BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w marcu 2011

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #274398 przez nikita
sylwira1721 napisał:

nikita napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A Ty Nikita jaka masz tesciówke??? :unsure: :lol:



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #274402 przez nikita

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #274403 przez justyna84
bombel779 napisał:

justyna84 napisał:

BOBMBEL Trzeba to przezyc nic juz na to nie poradzimy .Ja np jak mnie pouczaja albo przytaczaja swoje madrosci to ja i tak zrobie po swojemu i nikt mi tego nei zabroni moje dziecko i moje sprawy

Zgadzam się bo również pomimo ich mądrości robię po swojemu,ale ja już taka jestem że od samego ich gadania się denerwuje :dry: Wczoraj siedzieliśmy u teściów 2.5h i przez cały ten czas ciśnienie miałam 200/90!Serce waliło mi jak szalone a żołądek miałam tak ściśnięty że nie mogłam nic przełknąć!Więcej taki spotkań i się wykończę!!!

no , nie idzie sie na niczym skupic , to jest tak jak bys szla na rozmowe kwalifikacyjna :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #274410 przez bombel779
justyna84 napisał:

no , nie idzie sie na niczym skupic , to jest tak jak bys szla na rozmowe kwalifikacyjna :laugh:

Nooooo :P
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #274427 przez pulpecja
hej hej :)

NADUSIA wszystkiego najlepszego w dniu Twojego święta :kiss: :kiss: :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


teraz Kasia śpi już pół godzinki a ja usiadłam do nieszczęsnych sprawozdań, słabo mi idzie bo u nas kiepska noc i ranek - Kasia budziła się często :( a do tego jeszcze ta durna szaro-bura pogoda :huh: :(

nie pisałam Wam chyba ale po świętach byliśmy z Kasią pierwszy raz na basenie :side: :blink: fajnie było, na początku popłakiwała i była strasznie spięta ale to przez ten szum i hałas.Po jakiś 10 minutach uspokoiła się i wtedy rozkręciła się i już się cieszyła w wodzie :) :)

a powiedzcie mi czy pomiędzy górnymi jedynkami Wasze dzieciaczki mają przerwę ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #274433 przez nikita

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #274437 przez bombel779
pulpecja napisał:

a powiedzcie mi czy pomiędzy górnymi jedynkami Wasze dzieciaczki mają przerwę ??

Tak i to normalne u tak małych dzieci ;)

Nikita
jak cię ktoś zatrzyma na granicy i nie będziesz miała przy sobie dowodu lub paszportu Ignasia to możesz mieć problemy, w sensie takim że będziesz musiała udowadniać obcym ludziom że Ignaś jest Twoim dzieckiem a nie uprowadzonym. Akt urodzenia raczej ci nie pomoże bo na nim nie ma zdjęcia dziecka i skąd policja czy jakaś inna władza będzie wiedziała że ten akt należy do Ignasia?
My w wakacje chcieliśmy jechać nad wodę do Czech,ale z racji że nie załatwiliśmy Jasiowi właśnie dowodu/paszportu zrezygnowaliśmy. Bałam się tak jechać. Jak sobie pomyślę że ktoś miałby mi zabrać Jasia i miałabym się o niego kłócić to...... :ohmy: :( Lepiej nie ryzykować.


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #274440 przez sylka
Nikita Bombel dobrze mówi. Na paszport czy dowód chyba miesiąc się czeka.

Dziewczyny czy próbowałyścienowe pieluszki z Biedronki Titi czy Fitti czy jakoś tak? Bo dziś widziałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #274446 przez pulpecja
sylka ja nie próbowałam, rzadko jestem w biedronce bo mi nie po drodze :(
my używamy już jakiś czas babydream z rossmanna i są bardzo fajne. Kupiłam też pampersy baby activ z myślą o przespanej nocce ze względu na ich chłonność i wiecie co...Kasia była dosłownie zsikana już po 2 godzinach, założyłam nowego pampersa i po kolejnych 2 godzinach to samo :huh: :ohmy: tylko się wkurzyłam !!

nikita zgadzam się z dziewczynami.a propo wyjazdów czy myślicie może o wyjeździe za granicę ?? np. w wakacje ?? my chcieliśmy lecieć teraz na ferie zimowe ale jakoś pomysł umarł śmiercią naturalną, teraz obgadujemy wyjazd (wylot) w maju/czerwcu lub pod koniec września ale mamy pełno wątpliwości...aj chciałabym ale jest tyle niewiadomych i obaw...tylko z 2str tyle osób lata z takimi maluszkami i wszystko jest ok :dry: jak myślicie ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #274450 przez justyna84
sylka te pampersy friti sa daremne rzepy nie trzymaja i wogole sa do bani do dadow maja na noc

moje dziecko wogole sie mnie nie slucha ! musie mu nei wolno a on i tak swoje i narywa mi szufladami z komody :ohmy: :blink: nie muwie juz o wyjadaniu ziemi z doniczki i obgryzaniu stolu szklanego jak na niego wspina i pluciu na po nim jak robi bbbrrrr:) to jest maly aparat :laugh: musze na okraglo pucowac ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #274453 przez sylka
Pulpecja Moze na jakąś felerną paczkę trafiliście albo za duże dla KAsi rozmarowo. U nas 1 raz przesikał się Kuba w nich a uzywamy ich tylko na noc już z 7 mies. Kurczze nie wiem czemu u waz tak kiepsko wyszły u nam wytzymują spokojnie 10 godz.
Co do wyjazdu to ciężko coś doradzic bo nie byłam w takiej sytuacji i z praktycznego punktu widzenia nic nie wniosę. Wszystko zależy gdzie polecicie, jaki klimat. Jedzonko raczek swoje trzeba chyba wziąć.

justyna u nas w komodzie w pokoju poodktecałam gałki bo Kuba cały czas otwirał albo sam je odkrecała a teraz jest spokój. Za to uwielbia dobierać się do szafki z pościelą i nie raz robił tam porzadki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #274482 przez ifka
Sylka ja nie używałam tych pieluch,ale słyszałam tak jak Justynka pisze,że rzepy są do d...bo ponoć raz przykleisz nie tak i jak chcesz poprawic to już nie trzymają :huh: .
My 30 min. temu wróciliśmy z bawialni.Lenka po 5 min. zasnęła :laugh: .Bardzo jej się podobalo :lol: ,wzieliśmy też moją koleżanką z 2,5 letnia córeczką,ale ona chyba średnio się bawiła. Za to Luska szalała.Jak ogarnę zdjęcia to coś wrzucę :blink:

edit oto i relacja: :lol:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


[/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #274527 przez justyna84
ifka a powiedz byly tez tam takie male dzieci jak twoje ? uwazasz ze taka'' bawialnia'' jest dla takich malych dzieci , kurcze ciekawe jak moj by sie tam bawil ;)
Kurde jak muwisz ze fajnie moze ja bym go tez zabrala :blink: bo na basenie dlugo nei bylismy bo ten katar non stop a jak nei to to cos innego ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #274544 przez sylka
My do bawialni wybieramy się po roczku bo akurat otwierają nową w naszym mieście :) Muszę tylko zorientowac się czy są oddzielne baseny dla takich małych dzieci i starszaków takich 6-8 lat i czy rodzic moze wchodzić z dzieckiem czy opiekunki same się zajmują bo mają tam byc opiekunki.

Dziś wyrwałam się sobie pochodzić po sklepach :) ifka a jak Twoje zakupy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #274573 przez ifka
Justynka babeczki mówiły,że najmlodszy gość miał 7-mcy. Ogólnie bardzo fanie, jest mały basenik i ten duzy ze zdjęć.My się wbilismy pomiędzy imprezami urodzinowymi na godzinkę to byliśmy sami.Są samochody, rowerki, piłki różnego rodzaju, wózki dla dziewczynek, kuchnia, domek taki duży plastikowy, namiot, dywan w ulice,mała i duża zjeżdżalnia,maskotki i masa innych rzeczy jest u nas.
Są 2 opiekunki,ale my bez problemu mogliśmy wejść do środka z Leną.

Sylka moje zakupy to niewypał :angry: :huh: :huh: zamknęli mój sklep :angry: pffff.Miałam przez neta zamówić,ale juz nie ma rozmiarów z tych rzeczy które chciałam.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
[/i]
Sylka a Twój wypad na miasto jak, jakies zakupki? :cheer:

edit
Lenka tez ma przerwy pomiędzy zębolami :)


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl