BezpiecznaCiaza112023

Zostanę mamą w styczniu 2011 roku!

13 lata 3 miesiąc temu #50039 przez wiola
Makaja życzęci żebys w sobotę już tuliła swoje maleństwo ,coś mam takie przeczucie że urodzisz,buziaki dla as,trzymaj się ,dasz radę....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #50056 przez gosia_ann
Renatka gratuluje synka :)

Faktycznie nie odzywałam się przez jakiś czas, ale tylko dlatego że się przeprowadzamy i aktualnie nie mamy internetu (teraz piszę od rodziców).

U mnie wszystko jest ok. Jedynie brzusio mi się trochę obniżył i częściej chodzę siusiu. Lekarz pewnie miał rację i urodzę po terminie, bo żadnych objawów nadal nie mam. Brzuch już mi zaczyna przeszkadzać w normalnym funkcjonowaniu, jest po prostu coraz ciężej. Termin porodu przypada na sobotę 8 stycznia, zobaczymy czy coś się zacznie dziać :) Malutka jak na razie boleśnie prostuje nogi i wyciąga się w poprzek. Zapiera się łokciami i stópkami żeby jeszcze pobyć w brzuszku hehe. Jestem już bardzo nerwowa, ostatnie 2 noce miałam nieprzespane, cały czas myślę kiedy się zacznie. Jak na razie bez większego problemu przemieszczam się tramwajami i autobusami po mieście.

Kasiekk mam nadzieję że u ciebie wszystko ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #50060 przez Monix
He, he a już myślałam jak zobaczyłam, że napisałaś Gosia, że ogłosisz nam, że zostałaś szczęśliwą mamusią... ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #50083 przez bombel779
Kasiekk się dalej nie odzywa,to już chyba 2 dzień :unsure: Może jutro zawita na chwilę z cudowną wiadomością.. :) :P


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #50088 przez asia26
Makaja ja 2 dni mialam takie skurcze jak Ty a potem zaczela sie jazda bez tzrymanki i Olwka jest :) to juz pewnie sie zaczelo :) zdawaj realcje na biezaco jak tylko dasz rade :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #50106 przez makaja
dobrze będę na bierząco obwieszczać Wam ... na razie bez zmian, tylko doszedł jeszcze do tego taki bardzo nie przyjemny ból pośrodku tak jakby pęcherz mi rozpieralo ale tez falami przychodzi i odchodzi... heheh a może ,mały główką się rozpycha... na razie poczekamy może cos się z tego rozwinie jak jutro się nie odezwę to znaczy że leżę i walczę jak zapewne Kasiekk ... już się nie mogę doczekać kiedy się odezwie z dobrą nowinką :D

Wiola ja tez miałam przeczucia do innych stycznióweczek a do siebie jakos nie bardzo ....

Asia 26 to znaczy , że jeszcze jutro mnie tak będzie trzymać ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #50137 przez wiola
Makaja uwierz mi mnie przeczucia nie mylą,oby to też dotyczyło ciebie,życzę ci z całego serca...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #50177 przez aslani
Dziewczyny...chyba niedługo podjadę do szpitala. W nocy mnie ostro przeczyściło, chyba wody mi się sączą, a do tego mam plamienia (to wyglądało jak taki skrzep krwi). Nie mogę się dodzwonić do swojej pani dr, nie wiem co robić. We wtorek miałam robione badanie, po którym mogłam mieć plamienie, ale to dwa dni temu. Ustaliliśmy z mężem, że poczekamy jeszcze z 2-3 godziny i wtedy podjedziemy do szpitala. Nie mam żadnych skurczy, tylko taki ucisk jak przy miesiączce. Mądre książki przepowiadają poród w ciągu 24godzin...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #50192 przez justi07
aslani zycze ci szybkiego rozwiazania.. ja tez mialam takie obiawy jak ty i w tym samym dniu urodzilam.. napewno juz za pare godzin bedziecie razem z dzidziem bo skurcze tez ci sie zaczna..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #50193 przez asia26
Makaja no mi odeszly wody i skurcze mialam co 5 minut i rozwarcie doszlo wtedy do 4 cm ale gdy 3 godz czekalam w stresie na lekarza (do szpitala trafilam w nocy) to ze strseu wszystko mi przeszlo i przez dwa dni mialam takie skurcze nieregularne ale nasilajace sie potem znow slabnace i po dwooch dniach jak sie zaczelo to wiedzialam ze to juz to :) wiec i na Ciebie moze pora przyszla :) tego Ci zycze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #50204 przez Monix
Właśnie wróciłam z ktg, szykuję się teraz do szpitala, gdyż mam dość mocne skurcze wynikające z zapisu (których w ogole nie czuję :) ) i rozwarcie na 4 cm. Lekarz kazał jak naszybciej zjawić się w szpitalu, coś czuję, że niedługo zawita nasza niunia na świecie :laugh: :laugh: . Trzymajcie kciuki, ale się boję...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #50216 przez alutka1011
Trzymamy za wszystkie mamusie kciuki.Powodzenia i czekamy na miłe wiadomości :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #50245 przez petronella
Hey dziewczynki
Gratulacje dla kolejnej rozpakowanej mamusi:)
Widzę że kolejne się szykują :)
Mnie lekarze straszyli że w grudniu urodze a tu prawie termin i nic:( A chciałabym mieć już Kubusia przy sobie.
Miewam tylko takie nieregularne krótkie skurcze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #50257 przez bombel779
Monix , Aslani :D 3mamy kciuki!!! :D


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #50286 przez miskiewicz88
Mam coraz silniejsze i bolesne skurcze, choc sa niereguralne, a Marcelina rusza sie intensywnie...moze to falszywy alarm, a moze juz sie zaczyna....

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl