BezpiecznaCiaza112023

RODZIMY W LUTYM 2011

13 lata 3 miesiąc temu #61593 przez dormag22
justi napisał:

Nie pamiętam która z Was pisała że jej żle wyszło to badanie GBS i coś kojarze że bierze na to antybiotyk ale to nie dają tego antybiotyku jak się zaczyna akcja porodowa?jak robiłam to badanie to wszystkie robiły dwa te wymazy z przodu i z tyłu mówiąc dyskretnie że tak samo jest istotne z pochwy jak i odbytu bo przecież w pochwie może być dobrze i uznają że nie trzeba leczyć a okaże sie że w odbycie było tak mi to położna tłumaczyła


Hej. Ja dopiero doszlam troszke do siebie, zlego samopoczucia ciag dalszy, dzis doskwiera ból :ohmy: krzyżą i nerwu kulszowego na pupie, ani siedziec, ani lezec, ani chodzic. Ale objawów typu skurcze zero mala tylko strasznie szalej, brzuch przypomina kształtami kosmitów z bajek :)
Ja mam wlasnie dodatnie GBS mialam wymaz tylko z pochwy, teraz biore antybiotyk i tabletki dopochwowo, przy porodzie tez mam dostac i prawdopodobnie mala po urodzeniu tez cos dostanie. A z ulotki tego antybiotyku wyczytałam, ze dzicko tez go dostaje bo odpowiednie jego ilosci dostaja sie do niego poprzez lozysko, wiec chyba taka ochrona dla niego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #61596 przez dormag22
Czincza ty to dopiero musisz miec stresa,zostal ci zaledwie tydzien do terminu. Ja to tak dokladnie nie wiem ktorego terminu mam sie trzymac, bo po ostatnim usg wyszlo ze poczatek lutego, ale licze ze dotrzymam do tego 40 tygodnia.W poniedzialek ide na wizytke, wiec sie dowiem czegos, ale znow zauwazylam ze obnizyl mi sie brzuszek i czuje malej glowke na dole coraz bardziej. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #61603 przez Viszka11
TRZYMA KCUKI ZA LUTOWKI!!!!

a sa juz jakies Mamusie na waszym Gronie/?

Zona po raz drugi-18.07.2015

CZEKAMY-- doczekac sie nie mozemy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #61616 przez justi
oj chyba żadna z lutówek sie jeszcze nie rozpakowała wszystkie w dwupaku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #61648 przez dormag22
bo z naszych malenstw to straszne uparciuch, nie spiesza sie na ten swiat, cieplo im pod serduszkiem. Ale pewnie wszystko do czasu, jak poleca to jedna po drugiej, chyba ze wszystkie naraz
:laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #61699 przez justi
Ale jazda dzwonił do mnie kuzyn z gratulacjami że już urodziłam ale tak sobie szybko pomyślałam że jeszcze nie mam wyników GBS to tak niech poczeka do przyszłego tygodnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #61749 przez dormag22
straszna tu cisza od paru dni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #61803 przez Viszka11
to do BOJU!!!!!!!!!


nudzilo mi sie i wam LISTE Zrobila;)

jak sa jakies poprawki to pisac;)
Luty 2011- na Zpol.

Eryka-09.02
Czincza-11.02
Kaarolina-13.02-
Moniab26-tp.14.02-ur.22.01
Dorciaition-14.02
Jork-15.02-synek
Olka-16.02-…………..+ synek
Amelia 16.02-………………….+ Cory(14 i 15lat)
Dorgam22-19.02-Michalina
Anakonda124-22.02-Oliwier
Ifga-25.02
dariaEm-26.02
Justi-26.02
AndziaM-28.02
Pulpecja-….02-
Bombel22-….02-Janek

Zona po raz drugi-18.07.2015

CZEKAMY-- doczekac sie nie mozemy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #61891 przez Czincza
Ja chcę na porodówkę!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Do terminu coraz bliżej, ale już nie mogę :( Najgorsze są wieczory :(
Wczoraj w południe było ślicznie, a poza tym panowie za oknem kosili trawniki i przycinali żywopłoty, więc zebrałam się w sobie, zapakowałam karpatkę dla Męża i poszłam na spacer. Wszystko było w porządku do czasu... Nagle nie mogłam kroku zrobić. Normalnie szłam tip-top-ami.. Musiałam się co chwilę zatrzymywać i na chwilę przechodziło. Po powrocie obowiązkowo leżakowanie, bo strasznie niedobrze mi było. Wieczorem powtórka z rozrywki i ponowne leżakowanie. Ale wieczór to już był koszmar.. Niby nic nie zapowiadało tego, ale jak tylko położyłam się do łóżka, to znów było mi niedobrze, budziłam się co chwilę, jakieś skurcze podbrzusza miałam. Brzuch twardnieje mi kilka a czasami nawet kilkanaście razy w ciągu dnia.. Ale nic nie wskazuje na to, żebym miała jechać już d szpitala.
Widzę jak Mąż się martwi, że nie może mi pomóc, no ale co zrobić...

W poniedziałek mają przywieźć kanapę, więc śmiało można lecieć na porodówkę w nocy :) Rodzice tylko czekają na telefon, żeby przylecieć :) Już się spakowali, a ja tylko na to czekam :)
Cały dzień sama w domku, można zwariować. Ale przynajmniej baaaaaaaaaaaardzo dużo mówię do Maluszka :)

Koniec tego marudzenia, trzeba coś zrobić... czyli kolejna runda leżakowania, bo dzisiaj trochę głowa boli... Oglądałam przed chwilą "Sekretnego milionera USA" i ryczałam jak bóbr.. Więc czas się położyć ;)

Trzymajcie się dziewczyny i dajcie znać co tam u Was :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #61910 przez kaaroolina
To czekanie wykańcza :dry: Mam tylko nadzieje, że przetrzymam do poniedziałku a potem to niech robią ze mną co chcą w tym szpitalu - mam nadzieje, że mnie rozpakują w poniedziałek. Z jednej strony już się doczekać nie mogę ale z drugiej boje się jak cholera...

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=13363
http://www.suwaczek.pl/cache/4e5eba1b35.png?html"></a>
http://s2.pierwszezabki.pl/037/037105982.png?5329

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #61927 przez DariaEm
Jeju dziewuszki ja wam zazdroszcze, wy juz tak blisko terminow.
Czincza glowa do gory, juz blizej jak dalej, zobaczysz bedzie dobrze. :laugh:
Karolina rozumiem twoje obawy ale napewno sobie poradzisz :lol: juz sie nie moge doczekac razem z wami na wasze maluszki :lol: :lol: :kiss: :kiss:

Viszka poprawka :silly: ja mam na 1 marzec :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #61964 przez kaaroolina
Dziewczynki a co z Moniab26??? Ona już urodziła?? Wiecie coś?
Dzięki DariaEm mam nadzieje, że wszystko pójdzie szybko i sprawnie ;)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=13363
http://www.suwaczek.pl/cache/4e5eba1b35.png?html"></a>
http://s2.pierwszezabki.pl/037/037105982.png?5329

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #61968 przez pulpecja
Viszka11 ja należę do marcóweczek i na bank nie załapię się na luty :)
ja tu u dziewczyn bywam po sąsiedzku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #62036 przez dormag22
Fajna taka lista. Macie racje w dzien to jeszcze czlowiek jako tako przebolej ale wieczory i noce sa okropne.Ja tez juz bym chciala byc po, ale mam takie same obawy jak ty Kaaroolinko strasznie sie boje czym blizej terminu, a juz myslalam ze mi strach przeszedł. Teraz wszystko wrocilo z powrotem tym bardziej ze maz trzyma mnie w niepewnosci bo sam nie wie czy bedzie ze mna przy porodzie czy nie. Czincza to twardnienie brzucha to pewnie skurcze, ty je przynajmniej masz, a u mnie byly na poczatku ciazy, a teraz cisza,- brzuszek mieciutki macica sie nie przygotowuje do porodu czy co boje sie tylko zeby nie bylo z tego tytulu jakis problemów. Ale z tego co widze to jeszcze zadna sie nie rozpakowała. A ostatnio od znajomej usłyszałam ze corki wola dłużej posiedziec u mamusi w brzuszku, oby to nie była prawda bo juz naprawde ciezko, wczoraj przelezalam caly dzien bo strasznie mnie bolaly plecy i nogi i posladki a dzis rano nie moglam zwlec sie z łózka chyba pierwszy raz za cala ciaze. Ale teraz juz smigam posprzatalam prawie caly dom tylko lazienka została i podlogi do umycia, ale to juz dzialka mezusia niech tez sie troche pomeczy hihihi :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #62072 przez bombel779
Czincza napisał:

Brzuch twardnieje mi kilka a czasami nawet kilkanaście razy w ciągu dnia..

Mi również od jakiegoś czasu twardnieje brzusio w ciągu dnia co najmniej kilka razy,a ostatnio zauważyłam to nawet w nocy :P I są to chyba mocniejsze skurcze,bo potrafią mnie wybudzić (mimo że nie są bolesne).Tak mi ściska brzuch że nie umiem się ruszyć i za przeproszeniem prawie sikam do łóżka :dry: - 3x mocniej niż normalnie ciśnie mi na pęcherz.Ostatnio ledwo dokućkałam do wc.. I tak się zastanawiam,czy w związq z tym akcja porodowa też nie zacznie się w nocy ?:) :P


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl