BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2015

9 lata 5 miesiąc temu #947340 przez J.J.
Ivet -bidulko, głowa do góry, pomyśl że już niedługo a dzidzię będziesz miała, zacałujesz maluszka, a po narodzinach też niedługo wiosna i ciepełko, na samą myśl mordka mi się śmieje :)

Justyna -ja to się mojej córce dziwię bo ona raczej do leni należy, a dzisiaj kolejny szok, przyszła ze szkoły i stwierdziła że swoje okno myje bo w sobotę na lodo idzie, więc teraz muszę ją puścić, nie ma to jak coś za coś, to dobrze że to tylko koło 38, ale mierz co jakiś czas bo powyżej 38 to już nie przelewki, ja też raz miałam 37,8 ale poszłam po prostu spać i bardzoooooo dużo piłam i w ciągu 2 godzin minęło

Dżasta-trzymaj się, współczuję tego smrodu, wiem coś o tym, parę lat temu malowaliśmy parkiet, niby miało nie śmierdzieć, ale i tak była masakra, dobrze że mam kuchnię polową w piwnicach, czyściutko tam i cieplutko :)

Ejka - nie planuję nic do płukania, boje się reakcji alergicznej dziecka

luska- szalejesz z tym praniem, a z tym klimatem to też różnie bywa, może jak choinka się pojawi będzie lepiej

Marti - ja słyszałam za to że drugie dzieci są spokojniejsze i grzeczniejsze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947385 przez Gosiaczek1331
kocham Cie wspolczuje tej zgagi ja mam tak jak dziewczyny refluks i ciagle mi tresc podchodzi do przelyku a dzis od rana mecza mnie mdlosci czyzby wrocily mam nadzieje ze to tak dzisiaj tylko :huh: Wszystkim chorym mamuskom duzo zdroweczka
Ivet trzymaj sie dzielnie te doly to masakra a rzeczywiscie do sloneczka nam sie chce
Wow dzis jestem po jednym praniu cos ruszylo tylko to prasowanie mnie martwi bo nie lubieeeee pytam jak Marti ktos chetny zrobic to za mnie ;) Wczoraj na SR pani mowila o wyprawce i chyba musze kupic dla siebie rzeczy bo w razie jakiegos naglego pobytu w szpitalu to nawet koszuli i kapci brak a tak to mowila zeby nie zabierac 3 toreb bo nie ma miejsca ze zawsze moze osoba ktora przychodzi w odwiedziny moze do wiezc chyba ma racje ale to tez zalezy pewnie od tego czego wymagaja w szpitalu
Wiec w weekend czekaja mnie zakupy :laugh:
Dzasta to rzeczywiscie do rodzicow masz daleko u tesciow to tez nie bardzo to moze to spa jednak zaliczysz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #947417 przez Ejka84
No kochaniutkie - drugie pranko za mną, właśnie powiesiłam i się suszy :cheer: . Dziś przyszły mi dwie paczki z zamówionymi rzeczami, ale na rozmiar 68 i od razu poszły do pralki :) . Jutro poprasuję (jak mi się będzie chciało ;) ). Mój małżonek zabrał sie nawet za wieszanie co raczej nigdy mu się nie zdarza - duma mnie rozpiera :lol: . Ale tak się przyjrzałam tym wszystkim ubrankom i stwierdziłam, że chyba przesadziłam z ilością :whistle: . Tak mi się przynajmniej wydaje. Mam je w trzech rozmiarach i teraz te najmniejsze w porównaniu do tych na 3-6 miesięcy, wydają mi się zbyt małe i że Kubuś mi się w nie po prostu nie zmieści :woohoo: .
Strasznie mnie suszy ostatnio, chyba na mróz. Piję jak smok, a potem w nocy latam.
Dziewczyny mnie też zawsze mama umoralniała, że nie dam sobie rady w życiu bo jestem nierozgarnięta i mam dwie lewe ręce :silly: . W domu rodzinnym były same baby. I te starsze wyręczały te młodsze, czyli jak ja byłam mała, moja mama chodziła do pracy, więc ze mną siedziała babcia no i zajmowała się domem. Potem jak byłam starsza, urodził się mój brat, więc babcia też była do dyspozycji. A potem moja mama przejęła obowiązki po babci, a ja miałam luz blues ;) . No żeby nie było - kurze ścierałam, odkurzałam i takie tam, bo już spora dziewczyna byłam, ale do garów nie zajrzałam. Teraz też mi kiepsko idzie gotowanie bo mam teściową pod ręką - chyba nigdy się nie nauczę ehhh :(
Ściągnęłam sobie w PDF plik ze strony mojego szpitala położniczego z wytycznymi do wyprawki dla mamy i maluszka. Napisali, żeby się spakować w torbę sportową - czyli na kółkach mniej preferowana :unsure: .
No i w wykazie są kapcie basenowe :woohoo: , no i ja niekumata, głośno się dziwię, że jak to basenowe?? A mój żon mówi od niechcenia: "Bo jak Ci wody chlusną to ci te miękkie kapciuszki zamokną" :woohoo: , no faktycznie, że też ja na to nie wpadłam hahah, ale wieczór już - co się dziwić ;) .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947424 przez Pliszka
Mamusia lutowa 2013 pozdrawiam serdecznie mamusie lutowe 2015 :) Zdrowych maluszków i dużo radości z macierzyństwa dziewczyny! :)
I jeszcze maleńka prośba: zagłosujecie na mój wierszyk? :) www.konkurs.inka.pl/konkurs/zgloszenie/2360
Dziękuję :)
Pozdrawiam serdecznie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947450 przez J.J.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947467 przez kocham_cie
zgadnijcie czemu nie śpie?!

brawo! znowu mam zgagę! kurna nic nie jadłam wieczorem, a znowu mnie cholerstwo męczy :blink: to jest jakaś masakra.... jak nie antek się drze po nocach, to mnie albo zgaga męczy albo bezsenność... albo jakieś okruszki na prześcieradle przez które dostaję szału :side:
jejku kiedy ja się w końcu wyśpię?! shit mam dosyć naprawdę mam już dosyć... siedzę- źle, leżę- źle, chodzę- też źle.... no pierdolca można dostać.. a na dodatek dziś mnie cały dzień ciągnęła blizna po szyciu krocza po poprzednim porodzie :blink: nigdy jej wcześniej nie czułaM, a dziś miałam wrażenie jakby nitka po nitce się pruła :S

nie no pewno jeszcze musi mi bateria siadać a ładowarka pogryziona :/ aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

a w cholerę jasną z tym wszystkim.... jutro wam odpiszę może będę miał lepszy nastrój... kiss kiss

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947503 przez Ejka84
J.J. - może źle to opisałam, ale wiem, wiem że basenowe to takie gumowe ;) , ale chodziło mi o to, że dlaczego basenowe, a nie takie kapciuszki materiałowe jak po domu :P . Więc mnie mój małżonek uświadomił, że jak ze mnie chluśnie to gumowe mi tak nie zamiękną, jak materiałowe.
Kocham_cie- no współczuję samopoczucia :S , przerąbane z tym wszystkim. A ja myślałam że ja mam przesrane bo latam w nocy siku non stop. Ale jeśli Cię ma to pocieszyć to ja też nie mogę sobie miejsca znaleźć, ani na boku, ani na plecach, jak siedzę to mnie gniecie, jak chodzę to mi brzuch wisi :woohoo: . O i tak.
Nie mówię już o moich sennych koszmarach, które mnie ostatnio męczą :( . Dziś mnie mąż budził bo stwierdził że płakałam przez sen... Jak mi budzik zadzwonił o 6 to nie wiedziałam jak się nazywam, a tu dopiero czwartek :evil: Także trzymaj sie dzielnie i byle do przodu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #947504 przez ivet89
Heloooooll dziewczyny w tenze nowy dzien :kiss:

Dziekuje, dziekuje dziewczyny na wstepie! Zlapalam Wasze fluidy z dobra energią:) hura! :laugh: Podzialalyscie na mnie pozytywnie:) jak dobrze was miec:) Nie czuje sie taka sama. Malo tego dzis u mnie slonce swieci, cudownie:) czuje wiosne haha :)
Wczoraj szaro i buro rzeczywisie wplynelo tez na moj nastroj. I tak caly dzien. Czytalam was wieczor i jakos tak energia mi Naszla. Poukladalam sobie w szafce jednej, mam.nadzieje ze mi sie to nie odbije ale humor jakze lepszy ;) jak wyszlam wieczor z kapieli to czekala mnie niespodzianka - kolorowe kanapeczki i herbatka, mala rzecz a jaka mila;) ojoj a jak smakuje, jak ktos przygotuje cokolwiek do jedzenie, bo jak ciagle amemu sie gotuje to jakos tak inaczej. Takze dziolszki dzis ja posylam Wam dobre fluidy i pamietajcie o szerokim usmiechu z rana:)

Przerazily mnie tylko wasze choroby, wspolczuje mocno i trzymam kciuki ze goraczki juz dzis nie bedzie i szybciutko przejdzie...rany boskie co za wstretne bakterie. Niech spadnie juz ten snieg wreszcie.
Faktycznie, ale mi sie chce juz tez choinki w pokoju zapalonej , tego nastroju i sniegu za oknem!:)
Macie jakies plany na sylwestra? Jestem ciekawa czy ktoras z Was wychodzi, ja w domu...nie ma sensu gdzies isc tym bardziej ze ta szyjka mi sie skraca i musze jak najwiecej lezec.
Nie doczekam sie jak juz przytule malenstwo w lutym ;) ciekawe do kogo bedzie podobny:)

Marti to super ze wszystko dobrze na usg a waga moim zdaniem imponujaca ;))

Kocham cie wspolczuje tych zgag....co za okropnosc i to jeszcze w nocy plus bezsennosc.. a w dzien cos potem odsypiasz chociaz? Ja tez w nocy dzis nie spalam , lazilam. Zle mi bylo na kazdym boku i stwierdzam ze to temu ze w dzien podzrzemalam i dzis zamierzam sie "pomeczyc".

Akysz bezsennoscio i zgago kocham cie!

P.s. Ejka rozmieszylas mnie z tym chlustem wod plodowych hehehe :)

To tyle, biore sie za obiad i zabawe z malym ( ktoremu juz lepiej;)
Milego dnia:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947517 przez J.J.
Ejka - bo chodzi też o to byś miała w czym chodzić ale i się kąpać pod prysznicem, w szpitalu pełno zarazków :)

ivet - to fajnie że humor już ok, sylwestra tradycyjnie w domu

kocham_cie - współczuję, ja wczoraj oglądałam na 2-ójce Jak urodzić i nie zwariować a potem nie mogłam drugą noc zasnąć, oczywiście przed samym spaniem moje dziecię miało czkawkę, chyba z 20 minut. Jak usnęłam to siku mi się chciało i znowu musiałam wstać, potem pić, jak się napiłam to mały znowu czkawki dostał. Jak skończył usnęłam. Snilo mi sie ze urodzilam waga 3030, i uwaga dlugosc 99 cm!!!!!!!!!!!!!!!!!! a rano jak wstalam okazalo sie ze koledze urodzil sie sznek Wojtus 3850, wiec od rana jestem happy, bo starali sie 4 lata i jak juz przestali o tym myslec to sie udalo :woohoo:

U mnie dzis sloneczko, niedlugo sie szykuje na wizyte do gin, milego dnia :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947576 przez Kasiuszka
Hej dziewczyny

Cały czas Was czytam, ale nie mogłam się zabrać za napisanie czegoś...

Humor u mnie okrutny już od jakiegoś czasu. Boli mnie chyba już wszystko. Nie wiem która z Was pisała że już ma troche dość tej ciąży, ale ja się dołączam. Tak to piękny okres, ale powiedzmy sobie szczerze, że tylu dolegliwości na raz to chyba w swoim całym życiu (a żyje już ćwierć wieku ;)) nie miałam:/

ivet dobrze, że chociaż Tobie przeszło:) A co do sylwestra to my też w domu, chociaż miałabym ochote śmignąć gdzieś na "kolację sylwestrową":)

kocham cie trzym się tam i pamiętaj, że ja Cie nie opuszczam w tym nastroju:P A co do zgagi mi o dziwo! od jakiegoś czasu mniej dokucza i pozostało tylko odbijanie się treśćią:/ Co też nie jest przyjemne, ale idzie wytrzymać;) A co do tej gin to wizyte mam 12.12 i boje się co teraz mi powie...kontroluje wagę jak nie wiem, więc może nie nazwie mnie tłustą tym razem? :p

ejka ja też mam od czasu do czasu takie dziwne sny, koszmary, na pewno częściej niż jak nie byłam w ciąży...któregoś dnia mój luby nawet zaproponował, że kupi mi łapacz snu:D, bo ponoć się darłam przez sen, ale ja nic o tym nie wiem :huh: Tak w ogóle to chciałam Ci powiedzieć, że przymierzam się do zakupu bambusowej pieluszki(zarzekałam się, że nie kupie bo za drgoa wcześniej:P, już mi się odwidziało) :cheer: :cheer: :cheer:

J.J. powodzenia na wizycie!

Ja też jestem w trakcie prania i piorę w loveli, ale postanowiłam, że w 30 st. bo boję się o niektóre delikatniejsze rzeczy. A piore właściwie juz drugi raz, bo wcześniej wszystkie używki, które mam wyprałam w zwykłym proszku. Miałam jakies takie wrazenie, że cały czas mają taki dziwny zapach i teraz jest już ok. A szczególnie te wrażenie po ubrankach które dostałam od gościówki która przechowywala je w piwnicy, no i zapach wiadomo jaki jest. Więc postanowiłam ze dwa razy przepiore :)

Ogarnęłam już troche dla siebie rzeczy do szpitala, zostały tylko kapcie;) Słuchajcie kupiłam szlafrok taki cieplutki w jysk za 30 zł, więc uważam, że spoko cena:)

Wczoraj zrobiłam juz wianuszek na stół ze świerku i szyszek, walnełam jakies bombki, w środek świeczka i od razu świątecznie się zrobiło :)

Ogólnie to mam nadzieje, że Leoś będzie chciał sie rozpakować pod koniec stycznia, bo jest mi cholernie ciężko! :(

Życzę wszystkim powrotu do zdrowia!

Miłego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947594 przez Ejka84
Kasiuszka - to co Cię skłoniło do zakupu pieluszki :) ? Dotykałaś, czy tak z ciekawości ;) ? A szlafrok powiadasz w jysk?? ,Hmmm to podjadę dziś bo na necie są, ale jakieś takie nijakie, a jak są "jakieś" to drożyzna straszna. No i nie daj się tej szurniętej gince :evil: . Może stara panna z niej i dlatego taki małpiszon?
J.J, - daj znać jak po wizycie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947599 przez Kasiuszka
Ejka mam nadzieje, że jeszcze obowiązuje ta promocja, bo ja go kupiłam w ubiegłą sobotę. A jeśli chodzi o materiał to dla mnie to samo jak za 80 zł...A pieluszka...no tak dotykałam! :p A ginka chyba mena ma, ale może jej nie zaspokoił tego dnia ;) hehe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947623 przez Dżasta86
Kocham cie dlaczego gryziesz ladowark?moze od tego zgaga :) kup sobie jakies ziolka na zgage albo cos na oslone zoladka zeby zmniejszyc kwasy. Moze masuj i smaruj czyms to krocze ? Sama nie wiem.

Kasiuszka to jaja ja pisalam ze mam w cholere dosc, mi sie tak utrzymuje juz od tygodnia. Ja chcialam trzymac diete ale przy remoncie sie nie da bo nie ma jak gotowac. Przynajmniej slodyczy nie jem ake wagai tak idzie do gory. Super jeszcze mi koj wczoraj dowalil ze mam nos jak swinka, normalnie bym sie smiala z tego ale w tym ukladzie to troche mnie dzgnelo.

Ejka ja do szpitala croksy biore kupilam wyobraz sobie za 30 zl :)

Marti bardzo przyzwoita waga, wczoraj na wykladzie w szkole rodzenia lekarka mowila ze duza waga urodzenia nie swiadczy zazwyczaj o niczym dobrym i dziecko ponporodzie ma pozniej zaburzeniabpokarmowe. To wszystko jest wynikiem zle zbilansowanej diety ktora sie skladalabz pustych kalorii i weglowodanow. To taka ciekawosteczka.

Wczoraj uslyszalam od jednego co kladzie u nas podlogi zebym nir wietrzyla tak domu bo on dostanie zapalenia pluc, nie przyjal do wiadomosci ze truje dziecko chemikaliami i dlatego wietrze. Wiec w ten sam sposob prostacko mu wygarnelam ze to on tutaj pracuje a ja mieszkam i sie zamknal buc.... jeden .. dziadowaty. Pozniej jego szefunio dzwonil wiec tez dostal zjebe. Moze ciut za mocno ale co ja poradze , hormony ..!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947625 przez Dżasta86
Aha pamietacie jak sie c7eszylam ze laptop wrocil z naprawy, no to supe wczoraj spadl sobie ze stolika . Smierc na miejscu, moze tym razem dostane nowego, oby to nie trwalo 4miesiace jak ostatnio

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947642 przez Ejka84
Dzasta - no to się namiałaś laptopa :dry: , może znajdziesz nowego pod choinką, kto wie :) . A co do facetów to nie mają zupełnie wyczucia taktu, my dzisiaj rano jedziemy sobie do pracy autkiem, zimno jak nie wiem, co - myślę sobie podkręcę ogrzewanie, a mój mi na to: " No wiesz, taka gruba jesteś i jeszcze Ci zimno??" No koment :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl