrowia, szczęścia, pomyślności, od wieczora aż do rana
Byś był dzielny jak mamusia, która chociaż zabiegana
To się uczy bardzo pilnie i wspaniała z niej jest mama
My z okazji Twego święta, sto buziaków przesyłamy,
I na koniec tak serdecznie i tak mocno Was ściskamy :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840061 przez Martyna
Igorku sto lat!! wszystkiego co najpiękniejsze :) duzo zdrowia, szczęścia i uśmiechu :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Pliszka czy ja dobrze odczytuję Twoją nieobecność? mam nadzieję, że znowu się nie smucisz :kiss: :kiss: :kiss:

Pati cieszę się, że jesteś szczęśliwa :kiss: :kiss:

Ola bardzo to miłe, że piszesz o naszych dzieciaczkach :) jak przygotowania do roczku Lidzi?

Aga cieszę się, że z Gabrysiem już lepiej. My czekamy jeszcze na pierwsze kroki :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840105 przez katarinka1
Igorku Wszystkiego NAJ NAJ kochane Słoneczko :kiss: :kiss: :kiss: Rośnij zdrowo na dużego silnego chłopca, bądź zawsze uśmiechnięty i niech otacza Cię zawsze i wszędzie miłość i oparcie kochających rodziców :lol: :kiss: :kiss: :kiss:

Martyna
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Aga dobrze, że już lepiej :) A do do samodzielnego chodzenia... nastąpi to szybciej niż się spodziewasz :blink: Synek Cię zadziwi. Może to zabrzmi trochę nie tak, ale ja już prawie nie pamiętam jak to było, gdy Ania nie chodziła. Biega mała spryciula wręcz i mieszkanie przestaje mieć przed nią miejsca niedostępne :silly:


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840109 przez ola85
Martyna -
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

a co do tych wierszyków... to jakoś łatwo mi to przychodzi a pomyślałam że to by może fajne było jakby udało mi się każdemu z dzieciaczków coś fajnego napisać :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840120 przez katarinka1
Ola :kiss: za te wierszyki, a właściwie za zapał i swój czas jaki na to poświęcasz :)
Szykujecie się już do naszego święta? To już w czwartek! Aż nie mogę uwierzyć, że to już rok i tak szybko zleciało...

A swoją drogą to forum chyba umiera... Szkoda. A pomyśleć co się tu działo i jaki był ruch rok temu... Wiem, że na fejsie łatwiej, szybciej, ale to nie to samo. Ale mi się zebrało :huh:


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840140 przez Pliszka
Hej :)

Iguniu, sto lat, sto lat!!!!! Zdrówka, uśmiechu na buzi i radości w serduszku!!!!

Sylwia, ten sprzedawca ma sporo fajnych strojów. Oczywiście teraz kusi nas dinuś. Tylko sprawdź wymiary, bo ten nasz rampers ma sporo za długie rękawki i ciut za krótkie nogawki :(
allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=19687424
śmiesznie, że takie maluszki mają już bale przebierańców :laugh:

Martynka, ojej, współczuję wypadku :( Mam nadzieję, że lada moment ból minie.
Ogólnie to po wybraniu żłobka trochę się uspokoiłam, ale mam chwile paniki :dry: Za tydzień idziemy na wesele, Oluń zostanie u teściów, ale wcale nie mam ochoty go zostawiać, ani nigdzie chodzić :( Dziś byłam na maratonie zumbowym i w autobusie z powrotem przebierałam nogami żeby już być w domu. Oszalałam na punkcie tego chłopaczka :laugh: Już się tak fajnie z nim można pobawić, uwielbia wygłupy, jak się sieje na głos, to mnie to zupełnie rozbraja, to jest najpiękniejszy dźwięk świata :laugh: I się tuli tak fajnie :) Chciałabym zatrzymać czas :)
Zdjęć więcej z urodzinek obiecuję - mam nowy komputerek (prezent Walentynkowo-urodzinowy :) ) i muszę na niego zrzucić zdjęcia, bo zgrałam je na stary.

Ola, Oluś "gryzie"(zębów wciąż zero) bułeczki, chlebek, biszkopty, herbatniczki, chrupki kukurydziane, a raz nawet boczek od pizzy ;) Radzi sobie super :)

Katarinka, będziemy razem w kwietniu przeżywać rozstanie :( Już się przeprowadziliście do domu, gdzie mieszkają rodzice?
My też mamy za sobą pierwsze samodzielne kroczki :) Na razie 4-5 kroczków i bęc na pupę ;) ale za rączkę Olek ma takie tempo, że nie mogę nadążyć :laugh:

Z fajnych rzeczy, to jeszcze się pochwalę, że zrobiłam sobie to keratynowe prostowanie włosów i na razie jest SUPER :) Znalazłam super ofertę za 200zł, jeśli tak jak obiecują, włosy sa proste przez pół roku, to są to najlepiej wydane pieniądze w moim życiu :blink: Dla mnie rewolucja :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840141 przez Suzi
Igor, Iguń ,Igorasek
To od dziś już nie bobasek ;)
Igor jest juz całkiem duży
A więc biega, aż sie kurzy
Iguś, Igi, zuch-roczniaku
Przyjmij od nas po buziakuI
:kiss: :kiss:
E-ciotka Suzi z Mikolajem :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #840304 przez [email protected]
Wszystkiego najlepszego dla Igorka od Gabrysia i ciotki Agi :) :kiss:


Martyna znam ten ból i współczuję,zdrówka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #840649 przez Pliszka
Dzień dobry

Dziewczyny narzekacie, że forum umiera, a nic nie piszecie :( Nie wiem czy piszecie sobie na fb, tu w każdym razie pusto :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #840749 przez ola85
Katarinka - oj szykujemy się do imprezy :lol: U nas to będzie w niedziele. Ciekawe tylko czym pogoda nas zaskoczy :S A w czwartek to będzie taki nasz dzień :)
Pliszka - to jak uporasz się z prezentem :silly: to wrzuć zdjęcie i Olusia i fryzurki :)


Ale się naodpisywałam :P
U nas tak: ogólnie to Lidusia tatą rządzi, w sobotę wieczór musiałam M. "wyrzucić" na chwilę do dziadków bo cały czas Lidia wydawała mu rozkazy, a brak wykonania ich był wyrażany głośnym sprzeciwem. Jak M. wyszedł, dziecko jak odmienione, siadło w pokoju na dywanie i zaczęła się ładnie bawić przy muzyce.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Acha a co to tego umierania forum to myślę że to już przesądzone, ja jednak postaram się tu pisać do końca roczków no i fajnie by było jakbyście jakieś zdjęcia z imprez powrzucały, bo strasznie tu smutno.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl