BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 1 miesiąc temu #974407 przez malina219
Kristi no ceny są wysokie :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974409 przez anioleczek208
my sie tez meczymy z kolkami :(( wlasnie musze zalatwic skads te krople sab simolex...
a co do szczepien to my szczepimy tymi skojarzonymi 5w1 plus pneumokoki
pierwsze szczepienie mamy 30 kwietnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974431 przez *Beata*
Syza i Aniołeczek współczuję kolek... U nas atak kolki 3-godzinny był w sobotę...i codziennie się boję powrotu, bo straszne są te kolki... Maleństwa się męczą bardzo...Jeździłam w nocy jeszcze do apteki po coś, żeby małej ulżyć, bo jeszcze nic nie miałam, Pan w aptece dał Delicol, bo tylko coś takiego miał... Dałam małej wczoraj do wieczornego mleka i była spokojna i kolki nie było, dzisiaj powtórzyliśmy z mężem to samo, zobaczymy jak będzie. Bo 3 dni pod rząd miała o 22, tyle, że przez 10 min, oprócz soboty kiedy męczyła się 3 godz., teraz zastanawiam się czy przez zmianę czasu nie będzie o 23...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974432 przez *Beata*
Dziewczyny, a o jakich godzinach Wasze Maleństwa mają kolki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974447 przez anioleczek208
Beata moj ma kolki w godzinach popoludniowych tak 17-18 sie zaczynaja dzis bede miala te krople niemieckie sab simplex a od wczoraj podaje malemu espumisan i wczoraj pomogl mu :) zasnal i spal 4 h dostal cyca i mm potem dostal cyca spal 2,5h i nad ranem cyc ale krotko pil wiec spal 1,5h ale baczki puszczal i widac bylo ze mu lepiej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974448 przez *Beata*
Aniołeczek, a espumisan dajesz do mleka czy na łyżeczce? I wtedy kiedy już ma kolkę czy wcześniej?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974471 przez Alesandra
Malina ja będę małą szczepiła skojarzonymi 6w1. dodatkowo na pneumokoki mamy darmową szczepionkę ze względu na niską masę urodzeniową Alicji.
Powiem wam szczerze,że nie wyobrażam sobie aby mi ją szczepili bezpłatnymi na 14 kłuć ja bym tego psychicznie nie przeżyła. Wystarczy mi jak mocno płakała podczas kłucia w szpitalu bo i ja płakałam razem z nią.

Wczoraj położna rozwiała moje wątpliwości dotyczące tego czy malutka się najada. Mówiła,że prawidłowo rozwijający się noworodek powinien przybierać od 15 do 30 g dziennie i to jest norma.Moja od 3 doby po tym jak spadła z wagi przybrała 800 gramów więc nie jest źle. ja jestem szczęśliwsza i spokojniejsza

A jak tam wasze nocki? jak śpią wasze maluszki. Moja budzi się 3 razy w nocy i potrafi nawet do 2 godzin na cycku posiedzieć. Je i robi sobie przerwy ale jak ją próbuję odłożyć do łóżeczka to płacz wije się strasznie i nie chce spać. Czasami tak pije, że boję się o to, że się zadławi. ile ona czasu pije w sumie nie wiem ale czasami 5 a czasami 20minut.

Pogoda się zepsuła . u nas wieje pada na zmianę. Zimno nawet nie można wyjść na spacerek:(

Dziewczyny a jak tam wasze figury??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974472 przez Alesandra
ciekawe czy Mleczna już urodziła jeszcze ona z nas chyba tylko została :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974474 przez madlen_m
Witajcie,
Wczoraj urodzila sie Lenka o 17.15 silami natury. Waga 4kg, wzrost 47. Dostala 9 pkt, bo troche dluzej wychodzila raczke miala przy buzi.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974487 przez syza24
madlen_m Gratulacje kawał kobitki :) niech rośnie zdrowo i mamusia wraca szybko do formy :)

moja ma kolki tak ok 17-18 straszny płacz jakby ja ze skóry obdzierali ;( no i nad ranem ma napad że nie może kupki zrobić tak między 4-5 i wtedy też się męczy a ja nie wiem zupełnie jak jej pomóc oprócz tego że masuje i nóżkami jej pomagam :(

Aniołeczek a skąd masz ten sab simplex bo mój mąż kombinuje ale może najprędzej za tydzień do nas dotrą od rodzinki z niemiec ale to AZ TYDZIEŃ

U nas pogoda też masakra pada śnieg, deszcz wieje ogólnie kicha....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974490 przez karola1322
Madlen gratulacje kawal kobity

Moja nie ma kolek jak narazie w nocy wstaje gora dwa razy pogoda okropna wyjsc nie idzie nigdzie w piotek bedzie miec miesiac jak to szybko leci. Ciekawe jak tam mleczna mama

Mi waga stoji w miejscu jak od porodu zeszlo 8kg tak dalej jest :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974492 przez malina219
Madlen gratulacje!!! :kiss: Śliczna :woohoo:

My juz po pierwszej wizycie u lekarza. Urosla 2,5cm :woohoo: Byla grzeczniutka wiec dumna jestem :) 28.04 pierwsze szczepienie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974494 przez malina219
Ah i dostalysmy skierowanie do chirurga na przyciecie języczka czy cos takiego . Kazali nam to zrobić jak najszybciej żeby malej nie bolalo i nie szarpala sie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974508 przez bujanka
Dziewczyny piszecie o kolkach dzieciaczków,to jest raczej niemożliwe bo z tego co wiem kolki się zaczynają od 3 miesiąca, myślę że najgorsze jeszcze przed nami a to co mają teraz wasze dzieci to może zwykły ból brzuszka?
Ja mam teraz koszmar z jedną piersią, ból straszny, ale była położna i trochę pomogla, mam dostawiać małą jak najczęściej i przykładać do pierci zgniecione liście kapusty. Teraz śmierdzę kiszonką :lol: ale najważniejsze że pomaga :)
Dla mam wcześniaczków: Mamy za darmo szczepionki 5w1 i pneumokoki. Ja tylko dodatkowo zapłacę za rotawirusy. Nam się udało bo moja Michasia jakby się urodziła dzień później nie byłaby wcześniakiem :)
Mleczna jak u Ciebie? Daj znać!!!!

To przesyłam moją ślicznotkę :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #974510 przez malina219

A to moja gwiazda :)

Bujanka z tego co mi mowila polozna to kolki są do 3 miesiąca i mogą występować od pierwszego tygodnia zycia :) to Wam się udalo ze szczepieniami bo koszt jest spory po podliczeniu. Boska Michasia. A co do piersi to mnie na bola okropnie brodawki dalej poranione ale zaciskam zeby bo przez kapturki Kalina nie chce ssać wcale i sie denerwuje strasznie.

No właśnie MLECZNAMAMA czekamy na info :*
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl