BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w marcu 2011

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #274575 przez justysiak83
Oj Bombelek współczuje ci tych twoich teściów.
Moi są super, czasem myśle że aż za dobrzy :silly:
My dzisiaj posprzataliśmy 2 pietra naszego domku, wyrzuciliśmy gruz i wszystko zamietliśmy, można już meble stawiać... a dzisiaj był facet od tynków i już jest dogadany, w przyszłym tygodniu ruszamy z elektryką :blink:
Bombel a jak u Ciebie sytuacja?
Nadulka 100000 buziaków ode mnie i Dominika :kiss:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #274598 przez sylka
Kupiłam Kubie czpeczkę po przecenie za 1 zł ;) w sam raz na początek wiosny, skarpetki, koszulę. Sobie bieliznę i ogólnie zakupy do domu zrobiłam. Przyszłam to P. dał obiad Kubie i ogladalismy fajny film "porwanie" polecam a wczoraj "Żona na niby"

Kuba zasnął o 17 i wstał o 19 Zaraz kąpiel :). Zrobiłam mu dziś serek wiejski z musem z mango-banana-ananasa i wciagnął prawie 1/2 opakowania serka wiejskiego :)

Między 1 to i Kuba ma przerwę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #274608 przez ifka
to super,bardzo fajne te zakupki i ta bielizna :) .Dzień można w takim razie zaliczyć do udanych.

A ja miałam na solarium sobie pójść,ale nawet to nie wypaliło :dry: .Chciałabym zrobic coś tylko dla siebie :S

Z plusow tego dnia, to tyle,że Lence się w tej bawialni podobało :) :silly:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #274645 przez pulpecja
hej :)
jejku mam nadzieję, że dzisiejsza nocka będzie lepsza, Kasia zasnęła dzisiaj normalnie koło 20 więc może będzie oki :)

jutro idziemy z mężem do kina na "Pokaż kotku co masz w środku", tak dla rozładowania emocji :) :laugh: mam nadzieję,że choć troszkę pomoże :) Kasię zostawimy u mojej mamy :)

z tymi przerwami między ząbkami to wiedziałam, że to norma, ale mój M. kazał się mi u Was upewnić :lol: :lol: :lol: powiedział: "napisz do tych swoich dziewuch na forum to będę spokojniejszy :) ".
spokojnego wieczorku Kochane :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #274646 przez karotka18
bombel779 napisał:

O rany Monix ten

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
to Twój znajomy???? Hahahaha bo ja dzisiaj dostałam zaproszenie i się zastanawiam kto to u licha jest?!?!?! :P

Tak w ogóle to przesyłam gorące buziaki dla Nadulki!!!! :kiss: :kiss: Dużo zdrówka dla Ciebie!!! :kiss: :kiss: :)

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]



Wcale nie musisz się z nimi spotykać nikt cie do tego nie zmusi może wypada sie spotkać bo wiadomo są to jego rodzice i rodzina ale nie masz takiego obowiązku ślub brałaś z mężem a nie z jego rodziną i mozesz w ogóle kontaktów nie utrzymywać i juz ;) a jak twojemu sie to nie podoba no to sorry chyba sam wie jaką ma rodzinę i jak ty po takim spotkaniu wyglądasz i funkcjonujesz. jak mają ochotę odwiedzić wnuka to niech przyjadą bys miała wszystko pod kontrolą a wiadomo ze dziecka miejsce jest przy matce

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #274652 przez justysiak83
pulpecja napisał:

jutro idziemy z mężem do kina na "Pokaż kotku co masz w środku", tak dla rozładowania emocji :) :laugh: mam nadzieję,że choć troszkę pomoże :) Kasię zostawimy u mojej mamy :)

Była na tym moja przyjaciółka z mężem i powiedziała że już dawno się tak nie zmęczyła na filmie, że beznadziejny... :dry: ale to też kwesta gustu kto co lubi...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #274656 przez sylwira1721
karotka18 napisał:

bombel779 napisał:

O rany Monix ten

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
to Twój znajomy???? Hahahaha bo ja dzisiaj dostałam zaproszenie i się zastanawiam kto to u licha jest?!?!?! :P

Tak w ogóle to przesyłam gorące buziaki dla Nadulki!!!! :kiss: :kiss: Dużo zdrówka dla Ciebie!!! :kiss: :kiss: :)

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]



Wcale nie musisz się z nimi spotykać nikt cie do tego nie zmusi może wypada sie spotkać bo wiadomo są to jego rodzice i rodzina ale nie masz takiego obowiązku ślub brałaś z mężem a nie z jego rodziną i mozesz w ogóle kontaktów nie utrzymywać i juz ;) a jak twojemu sie to nie podoba no to sorry chyba sam wie jaką ma rodzinę i jak ty po takim spotkaniu wyglądasz i funkcjonujesz. jak mają ochotę odwiedzić wnuka to niech przyjadą bys miała wszystko pod kontrolą a wiadomo ze dziecka miejsce jest przy matce


mądrze napisane :) bez obrazy Bombelku :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

ja juz po pracy, baaaardzo szybko mi to zlecialo :lol: nawet nie wiem kiedy :P:P

widze ze swietnie sie Lenusia bawiła! u mnie tez jest taka bawialnia :) pojde z Tobim jak skonczy roczek :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #274668 przez sylka
U nas po kąpieli a Kuba szleje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #274675 przez sylwira1721
z Kubusia to nocny marek :kiss: :P Tobi spi od godziny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #274676 przez Monix
Dziewczyny bardzo, bardzo dziękuję w imieniu Nadulki za życzenia, to jest bardzo miłe!!! Kocham WAS!!! :kiss: :kiss: :kiss: Roczek się udał, wszyscy zadowoleni, najbardziej JUBILATKA :) Jutro zdamy fotorelacje. Całuję Was kochane i jeszcze raz dziękujemy :woohoo: :kiss:

Bombel ten Tomasz S. to nie jest mój znajomy, w każdym bądź razie ja go nie znam :P Zaprosił mnie, ale mu odmówiłam. Widzę, ze chłopak niezmordowany i szuka niewiadomo czego :P :S

Pozdrawiam i całuję :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #274680 przez sylka
Monix super że impreza udana i Nadulka szczęsliwa :D

Moje dziecko 2 tyg. temu spało od 20.00-20.30 a teraz od 23.00 Po prostu zywotne jest :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #274683 przez sylwira1721
Monix ucaluj Nadulke :) i czekamy jutro na informacje :P:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #274799 przez justyna84
witam z rana moje dziecko juz rozrabia :blink: wczoraj byla u mnie znajoma ale nawed dobrze nei pogadalismy bo akurat w tym momecie musiala przjsc babcia z dolu bo az''2 dni wnuka nei widziala'' :angry: . A kupuje ktoras mleko bebilon? na ile starcza te duze opakowanie 800g bąc male? :unsure:

karotka nie zgodze sie z toba bo postaw sie w sytuacji odwrotnej jakby to twoj M nie lubial twojej famili i nie chcial do niej jezdzic czy chodzic za kazdym twoim podejsciem jakbys chciala odwiedzic swoja rodzine muwilby ci ze nie ma ochotyich ogladac jak bys sie czula bylo by ci milo . Czasem wypada zrobic cos wbrew sobie chociz dla meza albo i z samej kultury , takie jest moje zdanie .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #274818 przez sylka
Nam 800 starcza na 7-8 dni robiąc na nim kaszki, deserki i podając do picia. Bebilonu nie kupiwałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #274819 przez justyna84
No ale ja nie robie kaszek na mleku i podaje malemu mleko 2 razy dziennie i mysle czy by mi to starczylo , bo jak to oszacowalam to duza paczka bebilonu wychodzi tyle samo co bebiko wedlug mnie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl