BezpiecznaCiaza112023

RODZIMY W LUTYM 2011

13 lata 3 miesiąc temu #66271 przez Czincza
Kasiekk normalnie się popłakałam ze śmiechu he he

Bombel, ale sama przyznasz, że taka troska jest fajna :) a mina mężów BEZCENNA ;)

Ciekawe jak Mój zareaguje jak przyjdzie ta godzina ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #66273 przez bombel779
Noo Czincza trzeba przyznać,że to słodkie :) I dobrze,że mamy takich mężczyzn koło siebie :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #66276 przez Czincza
bombel779 napisał:

Noo Czincza trzeba przyznać,że to słodkie :) I dobrze,że mamy takich mężczyzn koło siebie :)


Jasne, że tak :) Mój się przełamał i kiedyś powiedział, że jednak chce być ze mną podczas porodu :) a mi kamień z serca spadł :)

Chyba pora się kąpać, bo Maluszek strasznie się wierci... Jakby co, to jeszcze tu dzisiaj wrócę, no chyba, że na porodówkę pojadę he he

Trzymajcie się dziewczyny :) i raportujcie każde rozpakowanie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #66277 przez Kasiekk
... a potem rodził ze mna 13h :) przecinał pępowinę a z łożyska się śmiał że wygląda jak wątróbka :D LOL

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #66278 przez bombel779
Mój też będzie ze mną przy porodzie :) Bardzo mnie to cieszy :) Nie chciałabym być sama..
Czincza,ja cały czas trzymam kciuki żeby sytuacja się rozwinęła ;P :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #66322 przez Czincza
Melduję, że ja ciągle w dwupaku... Maluch ostatnio nawet nie zmusza mnie do nocnego wstawania do łazienki.. No nic... może dzisiaj się uda ;)

A Wy jak tam?

Mój Maluszek od rana wierci się w brzuchu :) ale to akurat normalne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #66334 przez Amelia
U mnie też dzidzius urządza sobie zabawy w brzuchu,a ja sie tak strasznie boję a jemu tak radosnie.Dziewczyny jak byłam w czwartek na wizycie, mały wazy 3.200 wszystkie pomiary są zgodne z tygodniami ciązy, tylko obwód brzuszka tak o tydzien mniejszy jak na 39 tydzien ijuż świruje,lekarz mówi ze to nic, ale ja po tylu przygodach jestem przewrazliwiona no i ogólnie BARDZO SIĘ BOJĘ :(

15.02.2011r. - Nasz kochany KAROLECZEK jest już z Nami !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #66337 przez bombel779
Amelia to masz małego dzidziusia :) Mój w 33tyg. ważył 2955kg :ohmy: :lol: :silly:

A mnie dzisiaj o dziwo w nocy synuś tak nie kopał :) ale za to co rusz się budziłam i za każdym razem miałam brzuch twardy jak kamień.Teraz trochę trochę mnie kręci jakby na biegunkę :huh: i mimo że brzuch jako tako nie boli,czuję się troszkę jakbym miała okres dostać.... :S


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #66366 przez Czincza
Bombel coś mi się wydaje, że będziesz następna ;)

Mój Maluszek w 28. tyg. ważył 2 kg i szczerze mówiąc wolę chyba nie wiedzieć ile waży teraz ;)

Amelia nie bój się. Moja koleżanka przytyła w ciąży 2,5 kg. W 37. tyg miała USG i wyszło, że Maleństwo waży 2,3 kg. Nie ma co się martwić na zapas. :)

Na ostatniej wizycie u położnej było całkiem wesoło :) Powiedziałam Jej, że spodziewam się chyba dużego Maluszka, bo wszyscy chłopcy w naszych rodzinach ważyli między 4-5 kg. A jak zobaczyła brzuch, to chyba uwierzyła, że to prawdopodobne ;) Chciała mnie pocieszyć i powiedziała, że czasami kobiety mają problemy z urodzeniem mniejszych dzieci, a te duże mogą rodzić się bez problemu.. :) Na szczęście jest "cesarka", więc nie ma czego się bać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #66386 przez Amelia
waga dziecka tak bardzo mnie przeraza,starsza córka jak się urodziła w 41 tygodniu wazyła 3 kilo,młodsza 3,450 tak tylko sie martwię, żeby zdrowe było bo jak same wiecie w 3 tygodniu ciąży tomografię jamy brzusznej mi robili, i czasami tak świruje o konsekwencjach

15.02.2011r. - Nasz kochany KAROLECZEK jest już z Nami !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #66399 przez Czincza
Amelia będzie dobrze :) teraz stresy nie są nam potrzebne ;) głowa do góry :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #66401 przez asia26
czincza spadaj juz na porodowke bo chcemy zobaczyc zdjecie kolejnego malenstwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #66403 przez Czincza
asia26 napisał:

czincza spadaj juz na porodowke bo chcemy zobaczyc zdjecie kolejnego malenstwa :)


CHĘTNIE!!!!!!!! :D ale niestety jakoś nic nie dociera do tego mojego Maleństwa...

A tak w ogóle to dzisiaj cały dzień myślę o tym, co usłyszałam od znajomych, którzy niewiele z ciężarnymi mieli do czynienia...

Jedna koleżanka zapytała mnie wczoraj dlaczego jestem widoczna na GG skoro powiedziałam jej, że termin mam na piątek :)

Inna z kolei zdziwiła się, że z mojego brzucha nie wystają żadne kończyny dziecka, bo ona myślała, że jak już Mały coś wystawi, to tak to zostaje ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #66407 przez asia26
no zeby to tak bylo ze termin i do szpitala to byloby super :) ja Oliwce mowilam caly czas serduszko zlituj sie nad swoja biedna matka wyjdz juz jest tak cieplo ja sie juz czuje jak hipopotam no prosze zlituj sie i wyszla dzien przed terminem :P ale badz co badz jakas litosc byla z jej strony o dzien mi oszczedzila tych meczarni :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #66410 przez Czincza
to ja się biorę do roboty, a przy okazji mam nadzieję, że zagadam tego mojego potworka i będzie chciał wyjść ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl