BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 1 miesiąc temu #974953 przez *Beata*
Malina - ja na wypisie miałam, że wizyta u mojego lekarza po 4 tygodniach, a jak wychodziłam do domu to mój lekarz przyszedł się pożegnać i też mi mówił, dlatego, że po cc mam przyjść do niego po 4 tygodniach. Pewnie, że możesz się umówić też po świętach :) Będziesz wcześniej wiedziała co i jak, bez zastanawiania się...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974972 przez Karlinka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974986 przez martyna_89
Czesc dziewczyny. Jestem mama dwoch chlopcow (2013 i 2014) i czytalam was bo czasem wspominam sobie emocje zwiazane z porodem i to jak sie wszystko zmienia z minuty na minute;) czytam tez o waszym karmieniu piersia. Ale mam informacje do Beaty-cora lepiej spi po wodzie z glukoza bo cukoer dluzej sie trawi i powoduje ze dziexko jest bardziej ospale (dzieko czemu np zazwyczaj dzieci na mm spia dluzej w nocy). Lepiej podawac zwykla wode, jest zdrowsza.
Aneczka-moj pierwszy syn wisial od rana do wieczora na cycku i tez mialam dosc alr w koncu minelo:) dziecko potrzebuje maminej bliskosci a piers dla takiego malucha jest idealna:)
Co do poranionych brodawek to trzeba pilnowac czy dziecko dobrze jest przystawione. Pierwszy syn zalapal od razu z drugim bylo troche inaczej. Odstawialam go za kazdym razem jak zle zlapal az w koncu zaskoczyl.
aaaa no i jak ktoras odciags pokarm zeby sprawdzic ile go ma i czy starcza dziecku to bezsensu-nigdy nie jest to miarodajne. za pierwszym razem jak sciagnelam 150ml to kilka godz to bylo max. A synu sie najadal. A teraz 90ml sciagalam w kilka minut Wiec naprawdę nje ma reguly i nie warto odciagac zeby sprawdzic:)
Przepraszam ze tak sie wtracilam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974989 przez madlen_m
Witajcie, wyniki sie poprawiaj i moze jutro wyjdziemy.
Macie moze przykladowy wniosek o urlop macierzynski i rodzicielski?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975022 przez syza24
hej
u nas nie ma zapalenia ucha ale mała dalej ma te napady płaczu wyje tak jakby ją ze skóry obrywali i tak kilka razy dziennie :( nie mam pojęcia o co chodzi chociaż cały czas wydaje mi się że ona w taki sposób pomaga sobie robić kupę ale mi się aż serce kraja jak ona tak cierpi a ja nie wiem jak jej pomóc :angry:
no i prawie nie śpi z tego powodu w dzień co jest męczące dla mnie i dla niej chce być tylko na rękach i drzemki też tylko na rękach tak jak teraz :(
Nie wiem jak u was ale u nas święta całkowicie odwołane dobrze że są mamy to przynajmniej mąż naje się u nich świątecznymi potrawami ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975030 przez malina219
Karlinka chyba nie ma znieczulenia bez minusow. Ja byłam z dziewczyna na sali po znieczuleniu normalnym, cc miala 30 min po mnie i duzo lepiej wygladala i szybciej doszla do siebie no ale wiadomo kazdy ma inny prog bolu.

Madlen to super :kiss: :woohoo:

a gdzie sie podziewa Monia? :)

Syza moja Kalina miala takie napady placzu w szpitalu .... przez to myslalam ze sie wykoncze bo to dodatkowy stres że to w szpitalu :( cale szczescie w domu nie bylo tego juz ani razu wiec niewiem skad to bylo.

A to mój golasek :kiss:

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975068 przez *Beata*
Karlinka - u mnie dzisiaj mija dokładnie 3 tygodnie, a ta opuchlizna wogóle się nie zmniejsza, więc nie wiem czy zejdzie czy nie... Jak będę na wizycie u lekarza to się dowiem czy to normalne czy nie...
Martyna - dałam jej dwa razy wodę z glukozą, bo tak mi powiedziała lekarka, ale doszłam do wniosku, ze będę jej dawać samą wodę, bo po co jej słodzić, później jej tak zostanie, że będzie chciała pić tylko słodzone napoje...
Syza - Hania ma podobnie z tym płaczem, śpi sobie spokojnie, a nagle płacze...miała dni, że tak co chwilę było, ale teraz już jej daję do każdego karmienia kropelki i jest trochę lepiej, nie ma już za każdym razem takiego strasznego płaczu...ale widać, że jest to bardzo męczące...ale to musi samo minąć...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975069 przez *Beata*
Madlen - no to super byłoby jakbyście wyszły, najważniejsze, że wyniki się poprawiają
Malina - śliczny ten Twój golasek :) Słodko sobie śpi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975070 przez karola1322
Martyna to jest nasza decyzja jak karmimy dziecko Moja mi rzuciła mi pierś nie chała jej tak jak jej tatuś jak był mały i chcą nie chcą musiał przejść na mm


życzę

w mam zdrowych wesołych świąt oby maluszki dały nam pospać w nocy i nie marudziły i powodzenia tym co jeszcze się nie rozpakowały
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975071 przez *Beata*
Byliśmy dzisiaj z Hanią na sesji noworodkowej :) Trochę się obawiałam, czy będzie grzeczna i wogóle, ale Hania dzielnie pozowała i nawet spać nie chciała, chociaż zależało Pani fotograf, żeby chociaż jakieś zdjęcie zrobić jej jak śpi, ale mała miała cały czas duże oczy :) Chyba stwierdziła, że skoro jest na sesji zdjęciowej to spać nie będzie :) Bo jak skończyliśmy i została włożona do nosidełka to zasnęła w sekundę :) Ale ogólnie jestem bardzo zadowolona, jutro będziemy mogli odebrać zdjęcia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975074 przez syza24
Malina Kalinka słodziak :cheer:
Karola twoja córcia też i to w takiej świątecznej oprawie ;)
Beata no to czekamy na twoje zdjęcia Hani z sesji ;)
Ja od wczoraj do każdego karmienia podaje ten Sab simplex ale jakoś efektów na razie średnio najlepiej jej robi chusto-noszenie no i właśnie poszła spać z tatusiem bo wrócił z pracy i widząc jaka jestem zmęczona zabrał ją i leży przy niej a ona śpi i jak tylko chce wstać to mala się budzi :blink:
no i jeszcze mamy mieć dzisiaj gości a mi głowa pęka musiałam wziąć paracetamol a mała jeszcze taka rozdrażniona więc nie wiem jak to będzie wygladało :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975083 przez *Beata*
Syza - jak czytam Twoje wpisy to mi przypominają sytuację u mnie w domu... Co do Sab Simplex, to u nas też nie ma zupełnie spokojnie po nich, bo dalej się męczy, ale chyba odrobinkę mniej, nie zawsze wszystko na każde dziecko działa, więc może się okazać, że lepszy będzie np. espumisan, bobotic, delicol czy jeszcze coś innego... Z tym spaniem i budzeniem się natychmiast jak się wstaje to mam identycznie, nie mogę się na krok ruszyć, dlatego zawsze czekam niecierpliwie aż mój mąż wraca, bo wtedy on siedzi, nie wiem jak to zmienić, żeby nie było budzenia i kręcenia się natychmiast jak się tylko wstaje i wychodzi z pokoju... :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975084 przez *Beata*
Przed chwilą dostałam wiadomość od dziewczyny, która robiła nam sesję, że udało się uzyskać jedno zdjęcie jak Hania śpi, akurat dobrze uchwyciła moment chyba mrugnięcia :) Jedyne zdjęcie na śpiąco...

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #975088 przez *Beata*
Karola dziękujemy za życzenia świąteczne i oczywiście wzajemnie :) Kartka ze zdjęciem córeczki śliczna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975090 przez malina219
Beata Hania jest prześliczna!!!! :woohoo: Boskie zdjęcie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl