BezpiecznaCiaza112023

RODZIMY W LUTYM 2011

13 lata 4 miesiąc temu #51884 przez Amelia
Dzięki dziewczyny za wsparcie, no i najważniejsze zeby dzidzius był zdrowy, to tez dodatkowo mnie nakręca

15.02.2011r. - Nasz kochany KAROLECZEK jest już z Nami !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #51912 przez wiola
Amelia dasz radę,a co do wieku,to nie ważne ile masz lat,ja rodziłam w maju mając 33 lata,też nie planowałam tej ciąży,ale kocham go ponad życie,choc jest ciężko mam 4 szkrabów,życzę ci szybkiego porodu.Najważniejsze aby dzidzia była zdrowa,a cesarkę da się przeżyć pozdrawiam i będę sledzic twoje zmagania ,trzymam kciuki. :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #51926 przez dormag22
Będzie dobrze głowa do góry! Moze cesarka to nic przyjemnego ale wazne zeby dzidzius był zdrowy a ty po tskich przejściach napewno dasz radę, tylko uwierz troszke w siebie! i swoje możliwośći. :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #51960 przez Amelia
Dziewczynki mam takie pytanie mam sporo ubranek od koleżanek,chce je troszke odświezyc bo sa bardzo mało uzywane,ale przeprac trzeba, jaki byłby najlepszy proszek, zeby potem jakiegoś uczulenia nie było no i czy płyn do płukania tez potrzebny, jak tak to jaki zarówno proszek i płyn byłby najlepszy, dodam ze to wzystko w automat wrzucę

15.02.2011r. - Nasz kochany KAROLECZEK jest już z Nami !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #51965 przez dormag22
Musisz kupić proszek bez fosforanów, płyn też specjalnie dla niemowlaków mnie polecają Lovela albo Jelp ale popytaj w sklepie napewno cos znajdziesz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #51969 przez justi
A ja kupiłam proszek DZIDZIUŚ niedrogi a koleżanka go chwaliła ładnie pachnie te inne droższe a może takie same jak ten DZIDZIUŚ???i mam już wszystko poprane poprasowane nic tylko czekać na finał ...właśnie biorę sie za smarowanie mojego brzuszka oliwką żeby mi rozstępy nie zostały podobno oliwka najlepsza a dzidzi wtedy mi tak goni w brzusiu jak sie smaruje hi hi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #51970 przez dormag22
A ja biore sie jutro za pranie i prasowanie czasu coraz mniej a maleństwo nie będzie czekac na mamusie?! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #51971 przez pulpecja
Amelia napisał:

Dziewczynki mam takie pytanie mam sporo ubranek od koleżanek,chce je troszke odświezyc bo sa bardzo mało uzywane,ale przeprac trzeba, jaki byłby najlepszy proszek, zeby potem jakiegoś uczulenia nie było no i czy płyn do płukania tez potrzebny, jak tak to jaki zarówno proszek i płyn byłby najlepszy, dodam ze to wzystko w automat wrzucę


ja mam proszek dzidziuś, on praktycznie nie pachnie, bardzo delikatnie :)
wczoraj kupiłam jeszcze proszek do koloru Lovela i z tej samej linii płyn.Lovela pachnie bardziej intentywnie niż Dzidziuś. zaraz będę włączać pierwsze pranko :)piorąc w pralce trzeba pamiętać o dodatkowym płukaniu !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #51977 przez sylka
Ja prałam ciuszki w proszku Lovella a do płukania dodawałam płyn Jelp.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #51984 przez alutka1011
Ja od początku prałam w dzidziusiu i jestem zadowolona.Lepiej dopiera niż inne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #51985 przez kaaroolina
Dzięki bombelku779 :) Nieskromnie powiem, że mnie też się podoba :blush: tylko mam nadzieje, że ten ciemny pasek pośrodku brzucha całkowicie zniknie po porodzie bo u mnie jest on wybitnie ciemny. A jak tam Twój brzunio? Duży?? masz jakieś zdjęcia?

Amelia napisał:

Dziewczynki mam takie pytanie mam sporo ubranek od koleżanek,chce je troszke odświezyc bo sa bardzo mało uzywane,ale przeprac trzeba, jaki byłby najlepszy proszek, zeby potem jakiegoś uczulenia nie było no i czy płyn do płukania tez potrzebny, jak tak to jaki zarówno proszek i płyn byłby najlepszy, dodam ze to wzystko w automat wrzucę


Ja też prałam ciuszki w proszku Lovela i płynie z tej serii - po wysuszeniu zapach jest bardzo delikatny, prawie nie wyczuwalny. Moim zdaniem lepiej jest zakupić też płyn bo wtedy ubranka są bardziej mięciutkie :) Przed powrotem z uk kupiłam sobie żel do prania niemowlęcych ubranek fairy koleżanki strasznie go zachwalały hmm zobaczymy - wypróbuje go jak maleństwo już się urodzi.

A powiedzcie mi wybierałyście już mleko?? Nastawiam się na karmienie piersią ale na wszelki wypadek wypadałoby mieć w domu jedno opakowanie. Zaczęłam czytać o tych mlekach początkowych i zdecydować się nie moge :unsure: Macie już jakieś wybrane??

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=13363
http://www.suwaczek.pl/cache/4e5eba1b35.png?html"></a>
http://s2.pierwszezabki.pl/037/037105982.png?5329

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #51989 przez Amelia
To Wy już własciwie wyszykowane do szpitala, ja własciwie dopiero sie zbieram, a tak naprawde to co ja mam dla siebie zabrac oprócz takich podstawowych rzeczy, proszę o listę, dawniej nic nie brałam wszystko dawał szpital

15.02.2011r. - Nasz kochany KAROLECZEK jest już z Nami !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #51990 przez sylka
Amelia zorientuj się w szpitalu w którym będziesz rodzić co zapewniają, każdy szpital ma listę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #52011 przez pulpecja
Amelia napisał:

To Wy już własciwie wyszykowane do szpitala, ja własciwie dopiero sie zbieram, a tak naprawde to co ja mam dla siebie zabrac oprócz takich podstawowych rzeczy, proszę o listę, dawniej nic nie brałam wszystko dawał szpital


u nas w szkole rodzenia położna poradziła,aby zabrać ze sobą wodę mineralną w małych buteleczkach,bo podobno przydaje się często i jest poręczna :) a jeśli chcemy rodzić z mężami to coś słodkiego dla niech :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #52013 przez dormag22
Dziewczyny czy wy sie orientujecie, czy poród rodzinny jest płatny bo rożne opinie słyszałam. A co do przygotowań to ja jeszcze nie mam nic dla siebie i kosmetyków dla dziecka.A o pakowaniu tez nie myślę już nawet mąż sie na mnie denerwuje. :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl