BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2015 :)

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #971199 przez ela85
Kasia no to super że Bartosz był grzeczny. My chrzest będziemy mie" w pierwszy dzień świąt, aż się boję jak Oluś będzie, bo to i długo i dużo ludzi.
Martadina nie narazie nie planujemy następnego bąbla, muszę odsapnąć i wrócić do "siebie".
Mamuśka moje piersi też są już miękkie, nabrzmiewaja tylko jak na czas nie nakarmie. Już wróciłam rozmiarem do z przed ciąży.
Mi jak narazie włosy nie wypadają, a łykacie witaminy te co w ciąży, ja łykam bo tak mi mówiła znajoma fryzjerka żeby łykać to włosy mi nie poleca.
Montresor robie ci przystojniaczek. Widzisz i ty się doczekałas przeprowadzki, ja jeszcze u rodziców ale już wszystko pomyte i gotowe tylko przenosić rzeczy wiec tez lada moment.
Dziewczyny wy już piszecie o przytulankach a ja nadal czekam aż mąż wróci do domu z wyjazdu.
Mam pytanie czy wasze maluszki mają w ciągu dnia kilka razy podwyższona temperaturę do 37st?bo Oluś co jakiś czas w ciągu dnia tak ma.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971201 przez ela85

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971217 przez kasiah06
maja ale fajnie będziecie mieć podwójne święto w chrzciny a Oskarek może się trochę księdza wystraszy i będzie grzeczniutki ;) w ogóle super że macie te chrzciny po mszy my musimy całą godzinę przetrwać :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


montresor fajny prezent na dzień kobiet i urodzinki dostałaś :) ale twój Arturek rośnie my dopiero 62 nosimy :) ciuszki dla maluchów są drogie ale można w lumpku przyhaczyć coś fajnego :) z Arturka prawdziwy słodziak jest :) ale ci ludzie nawymyslają głupot no ale co poradzić jak niektórzy tylko takimi pier.....łami się zajmują :unsure:

martadiana mój też się gałuje na telewizor muszę uważać bo potem będzie odstawiał takie histerie jak synek mojego brata że pierwsze co robi jak gzieś wchodzi to pędzi do telewizora i urządza szopki jesk sie tv wyłączy a ma półtora roczku :blink:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


mamuśka ja jeszcze nie jechałam sama z małym a piersi też nie mam już takich twardych jak na początku :) powodzenia na sczepieniu :)

anna
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


asieńka przypomniałaś mi jak wrócilismy ze szpitale i tez mieliśmy dwa tygodnie odwiedzin non stop było to trochę męczące

ninoczka powodzenia na szczepieniu :)

angela zazdroszczę że wy już po chrzcinach :) ale twój męzul się postarał :) i fajnie że mieliście imprezowe 2w1 :) podziwiam cię że sama podołałaś 30 gości :)

a my zaczęliśmy tydzień przed chrzcinami :) dzisiaj przymierzyłam Bartusiowi ubranko wygląda słodko :) sprawdziłam czy wcisnę się w sukienkę ale na szczęście OK a w środę wybieram się do fryzjera i w czwartek do kosmetyczki w końcu matka też musi jakoś wyglądać a co ;) bylismy dzisiaj 2 razy na spacerku bo była taka piękna pogoda zdecydowanie czuć już wiosnę :) noi zaszczepiliśmy naszego kudłacza poszło 75zł a jutro idzie do fryzjera i następne 50 pójdzie :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971256 przez martadiana
Anna
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Asienka masz wspanialego faceta pozazdroscic :) fajnie ze juz chrzciny i urodzinki za wami :)

Ela ja swojej malej nie mierze temperatury wiec nie wiem

Kasiah podziwiam cie ze daajesz rade z psem ja swojego oddalam dla brata narazie bo nie mialam dla niej czasu i siersc z niej leci po tym porodzie

My jutro na sesje zdjeciowa.. :P nie moge sie doczekac :P mala mi caly dzien nie spala

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971260 przez chasiami
Kasiah rozmiar 62? My już jedziemy na 74 :) aż mi żal bo tak szybko urosła że jedne ubranka tylko raz założyła.

Co do rozmiaru to już wróciłam miesiąc temu do swoich ubrań ale u mnie to przedewszystkim stres spowodował - tak reaguje że nic nie jem - brzucha wogóle niemam że jak robiłam rtg to babkw 3 razy się mnie pytała czy wogóle rodzilam? A druga rzecz to tą moja dieta bezmleczna i bez jajeczna.

Anna ty z C na D mqsz rozmiar a ja z D na E. Ale jak przestanę karmić to z 2 kg może mi jeszcze spadnie.

Dziewczyny moje mięśnie jeszcze są tak słabe zauważyłam ze nie potrafię się podnieść tak szybko z łóżka. A ja zawsze byłam wycwiczona a teraz się sypie ( trenowałam siatkówkę w klubie parę lat chodziłam też do klasy sportowej)
Boli mnie jeszcze to spojenie i czekam na ten rezonans. Jak tam nic się nie pokaże to ją biorę się za siebie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #971261 przez Anna1991
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971264 przez chasiami
Anna wolała bym mieć piersi B albo C a nie mieć obwisle D a teraz po drugiej ciąży to między cyckami zaczyna się pepek ;P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971369 przez Asieńka*87
Chasiami
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Szybciutko ci maleństwo rośnie, u nas też dopiero 62 i jak narazie nie miałam odwagi wrzucić z szafy ubranek roz 56 bo mi jakoś żal.
Zazdroszczę szybkiego powrotu do dawnej figury :-)

Martadiana koniecznie pochwal się później zdjęciami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971370 przez chasiami
U mnie fatum ciąg dalszy dzisia ją wymiotuje :( wykoncze się.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971430 przez maja001
heh
Ja dzis po klotni z mezem jyz chyba zapomnial co mi obuecal po ostatniej klotnj.zEch ci faceci :(
Anna kazdy maluszek rozwija sie inaczej zalezy to od genu i dziecka najwazniejsze ze przybiera na wadze to znaczy ze dzidzia jest zdrowa.Moja tez z tych drobniutkich dziewczynek mysle ze wuecej niz twoja moja .alutka nie wazy

Angela super ze imprezka sie udala i juz jestescie po niej. uwierz ze ja juz tez chciala bym byc po chrzcinach

chiasami wspolcxuje chorubska oby szybko przeszlo

Monika gdxie sie podzialas?

Kasiah zycze udanych przygotowan do chrzcin

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971455 przez ninoczka
maluchy dzis ciezko po szczepionce,caly dzien rozdraznieni.a najgorsze ze nie bylo na pneumokoki i beda musieli isc jeszcze raz.
moi wchodza w rozm 62.a tez mi zal te za male wyrzucac tzn chowac bo ktos nastepny skorzysta.waza 4700 i 4715 i maja 58 i 59 cm.a wczoraj skonczyli 3 miesiace.
o rany jak mi wlosy wypadaja.niewiem czy jakas skrzypowite kupic czy co.nie biore witamin a moze powinnam.zajelam sie dziecmi a o sobie zapomnnialam.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #971464 przez Anna1991
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971473 przez martadiana
chasiami ja tez czuje sie jeszcze taka oslabiona wgl mnie strasznie bola kolana i zebro z prawej strony co mnie mala kopala i czuje jak by mi troche wystawalo :S zazdroszcze ci ze tak schudlas tez bym juz chciala wygladac jak sprzed ciazy :( szybkiego powrotu do zdrowka !!

anna ja mmam taki sam apetyt rano pije kawe pozniej o 13 dopiero platki no i gdzies 18/19 albo jakis obiad albo janlko i tyle ale jakos sie tym nie martwie a powinnam :/ no z ta waga to nie wiem jak lekarze mowia ze ok to ok moja w sumie jak miala 4 tyg to tylko miala 250 gr na plusie

asienka mi tez szkoda pozbyc sie tych ubranek co nie pasuja i nie wyobrazam sobie ich sprzedac :(

my po sesji zdjec jeszcze nie mam moze rano beda oby . niestety moja mala sie nie usmiechala byla marudna strasznie i wcale sie jej nie dziwie.. ta fotografka miala 6 miesieczna coreczke ktora spala na balkonie w wozku przy sztormie !! (bo nas dzisiaj sztorm nie samowity samochody z drogi wypadaly ledwo dojechalismy :S ) i miala przytwarty balkon delikatnie i kazala mi mala rozebrac to ja jej mowie ze niech balkon zamknie no naszczescie zamknela ale malej zimno bylo i marudzila :S jak zdjecia beda to wrzuce :P

dzisiaj malej zrobilam mleko w butelce na sesje to wszystko wyrzygala pozniej znowu nie wiem chyba za szybko lykala z butli juz sie wystraszylam ze moze refluks ale juz jest ok.. :)
no i nie wiem czy mnie choroba nie lamie jakas mam temperature 37.6 boli mnie wszystko i ciezko mi sikac nie wiem czy se nerki przeziebilam czy co :/ mam nadzieje ze jutro bedzie ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971489 przez kasiah06
Ela my w poniedziałek wielkanocny jedziemy na chrzest do siostrzenicy mojego męża ;) ale u nas też boję się właśnie tego że ta msza taka długa :unsure: ja łykam witaminer z dha tak jak w II i III trymestrze a na nim nawet pisze że jest dla karmiących :) mój ma temperaturę zawsze do 37 ale czytałam że u dzieci taka podwyższona o jakiej piszesz to norma

Martadiana spokojnie daje radę z kudłaczem bo on jest bardzo grzeczny tylko jak mąż ma12 w pracy to problem z wyprowadzaniem go jest :) ale masz super z tą sesją już nie mogę się doczekać aż zobaczę efekty :) ale niezła asiorka z tej fotografki dziecko przy sztormie na balkonie :blink: i dobrze że kazałaś jej zamknąć okno jeszcze by malutką owiało :unsure: zdrówka dla ciebie oby się żadne choróbsko nie rozkręciło

chasiami zdrówka i oby to nieszczęsne fatum wreszcie was opuściło…

anna faktycznie dziewczynce trudno pobrać mocz do badania ale najważniejsze że dałaś radę… jak będziesz miała już fotki z sesji to pokaż koniecznie :) ja łykam witaminer z dha dla kobiet w ciąży i karmiących i płacę dwadzieścia pare złotych za nie i starczają na miesiąc może sobie ich spróbuj :) trzymam mocno kciuki żeby wyniki były dobre :)

asieńka ja też tak mam że mi żal wyrzucać ciuszków za małych ;)

maja dzięki :) my chrzciny po kościele robimy w lokalu bo mam 25 osób i w moim mieszkanku w bloku jeżeli w ogóle bym ich pomieściła to byśmy się gnietli jak sardynki w puszce ;)

a właśnie dziewczyny próbowała któraś z was tych czopków vibrucol bo niektórzy mówią że faktycznie wyciszają a inni że nic nie dają ciekawa jestem waszych opini

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971508 przez ninoczka
anna to ty juz nastepna dzidzie dzialasz?
kurcze to chyba musze kupic te witaminy.a czemu to dha powinnysmy brac?chozi wam o karmiace piersia?czy ogolnie ze po ciazy?

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl