BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 2 miesiąc temu #842336 przez jadziatopol
Ola skad taki talent u ciebie? a prywatnie piszesz cos? moglabys smialo zajac sie tym w wolnej chwili i wydac moze jakis tomik poezji :) jak ja bym chciala ,zeby Hubus wazyl juz przynajmniej 10 kg :( ale dzisiaj postawilam go na wadze i jest juz 9 kg! :cheer: :lol:
Katarinka dzieki :kiss: ja zawsze tu jestem i jak nie moge napisac bo czas mi nei pozwala to czytam :) ale nie opuszcze tego forum tak wczesnie...o nie! za bardzo jestem z Wami zwiazana i za duzo wspolnych przezyc...wspomnien.....juz jestesmy razem rok :cheer: :) ale ten czas leci :cheer:


Suzi i Monia ! gdzie jestescie???

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #842421 przez ola85
Jadziu - a co do tej wagi to ja czytałam że dziecko do roku powinno potroić masę urodzeniową, a Hubuś przecież potroił, także wszystko jest pewnie ok :) (Tu do innych mam, żebym nie została źle zrozumiana: powinien to nie znaczy musi, jeśli dziecko jest bardzo aktywne i szybko zaczęło się ruszać, to pewnie może ważyć też troszkę mniej) haha wiesz tomiku to może z tego mojego grafomaństwa nie wydam :silly: , ale wiesz mój tata też miał do tego "rękę" jak byłyśmy małe to napisał nam bajkę o trzech świnkach rymowaną (nie wiem czy już tego kiedyś nie pisałam) a wykształcenie ma techniczne :blink: Ja jak byłam mała to sama z siebie napisałam kiedyś wierszyk na dzień matki, teraz już go nie pamiętam, ale końcówka szła tak: "kiedy, będą same deszcze, kiedy będą same kleszcze, kiedy będą same dziury, Twój uśmiech rozjaśni deszcz ponury" :P Do dziś się śmieją ze mnie i z tych kleszczy, już wtedy miałam biologiczne zainteresowania :P A tak na prawdę to z wierszykami jest jak z krzyżówkami, im więcej rozwiązujesz, tym szybciej idzie :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #842529 przez ola85
Paulaa, Drzyzgunia, Monia - dziękuję za pomoc, jestem już na tym fb, ale na razie kompletnie nie wiem co i jak, muszę się trochę ogarnąć :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #842587 przez Suzi
Hej :)

Jestem ;) ale w totalnym niedoczasie, przepraszam. Poprawię się :lol: ale nie dzis juz bo padam, aleeeee
Dziekuję za pamięć i przywolywnie ;)
( katarinka :kiss: , Jadziu :kiss: )

Tak na szybciora po STO CAŁUSKOW DLA TROJKI JUBILATOW
potrójny PIERWSZY JUBILEUSZ to nie byle co :woohoo:
Amelko, Maryś Marcelku, cioci Oli i tak dziś nie,przebiję ;)
Moze jutro nadrobię
:kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #842603 przez ola85
Miał być to wiersz wyjątkowy
więc rwę sobie włosy z głowy
szukam, myślę, kombinuję
ale nic się nie rymuję
Lecz zupełnie się nie zarażam
a co wyjdzie? czas pokaże...
Więc ROBERCIK na początku
bo "rodzynkiem" jest w tym wątku
Bądź jak rycerz: dzielny, śmiały
i waleczny - doskonały
Gdy Cię humor zły dopadnie:
ząbek rośnie, kot zadrapnie
to rozejrzyj się dokoła
za plecami masz anioła
stara prawda dobrze znana
dziecka aniołem jest MAMA
dziś więc Ona też świętuje
niech Cię od nas wycałuje :kiss: :kiss: :kiss:

Teraz czas jest dla ANUSI
co podobna do mamusi
uśmiech u niej jest uroczy
gdy wraz z nim śmieją się oczy
Więc życzymy w czwartek z rana
abyś była roześmiana
i przenigdy nie płakała
smutki w żarty obracała
bo świat bardziej jest uroczy
kiedy czasem przymkniesz oczy
STO LAT dla Was dziś śpiewamy
uroczyście pozdrawiamy :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #842631 przez Pliszka
Lidzia to odbicie mamy
Śliczna buzia i blond główka
Kiedyś będzie pisać wiersze
Dzisiaj mówi pierwsze słówka
Już ma roczek ta panienka
więc jej wszyscy tu życzymy
by jej słonko wciąż świeciło
mimo że jest środek zimy
Chodzi bowiem o to słonko
które każdy ma w serduszku
Świeci gdy się uśmiechamy
Śmiej się często nasz maluszku!!!! :)

Wszystkiego najwspanialszego również dla Robercika i Ani!!!! Zdrówka, szczęścia, pomyślności roczniaczki!!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za życzenia i miłe słowa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #842670 przez [email protected]
Dla kochanych szkrabów :) Lidusi,Anulki,Robercika dużo zdrówka,radości i pięknych pierwszych urodzin :kiss: :kiss: :kiss:

Ola śliczna Twoja dziewczynka i widzę włoski coraz dłuższe,wycałuj panienkę od Gabrynia i ciotki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #842700 przez katarinka1
Liduniu i Roberciku :lol:
e-ciocia próbowała coś ładnego, rymowanego stworzyć, ale niestety nie mam zdolności za grosz
ale za to z całego serduszka życzę Wam w tym pięknym dniu dużo radości, zdrówka, nieschodzącego uśmiechu z Waszych twarzyczek, pięknego, beztroskiego dzieciństwa i oczywiście ...jak najwięcej ochoty do psoty
:kiss: :kiss: :kiss:

Ania świętuje dzisiaj z Wami i bardzo, bardzo dziękuje za piękne życzenia :kiss:


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #842947 przez sylwia1986
Wszystkiego najmilszego dla Ani, Lidzi i Robercika :) :kiss: :kiss: :kiss:
Olu Lidzia zmienia się niesamowicie, nie pozanałabym jej ;) :kiss:
Katrinka no z Anuli też panienka rośnie śliczna :kiss:
Pliszka Ola wiadomo super wierszyk stworzyła, ale Twój także, czemu się wcześniej nie ujawniłaś :silly: :lol:
Jadziu w zasadzie gorączka tak wysoka była wczoraj, dziś wydaje się być ok. Nie wiadomo z czego..
Dla spokojności M został z nim dziś w domku, ja zostaje jutro.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #843030 przez ola85
Katarinka - Ania jest przecudna i tak jak kiedyś już pisałam czasem z minki bardzo przypomina mi Lidusię :kiss: Widać na drugim zdjęciu już prawdziwa dama i pazurki maluje :)
Sylwia - dzięki za życzenia, ja tak sobie pomyślałam że jeśli kiedyś zdarzyłby się taki dzień że byłaby ładna pogoda, my byłybyśmy na miejscu i nasze dzieci zdrowe to mogłybyśmy się znowu spotkać :)
Pliszka - jeszcze raz ogromne buziaki dla Was, wierszyk piękny i już zapisany
:kiss:

Pisałyście że na tym fb to szybko, a mnie jak dzisiaj wciągnęło, zanim doszłam do tego kto jest kim, poczytałam trochę.... to mi pół dnia zjadło :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #843036 przez jadziatopol
Dla Anusi , Lidzi i Robercika moc buziaczkow :kiss: :kiss: :kiss: rosnijcie zdrowo i niech wam szczescie sprzyja :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:


Ja niestety totalne beztalencie pisarskie ;) male sukcesy odnosilam tylko w muzyce i tancu ;) ale pisac nigdy nie potrafilam niestety ;)
Pliszka wierszyk jest super!
Ola znowu mnie oczarowalas wierszem...i nie tylko chyba mnie .Widocznie talent odziedziczylas po tacie :cheer: pieknie ci to wychodzi :kiss: Lidzia przesliczna :kiss: baaaaaaaaaaardzo sie zmienila na buzi :) :cheer: ja tez wlasnie czytalam ,ze roczniaczek jak potroi swoja wage urodzeniowa to jest ok. A Hubcio byl malutki jak sie urodzil ale dokladnie potroil swoja wage . Wiec juz przestaje sie martwic. Ale dzisiaj stanelismy na wadze i jest juz 9200g! :lol:
Katarinka Ania sliczna dziewczynka :cheer: :kiss: :kiss: Ania juz maluje paznokcie? :cheer: :lol:
Suzi opuszczasz sie kochana :lol: brakuje tu ciebie i twojego humorku :lol:


a to my wczoraj na mojej ulubionej plazy gdzie w tle jest Golden Gate. Na tej plazy 2 lata temu mielismy z R takie samo zdjecie :blink:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Dzisiaj tez planuje pojechac na plaze z Hubciem. Najgorsze jest to ze wszystko wpycha do buzi. Wczoraj dorwal kraba i prawie wsadzil do buziaka ;) i leci do oceanu jak oszalaly. Trudno mi go utrzymac ;) Jak zrobie jakies fajne fotki to zamieszcze. Pojade dzisiaj na ladniejsza plaze tutaj u nas w Pacifice.


a to moj Papa w szpitalu. Dzien przed przeszczepem i dzien po chemii. Humorek mu dopisywal :))))

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #843106 przez Pliszka
Jadzia :ohmy: :ohmy: :ohmy: Wyglądasz przepięknie, buzia dwudziestolatki :laugh: :laugh: :laugh: Mi się podobasz w blondzie :) Cudna Słowianka :laugh: Hubi słodki, na anemika nie wygląda zupełnie ;)
Dziękuję za komplementy :kiss:

Ola, cieszę się, że mogłam się wierszykowo zrewanżować :kiss: Mam nadzieję , że urodzinowy dzień minął Wam bardzo miło :)
Dla mnie też fb to straszny zjadacz czasu ;) Postanawiam od jutra zaglądać tam rzadziej ;)

Sylwia, Dzięki :) Jakoś mnie naszło ostatnio natchnienie i rymuję sobie na spacerach z Olkiem :laugh: Obiecuję coś wymyślić dla Bartusia :)

Dla Robcia trochę porymowałam na FB :) To jeszcze wierszyk dla Ani :)

Dzisiaj urodzinki Ani
Rok na świecie jest już z nami
Ma pociechę z Ani mama
więc cieszymy się od rana
i śpiewamy w takt radośnie:
Niech nam Ania zdrowo rośnie! :laugh:
[/b][/color]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #843117 przez ola85
haha Pliszka - uważaj! to wciąga :lol: :lol: :lol:
Jadziu - piękne zdjęcia, a Ty na prawdę młodziutko wyglądasz :) Nawet mój małżonek to przyznał, a On przez to że ja wyglądam dość młodo zwykł kobietom wieku dodawać :silly:

Dzisiaj przyszła nasza klientka, zresztą też pani Lidia i przyniosła prezent dla małej. PAMIĘTAŁA i strasznie to było miłe :) A my zrobiliśmy na pamiątkę odcisk stópki, ale taki nie gipsowy, tylko "farbkowy"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #843119 przez dominia
Jadziul ale jestes sucha :cheer: wygladacie super :kiss:
Trzymam kciuki za Tate ! :kiss:


Dzisiaj kupilam sobie nowe rurki oczojebny roz za 10 zl :P i wymarzona kamizelke skorkowa za 18 :P w lumpie :D takie zakupy to ja lubie :) ale 100 zl nie moje ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #843147 przez jadziatopol
Pliszka dzieki :kiss: ty tez mlodziutko wygladasz :) i do tego ta figurka! :cheer: hahahha ...widze ze sie rozkrecasz poetycko :cheer: :blink: :lol: wierszyk super! obie macie talent dziewczyny!
Ola dziekuje :kiss: ty wygladasz jak nastolatka kochana! moze to przez moje piegi i krolicze zeby wygladam mlodziej? :silly: skoro twoj m tak mowi to moze uwierze :) ale ostatnio patrze na siebie z przerazeniem w lustrze...pojawiaja sie pierwsze oznaki wieku niestety. Musze koniecznie zmienic swiatlo w lazience na bardziej korzystne :blink: :silly:
Dominia dzieki :kiss: rurki rozowe? oczojebne? :cheer: musze to zobaczyc! prosze wrzuc fotke :) :P sucha to nie jestem ale schudlam rzeczywiscie. WIdze to na zdjeciach i po ciuchach. Ja na zakupy wybiore sie moze w marcu. Ciagle odwlekam w czasie bo wole wieksze zaskoczenie jak bede przymierzac :blink: na razie chodze w Bartka starych spodniach z paskiem....totalnie nie mam sie w co ubrac i wygladam jak w worze. ALe bedzie milo cos kupic dopasowanego :cheer:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl