BezpiecznaCiaza112023

RODZIMY W LUTYM 2011

13 lata 3 miesiąc temu #50962 przez dormag22
Kurcze każda z Nas się boi ja juz powoli zaczynam odliczać dni do mojego terminu, ale wszystko jest jedną wielką nie wiadomą, może zacznie się wcześniej a może po terminie. Najgorsze jest to czekanie, wystarczy ze poczuje sie jakoś inaczej niż zwykle to zaczynam sie zastanawiać czy to już czy jeszcze nie a najgorzej jest jak jestem sama w domu :unsure: .

www.naobcasach.pl/m.linijka.i.15597.jpg

Też się boje bólu ale skoro inne kobiety wytrzymały to ja też musze, nie ma innego wyjścia.Pamiętajmy że dla naszego dzidziusia poród to też trudna droga do przebycia i myslę ze troska o niego zniweluje wszystkie nasze niedogodności. A co do znieczulenia zapytaj swojego lekarza albo poczytaj na necie, ale wydaje mi się, ze bardziej wiarygodnym źródłem informacji bedzie twój lekarz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #50973 przez martela89
justi napisał:

Witajcie ja mam z kolei termin na 26 luty ale zawsze może sie przesunąć na marzec i tak czytam że Wy wszystkie chyba znacie już płeć dziecka a ja ciągle nie wiem wszyscy mówią że będzie dziewczynka bo się zmieniłam a ja wiem czy to prawda?to moja 1ciąża więc może chyba dobrze i żle bo nie wiem co mnie czeka na porodówce to trzeba przeżyć samemu choćby jak nam ktoś naopowiadał to same sie dowiemy jak to jest... jestem nastawiona na ból bo tego napewno nikt nie uniknie a co do cięcia krocza to koleżanka mówiła że ją nie bolało bo nawet nie wiedziła kiedy ją nacieli bo była już taka obolała gorsze było szycie.


Mnie szycie nie bolało,dostałam znieczulenie i rozmawiałam z lekarzem. Ale ja nie byłam nacinana tylko pękłam na 4 szwy(też nie czułam).

A co do płci to mi każdy mówił,że będzie syn bo ładnie wyglądam,a urodziłam córeczkę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #50982 przez alutka1011
Hehe Martela a spotkałaś się żeby ktoś mówił kobiecie w ciąży że brzydko wygląda :unsure: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #50984 przez martela89
No może źle to ujęłam :laugh:

Chodziło o to,że się na twarzy nie zmieniłam :)

Ale spotkałam się z takim czymś,mojego szwagra żona ma taki tupet :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #50991 przez alutka1011
aha nieznosze takich ludzi wrrr :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #50999 przez dormag22
Mnie też to spotkało! Dośc ze kobieta pod koniec ciąży czuje sie mało atrakcyjna i wygląda jak słonica to jeszcze usłyszy, że brzydko wygląd. Załamka totalna :) no ale cóż takie są uroki. Szczerze mówiąc to tez zauważyłam ze sie zmieniłam ale to chyba normalne ze kobieta sie zmienia pod wpływem ciąży. A zresztą jak ciagle dokucza zgaga, nudności i innego typu dolegliwości bólowe przez okres ciąży to jak ma niby wyglądać, ale czym sie tu przejmowac, takim gadaniem nie warto. Więć kobietki głowa do góry, pośladki w sztramp i do przodu[/color][/b]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #51007 przez martela89
Fakt jest taki,że ja dolegliwości nie maiłam ale tyłam na potęgę i wierzcie mi lub nie ale nigdy nie wyszłam z domu bez makijażu i nie uczesana do końca się trzymałam i starałam się dobrze wyglądać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #51019 przez alutka1011
Ja raczej zawsze rano robię makijaż i prostuję włosy bo czuję się nieswojo.Moja siostra nawet przed porodem co miała dość bolesne już skurcze musiała sobie pierwsze makijaż zrobić :laugh: Ja miałam chyba wszystkie możliwe dolegliwości i na początku wszyscy mówili że będzie syn a gdzieś od połowy ciąży że córka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #51445 przez justi
mnie też bratowa powiedziała że będzie napewno córka bo za dużo zbrzydłam na buzi...dziś miałam mieć kolejną wizyte ale niestety choruje i zamiast iść do ginekologa to musiałam iść do lekarza rodzinnego na szczęście to nie grypa tylko ostre przeziębienie ale dziś już lepiej ale wczoraj myślałam że umrę mówie wam kobietki ubierajcie się ciepło bo nie żarty z nami teraz a ja głupia umyłam włosy troche wysuszyłam i na pole a ta pogoda teraz taka zdradliwa...przełożyłam wizyte na za tydzień może mi wkońcu powie bo będe miała...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #51538 przez DariaEm
No to nie jestem sama heh :laugh: ja tez ostatnio uslyszalam od szwagierki ze wygladam jak worek z ziemniakami , bardzo pocieszajace nie? ale coz, najlepiej zrobilam ze to olalam bo przeciez nie kazdej kobiecie jest pisane ze w ciazy bedzie wygladala olsniewajaco i mimo moich 20kg w plusie wcale nie czuje sie jakas brzydka, chociaz nie ukrywam ze bywam spuchnieta i ciezko utrzymac rownowage czasem no i te rozstepy... no ale do nich juz zdazylam sie przyzwyczaic.

Kupilam jednak ten sterylizator do butelek, moze na poczatku sie nie przyda ale napewno pozniej, szukalam takiego z opcja podgrzewacza ale nie znalazlam i musialam kupic oddzielnie. Wozek to juz zostawie na sam koniec bo szczerze mowiac to nie wiem gdzie go upcham bo mamy dosyc male mieszkanie :angry:
to ja:) jeszcze ponad miesiac do porodu :lol:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #51560 przez justi
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #51564 przez justi
nareszcie udało mi się wstawić fotke więc też się wam pochwale moim brzuszkiem :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #51568 przez DariaEm
ale fajowy, taki gladziudki i okragly :) widze ze mamy zblizone daty porodu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #51575 przez Amelia
WITAM WSZYSTKIE DZIEWCZYNY JESTEM TUTAJ NOWA MYSLĘ,ŻE MNIE PRZYJMIECIE JA MAM TERMIN NA 16 LUTEGO, LECZ WYDAJE MI SIE ZE CHYBA WCZESNIEJ URODZE .POZDRAWIAM WAS GORĄCO :kiss:

15.02.2011r. - Nasz kochany KAROLECZEK jest już z Nami !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #51594 przez dormag22
Witaj!
Masz termin zbliżony do mojego bo ja mam na 19 lutego. Jak twoje samopoczucie przed końcem? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl