BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w marcu 2011

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #374114 przez justysiak83
Hej ho :)
Ale super że naprawione. Dziewczyny mój Domis też łobuziak, Pulpecja nie martw się u nas jest podobnie. Jak coś się nie podoba to wawantura na całego :lol: A co do telefonów i pilotów to istny szał.
Edit
Ej nie moge dodać fotki :angry:
Już mogę :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #374142 przez sylka
Dominik jaki już duży i włoski mu wyjaśniały :)

Ja robie jak Megi kłądę KUbusia na plecach i się uspokaja. Zostawiam by sięwyciaszył i siedze gdzieś opodal niego. Jak wszeszczy i się wspina na mnie to nie reaguję, tzn. pozwalam mu wejśc do siebie ale się nie odzywam, nie całuję a jak się uspokaja to dopiero zaczynam z nim rozmawiac. JAk nie widzi reakcji na złe zachowanie to przestaje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #374178 przez olka
hejjjjka! :kiss: widzę, że awatarki jednak wróciły na lewą stronę :)
justysiak, Dominiś słodki blondasek :kiss: :kiss: wiecie, że ja mojemu Jasiowi nie obcinałam włosów, rosną tak jak się urodził :) jakoś mi żal obcinać, jestem taka sentymentalna... :blink: :)
a u nas Jasiek wczoraj wieczorem dał koncert :S za nic w świecie nie chciał zasnąć sam w łóżeczku :( darł się na cały blok gdy zostawialiśmy go w pokoju samego :S a zasnął dopiero po 22 :S i to P. go musiał nosić na rękach

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #374179 przez megi23
No Dominis jestes przystojniak:-) moze to taki okres buntu hahaha. My juz zaliczylismy spacerek po lesie drzemke i zjadl cala wielkaaa miseczke pomidorowki u babci ciekawe czy teraz odmowi rosolku :laugh:

Aaaa i jak przyszlismy do pokoju S spal podszedl do niego i powiedzial jesc rece mi opadaja dopiero co zjadl dalam herbatki to lazi i gryzie niekapek :-) juz druga jedynka gornaa sie przebija to kwestia dnia oby nocka dzis byla lepsza...

ooo widze ze Dominis ma spodenki w myszke Miki Tymcio ma fiola na jego punkcie a apropo pilotow telefonow to tylko czai gdzie leza by je dorwac i ucieka co sil w nogach i chowa :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #374189 przez nikita
witam niedzielnie kochane :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
chcecie troszkę dobrego humoru ???. . . to macie !!!! :lol: :lol: :lol:
Dominis jest śliczny a włoski ma piękne :lol:
Olka ja tez jeszcze nie obcinałam włosków u Ignasia i chyba jak na razie nie będę obcinać :)
megi jak tak piszesz o tym jedzeniem Tymka to az sie zastanawiam gdzie on to mieści i czy go brzuszek nie boli

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #374190 przez sylka
Ja Kubie już 2 raz obcinałam bo bardzo szybko mu rosną. Pierwszy raz ma tak krótką fryzurkę :) Wcześniej miał podcięte nożyczkami.

U nas P. ostatnio poszedł do pracy z pilotem od TV w teczce bo mały schował a ja się zastanawiałam gdzie go wsadził :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #374193 przez nikita
hehe a mój T pojechał z grabkami na trening, wsadził mu do torby jak sie pakował :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #374211 przez olka
hihi :laugh: ja czasem do pracy przypadkowo smoczka Jasia zabieram ;) kilka ich mamy na szczęście, więc nie zostaje bez niczego gdy idzie drzemać w dzień :) a mi się tak milutko robi gdy mogę znaleźć coś jasiowego w torebce :side:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #374241 przez arturek
hej hej dziewczynki:)
dominik to juz taki "dorosły" tzn wygląda jakby miła juz 2-3 lataka,takie długie włoski ma,Zuzia nie ma niestety...tzn te z tyłu ma dosc długie ale z przodu nic a nic a po bokach koło czoła to prawie nic nie urosły.
co do fochów naszych pociech...jak dotąd nie ma urzadza jakis awantur,jak sie bardzo ju zzdenerwuje to jakby chciał ugrysc podłoge ale szybko jej przechodzi:) no i jak ktos ja wezmi a ona nie chce to kopie nogami....
dziewczyny teraz mam pytanie wazne,czy myjecie zęby waszym pociechom? pastą czy tylko tak szczoteczką? wieczorem,rano kiedy???ja zuzie teraz tak wdrazam w formie zabawy...ale cos ciezko bedzie..:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #374269 przez sylka
Ząbki myję odkąd Kubuś ma pierwsze. Zawsze rano po śniadaniu i po mleku na noc. Wypije mleko idziemy do łazienki myjemy ząbki, po umyciu biegnie do łózeczka daje mi buzi robi papa i wychodze a on zasypia. Mamy paste nenedent i szczoteczkę jordan dla dzieci. Kuba bardzo chętnie myje zęby najpierw ja mu myję a później w formie zabawy sam sobie myje :)
Szczoteczke mamy tę niebiesko-zieloną

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #374310 przez nikita
my tez mamy tą szczoteczkę, a ząbki myjemy wieczorem, niestety przed mlekiem ale inaczej to Ignacy nie zaśnie, bo teraz wypija mleczko i od razu przewraca się na boczek i zasypia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #374314 przez sylka
Coś wam opowiem :) Poszłąm Kubue gotować mannę a chłopaki zostali w pokoju. P. pracował przy biurku a młody bawił się. Po chwili wpada P. do kuchni i pyta czy wkąłdałam Kubusia do rewarka a ja e nie. Zachodzimy do jego pokoiku a Kuba siedzi w rowerku kręci kierownicą i robi brrrum brrr :D Dodam że rowerek ma obręcz zabezpieczającą na około. Przed chwilą pokazał nam jak wchodzi :P Zadziera wysoko 1 nogę 2 rączkami trzyma kierownicę i się podciąga. Nóżki wkłada na 1 str. a jak stabilnie siedzi przekłada sobie 2 na drugą str. i gotowe. Najlepsze że taż umie zejść :lol: i to bez wywrotki. Ten maluch zaskakuje mnie codziennie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #374338 przez megi23
hej laski maly juz chrapie dzis byl super dzionek bylismy na rodzinnej przejazdzce rowerkami narazie maly jezdzi w koszyczku takim jak sie dawniej maluchy wiozlo i tesciowej damka jechalismy najpierw S go wiozl potem ja w droge powrotna zrobilismy kilka dobrych kilometrow chcielismy sprawdzic czy w ogole bedzie chcial jezdzic a ten byl w 7 niebie rozgladal sie i smial to do mnei to do S :lol: :lol: wiec moge krzeselko kupic :lol: :side: :lol:
pozniej maly sie sluzbowal a my z S poszlismy na spacer i do koleg do baru gralam w pilkazyki no i w bilard wygralam z S 3:1 :silly: a gra lepiej ode mnie ale wrzucal czarna bile i bylo po meczyku :woohoo: maly sie wybawil i wyhasal z maluchami i po mleku padl
a apropo Nikita no wlasnie ani go nie boli ani nic jadlby na okraglo :blink: ale na szczescie spala jadl kolo 17:30 manna z sokiem malinowym szwagierka mu dala wiec mysle kolo 21 dam mu mleko nie dalo rady po kapieli juz ubrany byl polozyl sie na poduszke rece do gory i krzyczal am dostal butelke myslalam ze ja polknie :silly:

apropo zabkow teraz nie da sobie umyc bo go bola znowu mial dzis atak bolu i musialam dac camilie :( a tak to chetnie daje myc rano po sniadanku czeka i po wieczornym mleczku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #374372 przez justysiak83
Sylka ale spryciarz z Kuby, no niesamowite. Domiś ostatnio lubi się ze mną bawić w chowanego. Jak siedze to stoi za moimi plecami i jak się odwracam to się w druga strone chowa i tak wkoło. :lol:
Olka ja tez zabieram smoczek do pracy, ale zapas jest w domu tak jak u Ciebie. A i my też mamy taką szczoteczke ale Dominik jej nie lubi, woli taką dużą-dorosłą :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #374512 przez nikita
zdien dobry
Kubus zdolniacha z ciebie :lol: :lol:
a Ignas wczoraj wszedł do szafy i zasunął sobie drzwi i krzyczał mama mama wiec ja szybko otwieram a on uśmiech od ucha do ucha i znowu zamknął

koleżanka ma problem bo jak dziecko jej ssie pierś to czasem sie strasznie pręży i denerwuje jak myślicie dlaczego?? mleko jej leci i juz sama nie wie co ma robic wasze dzieci tez tak robiły bo Ignacy nie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl