BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

10 lata 11 miesiąc temu #664674 przez ufolka
mi pediatra przepisała krople, no i mam masować kanalik. Jeśli chodzi o okulistę to u mnie jest w szpitalu dziecięcym, tam przyjmuje na dole w przychodni

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #664719 przez koticz
Mojej też ostatnio ropiało oczko i też pediatra przepisała krople po których przeszło...

Masakra z tymi paznokietkami,ciacham je dwa razy w tygodniu ale chyba zacznę codziennie tak jej szybko rosną...

Ale mam burdel na chacie wczoraj nie dałam rady nic zrobić i dziś muszę się tym zająć ale mi się nie chce...


WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MAMUSIE!!!





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #664736 przez K1C1A
czec dziewczyny ja przemylam mojemu oczka swoim mlekiem i jak reka odjol

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #664743 przez aksa
moj ma problem z tym oczkiem od urodzenia, w szpitalu dali mu jakies krople pomoglo na troche,pozniej jak wylądowałam drugi raz w szpitalu to dali mu jakas masc pomoglo i znow nawrót i babka mi powiedziala ze to ten zatkany kanalikmusi byc, masuje mu ale nie pomaga :(
jutro dwonie po okulistach...

ktos wie jak wygląda takie przetykanie kanalika??

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665127 przez kika1985
lusiaczek moja pediatra powiedziala ze wszystkie te termometry sa takie sobie, najepiej w dupke wsadzic taki zwykly co kidys rbili

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665129 przez kika1985
Andzia jak po chrzcinach??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665143 przez Lafi
Aksa lekarz mi to tłumaczył, wrr, on mi mówił ze to jakims drucikeim robia, ja znów słyszłam ze przedmuchują, wiec badz tu mądrym i pisz wiersze znalazłam cos takiego ale w zyciu bym sie nie zgodziłą na wyjście f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4661914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665175 przez ufolka
Dziewczyny wyleczyłyście te pleśniawki? U Oliwii poznikały a teraz znów się pojawiły. Dzwoniłam do lekarza, ma wypisać receptę na nestycynę, mówiła że jest jeszcze jeden, bardziej skuteczny lek, ale musi dziecko zobaczyć, a ja nie mam jak za bardzo przyjechać więc na razie nestycyna i zobaczymy.

Aksa poczekaj z tym przetykaniem, u nas też ropieje od urodzenia, dzień ropieje, potem nie, potem tydzień ropieje itd Idź po krople, przemywaj oczko zielem świetlika zaparzonym, albo zwykłą herbatą, masuj. Ten kanalik sam może się przetkać, u nas z Amelką to samo było i samo łądnie się przetkało

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665207 przez wiewiorka
Hej
Ale miałam superowy prezent na Dzień Mamy.Lepszego sobie wyobrazić na tą chwilę nie mogłe. Weszłam w 7 par spodni z przed ciąży :))))))))))) Wyciagałam jedną po drugim mówiąc nie no w te to napewno nie wejde i wchodziłam :))) az się popłakłam ze szcześcia :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665264 przez kika1985
wiewiorka napisał:

Hej
Ale miałam superowy prezent na Dzień Mamy.Lepszego sobie wyobrazić na tą chwilę nie mogłe. Weszłam w 7 par spodni z przed ciąży :))))))))))) Wyciagałam jedną po drugim mówiąc nie no w te to napewno nie wejde i wchodziłam :))) az się popłakłam ze szcześcia :))



super!!!!! najlepszy z najlepszych :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665399 przez mamcia2013
Ufolka ja mam juz drugie opakowanie nystatyny, z jezyka zeszlo, ale jeszcze na policzkach od srodka ma.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665652 przez Lafi
Przyszął mi dziś świeczka na chrzest - śliczna ;) z mojego projektu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665655 przez Lafi
A wiecie jaki numer, tam jest wierszyk Dziś Wiktorko zostałaś....... i chodzi mi o to Wiktorko nie pisłam im jak ma byc, tak mówili do mojej babci wiecie jak mi sie miło zrobiło, zmarła jak miała m4 lata ale ja pamietam..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665694 przez EwelinaB87
Kochane mamusie mam nietypową proźbę, czy byłybyście w stanie wysłać mi wymiary stópek waszych dzieci??
jest to mi bardzo potrzebne ponieważ tworzę całkiem ciekawe buciki na szydełku, możecie zobaczyć je tutaj:
szydelkowania.blogspot.com/
Interesują mnie najbardziej takie informacje:
płeć, wiek, długość stópki, szerokość w palcach, obwód kostki,

Mam nadzieję że kilka z was będzie w stanie mi pomóc,
BARDZO BYŁABYM WDZIĘCZNA,
info najlepiej wysłać mi na PM, zeby wam nie zaśmiecac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665862 przez andzia_zg
kika1985 napisał:

Andzia jak po chrzcinach??

Cześć. My juz po chrzcinach. Ale jestem styrana. Było full roboty ale mam nadzieje, że wyszło ok. Z piatku na sobote spalam moze z 2-3 godz. Co prawda polozylam sie o polnocy ale nie moglam zasnac do 2:00, potem karmienie, po ktorym znow nie moglam spac a od 6 na nogach.Na chrzcinach wygladałam jak zombie. Blada twarz. Ale chyba wyszło ok.
Młody tez byl dzielny. cala msze byl cicho. Dopiero jak po mszy wyciagnelismy go na chrzest z wozka to sie chwilke rozplakal ale szybko sie uspokoil.
Za to przed chwila jak odjechali moi rodzice odreagowal stres bo darl sie wniebogłosy i musialam sie kolo niego polozyc i sie uspokoil.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl