BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2015

9 lata 7 miesiąc temu #931069 przez patio
Luska - na te krostki kup w aptece Dezaftan. To taki specyfik co się smaruje na zmiany w buzi. Dobry dla dorosłych i dzieci też.



Antoś 05.04.2014

Link - tabela Luty 2015 docs.google.com/spreadsheets/d/1ggTDIhF6...ldX8v_MCU/edit#gid=0
Link - przydatne rzeczy docs.google.com/spreadsheets/d

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931081 przez Justyna_1709
Witam poweekendowo
Dziewczyny, po raz kolejny gratuluję poznania płci :) Super, że statystyki powoli się wyrównują, a tym, które "trafiły parkę" zazdroszczę ;) za kilka lat ja tez tak poproszę :P
To co, sezon chorobowo-depresyjny uważamy za otwarty? Kurujcie się i nie dajcie chandrze, w końcu za oknem mamy piękna jesień :)

Marti jeżeli masz takie komfortowe warunki pracy, to nie ma co się zadręczać. Ja mam bardzo podobną sytuację - jak mam siłę i ochotę to pracuję zdalnie z domu - z łóżka. Zawsze inaczej ten czas wtedy płynie. No i też nie mogę odejść bez przekazania obowiązków... A niestety czarno to widzę. Już wyobrażam sobie te telefony z pytaniami, dlaczego to mi nie działa...

Weekend u nas też pracowity. W sobotę wzięliśmy się za montowanie karniszy - tyle nam zeszło, żeby się za to zabrać, że szok. Ale niestety tak jest, że jak człowiek już się przeprowadzi, to nic mu nie przeszkadza :) Nawet meble do pokoju czekają aż je łaskawie zamówimy, a nam ich brak jakoś nie przeszkadza. Jedyna motywacja to bobas - przed jego pojawieniem trzeba wszystko skończyć.

A dzisiaj kompletny dzień lenia... Chociaż wypadałoby posegregować ciuszki dla maleństwa zobaczyć, co jeszcze trzeba kupić... Ale to już jutro, Albo w środę. No najpóźniej w czwartek ;)

Wczoraj widziałam się z siostrą cioteczną, która ma 2 letnie bliźniaczki. Ojjj jak się na to napatrzyłam, to dziękowałam w duchu, że mi się jedynka trafiła :P Jedna chce na kolana do mamy, to druga też. Jak druga też weszła, to zaczęły się spychać :) potem jedna chce na ręce, za chwilę druga też... Ale za to podwójna radocha i szczęście :) Pewnie zawsze przy dwójce dzieciaków tak jest. Grunt to dobra organizacja ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931083 przez luska
Hej laseczki ja się maluje juz ze szpitala. Mialam stresa jak jechalam bo na skierowaniu bylo że z powodu bólu głowy , myslalam że mnie wysmieja na ip a pani mi powiedziała że mam na następnie raz mieć grupę krwi oryginał bo pewnie często będę u nich :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931087 przez luska
Patio dzięki przekaże nianią. Justa ale ja to i tak mam przy swoich nie blizniakach też to tak wygląda że jak jedno chce to i drugie także da się przeżyć ale za to mają już konpsnow na stałe do zabawy i teraz już widzę plusy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #931090 przez J.J.
meli - tyle czekałaś, to do środy dasz radę, ale w sumie wiem że jaka to męczarnia :( mnie też mały kopie nisko, najczęściej po lewej stronie, a czasami czuję go w dwóch miejscach, na dole i na górze, widać ręce i nogi idą wtedy w ruch :)

marti - taki szef to skarb, ja nie miałam tyle szczęścia :(

luska - to cię ładnie Pani w szpitalu pocieszyła z tymi częstymi odwiedzinami :( Daj znać co Ci tam będą robić :)

Justyna_1709 -ty masz dzień lenia, a ja się zabrałam do roboty, ale oczywiście chwila przerwy jest konieczna. Potem skoczę do biedronki zobaczyć te ręczniki. Ciekawość mnie zżera :) Ałłłłł, ktoś się tu chyba obudził :) Będzie mi kiedyś brakowało tych kopniaków. Chyba do listy zakupów muszę koniecznie piłkę dodać dla synka :)

Gratuluję skończonych remontów, przeprowadzek itp.

Pewnie u Was też świeci słoneczko, chociaż zimno jest na dworze, masakra.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931097 przez MagdaK
Hej babeczki :)
Witam się po weekendzie. Znowu miałam sporo do nadrobienia, ale fajnie że tak produkujecie. Widze, że Wasze szkrabiki daja już mocno o sobie znać, mój to jakiś totalny leniwiec. Najczęściej czuję wieczorem jak się położę i grzecznie poproszę aby się poruszyło ;) i również czuję nisko te ruchy i są jeszcze bardzo delikatne. I oczywiście rusza mi myślenie czy oby tam jest wszystko w porządku no i może też dlatego, że zbliża się USG i coraz częściej o tym myślę, Bardzo chciałabym być już po i żeby wszystko było w porządku.
Meli już masz bliziutko do środy, ja dopiero w sobotę

luska i jak Ci tam ?

mamdwaserca super że już koniec teraz mozna się już delektować :)

kochamcię dużo zdrówka życze i mam nadzieję ze już lepiej

linka29j gratuluje córeczki

Kasiuszka ja też kilka razy się wkurzyłam na to co zobaczyłam, ale generalnie bywa ok, częściej wolę zrobić przegląd w ciuszkach wtedy przynajmniej bankowo wiem co kupuję

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931103 przez Ejka84
Luska - jeśli te krostki są białe to na pewno tzw, pleśniawki (afty), ja miałam często to dziadostwo od aparatu ortodontycznego. Biorą sie z zadrapań, albo brudnych rączek. Jeśli to jest to, to zamiast dezaftanu polecam sachol, ale nie wiem czy można stosować u dzieci. Mi dezaftan nie pomagał, dawał tylko uczucie lekkiego znieczulenia i nic poza tym :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931106 przez dotik1991
Zapraszam serdecznie Panie w ciąży na badania prowadzone przeze mnie w ramach pracy magisterskiej.
Jestem studentką V roku psychologii na Uniwersytecie Warszawskim i zbieram dane dotyczące doświadczeń kobiet na temat swojego dziecka w czasie ciąży.
Badanie jest całkowicie dobrowolne i anonimowe. Odbywa się w całości przez internet. Polega na wypełnieniu dwóch wysłanych przeze mnie krótkich kwestionariuszy i odesłanie ich z powrotem na adres e-mail lub wysłanie na adres Wydziału.
Więcej informacji na ten temat pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Drogą mailową będzie również możliwość udostępnienia chętnym osobom końcowych wyników ogólnych z mojego badania.
Opis i wszystkie informacje będą zawarte w mailu, które wyśle po zgłoszeniu.
Zainteresowane Panie proszę o zgłoszenie się na adres mailowy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
(w temacie wiadomości proszę wpisać zgłoszenie)

Z góry dziękuję za zgłoszenia i poświęcony mi czas.
Dorota Kowalczyk

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931110 przez Ejka84
Luska, nie mów, że z powodu bólu głowy będziesz często w szpitalu? :ohmy:
Bosheee, a mnie tak wczoraj łeb bolał, że myślałam, ze umrę. Wzięłam się za przegląd ciuszków i nie dałam rady...
Ale bez tabletki się obeszło - mam nadzieję, że mnie nie wyśle przez to do szpitala, aż się boję zapytać. Jutro mam wizytę połówkową na 3D :laugh: . Już mam stres - jak przed każdą wizytą, ale doczekać też się nie mogę :lol:
A dziś w moich stronach było rano 2 stopnie :blink: i szron na trawie brr
Teraz słoneczko świeci ale wieje chłodem - zima w natarciu dziewczyny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931118 przez Ejka84
Ale wiecie co i tak mi dzisiaj smutno :unsure: . Wiecie już, że zmarła Ania Przybylska :( ?? To jakaś masakra - młoda, piękna. Co prawda chorowała ostatnio, ale nie wiedziałam, że aż tak powaznie....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931121 przez olka_ka
Marti nie martw się, wyrodną matką z pewnoscią nie jesteś :) Ja wróciłam do pracy zaraz po macierzyńskim czyli niecałych 6 miesiącach. teraz tez tak planuje. Siedzenie w domu z dzieckiem mnie dobijalo. Potrzebowałam kontaktu z dorosłymi ;)

Ja też dołączam się do tych, ktore miały bole krzyzowe. Zdecydowanie nie polecam ;)

luska trzymaj się i odpocznij trochę :)

meli środa już niedługo :)

Ja tez uzywalam Loveli, ale tylko jedno opakowanie. Pozniej pralam juz w normalnym proszku.
Co do butów to ja polecam Ecco.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #931122 przez Dżasta86
Czesc dziewczyny,

Współczuje wszystkich chorób, mama nadzieję że szybko wrócicie do zdrowia.
U mnie niedziela dośc leniwa, chociaż mam taki zanik pamięci że muszę sobie przypomnieć co robiłam... aa byłam na targach ,, inteligenty dom" no i wizyta u teściów.

Ejka też jutro mam połówkowe, będziemy się razem wylegiwać :) już się ne mogę doczekać !!!! A właśnie pamiętam że walczyłaś z komarami, ja ostatnio znalazłam aplikacje anty komar, włączyłam ją ostatnio na tablecie i komar przestał bzyczeć :) nie wiem czy to zasługa tego dziadostwa ale komara już nie było ani śladu.

Luska jak ci tam w tym szpitalu , jakos brzmisz jakby zadowolona :P Ja szpitali nie lubie bo nie mam szczescia. Zawsze umieszcza mnie na sali z osobą która chrapie ( czego nie moge wytrzymać ) albo z osobą do której przychodzi cała cygańska rodzina . nawet po porodzie mam duże obawy co do pozostania ... ;/
A jak twoje ciśnienie nie masz skosków ??? Ja dzisiaj pedałuje do sklepu po cisnieniomierz, coś ostatnio nerwowa sie robie :P

Tak prowadzicie rozmowę o tym jednym proszku a ten który pisałam nie polecacie tzn JELP bo pisalam wcześniej o mega promacji ( chyba nikogo nie zainteresował ?)

Chyba jeszcze raz poproszę lekarza o skierowanie na toxoplazmozę ..... dzisiaj nad ranem zagotowała mi się krew dosłownie !
Pod bramą garażową jeszcze nie mamy dokładnej wylewki zrobionej i jest mała szczelina która wczesniej była czyms wypchana.
Ostatnio myślałam ze sobie wkręcam ale słyszałam cos jakby na dole, dzisiaj już sobie nic nie wkreciłam hałas był wyrazny. Godzina 5 nad ranem mój schodzi na dół a tam zasrany kot sąsiada ( kuzwa myślałam że je wytępiłam z ogrodu !!!! a one przychodzą w nocy i to do domu !!! ) Szkoda ze w wiatrówce nie było śrutów bo by dostał po dupie. Teraz tak się zastanawiam kiedy mógł się dorwać do jakiegoś jedzenia który być może kiedyś zostawiłam na dole w kuchni :( az mi sie chce :sick: .... jak sobie pomyślę. Raczej nie sądze że wizyta u sąsiada coś pomoże, bo cała uliczka ma gromadę kotów i zbierały sie wszystkie wcześniej na naszej działce.... Jutro niestety trutka kiełbasa i bajlando ! jak ja miałam zwierze to trzymałam je w domu .
Jestem taka wkurzona, że ciężko opisać na przeciwko pies który non stop ujada i szajka kotów zajebiste miejsce do usypiania dziecka .... !

A jeszcze pytanie bo nie wiem czy to normalne, czasami mi sie dzidzia układa normalnie na samym pecherzy tak nisko ze mam wrazenie ze na kości łonowej ją nosze .... :huh: czy to normalne , dość nieprzyjemne uczucie musze sie wtedy zazwyczaj położyć zeby jakoś go przerzucic do góry :side:


Zmarła Przybylska :O :O masakra a ja myślałam ze wychodzi z tego ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931125 przez Ejka84
Dzasta, to jutro wrzucamy foteczki bobasów :cheer: . Mój się nie raz też tak gnieździ na dole, mam wrażenie że mi za chwilę wyskoczy bo tak gniecie kość łonową, pęcherz... :ohmy: . Jak nie raz leżę na boku to mi chyba nogi wpycha centralnie w pachwinę :P i wtedy się przerzucam na drugi bok ;) . A niekiedy to się ułoży tak, że mam brzuch po jednej stronie wypchnięty od pępka do pachwiny wzdłuż, więc albo głowę ma u góry i gniecie nogami dół, albo odwrotnie :silly: . Ale najczęściej mnie kopie po lewej...
Jeju mam nadzieje że wszystko będzie jutro dobrze :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931134 przez J.J.
która z Was pisała o tych ręczniczkach w biedronce? bo patrzyłam przed chwilą w gazetce ale nie widzę, najwyżej będzie wycieczka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931142 przez Dżasta86
Ejka ja też sie postaram wrzucic foto. Czyli widzę że tak ma być z tym gnieceniem, to niewyobrazalne że po całym brzuchu może sobie tak pływać.
Mnie kopie po prawej non stop ;]
Zima już straszna sie robi wieczorem, czas chyba wyjąć płaszcz zimowy :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl