BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

8 lata 3 miesiąc temu #1025937 przez syza24
Kurczę cały czas obcina mi posty wysylane przez tele. Tyl sie napisalam a tu nic nie ma

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025944 przez syza24
Łucja roczek, a syno to już calkiem niezły kawaler i kiedy to minelo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025945 przez syza24
Łucja roczek, a syno to już calkiem niezły kawaler i kiedy to minelo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025946 przez syza24
Łucja roczek, a syno to już calkiem niezły kawaler i kiedy to minelo ja sobie nie potrafię wyobrazić jak Li bedzie chodzić jakoś tak śmiesznie będzie i pewni niezły fitnes hihi co mi się przyda

Malina wczoraj właśnie oglądałam ten wózek super ale nie na moją okolic mi się podobał cybex global.

U nas też trzy zabko doszła nam górną jedynką i druga już chyba też niebawem. No i wczoraj Lili zrobiła nam mega niespodziankę bo jak wcześniej wspominałam to sadzam Li po kapaniu na nocnik i zawsze robi siku a wczoraj pierwszy raz samą z siebie zrobiła kupkę ale byliśmy z niej dumni

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025947 przez syza24
Sory za spam ale ciągle mi obcinalo posty

A co do prezentu ja nie mam pojecia a o ubraniu się i Li już nawet nie wspomne?!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025948 przez nesQa
Ja też chciałam zacząć uczyć Lili na nocnik, nie żeby juz sie przestawic z pampersow, ale zacząć ją przyzwyczajać. :P teraz dzieci sie wszystkiego szybciej ucza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025950 przez nesQa
Ja od złamania kostek leżę praktycznie cały czas w łóżku to nad swoim ubiorem nie myślę, ale też nie wiem w co Lili ubiore. :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025957 przez Karola0303
Julia do nocnika wpada juli ma 6 ząbków zrobiła trzy kroki na roczek niewiem co kupie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025983 przez malina219
NesQa ja właśnie też wolę "cięższe" wózki, ale ten chce jako drugi, do samochodu, na zakupy, na miasto. Bo ten masz ma super koła i też jest w miarę lekki, ale dość duży po złożeniu :whistle: :kiss: Co do nocnika to ja kupiłam najzwyklejszy, bo się nasłuchałam, że dzieci te grające itp traktują jako zabawkę :lol: Doriska same piękne rzeczy pokazuje :woohoo: :evil: Ale te króliki od lulaki są najpiękniejsze! Zachorowałam na nie, zwłaszcza do tego wózka z turkusowej pracowni :

Dla tych, które nie kojarzą;
Króliki
(nie wiem którego wybiorę :silly: ale raczej z tych mniejszych, tańszych)
lulaki.pl/baletnice/131-recznie-robiona-przytulanka-krolik.html
lulaki.pl/zabawki-recznie-szyte-kroliki/...-krolik-nina-xl.html ten jest mega
lulaki.pl/glowna/144-krolik-nanuszka.html
lulaki.pl/baletnice/137-krolik-baletnica-alicja.html
A wózek chce ten, bo będzie na laaaata
www.turkusowapracownia.com/#!product/prd...k-dla-lalek-majuszki

Syza ja Kalinkę ubieram w spódniczkę z manufaktury falbanek i mokasynki (moccasins) w panterke . :kiss:


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026032 przez syza24
Malina też myślałam o tej spodniczce z manufaktury po tym jak widziałam u coreczki Wedzikowskiej to się zakochałam no i później super byłaby na sesję :) a powiedz mi czy te mokasynki nie spadają jak Kalinka raczkuje? I ile kosztują bo ja już ostatnio chyba majątek wydałem na buty dla Li?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026078 przez malina219
Syza kosztują 65 zł i są całe ze skóry bydlecej mega miękkiej:) pierwsza wersja spadała, ale teraz robią wyższe i już nie spadają :woohoo: Spódniczka 75 zł :whistle:

U nas dziś pierwsza próba spania w łóżeczku!!! O 3 zostawiłam już u siebie, były dwie pobudki. Myślałam, że będzie gorzej, ale to ja bardziej przeżywam, że nie jest obok niż ona :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026129 przez syza24
Dzięki Malina. No to teraz musisz być konsekwentna ja niestety się zlamalam i Lili co dziennie przed 2 przychodzi do mnie do łóżka i później już nie chcę iść do lozeczka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026161 przez lalka
Malina a jaki rozmiar zamawialas?ja trochę więcej dałam
My mamy taki zestaw królików


A na roczek chcemy kupić taki wózek dla kalek

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026371 przez *Beata*
Malina - ślicznie Kalinka będzie wyglądać w tym ubranku :) Też kupiliśmy Hani taką spacerówkę, powiem Ci, że sprawdza się na zakupy, jest mała i fajnie się składa, a do tego ma przekładane siedzisko :) Hani bardzo pasuje,zadowolona w nim siedzi.

Widzę, że nie tylko u nas występuje problem z braniem Hani w nocy do łóżka... Wcześniej Hania spała całą noc, ale jakieś 2 miesiące temu jak zaczęły jej wychodzić zęby to co jakiś czas w nocy płakała i tak się zaczęło... braliśmy ją, żeby mieć przy sobie, no i teraz jest problem. Dopóki nie idziemy spać to ona śpi pięknie w łóżeczku, ale jak tylko gasimy światło i się położymy to odrazu się wierci, budzi, wtedy bierzemy ją znowu między siebie...teraz już nie jest tak łatwo tego oduczyć... na pewno się da, bo mogłabym siedzieć przy łóżeczku i co chwilę głaskać, żeby spała, ale zwyczajnie już mi się około północy nie chce tego robić bo jestem zmęczona, a jak się ją weźmie do łóżka to śpi pięknie...

Karola - nocniczki z małym otworem są w IKEI, za jakieś śmieszne pieniądze.Kiedyś kupowałam Hani...
Lalka - śliczny zestaw króliczków :)

Widzę, że przed roczkiem naszych dzieciaczków szaleństwo :)
U nas powoli też... Sukienka już kupiona, na buciki czekam aż dotrą...
Hania będzie miała taką sukienkę:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl