BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 1 tydzień temu #649700 przez Kinga2424
Cześć Dziewczyny

Ale dziś była śliczna pogoda:)

Paulince zaczynają wyskakiwać potówki, czym to smarować? Rumianek jakoś nie pomaga. Czym to smarować? Macie jakieś pomysły?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #649702 przez Kinga2424
lusiaczek82 napisał:

cześć dziewczyny mam do was pytanie bo ja nie wiem na zaproszeniach do chrztu wpisuje się tylko osoby dorosłe czy ich dzieci też bo normalnie nie wiem :silly:


Co do chrzcin, to ja wpisywałam dzieci. My już po chrzcinach. Mieliśmy 28.04. Paulinka była najgrzeczniejsza:):):) Nawet nie zapłakała:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #649792 przez Waszka87
Zmianę mleka oczywiście konsultowalam lekarka i położna

Wiewiórka u nas po bebilonie kupki ładne 4 razy na dobę. no i po biogai atak kolki dzisiaj był wyraźnie krótszy

Dzisiaj zaczepił mnie w parku jakis dziadek i zaczął mnie jechać ze za lekko dziecko ubrslam 30 stopni i miał rampersa i był przykryty pieluszka I swirkatez mnie zjechała, w dupie ja mam.

Zaproszenia na chrzciny kupiłam i taki fajny zestawom na jutrzejsze wyjście marynarski ;-) koszulka, spodenki iczapka, zrobie fotkuto wrzucę bo idziemy na 2 urodziny do Tomka kuzynki.


U nas na szczęście niema potowek jaj narazie

Mialam pytać w czym spia wasze maluszki i.w czym będą spać w lecie? Mój T narazie w pajacykach ale wyrasta już i chyba kupie na lato zwykle białe body z kr rekawem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #649855 przez wiewiorka
Waszka87 napisał:

Zmianę mleka oczywiście konsultowalam lekarka i położna

Wiewiórka u nas po bebilonie kupki ładne 4 razy na dobę. no i po biogai atak kolki dzisiaj był wyraźnie krótszy

Dzisiaj zaczepił mnie w parku jakis dziadek i zaczął mnie jechać ze za lekko dziecko ubrslam 30 stopni i miał rampersa i był przykryty pieluszka I swirkatez mnie zjechała, w dupie ja mam.

Zaproszenia na chrzciny kupiłam i taki fajny zestawom na jutrzejsze wyjście marynarski ;-) koszulka, spodenki iczapka, zrobie fotkuto wrzucę bo idziemy na 2 urodziny do Tomka kuzynki.


U nas na szczęście niema potowek jaj narazie

Mialam pytać w czym spia wasze maluszki i.w czym będą spać w lecie? Mój T narazie w pajacykach ale wyrasta już i chyba kupie na lato zwykle białe body z kr rekawem


dzieci ubiera sie jedna warstwe mniej niz siebie nie wiecej!!!! a zimne raczki oznaczaja ze dziecko sie chlodzi bo mu goraco a nie ze mu zimno!! taka juz mentalnosc starych ludzi.mi tesciowa ciagle Szymona przegrzewa i w domu kocem owija.wciaz jej to powtarzam ze madre slowa Pani ordynator z pediatrii ale ona ma chyba to juz wpojone, nieprzemowi sie jej. a pozniej jakies potowki..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #649920 przez Lafi
Dobry z rana u nas pada.

Co do ubierania to Wiewórka ma racje, (tylko ze mi jest wiecznie zimno, młoda lżej ubrana odemnie :)moja mama mówiła ze lepiej zeby dziecku było chłodniej niz przegrzać, z reguły sprawdzam na szyjce. Moja bratowa ostatnio ze za lekko Wiki ubieram a my sie wydaje ze wreczc za ciepło bo jeszcze w krótkim rekawku nie wstapiła:) ale ani razu sie nie spociła wiec mysle ze jej pasuje, ona cieniutka bluzeczka a ja swetr:) nie wiem co mi tak zimno.
Waga mi staneła masakra jak dla mnie, bo hula bolą mnie te kości łonowe, chyba sie jeszcze nie poschodziły - ileż mozna czekać, ehh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #649928 przez kika1985
hej

u nas nocka ok , 3 pobudki

krostki zniknęły po maści sterydowej :) ładną mamy teraz buźkę :)

dziś pochmurno i pada, nici raczej ze spaceru, mąż idzie do pracy na 14 do 22 więc pojde chyba do siostry małą bo Dominik poszedl wczoraj na noc do dziadkow i zostaje tm na caly dzień

ja mala ubieram jedna warstwe wiecej niz mnie, nie miala jeszcze poki co krotkiego rękawa bo wialo u nas i wolałam nie ryzykowac , ale zauważyłam że Laura woli jak jest chłodniej to śpi wtedy lepiej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #649931 przez kika1985
Lafi mi też waga stanęła , został kg z ciąży i chcę jeszcze schudnać wiecej około 10 jak się da no ale to trzeba czasu i ruchu którego teraz nie mam oprócz spacerów i noszenia małej :P

ale już się troszkę lepiej czuję bo smaruje sie tym bio oil i skóra jest jędrniejsza i brzuch się trochę wciąga , choć idealnie nigdy nie będzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #649949 przez natka1985
hej

u nas też ponuro, ale bez deszczu

Zosia znowu dwa dni bez kupy, więc wieczorem dałam jej czopek, w nocy dwie mega kupy (pierwsza mocno zbita :( ), nie wiem co się dzieje...

kika maść sterydowa jest tylko na receptę ? długo stosujesz bio oil

kurcze, szkoda agnieszki i zosi, że znowu w szpitalu, oby szybko wyszły

waszka moja mała po szczepionce spłakała mi się tak na spacerze, że musiałam ją z wózka wyjąć i uspokoić, w jednej ręce ona, drugą pcham wózek i widzę jakiegoś dziadka, który czeka na mnie i pyta po co taki ciężar niosę do wózka ją bryyyyyy, jakby go ręce od tego bolały :ohmy:

uciekam, księżna wzywa :blink:
miłego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #650012 przez koticz
starsi ludzie zawsze chną dzieci ciepło ubierać...babcia J też cały czas mnie męczy ale ja się nie daję,wiem najlepiej co jest dobre dla mojego dziecka.Ona jest stara to i krew jej już powoli w żyłach płynie i jeśli ona siedzi w swetrze choć jest ponad 30st w słońcu(!) to jej problem.Zawsze mam przy sobie w torbie jakieś cieplejsze ubranko na wszelki wypadek.
Ostatnio byliśmy na spacerze i spotkaliśmy się z ojcem maszej koleżanki który był na spacerze z jej synkiem i tak nasza Jagoda leżała w wózku w samym body z krótkim rękawem i w skarpetach a jej synek miał spodnie dresowe i ortalionową kurtkę zapiętą pod samą szyjkę :dry: ja też nalerzę do zmarźluchów więc jeśli ja już idę w krótkim rękawku to musi być mega ciepło!

u nas też się pogoda załamała

a tak w ogóle to DZIEŃ DOBRY!!!

Jagoda poszła spać wczoraj koło 20 i wstała o 5 zjadła i spała do 8 i teraz posiadziała ze mną 1.5h i śpi zaś najzzzz





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #650015 przez koticz
natka nie chcę Ci się wtrącać ale dwa dni bez kupki to nie jest dużo,lepiej jej nie podawaj za często czopków to się rozleniwi i w ogóle się nie będzie załatwiać "bez wspomagania"...moja bez kupy już 3doby dziś się zaczyna 4 narazie wciskam w nią herbatkę,żeby jej się ta zalegająca kupka rozwodniła i troszkę pomasowałam brzuszek (miękki) poczekam jeszcze ze 2dni zanim zacznę uciskać nóżki bo nie chcę właśnie żeby przestała starać się robić "to" sama....no ale to mije zdanie i oczywiście każdy robi tak jak uważa za słuszne...mam nadzieję,że nie masz pretensji B)





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #650019 przez Panika992
A ja sie z Wiewiorka nie zgadzam. My sie na spacerze ruszamy, dzieci w wozkach nie, wiec nie wyobrazam sobie ubrac Olka lzej ode mnie, ktora lata w sloncu, a on lezy w cieniu. Poza tym, jak spi, to zawsze przykryje, chocby tetra. My jakspimy tez nam chlodniej.
A raczki nie chlodza, dziecko ma nierozwiniety uklad krazenia, dlatego raczki, nozki czy glowka sa zimne. Doplywa tam wolniej krew.

Bry;) u nas troche pochmurno. K prasuje rzeczy malemu, ja ogladam tv;)
Milego dnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #650020 przez Kinga2424
Cześć Dziewczyny:)

My wstałyśmy przed 7:00. Zrobiłam pełny serwis córeczce, wykąpałam ją a teraz sobie śpi. Zaraz pewnie obudzi się na jedzonko. Mały Szkrabuś:) Kąpiecie dzieci rano, wieczorem? Codziennie?

U mnie pogoda okropna. W nocy padało, a teraz jest strasznie pochmurno, jakby znów miało coś padać. Chyba dziś ze spacerku nici.

Życzę Wam miłego dnia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #650021 przez 25malinka
hej!!!

U nas dziś pochmurno i zaczyna pokrapywac deszczyk :(

Od poniedziałku był już spokoj z kolkami,mala była grzeczna sama robila kupki,a wczoraj znow marudzila cały dzień i miała atak kolkowy,nie wiem czemu tak się dzieje,daje jej jeszcze syropek i flegamine,oprocz tego cały czas Debridat na brzuszek i kropelki dicoflor od kolek,narazie nie kaszle,mąz powiedział,ze ten kaszel to może od tej wody morkiej do noska,bo codziennie jej krobilam i może to spływalo jej do gardla i kasłała,kiedys jej nie zakropilam noska i już nie kaslala,wiec może faktycznie to od tego.Jak na razie obserwujemy ja codziennie i pilnujemy czy kaszle

A co do spacerków to ja wczoraj byłam na trochę,bo tak to dr nie kazala wychodzić z mala na razie,a ubrałam jej body z krótkim i na to cienka bluze,rajstopki i przykryłam nóżki cienkim kocykiem,czpeczka na gówke,bo na razie się boje brac ja tak calkiem na letniaka



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #650022 przez 25malinka
Kinga2424 napisał:

Cześć Dziewczyny:)

My wstałyśmy przed 7:00. Zrobiłam pełny serwis córeczce, wykąpałam ją a teraz sobie śpi. Zaraz pewnie obudzi się na jedzonko. Mały Szkrabuś:) Kąpiecie dzieci rano, wieczorem? Codziennie?

U mnie pogoda okropna. W nocy padało, a teraz jest strasznie pochmurno, jakby znów miało coś padać. Chyba dziś ze spacerku nici.

Życzę Wam miłego dnia:)

[/i]


My kąpiemy zawsze wieczorem,codziennie,ostatnio co 2 dzien bo dr kazala,bo nie wiadomo jak z tym kaszelkiem żeby się nie rozchorowala

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #650023 przez Kinga2424
Dziewczyny powiedzcie mi taką rzecz. Czy gdybym zaszła w ciąże na macierzyńskim, to czy muszę wrócić do pracy choć na jeden dzień? Czy można przejść na chorobowe ciążowe (płatne) zaraz po macierzyńskim?

Czy któraś z Was wie jak to wygląda?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl