BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2015 :)

9 lata 2 miesiąc temu #971548 przez Mamuśka 2222
hej...
nioczka ja tez w sumie nad tym nie rozmyslalam dlaczego kazali z dha brac te witaminy....ale biore po 1 ciazy wlosy mi lecialy ze masakra mialam mega zakola lysina normalnie a yetaz biore te witaminy i jest super prawie wogole mi wlosy nie wypadaja(nie zapeszając)...

anna1991 bardzo dobrze ze odkladasz ubranka i je tak opisujesz w jakim miesiacu sie je nosi....to napewno ci ulatwi sprawe w przyszlosci jak kiedys drugie dzieko bedziesz miala bo naprawde zapomina sie wszystko przynajmniej ja :silly: jak bym miala wszystko opisane tak jak ty byloby mi owiele lzej i nie tracilabym czasu na pranie i prasowanie jeszcze nie potrzebnych rzeczy...

Chasami wkońcu po burzy musi przyjsc slońce!a tymczasm zdrowia i wytrwalości!

Sesje zdjeciowe!!!czekamy na foteczki :) :) :) kurcze tak piszecie o tych sesjach ze chyba i ja sie zapisze do fotografa :)

Pytanko???Szczepilam szczepionką na 5 i jakos zdrożały ja placilam 160 zł a wy dziewczyny?moja mala tak plakala z od urodzenia nigdy nie slyszalam zeby tak plakala ledwo ja sie powstrzymywalam od placzu...w dodatku mala przespala mi po tej szczepionce caly dzien i noc tylko na cyca wstawala i odrazu spac nawt jak ja przewijalam tez spala a ona w dzien to raczej nie chetna do spania,wasze dzieci tez takie coś mialy?
Moja mała urodzila sie 3700 ale przy wypisie 3500 teraz 5100 po 6 tyg i 60 cm...ubranka 62-68 zakladam bo naprawde długa jest o 56 to juz dawno zapomnialam,nawet kolezanka byla u mnie z swoja 4 m-c córka i tez mowila ze naprawde dułga jest...a ja do wysokich nie naleze....W dodatku moja mala zalatwia sie raz na 7 dni ale normalnie sie zachowuje i lekarz powidzial zebym sie nie martwila....ale ja i tak zawsze zniecierpliwością czekam az mala zrobi kupke :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971549 przez Mamuśka 2222
:whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971570 przez Monika_1985
Maju jestem jestem, po prostu mały miał gorsze dni i nie było czasu. Poza tym zawsze jak się zabieram do pisania to nicpoń się budzi ;) . Widzę, że udało się Tobie namówić księdza na chrzest po mszy :).
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Montresor noooo cześć, trochę cię nie było. Co z blogiem? :) Jeny duży ten Twój chłopak, 74 !!! :woohoo: U nas też ze spaniem różnie, czasami nawet mniej śpi od Artura. A co z kupkami jest nie tak? Ja ostatnio zaczęłam się martwić że za często robi Mikuś kupę. Dziewczyny piszą o raz na 3 dni, tydzień, a u nas jest 5 w ciągu jednego dnia :blink: Arturek śliczny. W czapie chodzi po domu i nie marudzi? Jej mój to nie cierpi i zawsze się wierci aż zrzuci ;).

Martadiana ja miałam cc i dopiero teraz po 6 czy 7 tygodniach krwawieenie ustaje więc to chyba nie zależy od rodzaju porodu. Elu zazdroszczę, że u Ciebie tak krótko to trwało. :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Aniu
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Nadrabiania ciąg dalszy nastąpi ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971618 przez Monika_1985
Coś czuję że synek da dziś w tyłek bo śpi już tyle czasu, że zdążyłam jak nigdy wszystko zrobić w domu :blink:

Angela ale miałaś imprezę, aż mi żal, że mnie tam nie było. Zwłaszcza, że pisałaś, że wszyscy chwalą męża wypieki. Na samą myśl ślinka mi leci. :) Jednak tak jak piszesz człowiek się cieszy jak już ten rozgardiasz ma już za sobą ;)

Elu a to nie jest tak, że niemowlaki mają tą temperaturową normę do 37,5? U nas na co dzień według mojego termometru Mikołaj ma około 37 stopni.

Kasiah widzę, że u Was przed chrzcinami nie tylko Wy musicie być "odpicowani" ale i psiutek musi się reprezentować hihi.

Martadiana
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Przez Ciebie i Anię chodzi mi głowie jakaś sesja zdjęciowa młodego. Muszę sprawdzić ile to u nas kosztuje. :) Jak u Was taki wiatr to może faktycznie Cię przewiało. Wygrzewaj się w domku.

Chasiami jak Ty tyle trenowałaś to szybko wrócisz do formy. Motywuj mnie potem błagam :silly: No i dużo zdrówka :(

Aniu chyba przede wszystkim musisz przyzwyczaić żołądek do regularnych posiłków bo teraz to on Ci się chyba po prostu na tyle skurczył, że tak mu wystarcza. Ja bym na Twoim miejscu wprowadziła 5 małych regularnych posiłków w ciągu dnia, choćby to miała być jedna kanapka czy banan, cokolwiek by rozruszać wszystko.

Ninoczka wydaje mi się, że z kwasami dha to bardziej dla karmiących piersią bo wspomagają rozwój wzroku i układu nerwowego u dzieci. Natomiast bywa, że w mm też są. Ja kupiłam na razie bez dha bo jadam często ryby (minimum 2 razy w tygodniu).

Mamuśka widzę, że i na Ciebie wpłynęły dziewczyny w sprawie fotografa ;). My na szczepionkę za tydzień się wybieramy ale już się martwię jak czytam Wasze opisy :(.

No to co u mnie. :) Byłam dzisiaj u gina, wszystko od środka w porządku. Dostałam globulki na nawilżenie pochwy by między innymi nie bolało przy przytulankach. Oprócz tego dostałam tez receptę na tabletki. Niestety nie ma wyjścia przy mojej skłonności do torbieli muszę je łykać :S . Poza tym zapisałam się na warsztat z chustonoszenia bo ten mój to taki cycol mamusi i zawsze musi być blisko bo inaczej ryk a na ryk uspokaja się tylko cycem, potem się przejada i wymiotuje. Obserwuję go uważnie czy przypadkiem nie ma refluksu. Na razie staram się ograniczyć w swojej diecie mleko, nie przekarmiać go, no i testujemy delicol.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #971644 przez Anna1991
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971719 przez maja001
Hej
Nie napisze za wirle raz ze prawie godz 00.00 juz a dwa ze lada moment bateria mi padnie a z kablem w kontakcje nie chce mi sie pisac tym bardziej z telef
Dziewczyny zazdroszcze wam ze jyz po szczepieniach jestescie ja chyba pojde dooiero 24 03chce by po tym katarze malutka w oelni doszla do siebie
Anna a czemu znow czeka was szpital przeciez jeszcze nie masz wynikow i zycze ci oby byly ok a szpitala byscie juz w zyciu nie odwiedzili jako pacientki

Monika moja mala tez robi po kilka kupek dziennie czasem nawet wiecej niz piec ale podobniez dziecko karmione mkekiem mstki tak moze miec martwi mnie tylko czy sa dobrej konsydtencji czy nie za rzadkie

Mam dziure w glowie co jeszcze mialam napisac...

Ja mam troszke kasy z macierzynskiego wiec zainwestowalam ja w szafe bo juz sie nie miescimy z ubraniami a akurat szafa byla w oromicji orsz kupilam farbe do pokoju babci puki jej nie ma to pomaluje jej J ten pokoj bo jak wroci to nie pozwoli a on az sie domaga odswierzenia.Mam do malowania jeszcze swoj duzy pokoj ale to dopiero jak dostane kolejny przelew bo konto wyczyscilam do zera.Dzis J skladal mi szafe jutro skonczy i zaczne w nuej ukladac rzeczy a jak prxestanie padac po niedzieli bierzemy sie za malowanie
Ja tez powinnam wybrac sie do gina ale nigdy nie mam czasu moze po niedzieli mi sie uda isc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #971722 przez Mon.tresor
Martadiana, około miesiąca dzieci ruszają ślinianki, może to to? Bo jak Arturowi ruszyły to też byłam zaskoczona że tak się ślini, ale wierz mi, to co było a to co jest teraz to przepaść - teraz mam kran z dziecka, ledwie go podniosę i już wszystko mokre. Zastanawiam się czy mu śliniaka nie zaaplikować, ale nie lubię śliniaków i wydają mi się one nieestetyczne :P

Maja, dziś M. powiedziałam o tym co ludzie wymyślili na Artura... I dostałam rozkaz żeby wrzucić jego zdjęcie na fb. Ciuszki sprzedaję na lokalnej grupie facebookowej, u mnie nazywa się to Mamuśki Wejherowo i okolice; u mojej mamy też jest taka grupa "Mamusie ze Szczecina". Poszukaj u siebie takiej, często można tam tanio kupić i sprzedać rzeczy... No i sporo tam się też można o okolicy dowiedzieć ;)
Niestety przyjaciółka miała mi pożyczać, ale spodziewa się właśnie drugiego synka, więc odmówiłam, niech jej maluch chodzi tylko po bracie.

Mamuśka, to że piersi mniej nabrzmiałe to normalne, gdy laktacja się unormuje, w brew pozorom to stan w którym piersi są takie napompowane jest nienormalny dla organizmu. Nie masz co się martwić, przystawiaj małą do piersi, możesz też mieć kryzys laktacyjny, albo mała skok rozwojowy, zwłaszcza że 7-8 tydzień to czas drugiego skoku ;)

Anna, ja miałam przed ciążą D, teraz mam... czort jeden wie... i uwierz mi, że ból kregoslupa dotyczy i mnie. Gdy był młodszy stosowałam poduszki do karmiebia a i ta sie do niego pochylalam... moze sprobuj karmic z poduszka pod mala? W szpitalu uzywalam takiej zwyklej i tez dawala rade... Teraz jak urósł już jej nie potrzebuje, Bo gdy lezy mi na kolanach dosiega juz do piersi. Sprobuj spac w nocy z mala w jednym lozku, i na kregoslup polecam pokarmic jakis czas na lezaco - mi kregoslup odpoczal bardzo przy takim karmieniu.
U nas szpitalne lozko kosztuje 20 zł, dla mamy. Da karmiacej za darmo. I u mnie na szczescie zainteresowanie komputerem i telewizja trwa tylko dwie-trzy minuty, pozniej go nudzi :)
Smocze mnie jest z wyboru - nie mojego. Albo smoczek, albo wiszenie na piersi. Kocham karmic, ale karmic, nie robic za zywy smoczek.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Asienka, masz racje. dziecko podczas ssania sprawia ze u nas wytwarza sie oksytocyna ktora miedzy innymi wplywa na produkcje mleka.

Co do czyszczenia uszu, mi tez położne mówiły i czytałam żeby patyczkami tego nie robić, ale gdy byliśmy u audiologa/laryngologa z małym to zapytałam jak czyścić uszy u takiego malucha i padła odpowiedź, że patyczkami, z tym, że nie wsadzamy patyczka do kanału, a patyczkiem czyścimy od kanału do zewnątrz, tak żeby wygarniać brud, nie na odwrót. Po trzecim miesiącu można używać specjalnego preparatu który wkrapia się do ucha, kupuje się go w aptece.
A pazurki u nas też bardzo często.

Ela, my w niedzielę będziemy sprzątać mieszkanie z kurzu i innych takich i będziemy przenosić rzeczy do mieszkania, bo tak to wszystko bruudne.
Co do temperatury - może go za grubo ubierasz? Mi Artur miewa podwyższoną bez powodu tylko gdy się przegrzeje, np. po wyjęciu z chusty. Tak to 36.6

Kasiah, u mnie niestety żadnego lumpka nie ma, najbliższy w Wejherowie, a to jest jednak kawałek... No i żadnego fajnego niestety nie ma.

Ania, nie przejmuj się, jaknajbardziej prawidłowo, dziecko powinno około 150 gram na tydzień przybierać - to średnia idealna, ale i 100 g tygodniowo jest dobrze. Ja tych woreczków też nie ogarniam, porażka jakaś. Moja mama jak siostrze pobierała to zaraz po kąpieli (różnica temperatur wywołuje siusianie) i prawdę mówiąc to nałożyła jej ten woreczek jakoś szybciutko tak żeby cewkę tylko zasłaniał. Na apetyt ... herbatka laktacyjna! Serio mówię, owoc kopru, anyżu, kminu rzymskiego - to jest zawartość np. Bocianka, a te zioła wspomagają apetyt :)
Co do twojej niechęci do karmienia, jeśli planujesz kolejne, to będziesz miała jakieś 9 miesięcy przerwy w karmieniu ;) Zdaje się że hormony odpowiedzialne za utrzymanie ciąży są niekorzystne dla malucha i nie powinno się karmić będąc w ciąży. Nie wspomnę o tym, że jest to totalnie wyniszczające dla organizmu i żadne tabletki + superzbilansowanadieta nie pomogą, bo masz wtedy dwa pasożyty do wykarmienia plus siebie. Więc jeśli planujesz niedługo mieć drugie, to przynajmniej trochę odpoczniesz ;)

Co do witamin, to przypominam że mamy karmiące mogą sobie pozwolić tylko na witaminy dla mam w ciąży i karmiących, inne po konsultacji lekarskiej ;)
Jak mówiłam, Artur szczepiony nie był, dziś byliśmy w przychodni, waży 5,540 (czyli jeszcze wracamy do starej wagi, ale już ładnie przybiera, 400g w ciągu 12 dni)... No i M. mnie zmusił do szczepienia. Powiem wam, że masakra, mam dość - płacz od 18 (sześć godzin po szczepieniu, czyli tak jak się szczepionka po organizmie rozejdzie) do 22, o 22 usnął, ale jak tylko wstanę od niego to jest płacz. I zaczął ciężko oddychać, więc szykuje się nieprzyjemna noc, bo mały cierpi dodatkowo na bezdech i wariuje, bo się boję że mi przestanie oddychać w nocy. Smoczka wypluwa, w grę wchodzi tylko cyc, mam przeżute brodawki. No i dostał stanu podgorączkowego, 37, 37 i pół... eh. Przeżywam szczepienie podwójnie, bo wiem że mało osób ma takie podejście co ja, ale niestety, uważam że szczepienia są złe i czuję że robię krzywdę swojemu dziecku. Pomijając całość, wyobraźcie sobie że robicie coś co w waszym przekonaniu krzywdzi malucha - okropne uczucie, prawda?

Mimo to powiem wam, że ja osobiście kocham karmić. Myślę że po powrocie do pracy będę starała się utrzymać laktację i dalej to robić. To nie tak że sprawia mi to jakąś fizyczną przyjemność, raczej mentalną. Jestem szczęśliwa, że mały dostaje moje mleko, że karmię go sama, własną piersią, że doszłam do tego samodzielnie mimo takich problemów ze startem.
Ale w ramach ciekawostki powiem wam, że brzydzi mnie moje mleko :D Normalnie obrzydza! Mały je jak fleja, wszędzie mu cieknie, cały jest mokry, w dodatku ostatnio puszcza cycka żeby coś "powiedzieć" albo się uśmiechnąć i to najczęściej w tym momencie mi pod ciśnieniem mleko tryska z piersi - okropność! :laugh: Na prawdę, jak słyszę że np. moja mama spróbowała z ciekawości swojego mleka, to mnie aż trzęsie. Nie wiem, co ze mną nie tak :D No, ale małemu smakuje i zdrowy rośnie, a to dla niego jest, nie dla mnie, więc jakoś żyję i raduję się karmieniem piersią.

Mamuśka, to o czym piszesz po szczepionce to najczęstszy NOP czyli Nieporządany Odczyn Poszczepienny - powinnaś to zgłosić lekarzowi a on powinien to wpisać małej do ksiażeczki, bo to oznacza że przy kolejnych szczepieniach trzeba uważać na twoją małą, czy czasem nie pojawią się inne odczyny poszczepienne.

Monika, tworzy się :D Jako pierwsze wpisy będzie porównanie pieluch, test jedzenia dla dzieci od 4 miesiaca, jak ogarnąć się po porodzie i wpis o karmieniu piersią :D No, duży, dziś w przychodni ludzie mnie zaczepiali i pytali czemu pięciomiesięczny dzieciaczek jeszcze nie siedzi, a ja do nich że ma dwa miesiące xD Miny mieli niesamowite :D U mnie są cztery jednego dnia, wiec się nie przejmuj. Mnie nie częstotliwość męczy, a jakość - ostatnio są zielone, albo z śluzem. Czapy na szczęście nie zrzuca... No i tu miał posmarowaną głowę oliwką, bo walczymy z ciemieniuchą, więc żeby go nie zawiało (bo intensywnie wietrzymy mieszkanie) to miał czapę. No i usiłuję jego odstające uszy (po kim do cholery on je ma?!) przykleić do głowy.
Chustę BARDZO polecam, mój to też straszny cycol, chusta mnie ratuje, bo wsadzam go w chustę i mogę wszystko zrobić w domu, sprzątać, gotować, wszystko :) No i mnie też tabletki czekają, bez nich nawet nie próbujemy przytulanek, ale się domyślam że nie będzie za fajnie, bo na wizycie u ginekologa lekarka robiła mi dopochwowe usg i myślałam że umrę :(

Pozałatwiałyście już becikowe? My jeszcze nie, okazuje się że mam tyle papierów do pozanoszenia, że ja pierniczę -_- Chyba w urzędzie zgłoszę ze sama wychowuję dziecko, bo jak jeszcze M. ma mi papiery znosić, to ja dziękuję.

Maja, idź do lekarza idź. Ja już drugą wizytę będę miała pod koniec miesiąca.

Dobra, czas iść "spać". Eh. Może jeszcze coś zjem? Przez to karmienie jem jak szalona, na szczęście waga stoi na tym etapie co przed ciążą, więc może nie będzie tak źle... No i pocieszam się że przecież co dziennie robię jakieś 6-7 km na spacerze. Muszę sobie trasę wydłużyć, bo już coraz mniej czasu potrzebuję na tym dystansie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971795 przez martadiana
hej

nie odpisze wam bo nie mam zbytnio sily :/ mnie choroba dopadla temperatura wieczorem i w nocy 39.6 :( pije panodil hot w nocy przebieram sie z 10 razy tak sie poce .. juz 3 dzien nic nie jem tylko pije schudlam juz 5 kilo q ciagu tych 3 dni :/ do teego krwawienie mam od wczoraj takie ze nie nadazam zmieniac podpasek i nie wiem czy sie oczyszczam jeeszcze czy co bo boli mnie z prawej strony tam gdzie watroba nie wiem czy to normalne jest... jeszcze mala mi wczoraj wyla 2 godz bo ja brzuszek bolal myslalam ze wyjde z siebie nie dosc ze ja z goraczka to ona plakala :( ale dalam jej espumisan zaczela walic baki i rano o 6 kupe robila jakies 30 min az :/ nic lece polezec bo mala wlasnie usnela przy cycu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971886 przez Asik92
Hej dziewczyny ;) ja krótko bo my tez mamy ostatnio kiepskie dni, mały zrobił sie płaczliwy i to chyba przez ten moj pokarm w piersiach ;( karmie go piersią dwa lub trzy razy na dobę ;( czyli mało ale nie mam juz tyle pokarmu i nawet wtedy jak ko karmie to z jednej i drugiej piersi na raz wtedy pije 20 minut ;( jakas masakra ale moze jeszcze sie uda rozkręcić, mam taką nadzieje bo kuzyn Huberta jest tylko na mm i mając 3 miesiące jest takim pulpetem ze ledwo mogłam go unieść i jest taki nabity jakby sterydy mu dawała ;) dziewczyny polecam wam na ciemieniuszke z ziaji kremowy olejek myjący dla dzieci na ciemieniuszke hipoalergiczny my juz po drugim umyciu sie prawie pozbyliśmy jej tylko zrobilam tak : najpierw pol godziny przed kąpielą posmarowałam oliwką tak nawet sporo, potem poczekałam az troche wchłonie i resztę wytarłam ale nie do słucha tylko tą taka warstwę grubsza co mi sie zrobila, potem w kąpieli lekko zakończyła główkę tak tylko zeby nie byla sucha i wtarłam w swoje ręce ten płyn zrobilam lekką piane i ruchem okrężnym wmasowałam mu na główce, potem spukałam i jeszcze raz wzielam ten płyn wtarłam w swoje ręce i taka mniejsza ilość znowu mu nałożyłamna główkę i minutę potrzymałam i spukałam, i juz wycierając mu główkę po kąpieli zeszło tyko ze az bylam w szoku ;) wiec polecam ;)
Dziewczyny mam pytanie wasze dzieciaczki tez tak ulewają po jedzeniu z piersi? Bo moj tak ulewa ze ciągle sie orzyga i musze go po 5 razy przebierać. A jak mu daje mm to jest ok nie ulewa, tylko jak odbije i to tak nawet trzy razy to tylko mu ślina leci ale mleka nic zupełnie i nie wiem czy to moze moje mleko cos ma nie tak nie wiem wiecie cos ma ten temat? ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
nic troche mi ulżyło i musze po malu kończyć bo mały sie kręci no i wykrakałam musze lecieć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971888 przez chasiami
Martadiana słyszałam ze panuje jakiś wirus. Jedni mają tylko gorączke wysoką, a inni wymiotują biegunkę mają i czasem przy tym gorączkę. Ja też tak się pociłam dzisiaj w nocy.
Dzisiaj mija 3 dzien a ja nadal nie potrafie dojsc do siebie. Mam temp 35,4 jakieś drgawki kosci mnie bolą a nie wspominając o jelitach i żołądku ktorego jak tylko się dotknę to strasznie boli. Dwa dni miałam gorączke 38 st. A dzisiaj taki spadek.
Byłam u lekarza okazało się ze mam za mało eletrolitów i się odwodniłam. Strasznie słaba jestem kosci mnie bolą drgawki mam :(
Ale to co przeżyłam teraz było gorsze od porodu, jak mnie złapał ból zołądka to się położyłam w łazience i babcia musiała po mnie przyjsc bo nie byłam wstanie wejsc po schodach, wymiothywałam jednoczesnie płakając a podobno byłam blada jak sciana.

Pamiętacie jak wspominałam ze zostały mi z 2 kg do dojscia do siebie po porodzie to teraz w ciągu 3 dni mam minus 4. Masakra, kazde karmienie było katorgą bo nie miałam sił jej trzymac tylko czekałam az przestanie pic, tyle dobrze ze moja babcia bardzo się przejeła tym wszystkim to brała małą do siebie pokoj dalej a ja starałam się jakos zdrzemnąc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971893 przez Mon.tresor
Asik, mój maly jest tylko na piersi i jak je bardzo łapczywie, albo zje za dużo to też bardzo ulewa. Najczęściej gdy łapczywie je to się to tak kończy. Myślę że twój synek tak się cieszy jak czuje mleko z piersi, że zaczyna jeść łapczywie i kończy się to później ulaniem...
A odbijasz go po każdym karmieniu? Współczuję sytuacji z mężem, tak to jest jak się odzwyczaimy od siebie i nagle mamy się za dużo ;)

Mówiłam o blogu, rzucam adres: mlodamamusia.blogspot.com/
Piszcie o czym chciałybyście jeszcze poczytać na takim blogu, to postaram się napisać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971896 przez Asik92
Montresor super ten blog ;) juz przeczytałam pierwszą porcję teraz prosze o więcej ;) i powiem ci ze masz rację na początku nawet bałam sie isc pod prysznic zeby małego nie zostawiać samego nawet kiedy spal ;) i nie raz nawet teraz tak mam ze nie chce mi sie ubrać tylko latam w piżamie caly dzien taka nie ogarnięta, ale to sie u mnie zmieni bo masz rację trzeba troche i o siebie zadbać, ale niektóre kobiety np ja, mają mówione przez mężów ze są piękne bez makijażu bez zrobionych brwi i potem odpuszczają, mi kiedys moja kuzynka jak nas odwiedziła powiedziała ze wyglądam koszmarnie wiec sie az płakałam jak pojechała i stwierdzilam ze bede częściej sie malować i więcej ubierać chociaz w dres ;) a no właśnie co do mamowych ciuchów to tez moze byc przyczyna takiego nie ogarniania siebie bo tak jak np ja miałam ze otwierając szafę sie aż załamywałam bo nie miałam co założyć na siebie bo to co w ciazy nosiłam bylo za duże a to co przed ciążą jeszcze za małe i dopiero jak sie okupiłam to z miłą chęcią otwieram szafę ;) a co do próbek to za wiele ich nie mam ale szczerze mówiąc oprócz emolium do kąpieli i z ziaji to na ciemieniuszke to nie użyłam nic bo sie boję mam tez z lenor płyn do płukania i sie zastanawiam czy moze później kiedys ja wykorzystam bo do tej firmy zawsze miałam zaufanie przez to ze jestem wiecznie wysypana od właśnie różnych płynów od małego mama pukała moje ciuszki w lenoże i nic mi nigdy nie bylo moze właśnie moj synek tez będzie miał taką wrażliwa skórę i lenor będzie tez dla niego lepszym produktem, co do jonsona racja moja mama mi właśnie mowila zeby unikać tej firmy bo nawet oliwkąa która miala mnie jako dziecko natłuścić uczulała niesamowicie ze moja mama nie wiedziała jak sobie z tym poradzić miałam wszędzie czerwone place i czerwone kropki od tego świństwa wiec nawet nie odważyłam sie nic z tej firmy kupic ;) ja teraz właśnie sie zastanawiam na jaki płyn do kąpieli przejść bo ten emolium jest drogi i starcza tak na miesiac i moze półtora i nie mam pomysłu bo boję sie uczulenia bo nie chce jak każda mama zeby moj maluszek cierpiał ;) wiec polećcie cos dobrego dziewczyny ;) no nic troche pospałam i lece spac bo juz 4:20 sie prawie zrobila a mały o ok 6 wstanie to musze troche zdrzemnąć ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #972009 przez Insomnia
Montresor powodzenia w pisaniu bloga :) Wklej sobie odnośnik w podpis, łatwiej będzie znaleźć ;)

Hmmm a czemu te wody w pudełkach tak Cię rozbawiły? Mi się bardzo przydały

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #972018 przez ela85
Jestem i ja przeczytałam was ale nie wszystko pamiętam wiec nie wszystkim odpiszę.
Chasiami zdrówka dla ciebie i całej twojej rodzinki. Niech to fatum już was opuści.
Montresor super pomysł z blogiem-powodzenia.
Asik mój Oluś ulewa, a raczej ostatnio zwraca po każdym jedzeniu. Jak podnoszę go do odbicia to zwraca takim "gęstym" mlekiem, a i później jak juz leży po odbiciu to tez mu się wylewa z dzioba tyle że nie takie samo jak po odbiciu. Szybkiej poprawy relacji z mężem.
Martadina zdrówka.
Montresor mi wszystko w domu pomyły siostra i sąsiadka. Wczoraj tylko między karmieniami małym to co miałam pokupowane do kuchni, znaczny szkło, itp. My na szczepienie idziemy 23, będziemy szczepić według kalendarza szczepień +pneumokoki..
A ja za tydzień w czwartek idę do fryzjera :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #972022 przez ninoczka
anna wozek taki jak blizniaczy z tym ze albo caly zestaw gondole spacerowki badz mozna znalezc jak ktos zprzedaje gondole spacerowke.wtedy starsza ma spacerowke a przed toba mlode dzieciatko w gondoli.
czy wasze dzidxie tez juz sie slinia jakby na zeby-ponoc wychodza nawet 3 miesiace.
i czy mamusie po cc maja juz okres?ja nie.i niewiem jak to jest

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl