BezpiecznaCiaza112023

Zostanę mamą w styczniu 2011 roku!

13 lata 4 miesiąc temu #47265 przez Monix
Kochane Kobitki :laugh:
Wesołych Świąt!
Bez zmartwień, z barszczem, z grzybami, z karpiem,
z gościem, co niesie szczęście!
Czeka nań przecież miejsce. Wesołych Świąt!
A w Święta niech się snuje kolęda i gałązki świerkowe niech Wam pachną na zdrowie. Wesołych Świąt! życzy Monika :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47277 przez makaja
Ja również pragnę życzyć " prawie" mamuśkom Zdrowych, Spokojnych( bez sensacji z ostrym dyżurem), pełnych radości i miłości świąt.... to ostatnie święta bez naszych kruszynek.... przy stole... za rok pewnie już będą broić przy choince :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47292 przez Kasiekk
Dziewuszki :D Wszystkiego co tylko wymarzycie sobie oraz Wasze rodziny... Zdrowia dla Was oraz Waszych pociech... Brak przebojów szpitalnych, czyli spokoju... Smacznych potraw póki jeszcze możemy jeść :P ... Buziole ogromne ...


Wesołych świąt!

PS później dołącze foto w świątecznym stroju :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47321 przez sunflower
Halo dziewczyny.
Przede wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT WSZYSTKIM MAMUSIOM ŻYCZĘ!

Dawno się nie odzywałam i jeszcze nie nadrobiłam zaległości więc nie wiem co tu się działo.
Ja już mamusią jestem :laugh: Myślałam, że będę na końcu, a tu się okazało, że jestem jedną z pierwszych styczniową mamusią.

13.12.2010 roku o godzinie 10.10 przyszedł na świat mój synuś Wojtuś :) Jest przecudowny, a ja jestem przeszczęśliwa :laugh:
Choć nie zaczeło się wszystko dobrze, 13.12. rano dostałam krwotoku i szybko pojechaliśmy do szpitala. Okazało się, że mi się łożysko odkleja. Szybka decyzja, cesarka i Wojtuś już był na świecie. 7 tygodni przed terminem, urodziłam w 33 tygodniu. Wojtuś miał 2070g i 44cm wzrostu więc malutki, ale naszczęście zdrowy, dostał 10. Oddychał sam, przez chwilę był na wspomaganiu oddychania. Tydzień spędził w inkubatorku. Ale jak zaczoł przybierać na wadze, to go wyciągneli. Trochę spadł z wagi po narodzinach ale jak z powrotem osiągnął wagę 2kg to wypuścili nas ze szpitala. Także od czwartku jesteśmy w domu z naszym skarbem malutkim.

A to mój Wojtuś (zdjęcia jeszcze ze szpitala):




A teraz wracam i nadrabiam zaległości. Nie wiem czy któraś z was ma już swoją pociechę przy sobie - jak tak to gratulację. I życzę zdrówka wszystkim i szczęśliwego rozwiązania.

Ps. Nie lekceważcie najmniejszych niepokojących objawów, ja przeokanałam się o tym na sobie, bo w szpitalu mogłam być już w niedzilę wieczorem, a pojechałam w poniedziałek jak dostałam krwotoku i miałam sporo szczęścia, że tak wszystko się dobrze skończyło.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47322 przez sunflower
Coś mi się pomieszały te zdjęcia, jeszcze raz:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47332 przez Kasiekk
Anusia365 - Piotruś 16.12.2010r. Wśród nas :)
sunflower - Tytus 13.12.2010r. Wśród nas :)
aslani - Jaś 02.01.2011r.
renata329 Dawidek- 02.01.2011r.
Miskiewicz88 - Marcelinka 05.01.2011r.
netka24 - (chyba) Miłoszek 05.01.2011r.
justi07 - Kacperek 05.01.2011r.
Aginia - Emma 05.01.2011r.
rodzynka – 05.01.2011r.
agania123- Natalka 06.01.2011r.
dagack- Marcelina 06.01.2011 r.
gosia_ann - Zosia 08.01.2011 r.
Kasiekk - Karolek 11.01.2011r.
Petronella - Kubuś 11.01.2011r.
Monix - Nadia 11.01.2011r.
Ivy - (chyba) Andrzejek 14.01.2011r
makaja - Miłosz 15.01.2011 r.
monisia1984 - Tomus 24.01.2011r
zlotoweczkavip - Wiktoria 27.01.2011r
Karolinka – 28.01.2011r.
posejdonka - Michalinka 28.01.2011r.
eldcia- Bartuś 31.01.2011r.
petram3 - 31.01.2011r.

Piekny synuś... och jak dobrze że urodził się zdrowy... ma super czarną czuprynkę :D Gratuluje niezły prezent pod choinkę :D Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47333 przez gosia_ann
Sunflower gratuluję Wojtusia :) Trochę strachu i nerwów cię to kosztowało, ale najważniejsze że mały jest zdrowy.

Dziewczyny ale wam się dzieciaczki na świat spieszą :D Mam nadzieję, że moja perełka poczeka do stycznia.

Spokojnych Świąt wam życzę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47335 przez aslani
Gratulacje dla sunflower! Słodki ten twój synek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47336 przez makaja
Sunflower gratulacje... mega słodki synuś... a jaka czuprynka :D
kurcze a ja mam jakis spadek nastroju, stwierdziłam dzis , że nie nadaję się na matke, bo nie lubię dzieci, boję się ich.... tych płaczących, wchodzących na głowę kurdupelków, rany było mi dobrze( wygodnie) dotąd a za niedługo wszystko się zmieni.... na dodatek boję się , że ono będzie wiecznie płakało, nie będe wiedziała co robić, nie będę mieć cierpliwości a na dodatek boję się,że będzie brzydki....
Matko zaraz mnie zlinczujecie.... wiem, ale na serio mam mega stracha.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47338 przez gosia_ann
Makaja nie ty jedna masz takie wątpliwości. Czasami też się zastanawiam jak to będzie z maleństwem na świecie, czy będę umiała się nim zająć, czy będę wiedziała dlaczego płacze itp. Noworodki po porodzie nie wyglądają pewnie przecudownie, ale dla każdej matki jej skarb jest najcudowniejszy! Boję się też tego jak zmieni się moje życie, już nigdy nie będzie tak samo... Czekam z utęsknieniem na swojego skarba :D to cudowne, że będę odpowiedzialna za nowe kruche życie. Z jednej strony bardzo się cieszę ale z drugiej jestem trochę przerażona tym co mnie czeka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47340 przez justi07
czesc dziewczynki.. my tez sie juz rozpakowalismy.. kacper urodzil sie 14.12.2010 o 15:20 waga 2720.. 48cm.. - bylismy tydzien w szpitalu - najpierw spadajacy cukier a potem 2 dni naswietlania z powodu żółtaczkii.. ale juz wszystko dobrze.. jestesmy w domu - kacper teraz poznaje swoje siostrzyczki..
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #47341 przez bombel779
sunflower napisał:

Ja już mamusią jestem :laugh:

Serdeczne gratulacje!!! ;)

sunflower napisał:

Ps. Nie lekceważcie najmniejszych niepokojących objawów, ja przeokanałam się o tym na sobie, bo w szpitalu mogłam być już w niedzilę wieczorem, a pojechałam w poniedziałek jak dostałam krwotoku i miałam sporo szczęścia, że tak wszystko się dobrze skończyło.

A co się działo w niedz. jeśli można wiedzieć?? Jakieś bóle..czy już plamienia się pojawiły??

Makaja nie martw się,wydaje mi się że większość kobiet ma takie myśli czasami.To chyba efekt stresu i pragnienia bycia naj we wszystkich aspektach (matka,żona,gospodyni,...)

justi07 napisał:

czesc dziewczynki.. my tez sie juz rozpakowalismy..

Serdeczne gratulacje!!! ;)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47343 przez miskiewicz88
Sunflower i Justi07 gratulacje! Macie cudowne dzieci i wspanialy prezebt na swieta:) Nie moge sie napatrzec na tych slodkich maluszkow...

A u mnie narazie zadnych objawow przepowiadajacych porod nie ma , wiec mam nadzieje, ze do stycznia wytrwamy:)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47346 przez angellika1
Dziewczyny Gratuluję Wam dzieci Swieta spędzaliście juz razem :)A sreszcie styczniowych mam zyczę szybkiego rozwiązania :) już niedługo będziecie ze swoimi kruszynkami :) ja musze jeszcze troche poczekać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47349 przez raczek10
Mamusie styczniowe GRATULACJE! Śliczne maluszki :)

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl