BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

8 lata 3 miesiąc temu #1024674 przez Karola0303
Beata a ty z Katowic ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024730 przez *Beata*
Karola ja mieszkam w województwie opolskim - obecnie Prudnik, w Katowicach bywam tylko na zakupach, albo w firmie męża. Dobrze kojarzę, że Ty też jesteś ze śląskiego?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024750 przez lalka
Dziewczyny jest pasta do ząbków....pierwszy ząbek ale zapomniałam firmy....jak wrócę to napiszę!bez fluoru nawet jak dziecko polknie nic się nie stanie!ja mam taką malutką szczoteczkę i na nią dosłownie ty ci ty ci nakładam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024786 przez Karola0303
Tak z Raciborza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024852 przez *Beata*
Karola to my chyba najbliżej siebie mieszkamy, bo jakieś 60 km...
Lalka - w aptece kiedyś kupiłam pastę od pierwszego ząbka bez fluoru "Ziajka" firmy Ziaja, ale w sumie jeszcze nie używałam, póki co wodą

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025125 przez kristi*
Dawno mnie nie było, musiałam was nadrobić.

Jesteśmy od tygodnia u teściowej - w końcu poznała swojego pierwszego wnuka, ale dziś już wracamy.
Niesamowite że Marcinek jest tu zupełnie inny można by powiedzieć że samodzielny, chodzi sam po mieszkaniu bawi się do baby zagląda - do mnie przychodzi na cyca.

Mamy kolejnego zęba, górną jedynkę, druga też niedługo się pojawi bo dziąsłoopuchnięte.

Jakiś czas temu nauczył się wchodzić na łóżka - te niższe - tylko schodził przodem i nieraz spadał z płaczem. Pokazywaliśmy mu niecały tydzień żeby tyłem schodził - i udało się - umie. Że wszystkiego tak schodzi - jestem dumna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025641 przez *Beata*
Kristi - gratulacje dla Marcinka :) Super, że nauczył się już prawidłowo schodzić, żeby nie spadać na buźkę. Fajnie, że wizyta u teściowej się udała. Daleko mieszka od Was, że dopiero teraz poznała osobiście Marcinka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025672 przez Karola0303
Super ze nauczył sie schodzić . Julii zrobiła trzy kroki i to by było na tyle

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025722 przez lalka
Witajcie mamuśki :-)
Łucja mogłaby nic mię robić tylko chodzić.....nawet zapomina,że ma spinkę na włosach
Ale niech wam się nie śpieszy do chodzenia dzieci......mam aerobik jak nic

19 lutego kończy mi się macierzyński.....matko jak sobie pomyślę o pracy to mi się słabo robi!
A 20 lutego wyprawiamy roczek....Jak ten czas leci a dopiero co rodziłyśmy
Jędrek 13 lutego kończy 13 lat...
Miłego dnia :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025779 przez Karola0303
Lalka ja i tak mam dziecko wszędzie odkąd zaczęła pełzać to jest wszędzie ja mam macierzyńskie do końca lutego idę jutro cv odac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025871 przez syza24
K risti mądrego masz synka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025888 przez nesQa
Lalka, moja Lili ma to samo :laugh: nie usiedzi w miejscu. Najlepiej się biega, a ja prawie zawału dostaję.

Od jakiegoś czasu Lili już całkiem dużo rozumie. Powie jej się zeby przyniosła jakąś zabawkę z drugiego pokoju to idzie i ją przynosi. Oczywiście tylko te przedmioty, które wie jak sie nazywają :). Dzisiaj moj tata jej przełożył taka zabawkę kwiatka. Ja powiedzialam zeby przyniosla i poszla, szukala po pokoju :laugh: nie moge sie nadziwic jak ona się z dnia na dzień zmienia.

Macie pomysły na prezent na roczek?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025893 przez malina219
Hej mamusie!
U nas z nowości górne jedynki, więc mamy cztery zęby plus dwójki górne w drodze.
Poza tym czas leci jak szalony. Kalinka jeszcze sama nie chodzi, tylko jak czegoś się może trzymać, ale myślę, że to kwestia miesiąca dwóch.

Dziewczyny piszecie o bieganiu za waszymi chodzacymi i nie potrafie sobie wyobrazić Kaliny samej na dwóch nóżkach :evil: :laugh:

Na roczek kupuje Kalinie wozeczek drewniany od TURKUSOWA PRACOWNIA i królika przytulanke LULAKI. Myślę jeszcze o spacerowce, bo przydaloby nam sie cos lekkiego zwlaszcza na wakacje, więc może ten prezent kupią dziadkowie a ja kupię jej wózek. Chcemy quinny xtra2. Pasuje bardzo do Kaliny i cenowo nie wychodzi drogo, a spełnia moje wymagania czyli lekki i odwracane siedzisko. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025909 przez kristi*
Oj tak Marcinek bardzo mądry wszystko szybko łapie, kilka razy po kilka kroków z pchaczem zrobił i na razie brak zainteresowania, wszystko woli sam robić, ale nie ma pośpiechu. Tak więc mamy już cztery ząbki, górne jedynki się przebiły.
Macierzyński mi się kończy 20 lutego, i na razie idę na wychowawczy bo Marcinek jeszcze z jedzeniem kiepsko, ale myślę że max do pół roku i ewentualnie żłobek. (albo zmienią nam się plany i kolejny maluch żeby od razu dwójkę odchować i potem wrócić do pracy)
Na roczek nie mam pomysłu na prezent może jakiś jeździk...
malina219 gratulujemy kolejnych ząbków.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025910 przez nesQa
U nas zęby są trzy. Dolne jedynki i górna dwójka, śmiesznie to wygląda :D, ale idą następne, bo ostatnio Lili się z płaczem w nocy budzi i wszystko wkłada do buzi.

O, właśnie kiedyś widzialam na youtube u Doriski takie króliki, też może takiego zamówię :) zastanawiam się jeszcze nad nocnikiem grajacym, sama taki miałam za dzieciaka i rowerkiem gdzie można będzie mała wsadzić i ją pchać.

Wózek dopiero zamówiłam, bo stary sprzedalismy, ale ja jakos nie jestem za lekkimi spacerówkami, bo miałam do czynienia z quinny zapp xtra przy chrzesniaczce. Dlatego wybraliśmy bebetto rainbow. Na nasze drogi tutaj poza centrum Gdańska sobie malych nie wyobrażam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl