BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 2 dni temu #650421 przez kika1985
My dziś z Laura cały dzień poza domem najpierw w mojej siostry potem u brata , mala grzeczna , dużo spala i chyba ten debridat pomogl bo kolki nie było !!;! :D aby tak dalej bo jestem mala zachwycona często się uśmiechała aż rodzina w szoku

Puk puk żeby nie zapeszyć



Dzieci juz też wykapane , Laura śpi a Dominik jeszcze coś ogląda ale też go zaraz zagonie do spania bo jutro o 7 wyjeżdża z drużyna na turniej do Warszawy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #650427 przez kika1985
O matko do 22 ja bym nie wytzynala z kąpielą bo o 21 zazwyczaj spie ;) my kąpiemy po 19 bo Laura o 20 przeważnie śpi juz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #650440 przez Depeche
Aksa daj link do czapeczki! Jak cala dziurkowana to chce.

Moj sie razej nie przyzwyczail do tego mm, pije troszke ( ok 30 ml, a Nan juz jadl 90) i dalej nic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #650448 przez Paulina 77
kika1985 napisał:

My dziś z Laura cały dzień poza domem najpierw w mojej siostry potem u brata , mala grzeczna , dużo spala i chyba ten debridat pomogl bo kolki nie było !!;! :D aby tak dalej bo jestem mala zachwycona często się uśmiechała aż rodzina w szoku

Puk puk żeby nie zapeszyć



Dzieci juz też wykapane , Laura śpi a Dominik jeszcze coś ogląda ale też go zaraz zagonie do spania bo jutro o 7 wyjeżdża z drużyna na turniej do Warszawy

kika u nas też debridat sie spisuje dobrze, najlepiej z wszystkich leków - pijemy już drugą butelkę. Ale teraz juz nie muszę mu podawać co 8 godzin, tylko o wiele rzadziej. Kolek już nie ma, zostały tylko problemy ze zrobieniem kupy. Z tego też powodu dużo przebywa, a nawet śpi w foteliku samochodowym, jelita mu tak nie dokuczają. Ortopeda powiedział, że nie zaszkodzi mu to, pod warunkiem, że nie będzie tylko w jednej pozycji.
Przywitaliśmy też paracetamol, bo Michałka szczęki bolą.
Michała kąpię czasami nawet koło 16, bo potem zdarza mu się tak marudzić, że muszę być cały czas z nim, nie mogę nawet odejść, żeby napuścić wody do wanienki.
Też tak jak Wy nie ubieram go ciepło - na spacer na górną część ciałą 2 warstwy, a w domu w 1 warstwie, bo płacze, jak mu za gorąco. Nie wiem, kto to wymyślił to ubieranie niemowląt jak na Syberię :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #650526 przez aksa
Depeche taka mam allegro.pl/41-nowa-czapka-letnia-z-daszk...tko-i3228389070.html

mój młody sie zbuntował i po 20min snu się obudził oczy jak 5zl i se siedzi w foteliku a ja miałam sobie do tesco na nocne zakupy podjechać w trakcie jego spania, to dziecko ma radar :cheer: no i spaćććć mi się chceeeeeee

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #650582 przez Panika992
My po 20;00 pojechalismy na nocna wyprzedaz go galerii. A mlidy zostal ze swirami, oczywiscie caly czas spal.
Ale sie obkupilam, koszula, top, spodnie, buty. Ale buty bralam jak bylam jyz padnieta, przymierzylam jednego i do kasy. A w domu patrze a tu oba qwa prawe, jeden 39 a drugi 39,5 nosz kurde. Jade jutrowymienic.
Olo dalej lula.
Milej nocki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu - 11 lata 2 dni temu #650704 przez aksa
bry:)

Panika łoł fajne zakupy :D u mnie rodzice nie zostaną z młodym bo jakby się obudził i zaczął ryczeć to u nikogo się nie uspokaja :(
mam nadzieję, że z czasem mu to minie????????

a w ogóle mój to taki terrorysta, że w momencie się zaczyna zanosić tyle siły wkłada w ryk ale ani jednej łezki nie ma....wasze pociechy też tak może mają?;p

my już nie spimy:) Tymonek siedzi obok mnie w foteliku i gapi się w mojego lapka ;P chyba podczytuje co tu pisze hehe
a wczoraj musiałam wyłączyć tv jak próbowałam go uśpić bo się zagapiał! :S

u nas pogoda paskudna ale to już standard w końcu weekend jest !

ciekawe co tam u Offcy dawno się nie odzywała...odezwij sięę!! :kiss:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #650710 przez kika1985
Hejkau nas nocka taka sobie bo mala się kręciła i postekiwala przed 5 pobudka i zasnela przed 6 :/ teraz zmęczona ciumka cyca


Za oknem pochmurno znowu nie będzie spaceru chyba pojedziemy z mężem do mojego brata w odwiedziny a potem sklep po pieluchy i chusteczki się kończą

Używacie juz 3 ?? Bo te 2 są do 6 kg wiec chyba przejdę na 3


panika zazdroszczę zakupów super ze się udały

Aksa moja wczoraj na tv się zagapila na vive i usnela :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #650713 przez offca87
Hej! Jestem, jestem. Czytam Was w miarę regularnie, tylko z odpisywaniem gorzej. Mały miał skok rozwójowy i nie pozwalał sie odłożyć.. Ale za to ładnie je i przybiera, z kolkami rzadko mamy problem, czasem płacze, dam mu infacol i spokój. Kupy robi codziennie. Wpadłam w panikę, bo strasznie rzadkie, czasem zielonkawe, a nawet ze śluzem, ale karmię tylko piersią, odciągam mu też, nie przejmuje się tym, póki nie płacze, rośnie.

Rozchorowałam się kompletnie, z dnia na dzień, dawno się tak nie czułam. Zatoki, ból całego ciała, gardło mi płonie, gorączka ponad 39 - W. wczoraj się przeraził. Podobno siedziałam na łóżku, szklane oczy, wypieki na twarzy i gadałam w najlepsze do siebie. Nic nie pamiętam! Wczoraj siedział z małym ciągle, spał z nim w salonie juz 2 noce, bo chcę ograniczyć kontakt z Tosiem do minimum. Powiem Wam, że to dobre doświadczenie dla faceta - szaleństwo w oczach, włos rozwiany, momenty buntu, ale sobie radzi, bo nie ma wyjścia. I może lepiej mnie zrozumie, co to znaczy z dzieckiem być samemu dzień w dzień.

A'propo ubierania, u nas w domu body z krótkim rękawem i pajac lub body z długim i gatki. Nie płacze, nie poci się, więc chyba mu ok. Na spacer zazwyczaj jeszcze bluza, czapka. Ale to dlatego, że tu serio strasznie wieje takim zimnym, przenikliwym wiatrem, nawet jak jest bardzo ciepło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu - 11 lata 2 dni temu #650761 przez andzia_zg
Cześć.
U mnie nocka ok. Rano żeby sobie dłużej poleżec w łóżku wzięąłm małego do nas i nawet go nakarmiłam w łózku i sobie tak leżeliśmy do 9:00

Wiecie co? Mam straszny problem z doborem czapeczki dla małego. W czwartek bylismy specjalnie po to w galerii zeby mu kupic czapkę i dupa. Każda, która mu wkładałam nie zakrywała mu uszu (a zakładałam te czapeczki z uszami) Wszystkie te uszy miał z tyłu swoich uszu, a jka brałam mniejszy rozmiar to była za mała w obwodzie :S no i nadal chodzi w takiej starej, rozciągnietej czapie z lumpka :S

Panika zazdroszczę zakupów :-)

offca a byłas u lekarza? jejciu jak Cie rozłożyło :-(

kika ja już od tygodnia używam pampersy "3"

u mnie dziś brak weny, nie mam pojęcia co na obiad i mam mega lenia :S





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #650770 przez mamcia2013
Hej, a nas ładna pogoda,słońce :)

Aksa fajna ta czapa :)

Offca bidulko. Do lekarza goń! a faktycznie dla faceta to doświadczenie :)

Kika ja od wczoraj uzywam 3 :D

Panika zazdroszcze Ci zakupów!! ;)

Depeche co najlepsze na pleśniawki?

Wiewiórka mi pediatra powiedziała że jak mały jest więcej na mm to nie dawać wit K.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #650778 przez mamcia2013
Depeche jak to zobaczylam to Twoj Kubus mi sie przypomnial :D allegro.pl/body-bluza-spodenki-czapka-80...2-m-i3239852038.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #650804 przez Panika992
My tez juz na 3.
W Tesco do 30.05 promocja na pampersy. 150szt 3 za 79zl.
U nas noc znosna. Teraz bedziemy szli na spacerek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #650824 przez 25malinka
Hej dziewczyny!!!


Pogoda byle jaka,wczoraj lało masakrycznie..

Mała spała od godz 21 do 5.30 przynajmniej tyle,bo wczoraj marudziła cały dzień i płakała i non stop na rękach.
Dzis śpi jak zając,co trochę kwęka

Kika my też dajemy debridat i przez jakiś czas był spokój z kolkami a tu od czwartku znowu to samo, a pampków 3 używamy już chyba od 2 tygodni :)

Aksa Natalia też tak ma,że krzyczy jak nie wiem jakby ja obdzierali ze skóry a łezki ani jednej nie ma

offca wspólczuje choroby bo też to nie dawno przechodziłam,kuruj się kochana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #650827 przez Depeche
Panika992 napisał:

My tez juz na 3.
W Tesco do 30.05 promocja na pampersy. 150szt 3 za 79zl.
U nas noc znosna. Teraz bedziemy szli na spacerek.


kurcze m. byl ostatnio i nie widzial tych pampersow i kupil mi jedna zywka paczke!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl