BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2015

9 lata 10 miesiąc temu #890187 przez meli1990
Dziękuję za życzenia i za rady

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890210 przez GabrysiaSta
Meli nie zauważyłam rocznicy :( Życzę kolejnych wspaniałych lat !
Ja mdłości nie mam i to mnie trochę martwi ale wiem, że każda ciąża jest inna. A co do nich to u mnie działało zanim wstałam z łóżka jakiś sucharek a w trakcie dnia miałam zawsze kupek z ciepłą zupką :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890240 przez meli1990
dziękuje za życzenia. a jak miałaś przy dziewczynkach? tez nie miałaś mdłości. bo ja przy Dominiku miałam tylko chwile ale zazwyczaj jak coś zjadłam i to nie tak szybko jak teraz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890304 przez niagara

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890381 przez GabrysiaSta
Meli ja przy dziewczynkach miałam mdłości od rana do południa. Ale może jeszcze się rozwinie, przecież to dopiero początek :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890474 przez magda113
Cześć dziewczyny ja też nie mam mdłość ,a przy tamtych ciążąch nie mogłąm wstac z łóżka .Teraz pobolewa mnie brzuch ,a przy tamtych ciążąch nigdy nie bolał Obiecałam sobie że do środy ,czyli do mojej wizyty u lekarza nie czytam nic ta temat ciąży z internetu wczoraj przez cały czas bolał mnie z jednej strony brzuch i naczytałam się o ciąży pozamacicznej ,a u was jak się czujecie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #890553 przez meli1990
mnie rano mdli bardzo a później trochę mniej. a wieczorem brzuch boli i nie mogę spać.

mam dylemat dziewczyny nie wiem jak liczyć tydzień ciąży bo według @ to będzie 7 tydzień a u mnie co najwyżej jest 5 tydzień. co o tym myślicie? moje marcówki mówią że powinnam liczyć od @

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #890591 przez GabrysiaSta
Magda mnie też bolał brzuch raz z jednej raz drugiej strony, raczej to nie był ból a kłucie bardziej, może to są po prostu rozciągające się pachwiny? teraz co jakiś czas boli mnie brzuch. Będzie dobrze i spokojnie czekaj do wizyty.
Meli z tym liczeniem tygodni to ja już sama nie wiem, ja zawsze myślałam, że od @ ale jak mi ginka powiedziała, że to 4 tydzień to nijak ma mi się to do okresu. Chyba trzeba zawierzyć lekarzowi i badaniom usg.
Wydaje mi się, że brzuch mi już wyskoczył :unsure: i że widać, że coś się dzieje. Powiedziałyście już komuś o fasolce? mi się wydaje, że powiem moim dziewczynkom po następnej wizycie. Starsza się dopytuje dlaczego biorę leki (kwas foliowy) i że wyglądam na zmartwioną :blush: Wiem, że Zuza zareaguje pozytywnie bo uwielbia dzieci, gorzej boję się o reakcję młodszej - bo jak już to ma być dziewczyka :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890628 przez meli1990
ja powiedziałam mężowi i dwóm koleżanką no i oczywiście dziewczyna na forum :) mi też już wyskoczył brzuch jeszcze tydzień temu mieściłam się w rybaczki a od dwóch dni mi ciasno i brzuch w nich boli. wiec będzie problem w czym będę chodzić przez te gorąca

ja własnie nie wiem co też myśleć o tym w którym tygodniu ciąży jestem bo lekarz mi powiedział że co najwyżej 4/5 tydzień

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890686 przez Inna607
Witajcie Lutoweczki :) jestem mamą jeszcze brzuszkowa ( sierpniowka 2014)
Tak Was trochę poczytałam i widzę że bardzo się martwicie to ja może napisze Wam jak ja miałam żebyście sie tak nie martwiły :)

Jesli chodzi o test Meli ja robilam dwa testy i w każdym mialam jedną kreske mocna a druga taka blada ze wręcz ledwie widoczna wiec czasami sie tak zdarza ze taki urok najważniejsze ze sa dwie :)

Co do polewania brzucha ja na poczatku mialam straszne bóle ale naczytalam sie w internecie i okazalo sie ze te bole sa zwiazane z rozrastajaca sie macica itd wiec boli bo musi i juz. :) Kiedyś mi tak lekarz powiedział jak mnie jajniki bolaly.
Ale później przechodzi, ja poczatki ciąży przebywalam za granicą a tam do trzeciego miesiaca ciąży tak naprawde nikt sie rzekoma ciaza nie interesuje wiec zaden lekarz ani nie zbada ani zadnego USG nie wykona wiec doskonale Cie Meli rozumiem co czujesz jak musisz tyle czekac do badania. Bedzie dobrze :)

Co do liczenia ktory tydz ciąży w google wpiszcie kalendarz ciąży tam wpisujac pierwszy dzień ostatniej miesiaczki poznacie w którym tyg jestescie ja tak wpisywalam i mi sie zgadzalo :) wyskoczy Wam tez data porodu :)

Przepraszam jezeli sie wtracilam nie proszona ;)
Moze na cos sie przyda moja wiedza.
Życzę spokojnych i szczęśliwych 9 miesięcy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890691 przez meli1990
najśmieszniejsze jest to że każdy kalendarz pokazuje inny tydzień ciąży i termin porodu. człowiek może zgłupieć. ustawiłam narazie suwaczek mniej wiec. zobaczę co się dowiem na następnej wizycie u lekarza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890698 przez Inna607
Meli ja uzywam od początku kalbi.pl o ile sie nie myle i wedlug niego sie sugeruje i sie zgadza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890747 przez patio
Od jakiegoś czasu zaglądałam tu na forum, a dziś odważyłam się i piszę. Długo mnie tu nie było. Moja poprzednia ciąża zakończyła się w 14 tygodniu, ze względu na wady Antosia. Później inne perypetie z moją macicą, no i wszelkie próby kończyły się jedną kreską. Aż tu nagle jak zupełnie odpuściła, to rach ciach i okazało się, że jestem w ciąży. Chyba jeszcze do końca to do mnie nie dociera, choć nie ukrywam tej radosnej nowiny i chwalę się błogosławionym stanem. W zabobony nie wierzę, a wiem, że tym razem musi być dobrze. Tak naprawdę test zrobiłam przed spodziewaną @ bo jakoś tak właśnie ciążowo się czułam - mdłości, senność i duża nadwrażliwość piersi. Nie robiłam co prawda testu od razu, i robiąc go jakoś nie wierzyłam że pojawi się druga kreska. A tu niespodzianka :) Jestem już na zwolnieniu. Jakoś kiepsko znoszę początek ciąży, a i chcę mieć trochę czasu dla siebie.

Na USG wybieram się w przyszłą środę. Liczę na to, że lekarz będzie w stanie powiedzieć mi już coś więcej o ciąży.

Zatem dziewczyny - trzymamy się razem i będzie dobrze :)



Antoś 05.04.2014

Link - tabela Luty 2015 docs.google.com/spreadsheets/d/1ggTDIhF6...ldX8v_MCU/edit#gid=0
Link - przydatne rzeczy docs.google.com/spreadsheets/d

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890751 przez magda113
Patio napewno będzie dobrze ,ja też wybieram sie do lekarza w środę.Masz jakieś dolegliwośći

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890752 przez patio
Mam mdłości, a przez powiększone i nadwrażliwe piersi nie mogę spać :( A spać to mi się chce dużo :P



Antoś 05.04.2014

Link - tabela Luty 2015 docs.google.com/spreadsheets/d/1ggTDIhF6...ldX8v_MCU/edit#gid=0
Link - przydatne rzeczy docs.google.com/spreadsheets/d

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl