BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 1 miesiąc temu #620350 przez Depeche
andzia_zg napisał:

Faktycznie z tym podawaniem wit K to masakra. Każdy lekarz czy położna mówią inaczej... :unsure:

A mi na blizne dali w aptece Cepan. Ale to wali cebulą.. fuj... słyszała z Was któraś cos może o tej maści?


tak, że wali cebulą :laugh: :laugh: :laugh: dlatego swojemu . kazałam kupić dla mnie " Contratubex" ten nie wali :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #620357 przez Depeche
Patrycja szczerze wspolczuje. Ja na razie uwazam na to co jem, mialam chec na brokulowa jutro, ale jednak odpuszcze i bedzie koperkowa , najwyzej bedzie malym pierrdzochem. M. i mala jedza to co im daje, na razie nie marudza. Nie , przepraszam raz ja mialam kurcze gotowane, a oni schab. :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #620362 przez Paulina 77
Hej, dzisiaj się szczepiliśmy Infanrixem hexa. Mały bardzo płakał, ale cycem się potem uspokoił.

Teraz Was będę nadrabiać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #620372 przez Paulina 77
alebazi1986 napisał:

PAULINA77 dziekuje za odpowiedz na temat tego mleka i witamin.mi polozna mowila ze nawet jak raz sie dokarmi to nie wolno podawac wit.K.dziwne.dokarmilam mala ytylko raz bo taki mialam juz kryzys dzis w nocy bylo lepiej ale ja mam wrazenie ze mala po calym dniu jak juz wieczorem piersi sa bardziej miekkie to nie umie ssac albo poprostu nie chce jej sie.ehhhh oby juz szybko zaczeka wyrastac z tego wieku niech juz zlapie ten swoj rytm wkoncu,a wlasnie kiedy dzieciaczki lapia rytm??tzn kapanie,jedzenie i dluuuuugie spanie?/

co do tych witamin, to zasady ich podawania podał mi pediatra, który zajmuje się przede wszystkim noworodkami i niemowlętami, wiec mysle ze są bezpieczne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #620379 przez patrycja85
depeche-ja też uważałam. co prawda jadłam już więcej różnych rzeczy ale z rozwagą a jednak coś zaszkodziło. mam nadzieje że minie...

ufolka-te obrazki do których wstawiałaś linka podobają się Ignasiowi. nie zahipnotyzowały go;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #620386 przez Depeche
U mnie wlasnie m. pojechal z małą na szczepienie, oj będzie się działo!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #620396 przez Kinga2424
Cześć Dziewczyny:)
Ale dziś pogoda śliczna. Byliśmy z mężem i córeczką pierwszy raz na spacerze:) Położna była dzisiaj i nas wygoniła. Powiedziała, że powoli wszystko mi się zrasta. Zostały mi jeszcze 3 szwy do wyciągnięcia i kilka krwiaków:):):)

Jednym oczkiem zerknęłam, że pisałyście coś o witaminie K. Ja mam od dziś zacząć ją podawać. Ale że moja mała wypiła już 200 ml mm, to niby się jej nie podaje. Powyżej 200 ml mm na dobę. Czy w Waszym przypadku tez tak jest???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #620404 przez Depeche
mój pojechał z małą do lekarza, kazałam mu się zapytać pediatry jak jest z tą wit. K.
W szpitlu neonatolog powiedziałą, ze jak bede dokarmiac ( ale nie powiedzala ile) mam jej nie dawac. Ja dokarmiam ok 100 ml. na dobe i nie daje. Mala tez dokarmialam i dawalam. Zobaczymy co ta powie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #620437 przez Paulina 77
andzia_zg napisał:

Faktycznie z tym podawaniem wit K to masakra. Każdy lekarz czy położna mówią inaczej... :unsure:

A mi na blizne dali w aptece Cepan. Ale to wali cebulą.. fuj... słyszała z Was któraś cos może o tej maści?


też ją mam, podobno jest bardzo dobra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #620458 przez katarzyna1702
Patrycja mój Wiktor jutro kończy miesiąc i wazy 5,4kg!!! w miesiąc nabrał 2kg. Czy to normalne? no raczej jak na piersi...Dużych mamy Chłopaków

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #620463 przez sylwka727
Patrycja no to mieliście nieciekawe przeżycia

Ela I idziecie na tę komunie? Sami czy z dieckiem? Bo my mamy 2 i to w ten sam dzień i nie wiemy co zrobić no którą iść a poza tym nie chce zostawiać małego w domu a iść z nim to wydaje mi się że za mały a poza tym nieciekawie z pracą jest bo szef męża coś w ciula leci. :dry:



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #620478 przez Lenucha217
jezuuuuuuuuuuu jak czytam ze z was takie laski ze tyle kg wam pospadało to az mi sie ryczec chce u mnie jutro 4 tyg po porodzie a ja dalej jak slon waga stoi w miejscu a ja jem tylko kefiry rosol i czasami gotowana piers :((( juz zostane taka beka w nic sie nie mieszcze nawet nie ma sie w co na spacer ubrac bo wszystko male :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #620487 przez kika1985
U nas dziś polowa spaceru super a druga z rykiem i noszeniem na rękach :/

Lena schudniesz na bank daj sobie trochę czasu

Ela ha tak samo uda u brzuch porażka skira miękka jak u starej baby brzydzę się patrząc w lustro , w ciąży tan nie było widać bo wszystko naciągnięte a teraz taki flak ze mnie spompowany

A wy snaryjecue czymś krocze ? Ja używałam tantum rosa ale juz nie używam z tydzień

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #620507 przez katarzyna1702
Lencia spokojnie u mnie zeszła ta woda 19kg!!! i tez stoję w miejscu jem jak dzika po spacerach mam taki apetyt Danio serki to że 4 dziennie wtrąbię jak nic ;) 3maja chrzcimy Małego a brzuchal coraz większy ciekawe czy w sklepach coś znajdę dla siebie aby się ubrać.Na codzien mój wyjściowy strój to legginsy brawo i może ze 4 bluzki z dekoltem i rozpinane do karmienia. Jeszcze troszkę a może waga zleci mąż obiecał mi mega zakupy jak już będę gotowa he...ale kiedy to będzie.
Kika ja niczym nie smaruje mi ciągle coś leci teraz jeszcze więcej może to okres bo i brzuch pobolewa okresowo ogólnie to mój dół to masakra jak tam się po dotykam przy myciu to mnie brzydzi jakoś ;/ czuje zgrubienie po cieciu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #620514 przez Panika992
kika ja jak mnie zaboli tam to sobie przypomne i posmaruje, uzywam Bepanthen Krem.

U mnie poszlo jakies 14 kg. ,ostalo sie jeszcze 19 do zrzucenia:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl