BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

10 lata 11 miesiąc temu #662956 przez wiewiorka
andzia_zg napisał:

lusiaczek moja chrzesnica miala takie cos na czółku i z tyłu głowy. Po ponad roku z czułka zeszło a z tyłu głowy ma do tej pory a ma juz 6 lat. Na szczescie to pod włosami i nie widać.

Wojtek z kolei ma na brzuszku znamię. I wiecie co? W zalezności od pogody jest to mniej lub bardziej czerwone... :cheer:


Szymonek takie cos ma na czole i tyłu glowy.pediatra to jakos nazwala ale nie pamietam.podobno zniknie.

co do zasypiania to dobrze mu sie spi w hustawce, w wozeczku na spacerku a jak nic nie pomaga to klade go na brzuszku na mnie i moment spi.uwielbia ta pozycje i nad ranem jak juz jasno to jedyny sposob by spal dalej

czy wasze dzieciaczki tez sie ciagle smieja?zabralam go dwa dni temu do pracy by sie pochwalic i do wszystkich sie usmiechal.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662965 przez K1C1A
chyba musze zakupic jakis bujaczeka albo cos moze to pomoze, wieczorem nie ma problemu z zasnieciem zasypia podczas jedzenia w nocy budzi sie tylko na jedzenie i spi dalej o 6 jak maz wyjdzie do pracy biore go do lozka i spi ze mna do 9 :laugh: on chyba lubi czuc moja bliskosc bo po poludniu jak czasem zasne obok niego to moze nawet 3 h przespac a sam to 30 min albo 15 i juz wyspany. suszarki z youtobe nie lubi jeszcze gorzej placze pomagala jak mial 6 tyg a teraz ma na nia wyjeb....( delikatnie mowiac). moj Mati tez sie smieje caly czas nawet jak go karmie to odrywa sie od cycka patrzy na mnie smieje sie gada i znowu je :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662972 przez K1C1A
apropo brzuszka to dla niego cos okropnego nie lubi ani na mmnie ani na macie nigdzie nawet minuty nie moze wytrzymac zaraz sie wydziera ale i tak go klade choc na chwilke zeby lepek dzwigal

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662986 przez andzia_zg
moj tez nie lubi spac ani leżec na brzuchu.

Ale jak np lezy na macie i siedze kolo niego z kompem i buszuje na FB to moze spac tak z 2-3 godz. Jak tylko ide robic cos do kuchni to sie budzi.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663030 przez kika1985
moja też z cyckiem usypia na noc, potem a rzekladam do lozeczka, a w dzien to roznie, w bujaczku, hustawce, w wózku nie bardzo bo muszą byc nierówności zeby zasnęła no i nie spi mi jak kiedyś po 2-3 godziny tylko pol godziny jak w zegarku :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663142 przez aksa
mój w dzień uśnie tylko na rękach :dry: inajlepiej przy suszarce,wieczorem usypia w wozku

i oczywiście spi TYLKO na brzuszku inna pozycja nie wchodzi w gre..

andzia oby chrzciny ci się udały a Wojtusiowi się podobało i był grzeczny!! u mnie za tydzień i już mam stracha jak to będzie

a znamionka ma, na pleckach (po dziadku) to już pewnie nie zniknie i na nosku taką czerwoną plamkę ale dr powiedziała że do roku czasu może nawet być! ''uszczypnięcia bociana'' tak o tym mówiła - yeah

u nasweekend się zapowiada ciężko
jutro jedziemy do teściowej bo UWAGA przyjechała córeczka z Irlandii!! yeee cieszmy sie i radujmy się :dry: i urodziny ma i świrka tort zamówiła itd super...a pizda nawet nie znalazła 5min przez te dwa miesiące żeby na skype zadzwonić i Tymona zobaczyć! nie interesuje jej to wcale - taka mój m ma siostrunie, a świrka z oburzeniem że ona przecież pracuje i nie ma czasu! - tak to jedyna osoba na świecie która pracuje inni leżą tyłkiem do góry ja pier...już mam wkurw :cheer:

a w niedziele idziemy na komunie, P.jest chrzestnym..

mały dziś nie chce spać nawet nie mam czasu was 'pooglądać' na tym fb

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663156 przez princess
Hej, mam do sprzedania laktator elektryczno-ręczny z Aventu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663213 przez Kinga2424
lusiaczek82 napisał:

mój synek też miał problem z oczkiem i tylko wodą przegotowaną mu przemywałam 2 razy dziennie i wszystko ładnie się zagoiło a mam pyatnie czy wasze dzieci mają albo miały wybroczyny poporodowe bo mój ma na karku takie czerwone plamki i położna mi powiedziała że to poporodowe ale nie wiem kiedy ile takie coś może się utrzymywać i skąd to się wzięło


Paulinka też ma takie kropeczki czerwone na karczku. I też położna powiedziała, że jest to poporodowe. Mam nadzieje, że zniknie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663239 przez kika1985
Aksa wspolczuje wizyty u świrów

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663283 przez K1C1A
U mnie dzisiaj cud maly nie plakal na spacerze a ja nie musialam sie publicznie obnazac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663312 przez Depeche
Kinga2424 napisał:

lusiaczek82 napisał:

mój synek też miał problem z oczkiem i tylko wodą przegotowaną mu przemywałam 2 razy dziennie i wszystko ładnie się zagoiło a mam pyatnie czy wasze dzieci mają albo miały wybroczyny poporodowe bo mój ma na karku takie czerwone plamki i położna mi powiedziała że to poporodowe ale nie wiem kiedy ile takie coś może się utrzymywać i skąd to się wzięło


Paulinka też ma takie kropeczki czerwone na karczku. I też położna powiedziała, że jest to poporodowe. Mam nadzieje, że zniknie.


moj tez ma, zniknie, kolezanki corka miala taki duzy na dekoldzie, znikl. Spokojnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663619 przez Lafi
Co do zasypiania, wieczorem jak wypije, odbije kłade do łóżeczka, właczam suszarke i zasypia ( tak tez by moze zasneła, ale budzi ja kazde skrzyniecie itd,) i ciagu dnia to samo, kłade do łózeczka i nyna z suszarka, nie wiem co bedzie jak bedzie starsza, ale widze ze suszarka ja uspokaja, nie zrywa sie tak, jak jestem sama w domu z nia i nie przemieszczam sie po mieszkaniu to spi bez suszarki, na spacerku w wózku szybko zasypia.

Wiki miała kanalik przytkany, łzawiło jej oczko od urodzenia, i raz sie tak zdazyło ze poszłam do innego pediatry z tradzikiem i mówie mu o tym oczku pokazał mi zeby masowac jakby wam to napisac, masowac wewnetrza strone noska od tego jak sie kończy brew do oczka rozmasowywac ten kanalik, zaczynajac od brwi. dwa dni i skończyło sie łzawienie :)

Andzia powodzenia na chrzcinach,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663685 przez wiewiorka
pomóżcie mi proszę z wyborem łóżeczka turystycznego. Podoba mi się niebieskie ze słoniem i fioletowe : allegro.pl/lozko-lozeczko-turyst-baby-de...tis-i3258567900.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663698 przez Lafi
a mi filetowe i czerwone :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663753 przez andzia_zg
a mi czerwone i niebiesko-szare





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl