BezpiecznaCiaza112023

RODZIMY W LUTYM 2011

13 lata 3 miesiąc temu #67397 przez dormag22
bombel779 napisał:

Jeju Asia to się w głowie nie mieści!W XXIw. tak traktować kobietę,ciężarną.. :ohmy: Nie potrafię tego zrozumieć!!A w szczególności nie potrafię zrozumieć tych kobiet-położnych które tak bardzo uprzykrzają Nam ten wyjątkowy moment!Same kiedyś rodziły,wiedzą jak to jest,wiedzą jak kobieta może być przerażona...więc zamiast pomóc,wesprzeć to jeszcze bardziej człowieka dobijają :angry: jakby się mściły za jakieś swoje osobiste porażki i niepowodzenia :angry:


Zgodze sie z tobą, tez są kobietami i nikt nie rozumie nas tak jak one, a przynajmniej powinny a chyba nie chcą, naprawde bardzo rzadko zdazaja sie połozne jak to mowia z powolania . Swoje postepowanie tlumacza tym ze mialy ciezki dzien, dla nas rodzacych to pewnie tez ciezki dzien i nie lada przezycie, zwlaszcza ze kazda martwi sie na zapas czy wszystko z dzidzia w porzadku. Polozne tez czesto ogladaja sie na kase, i chyba nic nie tlumaczy ich zachowania

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #67400 przez bombel779
Ja jak w styczniu leżałam na patologii ciąży to miałam kilka razy okazję przyjrzeć się z bliska takim sytuacjom i takim wrednym babom :angry: Potrafiły się się drzeć na kobiety,które były już po terminie że nie chcą rodzić i żeby sobie nie myślały że to je ominie!! Bo każda kiedyś w końcu urodzi! :ohmy:


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #67408 przez Groszek
Kurcze aż wierzyć się nie chce... ja rodziłam po ludzku :) w szpitalu, może i mało urodziwym, na oddziale 3w1 (patologia, ginekologia i noworodki razem) bo był remont, ale personel był CUDOWNY :) pielęgniarki, położne, lekarze wszystko na 6 :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #67414 przez Martynka__89
Mój poród też był bardzo ciężki, w ten dzień mieli pełne ręce roboty 7. 6 dziewczynek i tylko Mateuszek jako chłopiec ;) Moja rada z porodu to nie nastawiać się na 100% poród naturalny, bo może zakończyć się cesarką. Ja byłam w pełni nastawiona na naturalny poród nikt w mojej ani męża rodzinie nie miał CC. Gin coś wspomniał no CC ale uważałam że mnie to nie dotyczy, jakże się myliłam. Życzę pomyślnego rozwiązania Kobietki ;)



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #67416 przez Czincza
Ja właśnie z takim nastawieniem idę :) Już szkolę mojego Męża. Powiedziałam Mu, że chcę rodzić w basenie, ale różnie może być... Więc jak trzeba będzie, to mają robić wszystko, co najlepsze dla Maleństwa i dla mnie.. :)

Nigdy nie wiadomo jak wszystko się potoczy... i czy mój wielkoludek będzie chciał wyjść sam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #67426 przez Martynka__89
Dla męża było to strasznie przeżycie nie wiedział co się z nami dzieje. To były dla niego chwilę grozy. Tym bardziej że malutki miał ciężkie chwile przyjścia na świat.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #67442 przez dormag22
tu macie racje zdrowie i zycie maluszka jest najwazniejsze a nigdy nie da sie przewidziec jak akcja sie potoczy. :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #67445 przez Czincza
Dziewczyny miło Was widzieć, ale apeluję do Was i do mojego Maluszka: NA PORODÓWKI MARSZ ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #67457 przez Martynka__89
Zgadza się najważniejsze żeby wszytko było dobrze z mamami i ich pociechami ;) Warto także poczytać o różnych metodach porodu, żeby mieć komfort psychiczny.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #67461 przez dormag22
Czincza to ty jeszcze w dwupaku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #67466 przez Czincza
Co zrobić ;) Za dobrze Małemu w brzuchu :) ale niech jeszcze trochę posiedzi jeśli potrzebuje :) nawet mi się tak dni nie dłużą... wręcz przeciwnie :) W czwartek idę do położnej, więc powinnam wiedzieć coś więcej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #67472 przez _aga86_
Czincza trzymam kciuki- moze nie zdazysz dotrzec do poloznej- ja tak mialam :D Nie lubilam mojej poloznej, bo ciagle sie czepiala, ze jestem za szczupla, ze pewnie nic nie jem przez to dziecko bedzie male (Julka urodzila sie majac 57cm i 3470g)!!! Masakra- a w ciazy przytylam 14kg- ksiazkowo. No i 16 pazdziernika mialam isc do niej na kontrole (temin porodu mialam na 20) tak bardzo nie chcialam juz do niej isc i ciagle mowilam, ze do 16stego musze urodzic he he. No i urodzilam 16stego :)
Czincza jak dajecie na imie malenstwu??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #67475 przez Czincza
Ja akurat moje położne lubię he he Termin minął w piątek, więc myślę, że na dniach to mnie sami już wezmą do tego szpitala ;)
Tym bardziej, że Maluszek rusza się już coraz mniej... co mnie czasami bardzo martwi... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #67477 przez _aga86_
Przed porodem zazwyczaj (choc nie zawsze) dziecko rusza sie coraz mniej. A jak bedziem mial na imie Twoj dzidzius??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #67480 przez Czincza
Teoretycznie będzie to chłopiec ;) na początku chciałam "Franek", ale pewnego dnia wygnałam wręcz Męża na "męską" imprezę :) 3 chłopów w 1 mieszkaniu - od tego czasu nasz Maluszek zmienił się z Franka w Alexandra ;)

A jeśli Maleństwo spłata nam figla i okaże się, że jest mimo wszystko dziewczynką, to nie będzie problemu, bo będzie to Julka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl